• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kramli právě že na prostor je to super auto no. vzhledově se mi prostě nelíbí nevim proč ale nelíbí ale jinak musim říct že pro nás je to ideální vozidlo. Nechceme jetý auto chcem nový a s omezeným rozpočtem 200 kulí na jiný ani nedosáhnem :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Valim dom a smer Pha;) packo
14. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
marti no kamarádka moje jí má mají dvojčata takže big kočár ještě nákup za dva litry z tesca a úplně v poho co se týče prostoru
14. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
marti papá užij si to v práglu :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak nám se do toho kufru vleze ta složená S4 dokonce podélně, takže by se tam snad fakt vešly i dvě :confused:
14. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Prostě koupíme fabku no chci jí koupit teď páč se už průmysl vzpamatovává z krize a auta půjdou nahoru tak ať jí máme ještě za levnej peníz
14. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky, snad Vam nebude vadit, kdyz se k Vam pridam jsem v 18tt 4d a pry to vypada, ze cekame holcicku. Je to nase prvni, tak je nam jedno co to bude, hlavne zdrave :slight_smile: Mate nektera z Vas uz pohyby? Jak je ze zacatku poznate?
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj Hanah, já už cítím pohyby :slight_smile: Ale teda neumím vysvětlit jak to poznám :sweat_smile: Prostě se tam něco hýbe :sweat_smile: Při prvním těhu mi to úplně ze začátku přišlo, jako bych měla v břiše akvárko :grinning: No fakt, jako by tam plavaly rybičky a sem tam mi lehce narazily :sweat_smile:
14. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
ahoj hana hoď si foto do pasu ať tu nemáme další růžovku :wink:
Já pohyby zatim nic no :frowning2: jsem prvorodka je ještě brzo počítám tak do dvou týdnů snad
14. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
musil, mě se dneska doktor ptal, ale úplně čuměl, když jsem řekla, že už cítím, byl z toho docela hotovej, ale už jsem si fakt na 100% jistá, že to jsou pohyby :slight_smile: Jen ale musím být fakt v klidu, jinak během dne bych si toho jen tak nevšimla, na to je to ještě fakt slaboučké :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
kat hlavně už víš jak to "vypadá " :grinning: já si to furt nedokážu představit že se mi tam začne cosi šmejkat :grinning:
14. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
musil, zkus si večer, až budeš fakt v klidu ležet a nic tě nebude rušit, položit ruce na podbříšek, ze začátku je to fakt takové slaboučké, jako by tě někdo zevnitř dloubal pírkem, ale může to být i jako když si lehce přitlačíš prst na kůži, tak něco takového si představ zevnitř.
Při prvním těhu jsem to tak zkoušela večer v posteli až to jednou přišlo :wink:
14. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Michal mi teď sundal z půdy bednu a oblečkama po Denisce do půl roku, tak to prozkoumám, co je třeba dokoupit a co ne, páč už koukám i po overálkách na doma a těch máme asi přitom po Denči dost.
14. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kde jste kdo???

Dneska končila aukce na jednu pozor růůůžovou kombinézku pro novoška, řekla jsem si, že jestli ji vyhraju, tak to teda asi bude holčička a jestli mi vypadne net-vypadává furt :angry: nebo se se mnou o ni bude někdo moc dlouho škubat, tak to bude chlapeček a nemám ji kupovat. No a hádejte... Vyhrála jsem ji na jeden jediný příhoz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak teď jsem teda zvědavá na ten velký utz ještě víc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
DObre ranko:wink:

Kat tak to je goooood:grinning: to jsem teda taky pekne zvedava co jste si umichali :dizzy_face:
15. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
dobré ránko, nějak nestíhám pc, tak aspoň zdravím... dneska jdu na screening a ještě mám nějaké povinnosti ve městě, tak se zjevím až někdy odpolko... hlavně budu zase asi spát, takže nevím...

musilko, tak jsem včera zašla na ten melírek a nechala jsem se ošmikat asi o 8 cm skoro na mikádo, to je pohodička a mám teda aspoň pocit, že mám ty vlasy oživený a ne takový myší ocásky... :sunglasses:
15. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Tak mě už je docela dobře, už asi ustoupily nevolnosti a celkově jsem se začala cítit líp a mámi více energie. Jsem moc ráda.
Včera jsem si koupila vitamíny pro těhotné. Pořád nemám chuť k jídlu, tak aspoň vitamíny, když už jím méně.
15. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Bré ránko byla jsem po ránu v bolce potřebovala jsem se stavit v práci a v lékošce. Ale už jsem doma a budu se pelešit je mi dneska nějak bluééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

mayla: a co papas???
Ja mam Calibrum, ale jim to jen tak co 2-3 dny...nechci mit obrika :zipper_mouth: :grinning:
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Hoj Market.. tak jsme vcera do Phy nejeli:grinning: a dnes me pekelne tlaci kalhoty :rolling_eyes: :grinning: ja se chci taky pelesiiiiiiiiiiiiiiiiit :grinning:

Kram ja jim taky Calibrum, ale radeji kazdy den, pac mam uz 3 tydny hrozny kasel a jeste opar:frowning2: tak radeji.. ale kamaradka ho jedla cele tehu a mela malinke miminko, takze si myslim, ze to na velikost plodu asi vliv nema:wink:
15. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
taky mám Calibrum :slight_smile:

marti až tam pojedeš mrkni mi na ty svetry jestli tam nějaký mají. a ty gatě si mazej koupit ať prďolku nelisuješ :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
martinka: jj taky uz jsem to slysela, ale ja jim i docela dost ovoce a zeleniny, tak zase nechci byt previtaminovana, ja vim, ze telo nepotrebne vitaminy vylouci, ale nemusim ho zbytecne zatezovat :wink:

kat: to jsem zvedava jestli v breznu bude kombineza na holcicce nebo zpatky na MMB :grinning:
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Market nejdriv zitra:wink: dnes jede Maja na hockey do Libu:wink: mohla bych jet, tam, ale cekat se mi tam teda nikde nechce:grinning:

No mam je rozepaty:grinning: a dlouhou tuniku, abych nepohorsovala okoli :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,

no já mám už jednu neutrální, ale vím, jak jsme s Deniskou furt točily dvě, protože jednu třeba poblila a jinak bychom nemohly ven, takže i teď jsem chtěla dvě. No a tahle se mi moooc líbila, furt jsem zvažovala, že fakt kupovat růžovou, když vůbec nemáme tucha co to bude... Ale byla levná, tak jsem si řekla, že kdybych ji teda náhodou vyhrála, že ji můžu zase klidně střelit. Uvidime po velkém utz :grinning:

Z vitamínů jím Gravital, jsem s ním moc spokojená, doporučil mi ho při prvním těhu gynekolog a s mou "vyváženou" stravou, se hodí, že je tam těch vitamínů víc než třeba v Calibrum nebo Mamavitu :slight_smile:
A jak už jsem psala kdysi v té druhé diskuzi, jedla jsem je pravidelně celé těhu, týden jsem přenášela a Denča žádný obřík rozhodně nebyla.
15. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
marti my v pátek chcem jít do kina na Jánošíka když budu ok. tak bysme na ČM zajeli a já bych tam mrkla. V libu je prd na Nisa mě moc nenadchla jediný že tam je NEXT a Reserved jinak prdlajs pha je lepší :grinning:

kat já kouklala minulej tejden na úžasnou mikinku růžovou od NEXTu ale ododlala jsem :grinning: ale hned jak mi řeknou pindik nebo pipka tak jdu do barviček :grinning:
15. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jj.. ja mozna zajedu az do Letnan, pokouknu i v Cherokee :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Musil, já nic jiného asi ani kupovat nebudu, skoro všechno máme, jen ty kombinézy jsem předtím prodala. Možná pak podle pohlaví něco "na pěkno", no pro holčičku bych toho měla fakt dost. Ale mám i nějaké věci na kluky, protože na doma jsem Denisce brala i modré věci, když byly za dobré prašule. I bundičky na jaro by se nějaké našly, no fakt mě ten vřerejší průzkum bedny hader potěšil :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
kat to je fajn když takhle věcičky máš já začínám nákupama úplně od nuly ani z příbuzenstva žádný věcičky nebudou takže všechno musim nakoupit. Ale hodně toho pořídím v bazárku a na aukcích takže mě to vyjde na polovinu. Kdy jdeš na příští UZ ? Já jdu teď vlastně už až v 19 tt tak už budu snad vědět :grinning:
15. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
musil, mám první mimčo v rodině i z kámošek, takže jsem nepodědila taky vůůbec nic. Většinu věcí mám z mmb a z aukcí :slight_smile: Jdu 12.října na velký uzt a pak 19.října ke svému Dr.
15. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
no já jdu 1.10. do poradny to budu 19 tt ale dozvěděla jsem se že tam můj mudr nebude takže na UZ půjdu pak asi za týden takže podobě jako ty. Já právě nakupovala teď dost na mimiaukci ale přišla jsem tady kousek na super bazárek se značkovejma věcičkama a vyjdou ještě levněji naž na MMB protože člověk nemusí cálovat ještě poštovný. Ale z mimáče toho teď mám taky hodně
15. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.