• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
já jsem na monitoru 20 minut :wink:

Martinka byla včera na FB pak tady zaktualizovala album a víc nic asi si užívá první dny mateřský :sweat_smile:

svíčkovou ježiš to je rozmazlování :grinning: ale taky bych si dala. ALe já jí nedělám. Jeden pokus kdysi byl ale dopadlo to strašně. Takže na ní jezdíme k mámě :grinning:
3. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
ronal, taky klepu a taky chodím jednou většinou. Úplně čumím, páč minule jsem chodila fakt milionkrát už od začátku těhu.
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
ronaldo tak to tiše závidim já jdu za noc tak 4 x minimálně....
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
musil, já tak chodila minule, hrozný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
kat no nejhorší je zas po lehnutí najít nějakou pozici protože to chcáčkování vzbudí prcošku takže se převaluje a něž se uklidní to je tak na dvacet minut. A dneska jsem čumákovala d 2 asi do půl páý než jsem zas mohla zabrat :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Abych našla dobrou polohu tak si vždycky pupík podepřu tím polštářem na kojení - pro mě věc k nezaplacení, a naštěstí můžu ležet v pohodě i na zádech, to se prďolka vždycky rychle uklidní a můžem chrňákovat. :grinning:
3. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
naše malá právě na boku vůbec nechce spát to začne strašný tóčo. Ani na jednom ani podepřená prostě jen na zádech nejlíp v polosedě :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
musil, no právě, taky mi pak vždycky trvalo než jsem usnula :rolling_eyes:

zarzu, kojící polštář je fakt věc k nezaplacení. Využila jsem ho hodně i po porodu, jak mě bolel nástřih, tak jsem se s ním různě podkládala, fakt je super.
3. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Já taky občas používám kojící polštář, ale na zádech nevydržíme ani za nic. Mrňous rozjede takový rošambo, že to ihned vzdávám
3. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Já jsem s ním spala nejčastěji tak, že když jsem ležela na boku, tak jsem si ho nacpala tím nejširším mezi nohy, tím mi pak ta horní noha netlačila na břuch a ještě jsem konec využila jako polštářek nebo na podložení rukou a taky mě to takhle chránilo proti tomu, aby mi do břicha kopl pes, který s náma tou dobou ještě chrundil v posteli. Teď spím podložená normáním polštářem, ale kojící už taky vytáhnu, páč mě okopává pro změnu Deniska.
3. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

jsem doma z KO a jsem nadšená :grinning: CS4, otevřená pro jeden a půl prstu, miminko v naprostém pořádku a je "dopečené", tudíž jsem dostala souhlas k fyzickým aktivitám, procházkám a fůře sexu... prostě můžeme začít mimouše vyvolávat sami :dizzy_face: :grinning:
3. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
cher, jůůůůů, teda ty za chvíli rodíš, cs4 je dobrý :slight_smile: , já tu budu strašit se 42tt v pase jako minule, už to vidím :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Katy, minule jsem taky tak strašila :rolling_eyes: ale tento dr. nemá přenášení rád a tak mi slíbil, že to prostě nedopustí :grinning: tak doufám, že se na mě případně nevykašle :sweat_smile:

Jinak CS4 je opravdu krásný, když si vezmu že minule jsem šla rodit ve 41+5 s CS0 :grinning: Ale stejně to pořád nemusí nic znamenat :confounded: Miminko si tak jako tak udělá co chce :astonished:
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Cherubku, gratulace k tak dobré kontrole! :wink: já jsem zvědavá na zítřek... dneska v noci mě dvě hodiny "trápily" posly, tak doufám, že se mi to hnulo... :wink: :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
cher, i já jsem byla ještě den před porodem úplně zavřená :rolling_eyes: Ale i tak nakonec byl porod dobrý a z té nuly jsem se pak otevřela hezky a rychle :slight_smile: Ale i tak bych byla radši, kdyby se to trošku hlo už před termínem. Teda ono se to už hlo, ale jako úplně malilinko, že to prostě není zabetonovaný, jako před 14 dny. Můj Dr. to bohužel nepíše jako CS má k tomu nějaké jiné značení :confounded:
3. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Luci díky :slight_smile: jsem na tebe taky zvědavá, ale věřím že se to hlo, když tak krásně poslíkuješ :wink:

Katy ještě jsou nějaké zkratky s písmeny Y, X a H ale já tomu nerozumím ani hlavy ani paty :fearful: Ale pořád jsi ještě ve 36tt, to já už měla taky malilinkatou změnu, minulý týden ve 37tt to bylo pořád stejné - CS2 a dnes taková změna. Opravdu se to hnulo krásně. Možná ty homeopatika zabírají? já jim věřím, tak asi jo :grinning:
3. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
cher, já je ještě nezačala jíst, nějak to tentokrát flákám :pensive: Ale dneska si je vezmu :pensive:

Můj dr. to píše jako Y/3 to jsem měla celý těhu a teď mám X/3, jsem to hledala na koňu a našla jsem toto

Která pravidla porušuje: | Zruš S blížícím se datem porodu čípek měkne a zkracuje se (může však i několik týdnů před porodem díky tvrdnutí bříška). Ideální velikost čípku je 4-3,5 cm. Takže jak se zkracuje, hrozí otevírání a lékaři pohmatem nebo vaginálním ultrazvukem zjistí, jak moc je děložní hrdlo otevřeno. Při vyšetření prstem používají písmenka Y,X,H a velikost čípku označují čísly 3,2,1.
Např. řekne Y3, tzn. že je děložní hrdlo zavřené velikost čípku je 3 cm. Což je úplně ideální stav.
Když je Y2, je hrdlo též zavřené a čípek 2 cm
Y1 je též ještě zavřené a čípek má 1 cm.

Když řekne X3, tzn.,že se začíná trochu otevírat, ale čípek má ještě 3 cm
X2 znamená, že se začíná otevírat, čípek má 2 cm
X1 znamená, že se začíná otevírat, čípek má 1 cm

H3 znamená, že je otevřená, čípek má 3 cm
H2 znamená, že je otevřená, čípek má 2 cm
H1 znamená, že je otevřená, čípek má 1 cm.
3. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
jj, přesně tuhle tabulku mám zkopčenou taky... ale tak pořád je X3 lepší než Y3, pokud to dobře chápu, ne? :wink: Tak zkus ty homeo, třeba se ti to pohne. Přeci jen budeš rodit po druhé, tak to prostě jít musí :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojky Bramborky!!! Ja nejak ten net nestiham:frowning2: je videt, ze v praci jsem mela co houby na praci:grinning:

Vcera jsem mela navstevu s miminkem, tak jsme si cely den uzivali prcka!! A Sonnik byl uzasny!!! Bude to hlidac jak se patri!

Cher gratulka, tak uz se tesim na ten maly uzlicek a hlavne jsem zvedavka co to nosis v brisku:grinning:
3. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak mám uvařeno jsem napapkáná a jdu si dát šlofánka asi....

cher no to je nádhera!!! Super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak s taťkou do pelechu s Niky na procházku a vyhánět vyhánět :grinning:

marti čus no konečně se zahlásíš :grinning:
3. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Ježiš já už se tak těšim až budem všechny mít po a budem řešit kakánky fakt :grinning: Ty dva roky co jsem tu chodila do snažilek jsme si z toho dělali s holkama prdelky a teď už to budu řešit taky :grinning:
3. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
My jdeme na prochajdu, tak zatim pacek
3. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
marti opatrně znáš se :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahojky :wink: vy už tady rodíte, co? no mě se do epidurálu taky moc nechce, ale spíš počítám s císařem. jinak můj mudr mě na monitor ještě neposílal, každou kontrolu kouká na utz na srdíčka, minule je měřil, dalo mu to docela fušku, aby k jedné hlavičce a bříšku změřil tu správnou nožičku :grinning:
3. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
zlati to jo to musí bejt docela zábava přiřadit správný údy ke správnýmu prcouškovi :grinning:
3. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
jj, musil, byl nadšenej, když to tam lovil a řekla bych, že prckové byli naschválníčci :grinning:
3. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
musilko, to mě prckové taky nedovolí spát na boku. když lehnu na jeden, čutá jeden, když se otočím, ta se to nelíbí tomu druhýmu a na zádech se to nelíbí mě. už nevím, čím bych ty kruhy pod očima maskovala... :confounded:
3. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ale jsem ráda, že prďouskové rostou, jen bych si přála stroj času... třeba k narozkám, ale to mi nikdo nedá :cry: :cry:
3. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
cher, si mě fakt pobavila :wink: ale to nic nemění na tom, že moc gratuluji a toho hodně sexu vám závidím, co to je???? :confused:
3. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
jdu taky do hajan, abych aspoň něco naspala, když se v noci nedaří. zatím :wink:
3. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.