• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
cher :grinning: :grinning: :grinning: podle tý středy to odpískáme no ale jelikož jsem příští pátek 38 tt tak prostě začne rodeo :grinning:
4. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
už na to manžílka hezky připrav :grinning: :grinning: :grinning: s tím našim břichem je to pro ně přeci jen trochu makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
musil, tak to s tím "poprvé" znám :grinning: My měli zákaz minulé těhu, tak jsme to zkusili až nějak před termínem.
4. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
kat já už jsem si dělala srandu že když by mě nevyšetřoval každou poradnu mudr tak už jsem fakt srostla :grinning:

cher no on je třikrát týdně v posilce tak to snad zvládne ať to aspoň k něčemu je když už tam chodí :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Musil tak to jooooo, to by měl zvládnout levou zadní :grinning:
4. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
holky, já minule zas "použila" polohu na koně a řeknu vám, že břicho mi po tom tvrdlo a bolelo celou noc svinsky, tak to možná před porodem zas vyzkouším, ale je to fuška, né pro chlapa, ale pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
musil, před tím porodem to bylo ještě dobré "poprvé", ale po šestinedělí... To byl záhul :astonished: :confounded: Ale nějak se to srovnalo časem no.
4. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
ženy já už se úplně živě vidim..... Rajtuju na musilovi přitom piju svařenej džus a zapíjim to ricinem a odbíhám na hajzlik protože mě to prožene to je představa :grinning: To dojedu do tý porodky úplně vyšťavená :grinning:
4. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Kat, tak u nás jsme to včera takhle vyzkoušeli - poprvé asi od 30tt kdy mi pověděli, že hlavička hodně naléhá a teda nic mi netrvdlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musil, kouzelná představa :grinning:
4. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
musil :grinning:

cher, tak jsi se asi do toho málo opřela :grinning:
4. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Kat, musíme to hold nějak vypilovat ještě :grinning: hlavně je potřeba přímého zásahu na to správné místo :confused: :grinning:
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
cher, tak podle toho plánu, co jsi před chvílí napsala, že každý den, tak to máte za týden vypilovaný k dokonalosti, nasadíš větší rychlost, přejdeš z klusu do cvalu nebo jak to je :grinning: a není možný, že by z toho něco nebylo :grinning:
4. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko,

jste mě po ránu pobavily s vyháněním, hlavně teda musil :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
No katy tam ale asi tentokrát nejde o rychlost nebo požitek, ale množství produktu :grinning: :grinning: :grinning:

Ronaldo, sranda musí být, že :sunglasses: :grinning:
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak včera jsem zase poměla, ale dneska jsem si vzala první homeopatika :sunglasses:
4. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
no vidíš, díky za připomenutí :grinning:
4. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Katy a jaký homeo máš?
4. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
ronaldo, na straně 133 jsem to pro někoho kopírovala :wink:
4. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
hož to mám, asi se do nějakých taky pustím :wink:
4. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, Musil tak ty si me paradne pobavila, uz te vidim :grinning: :grinning: :grinning: !!!! No zkuste co se da, at pak nemusim experimentovat az u me prijde ten spravny cas a rovnou zkusim zaruceny "recept" na vyhaneni :sunglasses: . Hele reknete mi jeste jak se vypocitava termin porodu podle prvnich pohybu? Myslite, ze to tak funguje? Protoze jsem slysela, ze se to pocita tyden prvnich pohybu+u prvorodicek 20tt, to by u me znamenalo porod ve 37tt :confused: !
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobrý ránko holky, teeda tady to jede :grinning: . Dospávala jsem dnešní noc a docela úspěšně :wink: Katy na ten seznam homeo jsem koukala a je třeba je všechny pak dohromady kombinovat? To mi možná pak řeknou i v lékárně ne?

Za hodinku se chystáme k Dr. na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku. Minule mi říkala že se maličkej cpe hodně dolů a stahy mám taky dost často. Dala mi Magnézko tak je to už lepší. Těším se až ho zas uvidím na UTZ :o)
4. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
skretik, termín podle pohybů je absolutní nesmyl, minule jsem cítila pohyby 17tt a rodila 42tt a teď jsem cítila pohyby 14 tt tak to už byl byla odrozená.
4. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
zarzu, v lékárně většinou vědí prd, to spíš skočit k nějakému homeopatovi. Já tam dole píšu, které mám, nemusíš mít všechny, to záleží čistě na tobě. Je jich i mnohem víc, tyhle jsou takové nejznámější k porodu.
4. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
skretik, o tom jsem ani nic pořádně neslyšela :confused:
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
to už bych byla odrozená, jsem chtěla napsat :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
to jsem ráda že vás to pobavilo tak vám pak písnu jestli to bylo fakt tak vtipný nebo spíš k pláči :sweat_smile:
Jiank jsem teď žehlila ještě něco pro prtě a zjistila jsem že mi chybí deska do postýlky pod monitor dechu prej nesmí bejt na těch šprušlích na roštu ale na desce nějaký je to pravda ? To ještě musim zajet k truhlářovi a nechat si nějakou slabou desku ufiknout
4. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Jednoho homeopata mam naštěstí kousek, dělal na mě pokusy už v dětství :o) tak to schválně zkusím :sunglasses:
4. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Musil, tak nevím kdo ti to říkal a jaký to má na funkčnost vliv, ale my u Nikolky měli snímací desku monitoru normálně na šprušlích a vše fungovalo skvěle :grinning: Používali jsme ho půl roku a ani jeden planý poplach se nekonal :wink: Akorát jednou trocha blbnul, ale to pro to, že ta můra číča naše překousala dráty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
musil, kamarádka ji taky měla normoš na šprušlích a fungovala dobře :wink:
4. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Takže může na šprušle ? To jsem ráda a ještě mi řekněte já jsem na tohle trochu debil :sweat_smile: jestli má ta destička bejt na šířku nebo na dýlku :grinning:
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.