• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
ale zase jsi o 4 týdny napřed!!!
5. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
já mám 105 :grinning:

a porovnávat velikosti bříšek můžeme leda když známe i výchozí hodnoty, jinak to nemá smysl... přeci jen jsme každá jinak hubená, každá máme jinak široká záda atd... :wink:

já jsem měla výchozí stav kolem 80cm jestli se nepletu, takže jsem přes pupek vyrostla zatím o 25 cm :fearful:
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
musilko, tak třeba malá spinkala, protože si myslela, že radši to dloubání zaspí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
cher, to je tak akorát ne? tak to taky beru, že měřím o kolik se to zvětšilo. když jsem po // dala metr okolo pasu a nastavila 130, tak jsem si říkala, že to není nikdy možný :grinning: a je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
no nic, jdu za tou kámoškou, ještě se musím pomalovat, abych nestrašila lidi před barákem. tak zatím a pěkný pátek :wink:
5. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Holky jdu do krámu, abych mohla z něčeho uvařit, snad tu v tom sněhu někde nezapadnu. zatím pá
5. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Zlati, Zarz, hojky :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
:grinning: Hoj holky já jsem zahnala ty chutě aspoň rohlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a přemejšlim že se na oběd vyprdnu se mi nějak nic nechce :unamused: a udělám si pomrdlánku z krabích tyčinek tu já rád :grinning:
5. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
No tak ja si ho pro jistotu merit ani nebudu :sweat_smile:

Market ajajaj.. tak to by asi nedopadlo dobre.. to bychom nikam nedosli, pac ten nas "uchalecek" by to na ni porad zkousel:grinning:
5. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
marti no to ona by se právě nedala a furt by na něj vrčela je to už bába sedmiletá nervozní :grinning:
5. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Joooo no tak to by bylo dobre!!! To by potreboval, aby mu nekdo ukazal, ze si nema dovolovat
5. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
musil, k tomu čípku, já ho taky nemohla nahmatat, on se nějak schoval víc dozadu, nestačí mi na to skoro prsty, jen v některé poloze ho najdu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
kat tak já se večer budu polohovat a hledat :grinning: :grinning: :grinning:

marti no to ona by mu asi dala na čumák :sweat_smile: to bych zas nechtěla aby mu něco neudělala
5. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
teda tak mi to nedalo dala jsem rychlou spršku spodku a pohnípala jsem se :grinning: tak tam trochu je ještě nevim kolek do dýlky to radši netipuju ale ta džuzna veprostřed ta je tak na jeden prst a kousek :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
a je teda fakt že je ten čípajs nějakej přestěhovanej od stavu před těhu :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
musil, tak to máš velkou džuznu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám trochu pootevřenej, ale ani né na prst teda... Na délku nevím, to taky nepoznám, ale ještě tam je dost, na to, že při porodu nebude vůbec nic. 2cm mám určitě.
5. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
kat no já jsem hlavně ráda že jsem tu džuznu vůbec našla :grinning: jsem se tady štělovala jak při epileptickym záchvatě :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
Každopádně asi zahájime doma vyďoubávací dny. Budou sexíky budou procházky bude svařenej džusík a pak ve 39tt zkusím i ten riciňák už ho mám :sweat_smile: Bojim se vyvolávání tak radši budu makat ať vyleze sama. Na vyvolávku bych šla ve 40+5......
5. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Co je to ten riciňák?
5. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
zarzi tož riciňák je na toto ale je to trochu delší na čtivo
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0

Jde prostě o takový nápoj z ricinového oleje džusu a panáku tvrdýho alkoholu. Má to (pokud je vše nachystané) pomoci k rozjezdu porodu.... A prý i ten porod dost urychlí
5. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Jů dík za odkaz, teda nevim jestli bych po tom spíš nehodila šavli :grinning: ale zkusit se má vše
5. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
zarzu já jsem si s tim dala tu práci a fakt si přečetla celou tu diskuzi a myslím si že to opravdu funguje. Ale jen pokud je opravdu vše připravené. Pokud je ženská zabetonovaná zavřená bez poslíčků tak to asi nemá smysl ale pokud už se jen čeká kdy se to rozjede tak proč tomu nepomoct když to jde
5. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
ale vidím tu i názor že ten Ricinový olej může být nějak nebezpečný, musím si to pak v klidu pročíst celé. Možná je lepší když se tomu nechá volný průběh. Já bych fakt byla ráda, kdyby nám to vyšlo na manžovi narozky toho 21.3.
5. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Zarz, místo toho riciňáku můžeš použít i klasický olivový nebo jiný olej :wink: tam jde o to, že to má pročistit střeva a to ti udělá třeba i rybí tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
takže se prostě po něček královsky vy.... :grinning: to je dobré. PA řikala že i klistýr to pomůže hezky rozjet.
5. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
Ale tohle budu řešit raději až za pár týdnů, teď ať je mimís ještě hezky v bříšku schovanej.
5. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
no ono je fakt že průjem vyvolává takový ty břišní křeče že jo a to podle mě rozjede tu děložní činnost :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
jj, klystýr má beztak ten samý účinek... prostě se musíš pořádně posr... a když je to nachystaný, tak ty prázdný střeva uvolní dělohu a ta se lépe stahuje a může se tak prostě ten porod rozjet :wink:
5. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
já mám narozky teda 16.3. jo ale toho se s břuchem teda díky bohu nedočkám :grinning: Podle primáře v TU porodce mě nenechají dýl než do 40+5 to vychází na 9.3. ale i tak to je teda za dlouho takže žádný taková kolem 22.2. ať je venku :sweat_smile:
5. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
tak Musil uvidíš v jaké stavu bude tvůj čípek a díra :grinning: ale případně bych 21.2. na večer slupla koktejl a 22.2. je vaše datum :dizzy_face: :grinning:
5. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Musil a z jakého důvodu by tě nechali přenášet "jen" do 40+5? kéž by tohle platilo i u nás v porodnici :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.