• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Super Katy, moc dekuju :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Dobre ranko holcicky!!!!!! A chlapecci:grinning:

Ja mam jedno baleni tech 1 a koupim pak uz ty dvojky:wink:

Z kosmetiky koupim ten SebaMed:wink:
22. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: tak dneska se po 5ti dnech přerušuje moje samota a manžel na víkend dorazí domů :dizzy_face: Strašně se na něj těším, jsme jak malí :grinning: a v pondělí brzo ráno opět na 5 dní odjíždí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já kosmetiku moc kupovat nebudu. Na prcku bude bepanthen a na koupání dostanu olejíček od mudry na předpis. U Nikčy jsem s ním byla strašně spokojená :slight_smile:
22. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Cher.. tak to je dobre, ze se vraci!!! A neboj tech dalsich pet dni utece jako voda:wink:
22. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Marti, tak budu mít prima společnost, tak to fakt snad uteče :sunglasses: ale stejně budu klidnější, až bude doma a už se od nás ani nehne :sweat_smile: :grinning:
22. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Cher to verim! A jak Ti je?
22. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno :grinning: ! Dekuji za reakce, taky toho moc kupovat nebudu, ale to neco malo bude asi taky SebaMed. Cherub manza dojizdi za praci nebo je to jen kratkodoba akce?
22. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Dobré ráno ženy, chtěla bych se zeptat zkušených je možný že mám posly ? V noci se mi opakovala v určitých intervalech taková bodavá bolest v kříži dohromady s tvrdnutím břicha. Teď ty záda bolej furt ale už to není tak strašný jak v noci.....
22. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Marti, je mi fajn, až na to, že hlavička je strašně nízko, tlačí mi na spodek a to bolí jak čert :confounded: špatně chodím, v noci se převaluju z voku na bok velmi bolestivě... ale jinak je to dobrý, kyčle už nebolí a poslíčky mám občas, ale slabé.. jen jednou nebo dvakrát jsem je musela rozehnat teplou vanou :wink:

Skretik, v rámci práce má nárok každý rok (letos druhým rokem) na 14ti denní zdravotní rehabilitaci :wink: Loni jsme byly i s Nikolkou s ním a letos jsem ho raději vyslala hned v lednu samotného na lyže, které nesnáším, ať si to řádně užije. Protože kdyby jel až bude prcek na světě, tak bych se tu taky mohla zbláznit :grinning: :grinning: :grinning:

Musil, jasný že je to možný a podle toho jak to popisuješ, tak to poslíčci jsou :wink:
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
cher taky chodim jak namrdlá tlačí to dolu jak sviň. Nejvíc večer to je fakt trága. Tyhle dva poslední večery to bylo zatim nejhorší ale dneska v noci extrem....
22. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Musil, lepší už to bohužel nebude... jak hlavička naléhá, tak je to v řiti. pochybuju, že by se celé dítko posunulo trochu víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě od minulé kontroly co byla 30.12. ta hlavička klesla ještě víc... a to jsem si říkala, že víc to snad ani nejde :sweat_smile:

nicméně doktor mi říkal, že když bolest bude fakt neunosná, tak ať si klidně vezmu paralen... jednou jsem fakt musela a úleva byla božská :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
fakt to pomáhá ? Mě všera docela pomohlo když ksem si tak nějak pololehla a pod zadek jsem si dala polštář aby s mi ta pánev jakoby zaklonila. Jenže jsem tak vydržela jen asi pět minut páč Jarmilka v tý poloze řádila jak pominutá
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Jeee to me teda jeste cekaji veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , celkem nezavidim, ale to uz se vam to asi dost blizi,vidte? Jsem na vas zvedava :grinning: a pak teda na sebe, ja si ted konecne to tehotenstvi uzivam, ale jak tak na to koukam, tak to asi nebude na dlouho dobu :grinning:
22. led 2010 v 09:29  • Odpověz
jj, pomohl mi :wink: jako nechci se těma práškama dopovat, ale tenkrát už jsem bolestí brečela, nemohla jsem ani sedět, ani ležet, natož tak chodit... slupla jsem ho a za chvíli to povolilo, usnula jsem a spala celou noc :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
ty jo tak to já si asi dneska taky dám protože s tou bolestí fakt nejde spát.....
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
No nic berušky pustim si nějakej dojavej film a půjdu žehlit plíny a osušky
22. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musilko, doufám, že je ti dobře :wink: :sunglasses:

Mě se k tomu všemu přidali MS bolesti... Nic pravidelného, bez tuhnutí břicha, ale minimálně jednou za hodinu po dobu třeba jedné minuty mám pocit přicházející MS :sweat_smile: :rolling_eyes: Celý víkend mě to zlobí, tak doufám, že to má alespoň pidi vliv na přípravu porodních cest a nemám to jen tak pro srandu králíkům :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mi začal druhý týden bez manžela, tak snad mě neviděl dneska ráno s bříškem naposledy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Dobré ránko :pensive: moc fajn mi bohužel není.... DNeska jsem vůbec nespala fakt celkem max tak hodinu. Strašně zvracím a šeredně mě chytají záda. Nejde mi ležet jen chodit do kolečka a sedět. Fakt hnus. Tvrdnutí je do toho jen taková třešnička. ALe nic pravidelnýho spíš se mi zdá že je to furt bez přestávky. Fakt už to došlo i k slzám v noci protože jsem nevěděla už co. ZKoušela jsem sprchu tam se mi zamotala šiška hopsat na mičudě mi kvůli tý sestouplý hlavičce moc nejde fakt to byl masakr a ještě to blití no.
Před půl hoďkou mě teprve napadlo vzít si ten paralen a zatím jsem ho nevyhodila a začíná zabírat. Je to jak rajská hudba :grinning: :grinning: :grinning: Takže si jdu dát šlofánka než to zas začne. Jestli taková teď bude každá noc tak potěš koště to asi cípnu :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:36  • Odpověz
nechceš jít raději k doktorovi? mě se to vůbec nelíbí :pensive:
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
cher uvidim jak bude večer když se to bude opakovat v takový míře jako ze včerejška na dnešek tak neváhám a frčím. Jela bych rovnou do nemocky na magnezkový kapačky a tuším že na ty bolesti zad můžou přidat do infuze i algifen. Stejně bych tam šla 11. už asi ležet tak holt půju dřív no.... Podle mě se malá dere ven. Nwvim teda ještě jsem nerodila ale mám takovýho vnitřního tucha.
25. led 2010 v 09:57  • Odpověz
jak máš tušení, tak na tom něco bude, protože příroda si to prostě umí zařídit :sweat_smile: Ale ještě pár dní by mohla vydržet princezna maličká. Držím pěsti, ať je ti co nejlíp a zvládneš to všechno překonat :astonished: :sunglasses:
25. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Cus bambule, tak jsi si dnesni noc polezela ve spitale:frowning2: vcera me srazila smecka hafanu a primy zasah na hlavu bruch:frowning2: tak jsem radeji jela....

Vsechno je v poradku!!!!! :dizzy_face: :wink: a uz jsem doma!!!! Jdu dat vanu a pak do pelecha
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz
holky co blázníte proboha :astonished: Martinko, hlavně že jste s prckem v pořádku. To je nářez teda, hafani by si zasloužili za uši :rolling_eyes: :pensive:
25. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Marti :astonished: Ty brďo bohudík že je uličník o.k. A byla jsi v TU ? Já se trochu bojim ale do telefonu mi řekli ať hned přijedu i kdyby jen na prohlídnutí když si něčím nejsem jistá.
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
Fakt koukám že jsme měli asi všechny kritickej víkend :unamused:
25. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Musil, takže jedeš????? snad jsou to jen brutální poslíčci :pensive:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Market promin nejak nedocitam, pokusim se...

Jj.. kdybych spadla na prdel, tak nejedu, ale byl to primy zasah!!! No a tam to na me vsechno dolehlo... docela mazec... vsechny tam prenaseji, tak jim to vyvolavaji klidne i dva dny po terminu... docela na palici...

Market pokud mas pochybnosti tak jed!!! Ja tam sice dostala vynadano, co mam kde lezt po venku v tomhle pocasi, ale co ma clovek delat, ze:confounded:

No a kdyz zjistili, ze jsem pribuzna sestricky z gyn. amb. tak to bylo najednou uplne jine:stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem byla nejhlidanejsi pacientka!!!!
25. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
cher no jsem teď sama doma kolem třetí by měl dorazit manža. Asi počkáme do večera jestli se to zas tak rozjede a pojedem. Teď jsem tak nějak jakš takš v poho dospávám tu noc a ty záda už nejsou tak strašný paralen pomohl :wink:
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Market tak si tam zavolaji, na porodce nebo na gyn.amb. ti urco poradi:wink:

Postele tam maji na pikacu:frowning2: porad mi vrzala a vubec jsou takove nepohodlne.. ale jinak to tam maji pekny, ale byla jsem rada, ze jedu dom...
25. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile: tak uz jsem zase v pracovnim nasazeni!!!!

MArket... tak snad je to oukej a nemusela jsi do nemocnice!!??
26. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.