• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil, nápodobně, přesně jako u nás :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Nikolky a Natálky těch je fakt háfo. vidim to u máti ve školce když má pětadvacet capartů ve třídě a čtyři Nikoly a tři Natály :confounded: Ty lidi jsou fakt strašně nápaditý
14. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
a Oliver a olivie to jsou jména co já teď žeru :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Chjo, vůbec s těma jménama nevím, jsem už říkala, že to bude Květoš a Bohumila a bude :grinning:
14. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Á Denča je vzhůru, budu muset zase fičet...
14. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
kat já zas řikala že to bude Blažena a Jarmil :grinning:
autor
fič fič :slight_smile:
autor
jo a zatim má přezdívku Mojžíš tak mu to třeba zůstane :grinning:
14. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
U nás to bude Měčislav :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky odpadlici :grinning: No tak jsem vas nasla, ale vy uz se na me urcite nepamatujete :unamused: :grinning: Koukam ze probirate jmena....Natalka je ted opravdu hodne caste, taky se mi to ze zacatku libilo, ale pak jsem zjistila ze je to tady v Ostrave i oblibene romske jmeno, tak me to preslo... :unamused:
Taky si nevite rady se jmenem? Ja nad tim porad koumam :wink:
14. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
musilka: me se taky hrozne moc libi jmeno Emma :wink: a na kluka Matyas, ale to se ted taky zacalo nejak rozmahat...tak nevim....mozna Michael... :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Hoja Kramli:wink:

No my chteli taky puvodne Natalu, ale diky bohu jsem od toho ustoupila..

Emmu uz maji u nas v rodine a Matyase taky:frowning2: takze to u nas nepripada v uvahu... jsem zvedava jak se nakonec bude Ulicnik jmenovat:grinning:
14. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
martinka: no asi by nebyl rad jmenovat se Ulicnik :wink:
Ja mam teda tech favoritu vice...
Na holcicku: jeste krome Emmy, Anicku nebo Anezku, Amalku, Danielu, Amalku a Rozarku...
No a kluka: toho Matyase (nebo Matej / Matous), Michael, Simon, Vitek a Vojtisek....no bude to boj :slight_smile:

V praci ted chce dat kolegyne Samuela a byvala sefka ma Zachariase...
14. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
No kluka mame jasneho.. to bude Samuel, ale holku teda nevime... Me se libi Dorothea, Rozaria, i Amalka, pak Sarah, ale to vzhledem k prijmeni nepripada v uvahu coz me docela mrzi :confounded:
14. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
kramli čááu :slight_smile:

Tak jsme byli hodinu venku, ale vzhledem k tomu, že se furt chtěla ráchat ve vodě a nechce mít mikinu, jsme šli domu na Kouzelnou školku, stejně fouká studený vítr a někam na prochajdu se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Tady prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
katarina: ahojky :wink:
marti: a jake mate prijmeni???
Tady je taky hnusne ale nastesti zatim neprsi... :wink:
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Tady ne, zatím, ale zatahuje se a fouká :confounded:
14. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
ahoj kramli ráda tě vidím :slight_smile: teda čtu :sweat_smile:
tady bude pršet každou chvilkou :unamused: fuj hnus počásko
jinak my krom jména vybíráme i auto a je to teda boj :grinning:
14. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Musil tak auto jdeme kupovat za mesic:grinning: chteli jsme forda Smaxe, ale 100 tisic od octavky combi je docela rozdil, takze si musime nechat zajit chut a spokojit se s Octavou:wink:

Kramli Ulikova:wink: a pridej Sarah Ulikova a mas vzapeti Sara Hulikova :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
musil: dekuju za privitani :wink:
no teda tak to ti nezavidim :confounded: U nas bude podobny boj s kocarkem :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
marti a kdyby to bylo psáno česky Sára ? To by šlo líp ne ?
My jdeme asi zřejmě do nový fabie combi ale ještě bojujem mě se nelíbí :frowning2:
14. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
marti: hmm tak to teda opravdu nebudete mit jednoduche, h;lavne zadne jmeno se ''š'' na konci....to by si chudaci decka uzily...
A co treba Sofinka nebo Sabinka ?
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad se přidám i tady :slight_smile:

Musilko, my máme v práci novou fabku 1,2 benzín a nikdo s ní nechce jezdit, protože má spotřebu jak blázen. Průměrná dlouhodobá spotřeba je 7l / 100km a to se s ní jezdí i dálky i po městě, po městě teda žere ještě víc ! A je to krátká verze.
Fakt docela nepraktické auto. hezké, ale ta spotřeba odradila i mě.
14. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj maylo :slight_smile:

musil, Michal má ten služební novou fabku v kombíku, taky nějakou slabou verzi, ale v naftě a žere to málo teda :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
may no já bych s tim po městě jako moc ani nejezdila spíš jde o to že bydlíme 20 km od všech měst a potřebuju nějakou spolehlivou spojku do který dám kočík a mimino a pofrčim jednou týdně někam do civilizace. Takže o spotřebu mi ani tak nejde spíš teď myslíme na finance a je fakt že ta fabča vychází z novejch aut kombiků nejlevněji.

kat my chcem asi benzíňáka nafťáka jsme měli a furt se na tom něco s*alo :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
musil: je fakt ze ta fabka combik ma ooobrovsky kufr, nasi ji maji a tam by se kocary vesly i dva plus cely nakup :wink: Takze co se tyce prostoru doporucuju :wink:
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Musil pry je fabka combajn hrozne mala, takze bych zvazila jestli s ni budete cestovat ve vice lidech nebo ji opravdu budete mit jenom na presun kocarku a tebe s prckem:frowning2: pry pak uz do kufru vic veci nedas:frowning2:

Ja nechci Saru, ale to je jenom muj osobni nazor..

no na jmena casu dost :grinning:
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Kram, tak to ja mam zase kolegyni a ta si na ni porad stezuje:frowning2: ze se ji tam skoro nic nevejde :sweat_smile: asi je to proste o nazoru-.. nejlepsi asi vyzkouset :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.