• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
No to verim... museji se radosti kroutit:grinning:

paaaa ja mela smazacek :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Musiotec mi přivezl z práce od kolegy dvě obrovský tašky next věcí pro holčičku ( měli dvojčata) od 0 do 9 měsíců takže si dovedete představit co tu teď celej večer dělám jeho manželka mi to poslala ať si to proberu než to dá do bazárku a jako hustý samí nový věci ještě s cedulkama za minimální ceny jsem totálně v rauši i Jaruš se kupodivu zklidnila jak ví že je to pro ni :grinning: :grinning: :grinning: Nádherný věcičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda že nemáme další skříň a nečekáme paterčata :grinning:
28. led 2010 v 19:20  • Odpověz
musil, jůůůů, zááávidííím, taky bych se chtěla hrabat v mimivěcičkách za hubičku :dizzy_face:

Jinak jsem hodila po sto letech pupek do alba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Juuuu Market tak to mate super... a nemate tam nejake neutros veci za hubicku? Ze bych taky pokoupila :confused: :sweat_smile:

Kat jdu juknout na bruch :wink:
29. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Krasny pupik... jsi hubenourek no :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Brý ráno,

Marti, hubeňour normálně jsem, ale ten břuch je obří už :confused: a už mám nahoře skoro 16 kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Kat tak to mame vahu nahore stejnou:wink: ale na me to vyada jinak, jsem prcek:frowning2: tak jsem jak voteklon... ale tvoje brusatko se mi libit :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky, dobrý ráno :wink:

tak jsem si prošla obdobím, kdy se mi nic nechtělo, jen jsem nad sebou přemýšlela, to je asi i těma vánocema, co nemám moc ráda... pak nám zdechnul modem, takže jsem byla bez pc, docela nezvyk :confounded:
29. led 2010 v 08:26  • Odpověz
dnešní noc byla zase kvalitní, poslední 2-3 týdny už hodně blbě spím, kluci řádí...

ale že nám to uteklo, co? takový piditýdny před nedávnem a už si skoro balíme tašky do porodky :grinning:
29. led 2010 v 08:29  • Odpověz
kat a marti, to jsou bříška :grinning: krásný :wink:

kat, kde máš těch 16 kilo???? to se mi ani nechce věřit a marti u tebe to samý. jste krásný maminky :sunglasses:
29. led 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
marti no právě že mi poslala jen samí holčičí věci jinak bych ti to poslala ať si to taky probereš ale fakt to bylo všechno holčičí :frowning2: nebo aspoň s nějakým holčičích obrázkem když už to bylo třeba bílý.

kat máš nádhernej břich moc ti to sluší :dizzy_face:

ženy tady je to úplně v řiti normálně silničáři tady od včera nebyly takže absolutně neprůjezdno doufám že tohle opadne už mě to neba a brodit se v tom pak na kontroly to se mi vůbec nechce :pensive:
29. led 2010 v 08:31  • Odpověz
musilko, se tady řežu :grinning: to je nářez, ty pidivěcičky, všechny potřebuješ, co? já už nikam nechodím, taky bych všechno potřebovala. V úterý jsem byla v metropoli na Zličíně a nešlo nezajít do HMka, CAčka, Nextu a nevím, kam ještě... trpěla jsem jako pes, abych už nic nekupovala...

a co? budeš všechno potřebovat????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 08:34  • Odpověz
musilko, jak jsi uvězněná, tak se halt musíš kochat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
no bohudík jsem měla včera kritický oko tak jsem si tu nechala jen pár kousků + komplet náhradní povléčo do košíku. Ale zato jako nádherný věcičky až je vyperu tak vyfotim. Jsou to ungl nový overálky next na léto pak nějaký gaťulky a tak. Docela jsem se držela páč už to nemám kam dávat :grinning:
29. led 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
uvězněná jsem no autem ze dvora nemám šanci vyjet kvůli tý haldě sněhu před vratama takže budu snídat tvrdý housky.... Takže to vidim na zapečený toustíky :sweat_smile:
29. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Zlati no na me to je videt, ale schovavam:grinning:

Market no skoda.. to nefadi:wink: hlavne, ze jste vybrali pro Jarmilku... to budeme mit dva modely :dizzy_face:

No s tema silnicema je to hrozny!!!!! ja to nesnasim!
29. led 2010 v 08:44  • Odpověz
musi, já takhe po vyšetření na cukrovku vlezla do CAčka a už jsem měla záchvat... všechno jsem potřebovala... a když jsem už stála frontu na pokladnu s pocitem, jak se to vyplatí, tak jsem si to nakonec rozmyslela a šla všechno vrátit a udělala jsem dobře. doma toho je dost..
29. led 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
marti no budou to frajeři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
silnice jsou fakt na blití ale chápu že nejdřív opečovávaj ty hlavní no než dojedou k nám ale včera se sem nedostaly ani popeláři chudáci nosily ty popelnice dolu pod kopeček bylo mi jich líto
29. led 2010 v 08:49  • Odpověz
a povlečení jsem dostala od kamarádky i s postýlkama, takže to vůbec řešit nemusím. ještě řeším, jak to udělám s přebalováním. zatím vede myšlenka pevné přebalovací podložky, co položím na postýlku, komoda se sem už nevejde. :confused:
29. led 2010 v 08:49  • Odpověz
zapečený toustíky jsou taky dobrý :wink: já si dávám višňový jogurt :wink:

marti, tak schováváš dobře, protože ti to moc sluší :wink:
29. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
zlati já mám ten malej přebal pult a je teda super myslím že ho hodně využijeme je na kolečkách takže si ho můžu přesouvat z koupelny do ložnice fakt se mi moc líbí :slight_smile: je z kvalitního masivu českej výrobek :slight_smile:
29. led 2010 v 08:51  • Odpověz
no mě se právě nechce nic kupovat vzhledem k rozměrům našeho bytu... postýlky máme ještě na půdě, naštěstí sousedi nestávkují... tak až ty doneseme dolů, tak teprve omdlím, jak je ložnice malá..
29. led 2010 v 08:55  • Odpověz
musilko, taky jsem ti prolustrovala albíka, to je věciček, to budeš tu vaší princeznu převlíkat 10x denně, co? :wink: a ty ČB fotečky jsou moc pěkný...
29. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
zlati no jasný ono když máte všechno dvakrát to je na prostor náročný :unamused: my máme vše jen pro Jarmilu a i tak je toho kvantum a nějaký místo to sežralo. ALe teď v sobotu jsme to tu trochu přestěhovaly a hodně se to tu zvětšilo takže i ta postýlka a pultík i komoda se v poho do ložnice vcucla. Jsem ráda že mám teď postýlku u svojí postele aspoňnebudu muset vstávat nikam daleko :grinning: a pak jí přestěhujem naproti no ale zatim chci mít Jarmilku co nejblíž :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
zlati no ty fotky a albu ve výbavě to je ještě úplnej začátek z bazárku :grinning: teď je toho mnohem víc :sweat_smile: ale zas jako myslím že jsou na tom lidi i hůř že to ho maj ještě víc :sweat_smile: Já už teď ty malý věci nekupuju kupuju už ty od půl roka když někde vidim něco výhodnýho.
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
no asi tak, my koupili postýlky od kamarádky, co má kluky blízko po sobě, ale každá je jiná, což mi je fuk, ale píšu to proto, že jedna má kolečka, tak ze začátku budou spinkat v jedné, kterou si přivezu k posteli nebo budu třeba přesouvat do obýváku a pak jí šupnu ke zdi a každý bude chrupat sám :wink:
29. led 2010 v 09:02  • Odpověz
tak já jsem nakoupila "jen" do 3 měsíců, protože nevím, jak budou velcí, až se narodí a nerada bych měla kombinézu na srpen a letní na prosinec :grinning: a říkám si, že tesco nebo nějaký obchod je kousek, takže když by mi mamina hlídala, tak jsem za 2 a 1/2 hodiny zpět i s nákupem :wink:
29. led 2010 v 09:05  • Odpověz
máš výhodu, že máte miminka kolem sebe, já jsem jedna z posledních z mého okolí, většina kamarádčiných dětí chodí už do školy, dokonce jich je dost už i na 2. stupni... takže dědit není co..
29. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
zlati já taky nic nedědila všechno jsme kupovali nový nebo z bazárku miminka jako kolem sebe mám ale zase to jsou holky co se za chviličku chystaj na druhý tak jsem si od nich nic nebrala. Navíc je to první vnouče u nás v rodině takže prostě není vůbec nic po nás se všechno vyházelo. Akorát včera mi honzy kolega poslal na přebrání ty věcičky jinak jsem nedostala nikde nic....
29. led 2010 v 09:11  • Odpověz
ještě musím koupit drogerii, jednorázový kalhotky, podprdu a takový "drobnosti". kočár je v krámu, tak až se rozhodneme, můžeme si ho zajet vyzvednout :grinning: ještě vychytávám cenu autosedačky, ale zase nechci levnou za každou cenu, aby se mi nelíbila barva :grinning: spíš čekám, kdy odešlu objednávku v jednom internetovým obchodě. byla jsem číhnout v jejich kamenným obchodě, tak když objednám přes net, u nich si to můžu vyzvednout a je to za internetový ceny. asi to tak funguje běžně, jen já s tím nemám zkušenosti :grinning:
29. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.