• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
marti o.k. tak mi pak podej info chudáku budeš tam sama samičkááá :cry:
krakenko cítím se teď úplně nejlíp za celou tu dobu těhotenství. Je mi fajn mám dobrou náladu taková pohodička prostě . A porodu se nebojím nějak si to nepřipouštim. Prostě až to přijde tak to bude a nějak to přežijem jako všechny ženský před náma. Fakt se nebojim jsem saďour na sebe :grinning:
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Nejak to preziji, aspon se budu poradne soustredit na praci s miminem:grinning: a nebudu se rozptylovat:grinning:

Krakenko, kdyz to slo dovnitr, tak to musi i ven vid Market:grinning:
20. led 2010 v 15:18  • Odpověz
tak to mas pravdu,ze to zvladly vsechny zensky,tak my taky.Ja se teda trochu bojim,ale treba to nebude tak nejhorsi,uvidime nechame se prekvapit.Asi uz mas i nachystanou tasku do porodnice,ze?Ja uz mam vse do porodnice,jen me to zbyva nachystat do tasky.
20. led 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
no řekla jsem si že ve 35 tt si jí teda už zabalim no takže v pátek až budou vyžehlený pleny a košile tak to sbalim. Už mám taky všechno jen to musim vyžehlit a dát do kupy.

já myslim že to budte mít dneska možná jen ve dvou plus ten mangel ALice ne ? Tamta podle mě už nepřijde ta má termín nějak 4.2. nebo tak nějak tak už se jí asi nechce si myslim
20. led 2010 v 15:24  • Odpověz
No jeste jsem zjistila, ze jde moje spoluzacka ze stredni... tak uvidime... :wink:
20. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
další dušička těhotná ? To je dobře :slight_smile:
20. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Jj... tak nejak bych to do ni nerekla a cirou nahodou jsem zjistila, ze je tehule huhule...
20. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
To bude na jaře kočárků... už se těšim až vyrazíme :grinning: teď jak mi v ložnici stojí ta postýlka tak už to je takový blízko prostě :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:11  • Odpověz
market ja z vas mam peknou depku... ja nemam nic a my to snad ani nestihneme:frowning2: a dite bude spat v kocare... bojim bojim...

ja se taky tesim az budeme drandit:wink:
20. led 2010 v 16:16  • Odpověz
ahojky kočky, vítám novou dušičku :wink:

jsem po kontrole, CS2, hlavička hodně naléhá, jinak vše v naprostém pořádku. Dělal mi stěry a za týden další kontrola :slight_smile:
20. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Marti neplaš ty jo... Vem si že já jsem od začátku doma na zadku tak jsem prostě měla hafo času a objednávala. Hodně toho pokoupíš na netu a to máš do tří dnů doma PPLkou. Já teď začala vyšilovat když mi řekli že to můž bejt předčasně že ty propozice mám tak jsem to radši dala všechno dohromady abych teď do pátka fakt měla doma už vše a sbalenou tašku. To budu 35 tt a už se tim nechci prostě stresovat že mi něco schází.....
cher gratuluju ke kontrole aspoň že tak :slight_smile:

jinak holky já sem ty fotky ani dávat nebudu mám je na FB jsem líná je zmenšovat a dávat sem :slight_smile: takže kdo chcete koukněte :grinning:
20. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Dobre ranko... Market vcera nas tam bylo o dve maminky vice a ta holcina z turnova, to ma za par... a ta co vzdy sedela vedle me na zacatku, tak uz porodila:wink:

Az si ucelim zapisky, tak neco napisi:wink:

Jinak jsem te chtela moc poprosit, napsala bys mi seznam co jsi vsechno kupovala v lekarne? Pro prcka pro Tebe?
21. led 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
napíšu ti to na FB do zprávy ju

Tak to bylo fajn že tam byly nové tváře :slight_smile:
21. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Market tak jo... mam jeste pripojeni na mobil, tak si to stahnu:wink: moc diky:wink:

jj.. byla to sranda s tema panenkama:grinning:
21. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
já včera zkoušla na mědvědovi novosklad :grinning: takže tý srandě věřim :grinning: hlavně náš pes to bral jako strašnou prču a furt mi ho odnášel :grinning: Tak já ti to pošlu sem to je jedno kam :wink:
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz
jak chces.. me je to v podstate jedno... kde si to stahnu:wink: chci si to jit koupit zitra, abych aspon neco mela:grinning:
21. led 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
máš to v IP a běž do ústavky maj tam největší výběr a jsou nejlevnější :wink:
21. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Jj.. dekuji no ja potrebuji hlavne tam kde berou Flexi pass:wink: a pak si to necham proplatit u pojistovny:wink:
21. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
jasný no já si pak přes pojišťovnu nechám proplatit ten kurzík :slight_smile:
a tam v centrálce na míráku u Jizerky ty flexi neberou ? To máš vlastně nejblíž
21. led 2010 v 09:15  • Odpověz
no ja se musim podivat na net, kde je berou jedine o ktere vim, tak to je u soudu :wink:
21. led 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
já si ještě musim jít koupit nějaký pantofle na ty jsem zapoměla doma je nenosim a služební jsem zapoměla v práci a už je někdo ztopil
21. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Kecas? To jsou drzouni :confused: :rolling_eyes:

No ja si bud vezmu Majovi crocsy a nebo si vezmu takove bile pantoflicky...
21. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
dneska budu vyvářet plíny ženy :grinning: jsem si půjčila sušák abych měla tři a mohla to vyprat pěkně všechno a zejtra bude žehling
21. led 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
crocsy mám taky no ale takovou šílenou barvu že se neodvážim je brát do porodky :grinning:
21. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
stačí můj župánek s žirafou :grinning:
21. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Market, tak to berou jedine u soudu:wink: to nevadi:wink: koupim tam:wink:

Vcera nam taky ukazovala to siroke baleni s jednorazovkama:wink:

Ja mam ruzovy:grinning:

Zupan taky musim poridit:wink:
21. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
no já mám právě taky takový zářivě růžový a k žlutýmu župánku to by byla bomba :grinning:
jak se dělá široký balení s jednorázovkama chci popis :slight_smile: klidně do IP
21. led 2010 v 09:30  • Odpověz
No vysvetlovala to tak:

ze tu jednorazovku musis nasadit uplne na pevno, aby na zadecku nevznikala takova boulicka a volny prostor... proste ta plina musi upllne prilehat... a pres ni das jednu nebo dve latkove, zalezi na tobe.. a zapnes do bodycka:wink: a nebo jeste pres jednorazovku muzes dat specialni kalhotky na siroke baleni, maji taky v lekarne:wink:
21. led 2010 v 09:45  • Odpověz
kdyz to zacnes delat hned do tech 6 tydnu, kdy jde na prvni UZ kycli:wink: tak byste to meli mit v poradku:wink:
21. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
no já si právě na tohle a na novosklad koupila snappi sponku abych případně ty gatě přes to nemusela dávat a drželo to to je docela dobrá věcička takže kdyžtak dám jednorázku na ní čtvercovku a přes to novosklad se snapkou a bude....
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.