• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Hod, hod... prijemne odpocivani!!!!

Market ja jdu dnes na tu aromaterapii, tak abys se mnou pak asi nepocitala... :wink:
27. led 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
jako že tě Helenka otráví levandulí nebo co ? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Neee. ze bych k vam pak asi nejela, az ji budes mit doma:wink:
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
jo táááák :grinning: jasný no chápu tak mi povíš co mám čmuchat u porodu ju :slight_smile:
27. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Market jasne... :grinning: jsem na to docela zvedavka :wink:
27. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
já bych se tam ani koneckonců neměla dneska jak dostat honza má fabii a práci a přijede dneska bůh ví kdy a filoména je zamražená..... Takže ani kdybych chtěla tak dneska to nepůjde.... Pozdravuj Hélenku :grinning:
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Pozdravuji.. a ikdyby si karku doma mela, tak bych Te bacila kdybys prijela!!! Koukejte s Jarus byt doma, nozky na trnozky a klidecek!!! :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
no a ty děláš co válíš se po zemi se psema chudák uličníček A v tomhle počásku taky nikde moc nepochoduj v MB stojej ty chodníky za hovno tak ať sebou někde neřízneš. Můj muž mi zakázal ráno chodit ven aby mi prej nezamrzla plodová voda a malá tam neplavala na krách :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:59  • Odpověz
hoj hoj, tak jsem zpět :wink: auto startovalo předpisově, je to hold mazlík :grinning:

KTG v pořádku, ale mímo spalo, tak jsme museli budit, UTZ též v pohodě a jinak vše od minula beze změny :angry: Takže CS2 a hlavička naléhá a naléhá. Ale doktor mě povzbudil, prý to vypadá, že do termínu v celku nevydržím :sweat_smile: :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
No jo porad:grinning:no hele vcera jsem rikala, ze kdyby ty chodniky u nas byli stejne vycistene jako u magistratu tak by to byla pohoda!!! Uz na to kaslu a chodim se Sonnikem po silnici, mezi barakama.. protoze se nebudu bat, jit po tom hnusnym chodniku :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz jsem snad rikala, ze napisu primatorovi

Ale asi az budu doma:grinning: kdyby se nahodou chtel podivat ze nejaka Ulikova dela here:grinning:

Jenik je koukam vtipoza :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale predstava je hezka :sweat_smile: :grinning: jak si tam Jarus plave na kru:grinning:

Cher tak to je dobre!!! No jakto, ze chrni:slight_smile: takze to muze kazdou chvili vypuknout :confused: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
jak to Marti myslíš, že když chrní, tak to může každou chvíli vypuknout? :sweat_smile: nebo to nebylo myšleno jako souvislost? :sweat_smile: :grinning:
27. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jeee promin:grinning: to chrni melo byt, ze jste ho museli budit.. psala jsem rychle a koukam, ze to dava jiny smysl nez jaky jsem myslela:grinning:

Ale na druhou stranu muze nabirat sily na porod vid:grinning:
27. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
no já tedy nevím, kdo potřebuje více sil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale spinkal mimouš fest, za těch 20 minut se hnul snad jen 3x, tak mi pak raději dělal i ten UTZ jestli jsou průtoky ok :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
To jsou potvorky, to pak clovek festove znejisti co:wink:
27. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
tož divný mi to bylo, to je fakt, ale zase jsem si nepřipouštěla, že by mohla být někde chyba :confused: pohyby prostě byly, jen malinko a taky to dítě musí někdy spát :sweat_smile: před tím jsem 15 minut škrábala auto a to byl dobrej tělák, tak trocha odpočinku bylo potřeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

i když na poslední kontrole to bylo právě naopak. Musela jsem při každým pohybu zmáčknout čudlík a ono to pípne a to jsem si připadla, jako bych mačkala morseovku, jak časý to bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
ženy já jdu poprvé v životě nabíjet baterku u auta tak mi držte palce :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
market jakto??? Kam vyrazis?

Cher mackani jsi me pobavila:grinning: to se dela na tech ozvach?
27. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
cher já nic nemačkám na ozvách :sweat_smile: jen mi daj ten páš dvě sondy a když se se ozvy ztrácely tak si mám s těma sondama šoupnout aby to zas našlo puls :sweat_smile: ALe je fakt že malá byla pokaždý vzhůru ona nesnáší cokoli co jí trochu mačká takže jak mi daj ten páš a pod něj ty sondy tak jí to ďoubne a řádí :sweat_smile:

marti no honza řikal ať radši napíchnu na nabíječku rezervní baterku co máme v garáži aby zejtra nastartoval :sweat_smile: já nikam nefrčim nechci mít v pupuku kry :grinning:
27. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Hele holky a co to znamena, kdyz je citit v podbrisku takova ¨bolest jako pri MS :confused:
27. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jj.. tak to jooo:grinning: To by se Jarus nelibilo.. a byla by ji ziminka...
27. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Musil, u Nikolky jsem nic nemačkala, ale teď u tohoto doktora mačkám čudlík při každém pohybu :grinning:

Marti, dneska jsem se na tu bolest ptala... Jestli je to jen MS bolení bez doprovodných jevů, tak to nic není, prostě hlavička tlačí a hýbe se a když ti k těm MS bolestem i tvrdne bříško, tak to znamená, že se děloha trénuje, cesty se roztahují a vůbec celé se to chystá :sunglasses:
27. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
cher dekuji moc :dizzy_face: :wink:
27. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
cher takže MS bolesti a tvrdnutí tak co každou hoďku to je ta příprava ? To mám tak ten třetí den tak nějak.... dneska ještě k tomu takový občasný píchnutí v pipce :sweat_smile: jak kdyby mě vevnitř fakt něco píchlo.... ALe asi to dělá ta hlavička jak je nízko :unamused:
27. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Market jestli si tam nepropasovala nejaky ostry predmet a nebo te picha rampouchem:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: vidiš rampouch ten mě nenapadnul :grinning: asi jak jsem byla venku ve schránce pro časák tak se udělala kra a Jaruš mě s ní kudlá :grinning:
27. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
si z toho dělám prdel ale pěkně to píchá :grinning: a bolí břuch. Asi si půjdu skočit dát sprchu to mi většinou trochu pomůže....
27. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
No vidis.. to mas za to, ze ji tahas do mrazu:grinning:

Tak upaluj... :dizzy_face:
27. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
tak jsem vyčachtaná ale nějak nic moc stejně. A ty psi furt štěkaj jak prdlý. Já si jdu vzít papír a napsat Jenikoj instrukce. Igelitka 1,2,3 :grinning: kdy přivízt a tak :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Musilko jj, to by měla být připrava :wink: a to píchání je taky běžný. Však ty jsi psala, že máš taky hlavičku uplně dole, že? takže to ta hlava prostě tlačí uplně na všechno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
cher jj máme taky hlavičku hodně nízko :unamused:

Dobré ránko všem zas ty bílý rsajdy venku už jsem toho nějaká přežraná :pensive: :rolling_eyes:
28. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.