• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
zarzu, já jsem taky chtěla masírovat, ale když jsem si přečetla jak na to, tak jsem se na to vyprdla... přijde mi to složitý a navíc strkat si prsty i dovnitř, to není nic na mě :sweat_smile:

a neboj, pokud je mimčo o 2 týdny větší, tak se beztak o ty dva týdny dřív vyklube na svět :wink: a pokud ti doktor píchne injekci, tak nástřih vůbec nebolí a šití taky ne... alespoň co se mé zkušenosti týče :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Jé Musil, ty máš ale taky malý bříško na to jaký si týden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a máte stejný komody jako my :grinning: snad není z jysku :grinning: :sunglasses:
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
hele a já vám něco povim jsme si včera s tátou jako trochu vrzli :sweat_smile: Spíš to byla taková parodie teda ale docela dobrý. Pak jsem asi hoďku dost tvrdla ale potom kde nic tu nic klídek spánek :grinning:
5. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
cher u nás jysk zařídil celou ložnici myslim jako skříně i komodouše :grinning: jsou fajn a vychytali jsme je v tý akci za litra nekup to viď :grinning: tak jsme si k tomu koupili i šatní a je to pěkně sladěný a za pár korunek :slight_smile:
A pupek že je malej ? Mě přijde strašně big :grinning: jsem zvědavá jak se budu v úterý před poradnou odchlupovávat to zas bude výkon
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
oproti jiným fotečkám co jsem zkoukla ho máš fakt malej... bych ti řekla ke komu se máš juknout do alba :sweat_smile: :grinning:

jj Jysk je fajn, taky z tama máme dost věcí. Skříně do ložnice už se nám sice rozpadají, ale to pro to, že už byli několikrát stěhovány z místnosti do místnosti a sem tam buchly do futer atd :grinning: ale jinak jsme spokojení a tu komodu pro miminko jsme taky brali v akci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a to že tvrdneš po sexu je způsobený orgazmem :wink: kdyby jsi měla i MS bolesti, tak spermouši fungujou :grinning:
5. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
cher tak ty MS bolesti mám tak nějak během celýho dne už mi to ani nepřijde nenormální :confused: :sweat_smile:
Já v jysku taky ráda nakupuju je to za pár peněz sice kvalitně nic moc ale stačí to. Máme odtud i novou skříň a komodu na chodbě ty byly sice dražší ale jsou super.
5. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
pokud ti u těch bolestí to bříško i zároveň tvrdne, tak děloha prostě pracuje, čípek měkně, zkracuje se, třeba se začínáš i otvírat :wink: prostě se to chystáááááááááááááááááááá :dizzy_face:

a jestli jsou to bolesti jen tak, tak ti způsobuje pravděpodobně hlavička... zrovna minulý týden na UTZ mi to vysvětloval, měl sondu na hlavička a říkám že právě teď mám MS bolesti, přitom břicho měkký jak peříčko a normálně jsme viděli na tom monitoru, jak tak ta hlava rotuje a hýbe se :sweat_smile: a pro to ta bolest :wink:
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
cher no já prej už mám čípek takřka zaniklej od minulý kontroly :confused: a je fakt že když zkoušim hmatat tak už není prostě jsem ho nenašla :sweat_smile:
Kéž by se to chystalo. Už bych to chtěla mít moc za sebou a maličkou tady vedle mě v košíčku :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky už máte kočárek a všechno pro mimi? Já teď pořád řeším co Domčovi obléct na cestu z porodky, aby mu nebyla zima, ale abychom ho zároveň neuvařili.
5. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
prosím tě jak zkoušíš hmatat? co by jsi měla nahmatat když tam čípek je a co ne když tam není? já už jsem o tom hodně četla, ale přijde mi to hrozný si tam takhle sama hrabat :astonished: co infekce atd? :confused:

no ale jestli už čípek skoro nemáš, tak beztak ještě zamícháš pořadím a předběhneš mě :astonished: ale to se nedělá ženo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Zar, my máme kromě vaničky snad uplně všechno :confused:

na cestu z porodky beru punčošky, body s dlouhým, dupačky, svetřík, zimní kombinézu s ťapkama a rukavičkama, čepičku a do autosedačky emitextovou zavinku :wink: Tohle bych oblíkla při předpokladu, že bude kolem těch 0°...

Kdyby měli uhodit nějaké tuhé mrazy zase, tak přidám asi ještě deku :confused: a kdyby se naopak výrazně oteplilo, tak můžu dát místo zimní kombinézy krapet lehčí :sweat_smile:

Ale neboj, sestřičky ti poradí co obléct... nachystej doma mužíkovi všechny možné varianty a pak se podle aktuálního počasí v den propuštění zeptej, jak obléct a ony pomůžou :sunglasses:
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
cher no já byla zvyklá čípek hodně sledovat při snažení na něm jsem i poznala že jsem těhu po transferu. Protože po tom prvním KETu v březnu byl pořád měkkouš krátkej otevřenej. A pak v červnu po KETu najednou cca sedmej den byl tvrďoch dlihej zavřenej tak jsem si řikala že to asi vyšlo a ono fakt :sweat_smile:
Infekce se nebojím pořádně si umeju před tím ruce a když vylezu ze sprchy tak zkusim no a včera jsem zkusila a čípek prostě neni...
Já bych ničim moc míchat nechtěla mě se líbí datum 22.2. :grinning: tak třeba to dáme spolu :grinning:
zarzu já už mám kočárek cca od 23 tt protože byl v hodně výhodný akci tak jsme ho objednali a je uskladněnej u sousedů :wink: Jen autosedajdu už mám doma.
A na cestu z porodky mám nachystaný obě varianty na velkej mráz i na teplejší den tak uvidíme. Prostě určo kombinézku a buď pod ní dám mikču nebo nedám. a ještě teda mám deku. Přizpůsobim to až podle toho jak bude. ALe mám to sbalelný v igelitce a manža to přiveze se sedačkou až si pro nás přijede :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
musil, já taky provádím samovyšetření :grinning: I u minulého porodu jsem to tak dělala, teda když jsem ještě byla doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Musil aha :sweat_smile: no já skoro ani nevím, kde ten čípek hledat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak zkoušet hledat ho nebudu, protože mě dr. vyšetřuje každý týden a informuje mě... i když samo že by mě ta změna zajímala na vlastní dotek, že :sweat_smile: :grinning:

jj, 22.2. je nádherný :grinning:
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
kat a měla jsi ten čípek hmatný v minulým těhu takhle ke konci ?
5. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Já manžovi musím raději všechny varianty zabalit do tašky ať to pak raději vezme vše, protože jak ho znám vzal by určitě přesný opak než bych mu řekla. Jako jednou chtěla jsem aby mi přivezl spacák a přivezl stan (on tam byl stejný nápis značky přece - tak si nevšiml :grinning: ) Snad nám sestřičky poradí co obléci. Já kočárek už mám taky,ale ještě řeším jestli ještě v březnu bude potřeba teplý fusáček.
5. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
:grinning: cher tak si to dáme spolu jo 22. únor je náš :grinning:
5. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
zarzu já fusáček nekupovala. Koupím až pak na podzim do sporťáčku. Teď do hlubokýho mám beránkovej fusak po mě :sweat_smile: sice teda trochu starej no ale poslouží stejně tam bude mimino zababušený schovaný tak co.
A pak koupím nějakej lepší docela se mi líbí teď ty dita angel nebo jak se to jmenuje maj pěknej hnědooranžovej ten by nám pásnul k barvě kočáru
5. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Já právě objevila úžasný fusáček přesně v barvách našeho kočárku, myslela jsem že pak na podzim by šel do sporťáku, ale nevím jestli pak pro cca ročního prcka bude stačit délka 110 cm. Zatím mám teda taky po sobě beránka schovaného kdyby byl třeba.
5. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Zarz, taky fusak nemáme, budeme používat tu emitextovou zavinovačku... stejně se s dětma nesmí do mrazu více jak -5°, takže když mimčo navleču, zabalím a ještě přikreju teplou dekou + nánožník na kočár, tak prostě zima být nemůže :sweat_smile:

Musil, ale já tak dlouho čekat nechci :grinning: ale beru to jako nejzašší termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Zarz, určitě bude stačit :sweat_smile: Nikolka má 2 roky, 8 měsíců a měří 90cm :grinning: znám sice jednoho klučinu co je trošku mladší a má k metru, ale roční děťátko mít metr prostě nebude, to se neboj :grinning: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
No já se právě bojím, že bude velký, jesti bude po taťínkovi, ten měl 57 cm už když se narodil a na třech letech přerůstal prvňáčky :o(

Ale to Emitexu a kdyžtak deka a nánožník bude snad stačit.
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
cher no však já taky :grinning: ne dělám si prču. Naši Jaruš dávám tak ten konec února.... Ale uvidíme třeba překvapí :grinning:
5. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
57cm :astonished: to je drsnýýýý :sweat_smile: :grinning: ale i tak to bude stačit, neboj se :wink: V zimě už bude ve věku, kdy toho v kočáře fakt moc nepoleží, takže bude sedět a nepotřebuje tak ten fusak mít až k hlavě, kdyby fakt bylo nejhůř :sunglasses:
5. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Musil, myslím, že ty nás vzhledem k čípku překvapíš všechny :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
cher když já nevim nějak se mi to nezdá asi mám krátkej prst :grinning: počkáme co mi poví ve středu mudrák třeba plašim zbytečně. ALe je fakt že teď už tak dvacet minut zase tvrdneme....
5. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Dobve ranko.... :dizzy_face: mam za sebou 2 hodiny venceni, tak ted si jdu dat zaslouzenou koupel a snidani :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
marti ty prochajdy ti trochu závidim my půjdeme zítra. Tady v prdelákově se nedá vylízt ani před barák kvůli sněhu tak nemám kam :frowning2: A sama mám zákaz :sweat_smile: A hlavně.... strašně mě teď trápí záchodování snad co deset minut jsem na wc a chcáčkuju takže asi budu muset na procházce smočit prdel ve sněhu :sweat_smile: :confounded:
5. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Market.. no ty radeji uz nikde sama netrajdej.. nevm jak u vas, ale u nas jsou nektere cesty pekne namrzle:frowning2: Ale jsem rada za Sonnicka, jinak bych asi sedela doma na prdeli!!!! Takhle mam aspon pocit, ze neco delam pro sebe :sweat_smile: i pro nej:grinning: jestli to k necemu bude :grinning: :grinning: :grinning:

Chude.. no aspon si oznackujes cestu zpet domu:grinning:
5. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
marti no je to tu namrzlý strašně :frowning2: Ale my sedneme do fára a jedem někam kde se dá ťapat. Tady kousek u Branžeže je taková asfaltka v lese schovaná a tam se hezky ťape. Je to rovinka a docela udržovaná. Tak tam zajedem s čoklíčkem. Potřebuju trochu pohyb. Vždyť za celej tejden krom teda věčnýho ťapnání do kotelny a zpátky jsem byla tak akorát venku ve schránce :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.