• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
marti ne jsem doma dnešní noc bya pohodová jen večer zas tvrdnutí ale ve sprše to přešlo. Asi si pupek nechal říct. Nebo mě nechal jednu noc odpočinout a dneska to začne repete to uvidíme :sweat_smile:
Ty jsi vlastně poslední dny v robotě viď od pondělka doma :slight_smile:
26. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

co to tady čtu??? Dávejte na sebe pozor :pensive:

Já jsem včera byla na kontrole a na monitoru, sestřičce se zdálo mimčo málo akční, tak nevím, ale doktor nic neříkal, tak snad ok. Za týden znovu. Už nejsem úplně zabetonovaná :sunglasses: Prý jsem se malilinko pootevřela, ale čípek dlouhej, takže jako nic, ale aspoň že se to trošku hlo. Minule jsem byla úplně zavřená ještě týden po termínu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Teda né, že by to malinkaté pootevření něco znamenalo, že...

Jinak už mám oběhané všechny doktory, štemply v průkazce kompletní :sunglasses: A dokonce už mám zabalenou tu tašku do porodky a nachystané oblečení pro mimčo na cestu :slight_smile:

My měli teď katastrofální noci kvůli malé, nějak se jí nechtělo spát, hrůza a včera v noci jsem ji vyměnila čaj, kterého vypila za noc i litr :rolling_eyes: , za vodu, takže včera navíc totálně prořvaná noc, dneska trochu lepší, ale taky bylo furt čajík, čajíčéééééék :confounded:
26. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Market, tak to jsem rada:wink:

No doufam, ze Te Jarmilka moc nebude zlobit... jinak dostane na kadinku !!!!!

Koukam, ze vsechny nas nekdo zlobi:grinning: pes mi dnes sebral dekuuuuuu... ale rozhodne lepsi nez nemocnicni luzko!
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
kat to je jak já já teď tajky strašně lemtám v noci. A pak je to co hodina to čůring :grinning: :pensive:
marti mě jí sebral teď ale tak krásně na ní hajinká že je mi líto ho budit :grinning:
Jinak Jaruš od včera strašně kope nohama ale fakt hodně bolí to. Mám prej malý břicho řikaj všichni kolem tak asi má málo prostoru nebo co....
marti a byla jsi na gyndě nebo na porodce v TU ?
26. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Market me ho taky bylo lito celou noc... takze jsem lezela odkryta a pokrceny nohy... vyborna noc... :sweat_smile: ale co bychom pro ty nase mazlicky neudelali:grinning:

Jsme vcera s Majou rikali, ze se ma nejlip ze vsech psu! My dva se mackame na jednoluzku a on se rozvaluje na posteli sam:grinning: vsechno mu dovolime, nazrat dostane:grinning:

Byla jsem na porodce:wink: no me se zase naskrvnil na pravou stranu a asi se mi tam dela modrina, pac mi tlaci jenom na tu jednu stranu a boli to jako cert!!!!! Ale vcera tam delal dobry vlnky... :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
marti ne nejlíp se maj naši psi :grinning: Teď jsou vlastně od června se mnou doma takže maj vegáč maximální. Dřív byly přes den doma sami když jsme byly v práci a teď jsou tu furt se mnou. Ven jdou kdy chtěj co jim já jedí i oni věčně jsou nalezlý v peřinách. Ale za měsíc budou mít útrum a až je malá začne prohánět hihihi :grinning: to bude po klidu :grinning:
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Market jednou neco konci:grinning: ale snad to zvladnou:wink:

No nase skvrne bude od pondeli cumet co tam delam kazdy den:grinning: to nebude mit cas na lumpaciny:grinning:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
marti :grinning: no pořád to nemá na totíka kterej byl lehce vykolejenej z tý jedný noci poslování pořád jsem ho asi něčim budila tak odpol fňukal že je nevyspinkanej :grinning: Tak mu povídám co budeš dělat až bude malá v noci k'nourat a brečet a on - Půjdu si lehnout do obýváku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasrat jako ještě dostane výcvik chlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a nakonec jsem do porodky objednala úplně jinou soupravičku. Už jí peru tak jí zejtra vyfoťákuju. Je to čistě bílá s růžovou výšivkou médi a ještě obšitá růžovou. Jsou to dupky zavinovací košilka a kabátek s medvídkama a čepička s tim samým mé'dou. Je to rozkošňáčkovatý :grinning: A myslím že na to ani už nebudu nic dávat jako mikinu nebo tak. jen tu kombinézu teplou čepicu a rukavičky.

Za chvíli mi přijede mangel tak se otočím do sámošky jednoty na nákup. Jsme nějak vyžraný :sweat_smile:
26. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Teda ženy dobré ráno :sweat_smile: To je jako brutus kosa :confounded: :confounded: :confounded: Manža před hoďkou chtěl odjet a ani jaksi nenatočil auto felicii prostě zamrzly cd-romy :grinning: :sweat_smile: Takže ještě že je tu nová kára která nezklame :sweat_smile:
No teploměr za oknem hlásí -25 rovnejch. A je to blízko u okna takže ještě může být i o ten stupeň dva víc pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj tajbl. No a pak tu tůrovaly auta všichni sousedi a mě už defnitivně vzbudily tak tu žeru linecký co jsem si koupila včera v pekárně a asi si udělám kakajíčko když nebudu moc líná :sweat_smile:
27. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Dobre ranko:wink:

Market teda ranni ptace... hod odkaz, kde jsi koupila soupravicku? Koupila bych taky a mela bych vystarano:wink: Hele brouku u jakeho detskeho jsi se regla?

No ja potrebuji jet v patek autem do prace a doufam, ze nam nezamrzla nafta a dnes vecer chci jet na ten kurzik autikem, tak se taky budu modlit, aby to caplo, ale snad jo:wink: jinak jsem v haji!!!! Je to desne!! Uz chci fakt to jaro.. jako vcera bylo nadherne to slunicko :dizzy_face: kez by to tak zustalo naporad!!! a ne tohle hnusny!!!
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Kakvicko si dej i za me!!!! Taky bych si dala... :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Hezké ráno, tak u nás je cca -18 :sweat_smile: dostala jsem za úkol od muže projet káru, tak jsem zvědavá, jestli nastartuju :grinning: Za hoďku mám být na KTGčku a prohlídce, tak jsem zvědavá, jestli je něco nového :sunglasses:
27. led 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
marti jsem u tý Melmukový má ordinačku ve hvězdě vedle Křížový :wink: Já jsem u ní byla moc spokojená tak jsem ráda že nás vezme :slight_smile:
na soupravičku ti hodim odkaz do IP teď jí vyžehlim a vyfotim ti jí abys věděla jak to vypadá. Je to takový to klasika kojenecký. A líbí se mi že ta košilka k tomu je zavinovací a nebudu jí to muset rvát přes hlavu.
27. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Aha Market:wink:

Dekuji juknu na to a na fotecky taky:wink:
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
házim soupravičku do alba :wink:
27. led 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
jukni no já s tímhle obchůdkem jsem fakt moc spokojená mám odtamtud asi sedmery dupky a nějaký bodýčka teď tu soupravičku a ještě jsem si vzala jednu tu zavin košilku. Dupky jsem objednávala tak za těch 90 kč a fakt je to kvalitní matroš žádná taková ta pavučina co se hned rozpadne. Jsou silnější a moc pěkný i barevně :wink:
27. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Market peknyyyy:wink: tak asi taky objednam:wink: at mam z krku obleceni z porodky... chtela jsem ho navliknout do dzinku, ale mamka povida at je aspon jednou miminkovskej:slight_smile:
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
no přesně :grinning: :grinning: :grinning: taky tu mám i prďácký laclíčky ale mám strach že bych jí pak v nich nenacpala do kombinézy takže bude mít tohle a na tom kombinezu. Vypadá to docela hezky akorát si dej bacha ať objednáš to nejmenší já omylem vzala to od tří měsíců ale jeden telefonát a s pánem jsme se domluvily :sweat_smile: )
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
jinak se mi dneska Jarmilka nastěhovala doprava pod žebra a šťourá a šťourá fakt příjemný. K tomu ještě MS bolesti od rána to je bordel. Ale aspoň že v noci se tak nějak vyspím. Už chodím chcáčkovat v mikrospánku vůbec neotevřu oči :grinning: :grinning: :grinning: zato ale jdu aspoň čtyřikrát :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,

musil, soupravička krásná :dizzy_face:

marti, určitě radši nějaké dupky než džíny, já měla pro Denču fůru džínů a džínových šatiček, ale pro úplně malinké miminko je to blbý, musí to být strašně nepohodlné, já ty věcičky nakonec vůbec nevyužila a pro druhé jsem už úplně pidi riflíky ani nesháněla. I ty šatičky přece jenom měly hrubší švy a tak, prostě mi přišlo, že by jí to tlačilo. Džínky a ještě jen takové ty měkkoučké jsme začali dávat nejdřív tak ve třech čtyřech měscících.
27. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Jinak mám od večera strašné tlaky na spodek, navíc k tomu ty roztahující se kosti, fakt lahůdka :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jo, a bude hůř :grinning:
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
kat děkuji no je taková obyčejná ale na omak moc příjemná bavlna. Ten obzázek tam být snad ani nemusel :sweat_smile: ale čistě bílou jsem nechtěla tak tohle byl kompromis. A za tři kilča to jde :wink: :slight_smile: a přesně jak říkáš. Mám strach že ty lacle jí budou mačkat. A ty miminka jsou fakt krásňoučký a roztomilý ve všem určo i v mejch 25 letejch dupačkách co vyhrabala máma :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
kat já měla takový tlačení strašný taky včera večer. a musim říct že mám taky dneska takový jiný břicho... Takový strašně vytelený dopředu to jsem neměla včera....
27. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Hele mrne mi vcera udelalo nador na prave strane a k ranu jsem mela dole takove malinke bolsti jako pri MS...

Kat je to pravda no.. aby je to nemackalo.. v dzineckach jeste udelame paradu:wink: a do te kombinezky by se v tom asi nevesel..

Market ta cena je super!!!
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz
musil, mě při Denisce máma taky vytáhla dupačky po mě, jsem házela ksichty a nakonec jak byly dobrý, páč jak převlíkáš desetkrát denně, tak jsou i staré k nezaplacení :slight_smile:

Marti, navíc do té kombinézy je to fakt blbost, páč to ani není pořádně vidět, že. A navíc, kromě toho tlačení, se jim v tom špatně kope nožičkama, jakože je to omezuje no... Já taky při malé chtěla machrovat od začátku :grinning: , ale naštěstí rozum zvítězil :slight_smile:
27. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Kat to je dobre... taky jsem rada, ze rozum zvitezi:wink:

Market, tak ty ktere jsem chtela, tak maji jenom 4-6m:frowning2: tak se juknu jeste tady a v Tescu, pry tam maji jeste ty slevy.. tak bych se chtela jet podivat do Phy:wink:
27. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
v Jičíně v tescu jsem byla nedávno poměrně a už tam toho moc neměli.... HLavně všechno s krátkým rukávem to mě jako dostává když je zima :angry: :angry:
kat já si taky myslim že mi přijdou vhod hlavně jsou fakt maličký takže v nich nebude toliko plandat :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Market v tom Jc toho nemeli ani kdyz zacinali... je to prte obchod... a predpokladam, ze v Pze toho taky uz mit tolik nebudou.. chtela bych ty polodupky:wink:
27. led 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
a koukala jsi na ty polodupky na tom odkaze jak jsem ti posílala ? Mám dvoje odtud a jsou pěkný :wink:
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
musil, jj, to byla druhá věc, byly úplně pidi, takže jako jediné byly Denisce dobré, ve všem ostatním plavala a to jsem kupovala dost maličkých věcí, když mi furt vyhrožovali předčasným a i tak to bylo veliké.
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.