• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
zlati jojo to jsem si taky myslela že jdu do lékárny a do prádla pro "drobnosti a nakonc skoro 4 litry vylítly jak prd :sweat_smile: kojo podprdy kojo košile a pak v lékárně a drogerce a bylo to za půl hoďky sice zařízený ale pkně mastný :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:13  • Odpověz
no tak to se rodiče poto, co? první vnoučátko :wink: to u nás to už zařídil brácha, neteři je rok a půl a taky si všechno nechávají pro druhý, takže od nich jsem neviděla ani tkaničku na půjčení... je fakt, že po dvojčatech o dalším neuvažuješ, tak to lifruješ pryč :grinning: si teda myslím, že my to budeme mít taky jako premiéru a derniéru zároveň :grinning:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
tak tyhle drobnosti mě ještě čekají :pensive:

já nechala na zličíně v intersparu taky přes 4 litry, blééé a to jsem koupila nějaký plínky (5 balíků, doufám, že mi vydrží aspoň 3 týdny) a věci do lednice a koupelny. připadala jsem si, že dělám zásoby do konce roku a pomalu to nebude vidět, že jsem v úterý nakupovala... :confounded:
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
zlati můj brudr se zatim na děti nechytsá i když je starší ale je takovej hroznej bohém :sweat_smile: někdy na zabití no já bejt jeho přítelkyní tak s nim vydržim žít tak dva dny :grinning:
Takže první vnouče no. Navíc máma je úča v MŠ takže na děti je prostě ujetá díky svýmu povolání :sweat_smile: Už teď jí musim někdy dost krotit že to miminko jaksi čekám já a ne ona :sweat_smile:
Jinak ženy já mám dneska náladu že bych vraždila. Na jednu stranu mě serou ty ranní telefonáty od mámy jestli je mi dobře to je jako každej den už mi to leze na nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže jsem do telefonu asi dost nepříjemná no ale fakt to leze na palici. Pak si dneska manža nechal doma mobil takže mu tu od šesti řvalo vyzvánění jak mu furt někdo volal a já si řikala kurnik kdyby se mi tu něco stalo tak mu to ani nedám nijak vědět když je 20 km daleko a tady na vsi nikde nikdo doma :unamused: Ale před chvílí si pro ten telefon přijel a já ho zjebala hned mezi dveřma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: až mi ho teda je teď líto no ale hormony jsou hormony :pensive:
29. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
zlati mě taky přijde že čím víc drahej nákup tim míň věcí :pensive:
29. led 2010 v 09:24  • Odpověz
juknu za chvíli, jdu si lehnout, jsem ko. noc stála za starou bačkoru.. :confounded:
29. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Hele pry nejaka breznovka co mela termin 23.3. dnes porodila :confused: nevite o tom neco? Kdo to je? Z nasich kruhu to asi nebude, coz:grinning:
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
marti byla to slunecinecko • 34tt :wink:
29. led 2010 v 09:39  • Odpověz
jj.. oukej.... :wink:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
ježiš vemte někdo palici a přijďte mě s ní praštit fakt. Jsem vopruzelá jak prdel :pensive: na každýho vylítnu a psa jsem teď zjebala za plavací parkety :rolling_eyes: no ale ten si to zasloužil. Břich bolí jak při fakt silný MS už si dávám teplý obkládky. ZKoušela jsem to zaspat ale nějak mi to nejde furt se kroutim. Tak se jdu apsoň plácnout k bedýnce. To bude zas víkend jestli to nepřejde....
29. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Musil a tvrdne ti u toho bříško? máš to pravidelný nebo v kuse? snad ti bude líp :wink: A to že si zpruzelá je prostě hormonama, neřeš to :sunglasses:

Jinak hezké dopoledne přeju :grinning:

Manžílek se za pár hodin vrátí a mě spadne obr šutr ze srdce, protože už mám jistotu, že u porodu bude :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
cher a to už se vrací jako na dobro nebo ještě odfrčí ? To je dobře že v tomhle počásku bude s vámi doma :wink: :slight_smile:
Nic pravidelnýho to není prostě zabolí chvilku bolí pak to povolí ale že by to bylo pravidelný to ne.
29. led 2010 v 11:39  • Odpověz
čauky, na chvíli jsem zase zde, do teď jsem spala jako dřevo... ale za chvíli mizím, protože dorazí mamka s papáním, mňam :wink:
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Musil, jj už se vrací a nikam neodrfčí :dizzy_face: :grinning:
29. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, ráda se k vám přidám.
Máme termín 24.2
29. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Janci, vítej u nás :slight_smile: A co čekáte? Víte?
29. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj, já už jsem to zadávala na pas a nejni to tam tak nevím.
Čekáme chlapečka Patrika
29. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Zkus to znovu, musíš to uložit :wink: Patrik je hezké jméno :slight_smile:
30. led 2010 v 08:02  • Odpověz
ahojky ve spolek. tak moje noční nespaní pokračuje. jdu si lehnout v devět, v jedenáct jsem vzhůru a straším do 4, pak vytuhnu a v 8 už jsem zase na nohou a teď mi tady padá hlava. to je den... a to budu zase pracovitá, když furt usínám. ale aspoň už mám uvařenou čočkovku a tím pádem se nemusím už nervit s obědem :wink:
30. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahojte holky,

narazila jsem na tuhle diskuzi až dnes, tak pokud vám to nebude vadit, přidám se :wink:

Zlatovlaaska, s tím spaním to mám dost podobné. Okolo desáté ulehám, pak vstanu v jednu to se přemlouvám abych ještě na chvilku usla a ve tři už se mi to nedaří, tak se stěhuju s knížkou z ložnice. O půl šesté čekám na manžu v kuchyni se snídaní a pak vytuhnu a v osm jsme vzhůru nadobro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přes den většinou vydržím a když náhodou ne, tak se bez výčitek jdu natáhnout :wink:
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
zlati taky jsem dneska měla pochodovací noc. První třetinu noci jsem spala v sedě na gauči druhou v postely ale ve čtyři zase potčeba chození tak jsem šla zas na gauč. Vyspaná jsem na pikaču všechno mě bolí.
A jaký máte vík ? Já dneska takovej pracovní ráno úklid pak papáníčko teď jsem vytřela parkety prontem tak čekám lesk jako blesk :grinning: peru abych mohla zejtra žehličkovat a teĎ si jdu umejt šišku páč mám ty vlasy jak slámu.
30. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
ronaldo vítej :wink: Já obdivuju všechny, co si nechávají pohlaví jako překvápko, taky bych to chtěla vydržet, ale jsem tááák zvědavá, takže se ptám skoro pokaždé, abych to měla potvrzené :sweat_smile:

musil, my dneska byli nakupovat, zase výýýhodně hračky v Tescu :sweat_smile: Už včera jsme tam nechali litr za hračky a dneska druhý :sweat_smile: Jenže za ty prachy, nekup to :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A odpo jsme byli na oslavě dědových narozek. Zítra přijedou naši, půjčí nám čistič na koberce, tak ty naše dva humusy zkusíme vyčistit, ale pochybuju, no aspoň pro z toho nejhoršího, no... No jo, batole, pes, kočka, topení uhlím a světlé koberce prostě fááákt nejdou dohromady :zipper_mouth:
30. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj ronaldo, no musíme to vydržet, pak se zase nevyspíme díky dětičkám ne v domečku, ale v postýlce, takže jako průprava dobrý... :confounded:
31. led 2010 v 00:32  • Odpověz
musilko, je to náročný, já chodit nepotřebuju, ale musím, chodím čurat několikrát za noc, takže když se mi podaří usnout, tak mě vzbudí potřeba wc...

a můj plán na víkend byl úplně jiný než realita... doufám, že zítra se mi podaří něco podělat. a když ne, tak ne, no... mám v plánu převlíknout postele, ale bude to boj, snad mi manža pomůže...

kat, taky se pokaždé ptám :grinning: ale už si ze mě mudr dělá legraci, že jestli ty pindíky chci vždycky vidět :grinning: tak světlý koberec musí b ýt dobrá volba :grinning:

no nic, snad se mi podaří usnout dneska nějak normálně... zatím
31. led 2010 v 00:37  • Odpověz
autor
kat to jo to musí bejt na ty koberečky náročný vidim tu jak se z toho topení práší mám tmavou obýv. stěnu a na ní je to strašně vidět pucuju prach každou chviličku jinak mi tu do toho manža maluje obrázky :grinning: :grinning: :grinning:

zlati koukám že dneska ti to spaní teda šlo :frowning2: v půl jedný klofat do kompa. Já teda usnula celkem v poho ale vstávala jsem v šest. Na wc už chodim ve spánku ani se nebudim jen vždycky zakopnu o psí misku z vodou :grinning:
31. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Hojik....

Market kdy pojedes do te Boule? Ja 100% v utery nemuzu:wink:

JInak pro me je kazda noc utrpeni:frowning2: hrozne me boli kycle:frowning2: a nemuzu vubec spat:frowning2: takze doufam, ze toto nebude trvat do konce tehu:frowning2:
31. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
marti no popravdě ještě je to hodně otevřený kdy tam pofrčim páč zítra jedu do Turnova do porodky na to už si Honza zařídil volno jenže maj zas začít padat ty bílý hojínka a v nich sama do Bolky nepojedu. Takže když to nedám tehle tejden tak pak stopro jedu 10.2. to jdu do poradny k Sochůrkovi a to si Honza kdyžtak zařídí když budou stát silnice za hoveno že mě tam hodí a pak zas by mě vzal. Tak se domluvíme podle toho jak to bude vypadat :slight_smile:
Jinak ty naši chlapy jsou fakt hotentóti :grinning: :grinning: :grinning: Ten jejich florec je horší jak výprava mateřský školky :grinning:
31. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
a s těma kyčlema nepomůže ti mičuda ? Já takhle chodím v noci hopsat na mičudu když mě to hodně začne píchat vkyčlích trochu to povolí no ale nemyslim že se to nějak moc zlepší :frowning2:
31. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Tak poroďák dneska úspěšně sepsán zmákly jsme i prohlídku porodky a moc se nám líbí. Krásný boxíky fakt jak obýváček s letištěm a porodním stolem :grinning:
AKorát teď je nějak krušno malá řádí a pupek mám neustále tvrdej jak šutr bolí to i mě to zastaví v chůzi když chodim.... A sprcha nepomáhá. Zkusim ještě mičudu a uvidíme. Každopádně noc bude asi boží :fearful:
1. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Dobré ránko,

musilka, taky jsme včera absolvovali prohlídku porodky. Docela mě ty boxíky překvapily. U nás sice nejsou všechny takovej přepych, ale porodit se tam dá :wink: S tou bolestí i při chůzi to znám, mě teda hodně pomáhá se pořádně prodýchat.

Katy, to já zase musím při každé kontrole říkat, ať neprozrazují :wink: A teď už těch pár týdnů vydržím :wink:
2. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.