• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a ted koukam, ze se vam to teda pekne krati a uz to mate za par :grinning: , docela vam to zavidim. Musil poslala bys mi taky prosim ten seznam na lekarnu, mam jeste cas, ale do foroty,vis :grinning: . Predem diky.
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
posláno skreti :wink: krátí se to nějak fofrem :sweat_smile: ALe jsem ráda teď se mi to začíná zdát takový už jiný.... Těším se až vyleze :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Hoja skret:slight_smile:

Tak mam objednane povleceni do postylky... vzala jsem bylou sadu a zelene povlecko k tomu:wink:
21. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
marti to povléčo mi dorazilo strašně rychle myslim že jeden den dopolko jsem ho objednala a druhej den bylo doma.... Já ještě pokouknu po žlutým prostěradle asi .... Máme bílý a růžový ale k tý slonový sadě bych chtěla žlutý....
21. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Musil dekuji a jeste jestli si dobre vzpominam si mela v planu udelat "kolac"pouzivanych plen. Povedl se pruzkum, ktere vyhraly? Slysela jsem, ze na zacatek jsou nejlepsi Huggies, ale nevim :sweat_smile: . ja mam sice casu jeste dost, ale porad chodim do prace a pomalu predavam svoji praci, takze kdyz zrovna nezaucuju nemam co delat, tak brouzdam po netu a porad bych neco nakupovala, myslim, ze uz jsme skoro pripraveny az na takovety malickosti (prave lekarnu), takze nevim co pak budu delat ten posledni mesic :grinning: .
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
No vlastne budu prat, zehlit, uklizet a tak, takze ono to taky nejak utece :grinning:
21. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
No podle mého výzkumu to vyhrály pampers a i jsem je nakoupila. Mám dva balíky newborn a pak už ty větší od4-9 kil tak uvidíme jestli budem přikupovat ty maličkatý. Tady třeba Kat je docela proklínala ale jiný holky si je chválí a je jich hodně. Taky si myslím záleží podle toho jestli je to kluk nebo holčička kvůli čůrání.
21. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak ja jsem sla do Huggiesek:wink:

Market mam rukavicky!!! za 50 na miraku...
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem zpátky od zubaře, mé noční můry a kupodivu mi nic nedělal :confused: :dizzy_face: Mám za sebou i odběry na interní vyšetření a v pondělí jdu po gyndě na EKG. Jo a taky už jdu v pondělí na první monitor, to tam zas ztvrdnu :unamused:

K plínkám, zrovna nedávno jsme to řešily s holkama u nás v Listopadovkách a jednoznaznačně, řekla bych až absolutně vyhráhy Huggies, páč pro novoška ty Pampersy protékají, jakože vaječina přes záda. Jinak pak už jsou Pampers dobrý, ale ty newborny ne, no... Ale taky mám jedno balení, páč jsem natrefila na velkou slevu, tak jsem si jedny vzala, ale jinak mám nakoupený Huggies newborn :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Koukala jsem, že jste sháněly ty bavlněné rukavičky. My to nikdy nepoužili :confused: Jako jedny mám, ale předpokládám, že ani teď je nepoužijeme.
21. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
marti a kolik jich za to 50 je ? já mám troje jedny bílý a dvoje růžový tak přemejšlim jestli jich kupovat víc nebo ne.....
21. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Market par...

Ja jsem si vzala dvoje, ale druhe jsem prodala kolegyni.. myslim, ze je vyuziji minimalne:wink:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Market a proplati mi tu lekarnu ted a nebo az po narozeni? :confused:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
marti až po narození :wink: až tam půjde mája nahlásit Uličníka coby pojištěnce ( až bude mít svoje rodný číslo) tak ať to vezme ssebou a proplatěj to :wink:
tak to já jich víc už asi taky kupovat nebudu troje stačej. Marti hele a v tescu jsem kupovala za 35 kč pár.... ale měli jen růžový a žlutý ale co ....
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Jinak mi zrovna přivezly uhlí a ten chlap na mě čumel jako jestli se těch 20 metráků s tim bubnem chystám skládat nebo ne :grinning: chudák nechápal když jsem tam nesla lopatu :grinning: :grinning: :grinning: já jí totiž nesla jen jako zátěž na plachtu kterou jsme přes to dali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
ouky douky...:wink:
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Hele a jeste mi reknete, jaky je rozdil mezu Huggies Premium a Huggies clasic :sweat_smile: ?
21. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Musil byly byste na to uhli 2, tak proc ne,vid :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Skret tak to netusim:grinning: do tech prvnich asi bude kadit premiove hovinko:grinning: az tak se v tom neorientuji :sweat_smile:
21. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
hahaha Marti, dekuji za vysvetleni :grinning: :grinning: :grinning: . Tak to snad radsi clasic, ja nechci zadne premiova hovinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Skret, ale treba budou zlate a jeste na tom muzete vydelat:grinning:

Ja myslim, ze jsem zrovna vzala ty premium:grinning:
21. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Taky pravda :confused: , jeste, ze te mam, tak ja koupim taky premium :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Kret:grinning: a ja koupim jeste ty clasicc, abychom nebyli tak zazobani:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
tak mozna na cesty koupim Clasic, aby kamaradky nezavidely :grinning:
21. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Mozna to tak bude lepsi:grinning: taky by se o ty posrany pliny mohli prat:grinning:
21. led 2010 v 15:08  • Odpověz
musil, to je dobrý s tím úhlím :grinning:

Ty Huggies né Classic, ty nemají taky ty gumičky na zádičkách, jestli si dobře vzpomínám, to je na prd.
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Katy dik :grinning: . A ty jeste mensi 2-5 jsou myslis zbytecny?
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz
a jeste mi reknete, jakou kosmetiku? SebaMed je nejlepsi (podle vasich nazoru)?
21. led 2010 v 15:50  • Odpověz
skretik, ony jsou ty jedničky málo kde a jsou jen v malém balení, vzala bych asi jen jedno, minule jsme měli od začátku ty dvojky newborn a byly ok. Teď mám taky jen ty dvojky a pampers newborn ty žluté.

Kosmetiku jsem měla minule SebaMed, tentokrát vsadím víc na přirodu, takže máme Welledu.
21. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.