• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Já ten monitor taky budu mít jen na těch šprušlích, švagrová to tak měla a uplně v pohodě bez poplachu.
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
zarzu, no vidíš, tak za ním skoč :slight_smile:

My měli monitor na sololitu, táta má stolařství, takže to nebyl problém.
4. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
podle obrázku by to mělo být na dýlku, teda alespoň ten můj typ od Jablotronu.
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
tož delší strana desky musí lemovat delší stranu postýlky :grinning: miminko na ní prostě musí ležet hlavně hrudníčkem... když nad tím ale tak přemýšlím, tak by to vlastně mělo být i jedno, jestli je na délku nebo výšku, prostě musíš dát pozor, aby byl snímán hrudník :wink:
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
my máme ten babysense koupila jsem ho od známý použitej po jednom prckovi má dvě desky tak ho budu mít jak v košíku tak v postýlce. No jenže jaksi k tomu ztratila návod takže hledám info kde se dá :grinning:
4. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
No vid Katy, taky se mi to zda jako nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no jsem zvedava kdy to bude, ale jak vas tak posloucham, tak uz se nemuzu dockat :grinning:
4. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
musil, my měli babysense u Denisky, teď mám angelcare a pokud to dopadne jako u Denči, tak nám bude na hovno i tenhle :grinning: Denča totiž po nějaké době spala se mnou v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Někteří doktoři ze "staré školy" na ty pohyby prý koukaj, ale můj dr. říkal, že to je blbost, protože taky záleží kde je placenta, když je vepředu, tak to je cítit míň, jak je kdo silný a tak a jak říkám, já bych v obou těhu rodila o mnoho dřív.
4. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
kat já si myslím že ho taky spíš využiju když bude přes den v tom košíku. Ale jinak se spaním v postýlce to vidim docela nadějně mám jí hned u postele když si jí šoupnu ještě o kousek blíž tak na ní i došáhnu dovnitř abych nahodila dudel nebo pohladila tak sand topůjde a bude tam :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
já teda monitor nemám, u nás se dá půjčit za poměrně rozumnou cenu v porodce, takže po porodu se rozhodneme jestli si ho nepůjčíme tam :wink:
4. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Hele taky vám přijde že ty holky co teDˇdávaj svý fota bříšek tak nějak žádný nemaj ? Už vidim za tehle týden třetí album kde je fotka cca kolem 40 tt a vypadá jak já v 25 tt :confused: :astonished:
4. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
musil, já taky měla postýlku hned u postele a spaní v postýlce neklaplo, po dvou měsících, kdy jsem byla fakt na zhroucení jsem to vzdala a vzala ji k nám. Ale nebudu ti bráti iluze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
zarzu, možná ti ten tvůj homeopat upraví to dávkování, páč mě se zdá, že minule jsem to před porodem nejedla tak často jako mám napsáno teď... Se mi zdá, že jsem to jedla měsíc před termínem všechno jednou týdně-každé jednou týdně a 14 dní před termínem každé dvakrát týdně.
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Katy nestraš, to budu muset tu postýlku posunout :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Hele, já měla ale extrémní dítko, nikdo nechápal, takže pravděpodobnost, že budete mít hodnější mimčo než byla Denča je obrovskáááá :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
ronal, ale každopádně bych tu postýlku posunula, páč nevím, jestli se ti milionkrát za noc bude chtít někam chodit, když ji máš hned u postele, tak jen vytáhneš, nakojíš, vrátíš :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Já postýlku mám asi tak metr a půl od postele, a asi to budem ze začátku řešit košíkem (včera jsem si na něj ušila krásný medvídkový potah :slight_smile: ) Co se týče bříška, na mě to taky docela dlouho vidět nebylo a když srovnám svůj pupík s ostatníma v poradně tak zas tak velký není, ale věřím že se teď rychle vyhoupne.

Jdu se teď chystat k Dr. odpoledne se ozvu. zatím papa
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
no nějak to budu muset ještě přeorganizovat :wink:
4. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ronaldo, uvidíš jak to půjde v praxi :wink:
4. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
katy, jak říkáš, třeba bude mimčo hodný a zvládnem to i takhle :wink: A nebo budem posílat kojit taťku :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Poraďte mi co mám vařit :frowning2: Ale ne svíčkovou a tak to si nechte :grinning: Já potřebuju něco co je za půl hoďky hotový jednoduchý a dobrý :grinning:
4. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Musil, rizotooooo :wink:
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
cher no rejžu bych měla ale nemám skoro žádnou zeleninku do něho to by bylo chudý rizoto :sweat_smile: jak ho děláš ?
4. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

buď kuřecí maso nebo obyč vepřovku trošku orestuju na pánvi, přidám čínskou zeleninu (co se prodává zmražená), pak lečo, česnek a někdy i kečup - aby to bylo co nejvíc červený a vařím to cca 20 minut do měkka zeleniny a masíčka.

Zvlášť si uvařím rýži, tu pak nandám do hrnce a zaliju to tou majdou z pánve, zamíchám a můžeme baštit :wink:
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
to zní fajn vyzkušám ale jak říkám mám málo zeleniny :frowning2: takže to dneska vidim na rybí prsty s kašou a to rizito udělám v pondělí až budu mít ingredience :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
tak rybíma prstama s kaší bych rozhodně taky nepohrdla :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
tak přijď mám jich dosti :grinning: a manža ten nad nima bude ohrnovat čumák :sweat_smile:
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
tak to i můj by mě s něma poslal někam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Hula hej defcatka!!!! Tak mam doma povlecko:wink: uz pere.. ale asi to budu muset zavesit na strop, pac nam dnes meli dovest postylku a vsechny objednane veci a vyskytly se komplikace:frowning2: a ja se tak tesila!
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
marti jaké komplikace ? :frowning2: Já taky prala povléčo včera a dneska jsem žehlila. Dostali jsme náhradní do košíčka sice jeté ale pěkné se zvířátkama.
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.