• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Jsme zpet v poradku:grinning: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
musilko, tak já jsem zabrala, co ty? :dizzy_face:

ahoj marti :wink: tys byla na kontrole?
3. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
zlati ne Marťa byla na procházce s vlkodlakem :grinning: s tim čtyřnohým myslím :sweat_smile:

já nezabrala uklízela jsem a peru a věšim a jen tak se válim. Mě teď nějak během dne spát nejde i když v noci to stojí za hovňajs :sweat_smile:
3. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Já odpoledne vyrazila na monitor a mimísovi nějak moc buší srdíčko :frowning2: Prý to není nic strašnýho, ale radši mě na pátek pozvali znovu.
3. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
ronaldo asi byl jen rozjařenej nebuj v pátek už bude o.k. :slight_smile: budu držet palce :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
ronal, nám zas buší asi málo, furt mi sestra říká, že je to nějaké málo reaktivní :confused: Příště jdu ke svému dr. tak se zeptám.
3. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
teda musilko, fakt nechápu, já nejsem schopna ničeho... :frowning2: taky to tady tak vypadá. max. pofackuju kuchyň, ta bývá po náletu manži pikantní... a tím končím. i když ne, občas žehličkuju, ale na luxování se nedovedu dokopat.

a s tou marťou - tak to se mi povedlo... no nic :grinning:

holky, tyhle podrobný kontroly jsou na nervy, co? držím moc palce, ať to je OK!!! :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Zlati, od jiste doby se radeji hlasim:grinning:

Jinak my uz muzeme pry rodit!! Nasli jsme spartanske bodycko!!! :sweat_smile: :grinning: postylku jeste nemame, ale hlavne, ze bodycko je na svete!!!!

Ale zitra nam privezou prvni zasilkuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se tesim, dojdou mi zaroven i povleceni a kolotoc, tak to snad bude komplet!!! Jeste udelat ten kopojik a budu klidne usinat:grinning:

Ronaldo neboj, jak rika Market.. jsi ho urcite necim navnadila a pak mu tam busilo jak blazen:grinning:
3. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
teda tady se dneska povídá i večer :astonished: :grinning:

já teď vylezla z teploučké vany a dáváme si červený vínko, než zalehneme... všechno mě bolí, ale já se cítím prostě báječně :grinning:
3. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
marti, tak vy jste teprve v procesu zařizování? to my máme postýlky na půdě. původně jsem myslela, že ještě vymalujeme, ale ta představa mě stresuje. spíš to vidím na červenec, kdy se na 3-4 dny nasáčkuju s prckama k našim a manža to tady zvládne bez nás a hlavně budeme moci pěkně větrat, aby to uschlo. v těhle mrazech okno skoro neotevřeš...
3. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
cher, to je fajn, že se cítíš dobře :wink:

ronaldo, třeba jsi byla z něčeho vystresovaná a miminku taky víc bušilo srdíčko, to bude dobrý. uviídíš :wink: si myslím, že je lepší o jednu kontrolu víc a mít klid než o jednu míň a nervovat se, co se děje...
3. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
Dobré ránko :grinning: Naše Jarmilka má dneska svátek tak jí hned po ránu posílám čokošku aby se měla dobře :grinning:
I když ta noc teda stála za prd furt čůrání pak nějaký ďoubání a MS bolení :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musil a Jarmilka je vaše pracovní jméno? nebo už definitivní :wink: Moje babička má taky svátek, ale čokošku jsem ji teda neposlala, beztak by mi to bylo k prdu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,

musil, tak Jarmilce všechno nej :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
cher nééé to je jen pracovní ale řikáme jí tak od začátku tak jsme na to nějaký zvyklý :grinning:
cher jak budete vyhánět ? Teď čtu článek o tom jak ¨vyšťourat mímo tak mě to zajímá :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
tak zatím jen sexem, červeným vínem a teplou vanou, mám to v plánu každý den, ale nevím, jak se bude tvářit muž :confused: :grinning:

Pak akupresura a pokud to nezabere do nějakého termínu tak přímo akupunktura :wink: a když nepomůže ani to, tak se nejspíš v den termínu vrhnu na ten hnusnej koktejl :grinning:

Stejně jsou to jen takové pokusy pro náš lepší pocit, já si myslím, že pokud se mimču nechce, tak prostě nevyleze, i kdybych vylezla na Mt. Everest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
cher ještě mi kamarádka doporučila svařit hruškovej koktejl se skořicí a hřebíčkem jakoby svařák ale z džusu. To prej dělaj ženský v UK a pomahá to :confused:
4. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
cher, taky myslím, že když se mimču ještě nechce, tak ho nic nevyžene... Ale zkusit se to může, že jo, třeba ho ukecáš, aby šlo dřív :wink:
4. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
fakt jo? takovej "svařák" jsem si dělala v zimě místo vinného úplně běžně :grinning:
4. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
taky to asi začnu zkoušet po prvním termínu takže za 16 dní. Zkusím příští tejden koupit i ten riciňák jak se z něj dělá ten fuj hnus koktejl :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Katy tak tak... navíc jsou to vlastně samé hezké a příjemné věci, tak proč si neudělat posledních pár krásných večerů s manželem, než nastane šestinedělí, že :grinning:
4. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
cher :grinning: tak to už asi bude prcošek na to zvyklej a vyprdne se na to :grinning:

A ten sexík no to jsem na to docela zvědavá to bude komedie :sweat_smile: Ale počkám si co mi ve středu řekne doky.... Abych to zas nějak nepřepískla :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Musil, toho riciňáku se trochu bojím, takže si v případě největší nouze místo něho dát olivovej olej :sweat_smile: ono to efekt bude mít stejnej :grinning:
4. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
cher to já se nebojim jako maximálně se pos*reš nic víc nic míň :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
taky jsem právě čekala do včerejší KO a on mi fakt vyloženě požehnal :sweat_smile: :grinning:

a sexík čoveče není až taková komedie jak by se mohlo zdát, ono to chce se jen dobře naštělovat a jde to :grinning:
4. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
no já vím, ale přeci jen se riciňák používá i do motorů a to mě docela děsí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
cher no to je mi jasný že to "jde" :sweat_smile: ale když jsme celý těhu nemohli tak to bude jak poprvé :grinning:
4. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

taky to má svou výhodu, že? kdy zažiješ "poprvé" podruhé? :grinning: a po šestinedělí dokonce "poprvé" potřetí :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
cher no dává se toho jen málo tak nám to aspoň promaže ventily :grinning: A i kamarádka co dělá do farmacie mi ž¨řekla že to nemůže ublížit. Kor v tom malým množství co se do toho dává
4. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
no každopádně věřím, že vůbec nebude nějakýho koktejlu třeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.