• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Musil, tak mě vždycky když kontroluje čípek, tak najde horní hranu dělohy a potlačí ji dolů :confused: :sweat_smile: :grinning: tak to zkus a když ani tak nic nenahmátneš, tak tam nic není :grinning:
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
cher no já vim kde ho mám :sweat_smile: :grinning: ale už tam prostě nějak neni :grinning: :sweat_smile: nebo je schovanej :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Market jo o te Branzezi jsem taky slysela!! Bych se tam taky chtela v nedelu podivat:wink:
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
ahoj ve spolek, dobrý ráno :wink:

chystám se za kamarádkou na kafčo, tak koukám, že budu mít co dočítat :wink:

musil, cos to tam dala za pupek??? to snad ne??? kam se to miminko schovalo? no zajímavý - každopádně. hele, zase se divím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
to jsme se mohli dohodnout klíďo :slight_smile: já akorát nevim jestli má musil florec v sobotu nebo v neděli ale myslim že zejtra. Takže bysme šli zejtra dopolko a pak v neděli po obědě třeba....
autor
zlati dávám ti přezdívku divizna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musil, tak třeba se promáčkl dovnitř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zlati :grinning:
5. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Market a mate psy nebio fenkuy? :confused:
5. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
cher :grinning: no ani bych se nedivila já musim mít pořád něco extra :grinning:
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
marti my brát ani psa ani fenu nebudem když půjdeme s vámi páč fena by vás asi chtěla chutnat a to by se vám asi nelíbilo a pes malej by zas chutnal Sonníka takže bysme šli jen s vámi :grinning:
5. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Pmoc já mám strašnou chuŤ na pizzu ale úplěn strašnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
není nic jednoduššího než si ji udělat nebo objednat :grinning:
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
cher no já bych si ju objednala jenže bydlim 20 km od nejbližší pizzerky tak by to bylo asi trochu dražší ten dovoz :grinning: a v mrazáku mám jen nějakou houbovou a ta mi nejede to není prostě ono jako z tý pizzerky :grinning:
5. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
tož to je blbý no :unamused: ale ty chutě jsou děsný co :grinning: já teda poslední dny žádný nemám, nejradši bych nejedla vůbec... ale za pár týdnů se budu fackovat, že jsem v posledních dnech nevyužila možnosti cpát se vším a v jakém koliv množství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
cher já taky moc nejim nějak nemám potřebu ale prostě někdy mě přepadne chuť úplně na konkrétní jednu věc a je to silnější než já :grinning: Jako teDˇbuď na rolku z mekáče nebo na fazolkovo špenátovou pizzu od nás u pizzerky :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
já bych si momentálně dala frisco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to má do jídla trocha daleko :grinning:
5. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Market jooo taaaaak.. no Sonnik ma ted obdobi, ze ojizdi kazdou fenu, co bud harala a nebo bude harat....

Jee skoda, mam tu pizzu,... :grinning:
5. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ty jooo me vubec nechytaji zadne chute, jsem fakt tehotna :sweat_smile: :confused: :grinning:
5. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Holky vy mi děláte teda s tou pizzou chutě :slight_smile: mnam a nebo aspoň lazaně.
5. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
musilko, ty jsi prdlá, jaký trojčata, máš pěkný bříško, takový, aby se tam princezně líbilo :wink:

ty jdeš taky v úterý na kontrolu? tak to budeme bojovat s odchlupováním stejně. přijde mi, že se mi fakt dost zkrátily ruce... :confounded: ale zase si říkám, že to třeba mudra pobaví a snaha se cení, ne? :wink:

jinak já doufám, že to budeme mít za sebou do 15. března nejpozději. jinak nevím, jak to zvládnu. na dnešek jsem se zase skoro celou noc převalovala.

holky, měříte si obvod břicha?
5. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Zlati ja ne:grinning:

Ale jednou prisel Maja z prace a povida, ze dostal od kolegu hubec, ze mi nemeri bruch a nevede si Excel tabulky, tak na ne pry cucel jak puk :grinning:
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
marti no a právě ta naše káča velká dohárala teprve asi před tejdnem tak je taková nevrlá furt :sweat_smile:

zlati já jdu na KO ve středu ale chlupy shodim už v úterý když bych se náhodou nějak fikla tak ať se mi to aspoň trochu zahojí do středy :grinning:

jinak já spala jak špalek fakt docela dobře čekala jsem po tom našem tentononc nějaký trable že se třeba malá bude za to šťouchání mstít nebo tak něco ale nic spala tak jsem mohla taky :grinning:

Kruci já chci aspoň tu rolku nebo se zcvoknu
5. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
tak jsem jak zpomalenej film. za kámoškou vyrážím až za 20 minut...

diviznu beru, tak mi říkala i babička s dědou :grinning:

cher, já taky nějak nemusím jíst. jím jen proto, že musím. divný stav - no prostě jiný :grinning:

tak pizzu můžu skoro pořád. zrovna příští týden plánujeme s kámoškama z caru pizzerii, tak jsem zvědavá, jestli to klapne :wink:
autor
proč měřit břuch ?? Ještě bych z toho měla depky :grinning: :sweat_smile: :confused:
Musilko teď jsem koukala na tvoje foto bříška a máš ho akorát a vůbec ne obrovský. Já si snad měřím všechno abych věděla kde všude přibírám :grinning:
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
divizno mi to nedalo a mám 111 cm :grinning: :grinning: :grinning: jak poznám estli je to normální ?
5. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
marti :grinning: tak excelovskou tabulku nedělám, ale občas změřím, tak z původních 76 cm mám 122 :grinning:
5. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
divizno ty máš 122 a máš tam dva já mám 111 to jsem fakt vorváně :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
já tam mám být až v úterý odpoledne, tak dopo hodím čochtana :wink:

no já si tak přeměřím jen ten pupek. když jsem začínala a četla jsem, že holky s dvojkama mají pupek cca 130 cm nedovedla jsem si to představit... ale vzhledem k tomu, že "skoro" nepřibírám na váze, tak měřím jen pupajze...
5. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Mě teď mrzí, že jsem pupík nefotila od začátku jak roste :cry: první foto mám až tento týden. a míru mám z 65cm teď 93cm
5. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.