• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Dobre ranko....
Market me to nasralo hned jak jsem roztahla zaluzie:frowning2: uz me to taky docela vadi:frowning2:
28. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

tady taky sype a sype :rolling_eyes: ale zase to má výhodu, že je docela teplo, jen -5° :sweat_smile:
28. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Cher teplo sice je, ale ten snih uz me leze snad i usima :rolling_eyes: tohle melo byt posunute o mesic driv.. pred Vanocema a na Vanoce a ne ted :rolling_eyes:
28. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
je to bordel to počásko :confounded: A ten náš malej blbeček ten sníh furt futruje a teď má nějakej teplej čumák doufám že bude ještě i ten čokl marod :fearful: :confounded:
Za chvíli zapnu pračku a vyrážim k sousedce na kinderparty Peťulka má dva roky tak jí půjdu popřát :dizzy_face: Strašně to uteklo takový to bylo pidi miminečko před dvěma lety :sweat_smile:
28. led 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
marti nejde Mája v sobotu hrát florec ? Honza asi půjde maj hrát proti sobě :grinning:
28. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Market tak si to uzij...

Jinak Sonnik ten snih taky porad zere a ma teplej cumak i usi, ale zatim nic:wink: my jsme mu davali na posileni imunity imunoglukan. A zatim to funguje:wink:

Hele to nevim, jedine co vim, tak ze jde v sobotu do prace do Skody, museji neco montyren...

A nehraji v nedeli spis? :confused:
28. led 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
já mám za to že v sobotu počkej podívám se na ty jejich stránky... Hm tak nepodívám oni nějak nejdou načíst. Ale až odpol přifrčí tak se ho zeptám :slight_smile:
28. led 2010 v 09:14  • Odpověz
jj.. dobra...
ale nic nerikal.. tak nefim.. nebyl ani na treninku, pac mu tece z nosa...

Jo vcera aromka nic moc:frowning2: jako bylo to zajimave, ale myslim, ze tahle hodina se vyplati jako praxe a ne pouze teorie... pak me tam docela bolela hlava z tech ruznych silic:frowning2:

Ale objednala jsem si mandlovy olej.. tak jsem na nej zvedavka:wink:
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
ty jo tak tady je v obci kalamita a já o tom ani nevim :grinning: stojí tu v kopci prej zatarasený kamiony a nemůžou ani tam ani zpět :sweat_smile: no já na jičínku z okna nevidim tak nemám zdání no :sweat_smile:
Na co je dobrý mandlový ojlík ? Já právě bych ty masáže miminka chtěla no ale až na živým exponátu ne na teletubieskovi :grinning:
28. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Tak ten pes se definitivně zcvoknul..... Vyválel se venku ve sněhu takže přilít domu jak koule obalenej otřepal se uprostřed obýváku teĎ mi šlohnul obal od tatranky a běhá s nim jak debžo a strašně u toho vrčí.... :sweat_smile: prča fakt asi se chce zahřát :grinning:
28. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
tak marti máš recht hrajou v neděli teď to řikal Jeňas do telefounu :grinning:
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Jeje.. tak to se dalo cekat, ze bude kalamitka!!!! No jeste, ze nikam nejedu:grinning: az zitra:wink: ale to uz snad bude oukej:wink:

Jj teletubiska Ti vcera zabrala jedna holcina!

S tim to miminko mazes po koupani a muzes do neho prave pridavat ty silice potom na masirovani proti tem prdikum!!!

Haha,.. taky psa chyta rapl, jako u nas.. to pak nejde zastavit:grinning:

Ja jsem si to myslela... tak to az mu reknu, ze jde hrat, tak to asi taky pujde... :sweat_smile: :grinning: dva otcove proti sobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
jen ať jdou je to jen na dopolko dva zápasy mi tvrdí Jenda. Já jsem docela ráda když občas takhle na to dopolko vypadne mám klídek na úklid a na oběd a on pak přijede vyřáděnej a nemá roupy :grinning: A pořád je ten florbal lepší jak hokejbal při florci je menší pravděpodobnost že přijde o další zuby :grinning: ale hokejbal začínaj zas někdy teď ke konci února potěš koště.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Zítra děláš rozlučku v práci ? Já se musim za holkama taky stavit jenže copak to jde v tomhle počasí ? Bych se do Kosmonoskýho kopce ani nevyškrábala :frowning2: Ale stejně tam musim kvůli daňovýmu přiznání tak uvidíme jak to vyjde příští týden :unamused: Mám toho dost na odpis tak by byla škoda to nevyužít.
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz
No me vadi, kdyz ty zapasy maji pak od dvou.. to je celej den zapikanej:frowning2: a to nemit rad.. dopolko me to nevadi...

no abys nebyla prekvapena, kdyby v nedeli dosel bez zubu:grinning:

Jj.. na zitra mame objednane chlebicky.. a musim neco upect.. :dizzy_face: no ted radeji nejezdi do konce unora to muzes podat, tak pockej, treba to pristi tyden bude lepsejsi:wink:
28. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
marti no já naší účetní slíbila že do desátýho to donesu maj toho hodně tak ať maj na to čas.... A zas to je taková hodná ženská že bych to chtěla splnit :grinning: příští týden jeden den se vypravím stopro. Jen do práce pak na nákup a domů.
Jo ty odpolední zápasy mě taky pruděj a ještě víc mě sere když má třeba dopoledne florbal a odpoledne hokejbal páč to je celej den v MB u tchýně a dostává očkovací kecy a to je pak na zabití a mě ta mrcha sere i bez těch keců :pensive:
28. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Haha:grinning: chudaku.... ockovaci kecy jsou nejhorsi, ale snad si je nebere ne? :confused:
28. led 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
nebere ale stejně mě to sere protože ty její kecy znám jak básničku a vim přesně co mu tam vykládá za hovadiny. Mě už sere i to že si s ní telefonuje :sweat_smile: :angry: Asi jsem divná no vim že je to jeho matka ale pro mě je to prostě zlo a nic víc. Nic dobrýho mi nikdy neudělala ani neřekla vždycky jen to hnusný.....
28. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Market o jakem vaku na miminko jste se tenkrat bavily?

Naprosto te chapu!!!! :dizzy_face: :pensive:
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
my jsme se bavily o nosítku já chci BECO hned jak přijde porodný tak ho koupíme :wink: soce stojí tři litry ale fakt je to úžasná věc....
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Ty jova to jste mi nemohly říct že už je v pondělí únor ? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Teď čtu jak únorovky roděj to už jsme na řadě kurnik :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Market... v pondeli uz je unor:grinning:
28. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
no jako už je únor víte ? :grinning: Jedu v pondělí do TU sepsat porodopis :slight_smile: a pak už to pofičí a Jaruš bude do konce února venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je boží představa :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Market ja fim.... jsem to rikala sestrence, budete to sepisovat spolu :dizzy_face: :slight_smile:
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Fákt ? Jak se jmenuje ? abych se na ní hezky smála :grinning: Akorát z toho mám trochu bobky. Je mi takhle ráno teĎ zase dost zle odezní to až tak kolem poledne už nevím co s tim mám dělat prostě asi to skončí po porodu no ale je to protivný mít ty nevolnosti zpátky. Tak doufám že se jim tam nepobleju :frowning2:
28. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Martina Jurenkova.. nejprijemnejsi sestricka:wink: tak ji pozdravuj... :dizzy_face: :dizzy_face:

No snad nee.. a jsi objednana? :confused:
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
jsem objednaná na 10 :00 ale uvidim když by mi mělo bejt nějak extrem blbě tak to prostě zrušim nebudu se tejrat. A hlavně budu doufat že to porodem nějak skončí. Už to trvá docela dlouho. Pořád se mi točí zvracení s průjmem. ALe jen dopolko pak kolem poledne už je to zas jako v pohodě :unamused:
Teď jsem si koupila nějaký na to lacktobacily tak je zkusim a uvidim co mi to s tim trávením provede.
28. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Market, tak jestli muzu poradit, tak tam jed at jsi tam klidne uz v devet... v pondeli tam bylo docela hodne matek:frowning2:

Pac objednaci cas je zacatek v cekarne:frowning2:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
No uvidim já prostě kdybych doma cejtila že je mi blbě jako třeba konrétně dneska tak bych se na to vybodla a fakt nikam nejela holt bysme to sepsaly až u porodu no :pensive:
A taky jim to tam mezi dveřma prostě řeknu že šavluju jak ALik a jestli nechtěj povolávat uklizečku tak ať mě tam dlouho nenechávaj :grinning:
28. led 2010 v 10:59  • Odpověz
:grinning: no to jim to rekni:grinning: uklizet bych to nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
tak doufám že je to taky vyděsí :grinning: a vezmou mě hned za límec do ordinace :grinning: Další venčení psa za mnou a mám z obýváku sjezdovku. Parkety jsou z tý vody nadšený :grinning: :confounded: :sweat_smile:
A jdu si dát hajajája nebo vybleju špagety papá
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.