• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kat no přesně mě i ta 56 oproti těm po mě připadá od některých firem dost velká včera jsem porovnávala bodýčka jedno z tesca a jedno značkový oboje vel. 0-3 měsíce a rozdíl v dýlce je skoro 5 cenťáků :confounded:
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz
U nás v Tescu toho měli dost, ale taky plno s krátkým :confounded: Hlavně už půl roku sháním ty jejich bílé bodynka s dlouhým a prostě nejsou :frowning2: Přitom jsou fakt super, už je točíme přes rok-Denča nosí na noc i vel. 9-12měsíců :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a furt jsou pevný :slight_smile:
27. led 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
kat hele a v čem vlastně mimino spí ? :sweat_smile: Bude stačit bodýčko a overálek + buď zavinka nebo spací pytlík ?
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz
musil, no tesco 0-3 je podle mě dost velké, do toho Denča dorostla až za dýl teda. My měli i O-O prostě newborn a to jí bylo ze začátku taky velké. I ta soupravička, co máš na cestu z porodky bude asi větší, ty rukávky asi... Ale zas záleží mimčo od mimča, že jo. Já mám takové tři pidi bodynka, ty snad prckovi budou, ale dvě z nich mají u krčku fleky od poblití, nejde to vyprat :unamused: ty jsem koupila kdysi Denisce jako nedonošenecké.
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Market jojo koukala.. vypadaji dobre... :wink:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
kat no z těch bodýček mám strach no ty mám vlastně skoro jen teskácký a jsou teda krapet větší no.... Uvidim když tak není problém je někde objednat na netu a do tří dnů je má člověk doma :slight_smile: Mám i sot s tim krátkým rukávkem tak ty budu dávat když tak po overálky těch mám habaděj i menších
27. led 2010 v 10:22  • Odpověz
musil, Denča měla na spaní bodynko a ty bavlněné overálky, spí tak vlastně dodnes. No a jako prcek byla v klasické peřince, ty jsem přes počateční odpor taky maximálně využila. Ono se v tom to miminko i přes den super nosí a je to takové o dost lepší než ty zavinky, co jsou teď-ty rychlozavinky-ty jsem nakonec skoro nepoužila, furt se to rozdělávalo, ten spodní cíp vyjížděl a je to takové, jak bych to řekla, nepevné. V obyč zavinkách po nás jsem měla na zimu tu péřovou vložku, takže teploučko a hlavně z toho to mimčo nemůže vyklouznout ani nic-já ji měla celé dny na rukách, když v postýlce řvala, takže to byla výhoda, držela jsem jednou rukou a druhou něco dělala, v té rychlozavince mi takhle sklouzávala dolů, no...

Spací pytel jsme skoro nevyužili, koupila jsem ho až vyrostla z peřinek a Denča v tom nechtěla spát, zkusila jsem ho i později kolem roka a to už vůbec. Mám ho schovaný na druhý, tak uvidíme.

Jinak ty bavlněné overálky jsou super. My měli na doma pak už jen ty, protože dupky se mi při přebalování furt nechtěli svlíkat :sweat_smile: No a jak byla trošku větší-cca 3 měsíce, tak už měla na doma i tepláčky. Tepláčky mívala tedy i dřív, ale přece jenom ta guma a tak, prostě jsem je dávala jen, když měla přijít návštěva nebo tak. Ale ten první měsíc měla furt jen ty overálky.
27. led 2010 v 10:28  • Odpověz
musil, ono je blbý, že já jak sháněla ty nedonošenecký věci, fakt jsem čekala, že budu rodit ten 32tt jak mi "slibovali", tak i tak mi přes net chodili věcičky, které jí byly nakonec i jako donošené velké :unamused: Právě, že jen ty tři bodyčka mi přišly fakt malinké :confounded: Ale zas si říkám, že jestli zkusím hned nějak ty látkovky, tak využijeme i ty trošku větší :slight_smile:
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
kat no tu zavinku starou já nemám chtěla jsem ale pak jsem dostala takovou flees zavinku podobnout vyrábí i ta firma jak má fusaky Lodger nebo jak se to píše. Nová stojí klem 1600 kč :confounded: to bych nekoupila ale dostaly jsme takovou nějakou od známých z němec. Tak snad jí využijem :unamused: neni to taková ta kalsická rychlozavinka je to taková kuklička spíš :sweat_smile:
Jinak mám doma i pidi punčošky maj silnější pas tak třeba je tak kolem těch 2-3 měsíců taky využijem
27. led 2010 v 10:35  • Odpověz
musil, máma mi právě sehnala takové ty klasické bavlněné zavinky, teď nedávno na to byly i aukce, vyšlo to kolem dvou stovek za dvě, takže paráda. Na doma super. Na Denču jsem měla dvě po nás, ale jedna se totál už rozpadla, tak mi sehnala další, Denča měla ráda, když byla pořádně stáhnutá, hodně miminek je rádo hodně stáhnuté, třeba i s ručičkama, připomíná jim to dělohu, Denča mi tak hlavně večer mnohem líp usnula.
Ale každé miminko je jiné, takže uvidím, třeba je tentokrát tak nevyužiju...
27. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
kat mrknu na aukci třeba taky seženu ale až asi podle toh co se naší Jarmile bude líbit ať zas nemám doma zbytečně plno krámů už teď je toho nějak moc :grinning: ale jsem ráda že to mám všechno připravené a když by něco tak už jen napíšu na A4 instrukce očísluju igelitky aby manža věděl kdy jakou mi má do porodky přinýst a nebudu mít starosti s tím co se mi doma děje :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:42  • Odpověz
musil, jasně, mě se to minule osvědčilo, tak jsem je chtěla i na teď. A ono i ty dvě byly málo, protože to Denča vždycky poblila a kolikrát to ani nestihlo uschnout a už byla poblitá i druhá :confounded:

Nakonec máme nějaké takové, tu je jedna i nová... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29007901&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30342749&tab=1

Já takové ty krajkované věci nesnáším, ale když nám to pomohlo, tak co se dá dělat.
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
no já přemejšlim jestli nezburcuju mámu ať mi nějakou ušije třeba z fleesu takovouhle na zavazování.... Možná se do toho o víku pustíme rozšmikly bysme nějakou deku a bylo by
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Jo, ale ven bych tu peřinku teda nevytáhla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Taky už jsem nachystala tašky, jednu mega do porodky, druhou s plínkama a vložkama+ručníky a pak na cestu domů.
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
no vidíš, tak když tak něco spíchněte :slight_smile: Pro mě byla ještě dobrá ta hrubá výplň, ta péřová, protože to drželo samo o sobě a nemusela jsem pořád držet hlavičku :slight_smile:
27. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
kat no já mám sbalenou porodku pak tu mám až přijede MM další den tak vložky plínky a pak tu bude další igelitka na cestu z porodky tu dám na autosedačku aby nezapoměl že musíme to malý taky v něčem převízt :grinning:
Pak tu bude mít A4 papír s instrukcema aby utřel prach než přijdem a vykoupal psa :grinning:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Jo holky a taky ty vaše děti tak škytaj ??? Naše Jaruš má škytavku tak 3-4x denně z čeho to může být ? Teď jí má chudák zas :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Market pry jak pijou tu plodovku:grinning: taky ji obcas mame :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
marti Jaruš fakt furt a chudák ssebou přitom tak škube že mi jí je až líto :grinning: :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
musil, jj, škytavku máme docela často, sice né tak často jako Deniska, ta mi škytala břiše pořád, fakt hodněkrát za den a dlouho.
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=382939&vReferer=
tehle overálek s hello kitty strašně chci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
maeti nepojedeš do tý prahy náhodou ? Teď mi ta holčina psala že ho koupili v HM když bys jela tak bych ti dala peníze jestli bys mi ho nekoupila :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Market urcite pojedu!!!! Juknu a koupim a velikost? a je to na te prvni fotce? :confused:
27. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
jojo buď ten co je na té fotce nebo prej maj ještě nějakej proužkatej růžovej to je jedno hlavně aby byl semišovej a takhle na stranu zapínací s Kittynkou a velikost no co nejmenší takže asi 56 nebo newborn nevim jak to maj číslovaný. A klidně kdyby ti padlo do oka ještě něco s Kittynou tak taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nevíš kdy pofrčíš zhruba abych ti dopravila peníze :wink:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
S penezma si nedelej starosti:wink: ty nam neutecou:grinning: mozna o vikendu a nebo pristi tyden:wink:

No kdyztak Ti zavolam az tam budu stat, ju:wink:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Ty jsi zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: volat nemusíš prostě chci určo ten overálek semišovj barvou na holčičku zapínání na stranu a ještě klíďo něco k tomu. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Dobre bobre!!!! :dizzy_face: :wink:
27. led 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
jééé já se těšim :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a teď jdu naložit krbík a chvíli hodim záda :slight_smile:
27. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.