• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
jete nejete.. hlavne ze splni fkci a je pekne!!!

Prosim Te vezli nam jenom cast te objednavky a jeste to chtel zaplatit a ta pani v obchode mi tvrdi, ze tu fakturu jsme meli prilozenou a tu pak odesleme na tu nasi firmu! Tak jsem se ji snazila vysvetlit, ze je to nelogicke, ze ja jim zaplatim a jeste by jim prisla platba od Draftu:frowning2: tak mi tvrdila, ze s tou fakturou si pak muzeme delat co chceme!!! No asi nepochopila co FA je:frowning2: Maja jim dal posledni sanci a pokud se to nejak nepohne, tak to rusime a jdeme nekam jinam!

Clovek jim dava 25 litru a jeste si prijdes, jak kdybys se doprosovala:frowning2:
4. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
marti to jsou kokoti :frowning2: Tak hlavně ať se to nějak rychle vyřeší a uličník má pokojiček :unamused:
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Market no prave.. zacinam z toho byt mirne nervozni:frowning2: jako cert vezmi nejake ty hracky a ja nevim co vsechno, ale tu postylku uz bych chtela mit nachystanou!

Pac mamky pritel ma dceru a mela termin podobne jako my a v pondeli porodila holcicku!!
4. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
mati to jo no člověk chce mít všechno radši dřív vidim to na sobě. Taky všechny kolem teď v poslední době rodily dřív nebo tak v těch 38tt. A nechat to na chlapovi to nejde. Teda aspoň na to mojím ne :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Tak jsem zpět :o) u Dr. dopadlo vše v pořádku, akorát je mimísek trošku větší cca tak o týden až dva. Srdíčko nám ještě neposlouchali. Zároveň jsme byli sepsat porodopis.

Ještě jsem dokoupila peřinky do postýlky, tak už máme všechno kompletní :o)
4. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Marti, držím pěstičky ať se to co nejrychleji vyřeší a máš pro mimi vše :wink: Je to naprd, když obchodníci nefungují jak mají :unamused:

Zarzu, gratulace ke kontrole :dizzy_face:
4. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
čus, docela jsem se pobavila, jak máme ty naše manži prokouknutý, taky si nedovedu představit, že by manža tady něco chystal... myslím, že kdybych ho poslala pro pleny, přinese vložky... ba ne, trochu přeháním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale někdy mám pocit, že se včera nastěhoval, podle toho, na co se ptá...
4. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
teda, ale teď jsem si prohlídla tt v pasech, to je síla, musilko, vždyť jsi tuhle diskusku nedávno zakládala... ale já bych si zasloužila jedničku z divení, to mi říkal vždycky kolega :grinning:
4. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
holky, tak vaše vyháněcí metody jsou super. dobře, že jsem zalistovala a dočetla :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Brý ráno,

ach jo, Michal má teď v únoru a začátkem března školení, sice je to vždycky na dva dny, ale i tak mám z toho blbej pocit, že třeba zrovna budu rodit :unamused: Bude někde přes půl republiky daleko, než by dojel... Navíc to jedno měl mít 15-16.2 a přesunuli mu to na nějak od 23.2, teď nevím přesně, takže ještě debilněji :angry: On sice říká, že přinejhorším přifrčí, že to je dvě hoďky cesty, ale v tom počasí a jako druhorodička... Dvě hoďky můžou být i pozdě, že... I když zase pokud bych porodila všeho všudy tak rychle, tak by mi to snad ani nevadilo, že přijde až po :sweat_smile: Lepší než se trápit celej den, ač s chlapem, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: V nejhorším případě bych vzala na sál mámu, no... Jako zdravoťák se mi tam aspoň neposkládá :slight_smile:
No ale doufám, že mě ten porod chytne, až budu doma.

Včera jsem byla u známé a řešily jsme, kdy při druhém mimču vyjet do porodky... Člověk si chce co nejvíc odbýt doma, ale náhodou to pak půjde zničeho nic fofrem a taky nemusíme dojet, že :pensive: Zrovna včera jsem tu četla druhý porod, jak se kočka v noci vzbudila, že má nějaké kontra, ale prý nic extra a za dvě a půl hoďky byl prcek na světě :confused: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Zase na druhou stranu, to klidně taky může trvat i déle než první. Nevím, jak to vyřeším, páč si říkám, že jsem i u toho prvního mohla být v klidu ještě doma, ale je fakt, že poslední hodina a půl byl fofr. Ze čtyř prstů najednou bylo deset a za tu 1,5 hodiny byla malá venku. A to mi předpovídali, že když to půjde dobře, tak v poledne bude malá venku. Bylo sedm ráno :rolling_eyes: Naštěstí malá překvapila i mě a trápila mě pak už jen chvíli.
5. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
zlati ale krásně se divíš :grinning: Já se taky furt divim nic si z toho nerob. Třeba teď v tuhle chvíli čumim jak vejr kdo tu přes noc udělal ten mrdnik :grinning:
katy to je jak zákon schválnosti viď :confounded: A jak daleko časově to máš do porodky ? Já asi 30 minut no když je dálnice o.k. no a když pojede manža z práce to je taky půl hoďka takže když mu zavolám tak za hoďku jsme tam. Jenže jak říkáš u toho druhého člověk nikdy neví :unamused: a někdy i u těch prvorodiček. Mojí mamky kolegyně byla minulý týden ještě v poradně v 7:00 a v 8:30 byl prcek na světě. Takovej rychlej porod to by se mi taky líbilo :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
musil, do porodky kousek, ale zase musím narychlo zajistit hlídání pro malou :confounded: Jako naši to mají sem deset minut, ale třeba v noci, než se oblečou a tak, ty minuty pak skáčou.

Jů, takový porod chci taky, klidně ho zmáknu i sama samotinká, za hoďku a půl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
musil a začátkem března mají zas něco, ale to ještě dál než v Brně, takže ještě delší cesta :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Kat, mě teď doktor říkal, že jako druhorodička bych se měla přesunout do porodky po dvou hodinách kontrakcí po 10ti minutách :confused: Mám to cca 20 minut a navíc musíme nejprve odevzdat Nikču a vyzvednout tašku (mám ji u našich)... ono se to prý může začínat rozjíždět pomalu, ale pak to můžou být fofry :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Katy, ale snad to dobře dopadne a manža porod s přehledem stihne :astonished: :pensive: U něho to nejde udělat tak, že by na to školení či co to je prostě nejel?

Já když jsem rodila poprvé, tak manžel měl v termínu týdenní cvičení, ale naštěstí dostal povolení na něj nejet... sice klidně mohl, protože jsem pak ještě dalších X dní přenášela, ale ten pocit že byl doma byl prostě k nezaplacení :wink:
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
cher, no právě, může to trvat celý den a taky to může být fofr, nikdo to neví předem, ani doktoři jak je vidět z toho, jak byli překvapení u Denisky.

cher, jsou to zrovna takové důležité věci, nějaké drahé školení, už má za sebou dvě lekce, vedení si tom zakládá a zase si říkám, že aby nikam nejel jen kvůli toho, že čistě teoreticky můžu rodit, to mi příjde jako blbost. Přece jenom je to vždy na dva dny :unamused: Jako kdybych byla po termínu, tak to bych asi chtěla, aby byl doma, ale takhle to furt ještě bude dva týdny před termínem. On i tak každý den jezdí po celé sev. moravě, takže problém by mohl být i v běžný den, když na to příjde :confounded:

A ve středu jdu na jednu část kurzu, co dělá PA, co mě minule rodila, tak se jí zeptám, jaký má názor na ten druhý porod, kdy vyjet. No ale i tak mám aspoň základní vodítko, dvě hodiny po deseti minutách :slight_smile: Dík :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
dobrý ránko,

porodit rychle to si přeje asi každá :grinning: to já závidim švagrové, ve tři hodiny ji chytli bolesti a v půl pátý byl malý venku, šlo to prý jak po másle. BOhužel tohle si dopředu nemůžeme naplánovat. Já jen doufám, že do porodky dojedem včas. Mám to taky přes půl hodinky. Manža občas jezdí pracovně do Prahy, tak se modlim, aby neodjel a mě to zrovna nechytlo, to bych se asi zbláznila.
5. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
Já věřím že to bude všechno v pohodě počkejte za měsíc už si tu budem popisovat zážitky a řikat si jak jsme to fajn zmákly :dizzy_face:
Můj manža má nakázáno sledovat telefon i když má zápas tak prostě mezi třetinama kouknout jestli jsem mu nevolala. :sweat_smile: A tehle týden mu dávám ještě šanci si dojít na pivko pak už nikam aby náhodou nebyl na pivku a já ještě nemusela do porodky řídi sama :grinning:
5. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
zarzu ty budeš rodit v LBC ?
5. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
jo a cher vyhrabala jsem ve sklepě skleničku leča tak dneska bude to rizoto. AKorát teda chudší no ale bude :grinning:
5. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Ne v Liberci rodit nebudu, jak se z toho teď stala spádová porodka je to tam šílené, personál je prý nepříjemný a klidně na dvoulůžák ti hoděj ještě dvě maminy na přistýlce. Včera jsem se zapsala do JBC přijde mi to tam takový přátelštější prostředí, rodila tam i švagrová své druhé dítko a říkala, že s LBC je to k nesrovnání, mnohem lepší péče nikdo tam za celou dobu nebyl nepříjemný i když se na vše ptala pořád dokola. V LBC na mou kamarádku prý ječeli, že neumí kojit, a že si to měla nastudovat doma, že oni nejsou od toho aby ji to vysvětlovali pořád dokola. Jak si to asi prvorodička má doma nacvičit? :confounded:
5. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
zarzu já s Marťou jedeme do Turnova rodit to je kousek :slight_smile: JBC si moc chválí v září mi tam rodila kamarádka a kdyby jí malej nanetrh od kaďáku po kliťák tak je úplně spokojená ale jako tu péči a přístup si moc chválila :slight_smile:
Ty jsi přímo z LBC ?
5. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3771630&vReferer=
další já to prostě nechápu. Vždyť já v tom týdnu už měla melounka pěknýho kde ty děti mají ?
5. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Ano já jsem přímo z LBC, ale teda do Turnova už by mi to přišlo daleko, Je fakt, že spousta lidí jezdí i do Vrchlabí, ale to bych si asi netroufla tu štreku. Ale Turnov je prý taky dobrý.

Ježiš nestraš mě s takovým natrhnutím. Já včera byla trošku vyděšená u Dr. když mi řekla že mimísek je větší tak o týden až dva. Hrozně se bojím, že se potrhám. Dr. říkala ať hlavně masírujem hráz, že to dost pomáhá.
5. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Juj tak to je opravdu pidibříško :astonished:
5. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Musil, to bude dobrota :grinning:

Ty jo, takový bříško jsem měla asi v 10tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ono je krásný, když má někdo to bříško fakt viditelný jako my tady, ale zase na druhou stranu ta holčina nebude mít pak žádnej problém s převislou kůží atd :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
zarzu no my masírujem nemasírujem tak nějak střídavě ne moc pravidelně.... Slyšela jsem na to spoustu názorů a když je ta hráz prostě tužší tak masírování nepomůže a stejně je nástřih nutný. Ale pořád 100 x lepší nástřih než natrhnutí :unamused:
5. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ona mi právě říkala, že když se masíruje a stejně se pak provede nástřih, tak se to i lépe hojí. Já proti nástřihu nejsem, lepší než se rozervat až k zadku.
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
cher no jako já si taky nemyslim že bych měla nějakýho obr celmra ale tohle je fakt takový "nic" :unamused: to radši větší než malinkatý :sweat_smile:
jsem hodila svůj 37 tt do alba ať se máte čemu divit :grinning: ALe fakt nečekám trojčata :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.