• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
cher asi jo no uvidíme. Těď jdu k mudrovi 10.2. takže pak půjdu cca toho 17.2. tak budu vidět jestli se to vevnitře nějak hnulo a má cenu to vypít. Ale asi bych to taky tak viděla. Měla by hezký datum breberka.
5. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
cher, mě taky chtěli vyvolávat 40+5, ale nebyl ani náznak toho, že by se rodilo, prostě zabetonovaná, tak mi to přesunuli o dva dny, že pak už se prostě vyvolá, ale naštěstí si to Denča během těch dvou dnů rozmyslela a já rodila normálně a sama od sebe :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
tak to máte fakt štěstí, protože mě nechali do 41+5 a vyvolali mi porod jen k vůli unikající plodovce, která byla mimochodem zakalená jak prase :rolling_eyes: kdyby mi neunikala, tak s přehledem straším do 42+0...

můj doktor (mám ho teprve od listopadu 2009) se hrozně divil, že mě nechali tak dlouho a právě mi slíbil, že tohle nedopustí :sweat_smile: do porodky mě hodlá předat v den termínu porodu s tím, že mi pravděpodobně udělá hamiltona :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Kdyby se malýmu nechtělo ven, tak plánujeme pak výlet na Ještěd, změna tlaku prý udělá taky své. Bráchovi to takhle s manželkou vyšlo, dvakrát jeli na ještěd a zpět a málem do porodky ani nedojeli.
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
tak u bouřek se taky hodně rodí a to pro to, že je změna tlaku, tak třeba Ještěd vážně pomůže :wink: a pak už bych mu neřekla jinak než vyvolávací hora :grinning:
5. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
tak to si musim zapamatovat tu vyvolávací horu :o) každopádně pak budu referovat co zabralo
5. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
cher, tak to je blbý :confounded: Já měla nastupovat to pondělí 40+5, ale asistent primářel řekl, že jestli na tom trvám, tak mě příjmou, ale že podle něj je to na dlouhé lokte, že by bylo lepší, kdybych ještě ty dva dny počkala. Mě to sice zaskočilo, ale tak jsem si řekla, že dva dny, to už vydržím. Ještě mě ale poslal na průtoky a vůbec podrobný utz, jestli je všechno ok, prý kdyby byl jakýkoliv náznak, že není, tak by mi to vyvolali teda už ten den.
5. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
hamiltona mi dělali, ale více méně prd z toho, sice mi pak začala odcházet hlenovka, ale porod nikde.
5. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Katy, taky by mě to určitě zaskočilo, ale pořád lepší trávit ty dva dny navíc doma, než v porodce... ale semnou nikdo nediskutoval, UTZ s průtokama byl vždy v pořádku, zavřená jak skála, tak mě prostě posílali domů, že dřív jak ve 42+0 mě nepřijmou (pokud samo nebude problém) :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Škoda, že na tom UTZ nejde ta zakalená plodovka poznat :angry:
5. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
a seš si jistá, že to byl hamilton? já si taky myslela, že mi ho udělali, ale pak jsem zjistila, že musíš být trošku otevřená - alespoň na ten prst... a to já nebyla, takže něco bolestivýho mi udělal, ale hamiltona určitě ne. A stejně to bylo k ničemu :unamused:
5. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
cher, jsem ráda, že jsem šla domů, akorát jsem v to úterý místo oblítávání všeho možného měla pořádně spát, páč v sedm mi začalo tvrdnout břucho-jinak celý den ani ťuk, no a v jednu ráno už jsme jeli... Takže jsem byla unavená jak prase, protože jsem vůbec nespala. No a ve středu ráno mi začaly chodit sms, ať mi to vyvolání dobře dopadne-v osm ráno jsem měla nastoupit, a já jim na to odepisovala, že Denča už je na světě :grinning:
5. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
cher prý pokud je u něj rodička na akutně rizikovém těhotenství což já mám díky IVF úplně od začátku tak si to prostě jako primář neroufne nechat přenášet dýl než těch 40+5. Pak když by nastala jakákoli komplikace tak bych je mohla žalovat a byla bych díky tý mojí diagnoze absolutně v právu. Takhle mi to primář vysvětloval :wink:
5. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
holky dá se nějak předem poznat jestli třeba není pupečník omotaný kolem krku?
5. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Jo, on mi to sám říkal, že tomu pomůžeme, že se mi pokusí odloupnout ten ... nevím co to je :sweat_smile: Otázka jestli se mu to povedlo, páč se u toho tvářil jak když by utahoval šroub na kole od auta :sweat_smile: a mě to moc nebolelo teda...
5. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to se vyplatí teda :grinning: :grinning: :grinning:

u nás skoro nikdo nevěděl, že už mi to vyvolávají, protože jsem tam zůstala rovnou z kontroly... takže jen mamka s taťkou věděli, že jsme v porodce, ale ti vydali za tunu známých v počtu smsek a telefonátů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
tož kdo ví, co ti tam udělal :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Tak to my měli klid, naši byli taky v klidu, páč nikdo nepočítal, že se to rozjede samo, takže i máma myslela, že ráno nastoupím, no a my jí o půl deváté volali, že už je po všem, brácha mi dokonce ani nevěřil :grinning: :grinning: :grinning: , si myslel, že si z něj děláme srandu :grinning: , ale aspoň se nikdo nenervoval co a jak se mnou, všichni pěkně v noci chrupkali a ráno měli překvápko :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
cher, to nevím :grinning: :grinning: :grinning:

Tentokrát to ale naši budou muset vědět, když budou hlídat malou. Hlavně to nesmí vědět moje babička, páč je strašná stresmenka, ona by si za tu dobu, než bych porodila ukousala prsty i na nohách :sweat_smile: :pensive:
5. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
jj, to je parádička, tak nějak bych si to představovala... ale protože musíme dát našim Nikolku, tak nás asi čeká zase vzrůšo :grinning: zkusím vydat na právě probíhající porod informační embargo, ale obávám se, že mamka to nevydrží a obvolá všechny, i kdyby to bylo ve 4 ráno :grinning:
5. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
cher, taky to tak vidím :grinning:
5. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Market, on primar nenechava nikoho prenaset dlouho, takze kazda mamina jde na 40+5 na vyvolavku!!! Videla jsem to tam, kdyz jsem lezela a ty holciny mi to taky rikali!

Ted mi volala Helus, ze tam pro nas ma ty olejicky, tak ho budes mit u me, ju?:wink: ve stredu ho tam vyzvednu:wink:
5. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
jo mě právě volala že mi ho nechá u tebe :grinning: tak se pak nějak domluvíme :slight_smile:
Tak ale to je zase taky dobrý že nenechá nikoho dlouho přenášet. Já vím že někdo může bejt proti že se to neshoduje s přírodou a tak ale zas prostě potom je to takový riziko že selže placenta nebo se posere něco jinýho....
5. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
cher a psala jsem dotaz a prej to musí bejt ten riciňák že jinej oilík neni tak projímavej :fearful:
5. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Musil no nevím, riciňák je agresivní, dává se do pleťových masek a do letecký motorů :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se ho prostě bojím a myslím, že každý olej je projímavý, jen to třeba těm "zdravým" dýl trvá nebo se ho musí dát větší množství :grinning:

schválně zkus vypít panáka obyč oleje, co to s tebou udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
cher no uvidíme já to risknu s tim ricinem :sweat_smile: stejně mám teď furt sra*ku tak nějakej oilík mě už nerozhodí :sweat_smile: a 20.2. je sobota tak to bych to mohla zkusit :grinning:
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
super :wink: :sunglasses:
5. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
Hojda při sobotě :slight_smile:
Jen chci písnout Martě - nejezděte na tu Branže je tam nahrnutej sníh nedá se tam nikde zaparkovat my tam jeli dneksa dopolko že se projdem a prdlajs všude kopy sněhu i ta cesta je zahrnutá :sweat_smile: Takže se jdeme teď projít jen po vsi papá
6. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Hojte holčiny,

na mě včera dorazila nějaká střevní virozka, takže jsem strávila půl dne na WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vida ani nepotřebuju riciňák :grinning: :grinning: Ještě jsme stihli absolvovat kontrolní monitor, kterej naštěstí dopadl dobře :wink:
6. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink: dnes straším od 3/4 na 6 :fearful:

nicméně přeju dobrý ráno a celý týden v klídku a jen se samýma pozitivníma zprávama, viď, musilko :grinning:
8. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
tak jak jste to vymyslely, co? vyvolávací hora, sranděcí nápoj a tak :grinning: až budete mít okrášlovací a omlazovací kůru, tak to chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.