• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
teda taky už bych je nejradši vyhnala, ale je ještě brzo. dnes jsem 32+6, tak aspoň do toho začátku devátýho, což je 35+5... uvidím, co mi zítra řekne mudr a následně v porodce, kam mě asi už odešle :slight_smile:
8. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
ještě se malinko pochlubím :slight_smile: v sobotu jsme s manžou koupili autosedačky a pár drobností. takže už stačí jen přinést postýlku(y) z půdy, možná začneme na první měsíc jen jednou, uvidíme... a pak vyzvednout kočár ve skladu v obchodě, ten tam už na nás čeká :wink: a snad je to vše :wink:

nevím, jestli jsme tady řešily tašku do porodky. už jí máte nachystanou?????
8. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko,

jsem dneska tak krásně spinkala :dizzy_face: Po dlouhé době úplně celou noc bez jediného probuzení :wink:

zlati, já mám tašku připravenou od minulýho týdne :wink:
8. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile:
jaký jste měli vík ?
zlati tašku mám od minulého týdne cca tak nějak komplet :wink:
ronaldo tak to ti závidim já byla asi pětkrát čůrat pak mě vzbudil pes a pak manža když jel do robotky :sweat_smile:
Dneska ženy tu nebudu frčim do města musim do práce kvůli daním, na nákup a pak s kámoškou na papáníčko někam :dizzy_face: tak papá jdu si umejt hlavu aby se mě nelekly. A taky se chci objednat ke kadeřce jestli by me neobarvila už mám odrost jak sviň. Tak to zkusim no jestli nebudou mít plno :unamused:
8. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno,

tak mám po poradně. Ozvy tentokrát ok, čípek se mi zkrátil ze tří na dva a půl cm, mimčo je furt hlavou dolů a máme cca 2900g :slight_smile: Takže přestalo tak moc přibírat jako kolem toho 30tt, takže za měsíc už teď přibralo jen 600g, to jde. Si myslím, že bude do těch 3500g :slight_smile: Mám přestat jíst to magnézko, ať se děloha už netlumí.

Tašku mám už asi 14 dní nachystanou :slight_smile:

musil, víkend jsme měli dobrý. V sobotu jsem už nemohla s nervama, tak si vzali malou naši, zašli jsme si s Michalem na oběd a tak. Včera jsme byli u tchýně na oběd, na véču u bráchy a švagrové, přišli jsme přecpaní k prasknutí :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
katy to jsem ráda že tentokrát beruška nestávkovala a pěkně si nechala srdíčko natočit.

My bysme chtěli jít tehle vík někam na véču mžná v pátek. Valentýn sice neslavíme ale jen tak prostě si udělat hezký večer. Pak až se prďola valodí tak to chvíli nepůjde někam si spolu vyrazit.
8. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Tak u nás byl víkend ve znamení oslavy Jarmily, ze soboty na neděli spala Nikolka u rodičů a včera jsme jen tak odpočívali... :slight_smile:
Trápí mě brutální otoky a dneska jsem taky spala naprosto mizerně. Jindy vydržím na záchod vůbec nejít, ale dnes jsem byla 3x :rolling_eyes: přitom piju pořád stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, tak se u tebe něco děje, to je moc dobrá zpráva :slight_smile: Jen tak dál, jdeme do finále :sweat_smile:
Mě se teda dneska spalo úplně blbě :confounded: Každou chvilku jsem byla vzhůru, ani nevím proč, v šest jsem musela vstávat, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cher, jj, něco malilinko se děje :slight_smile: Sice mám ještě měsíc čas, ale jsem ráda, že se to trochu hýbe. Uvidíme, co příští týden.
8. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
taky jsem zvědavá, jak dopadnu ve středu na kontrole. Poslíčky mám docela častý, a tak doufám, že se to hýbe :sweat_smile: nejspokojenější bych byla, kdyby mi řekl, že jsem absolutně bez čípku a otevřená tak na 5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
cher, :grinning: :grinning: :grinning: Tak to bych chtěla tak za 14 dnů taky :grinning: Já posly právě moc nemám, ono je taky pravda, že jsem se furt cpala tím magnézkem.
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobrý ránko holčiny, tak se hlásím po víkendu. Včera jsem byla na návštěvě u sestřenky co má 3 měsíční holčičku, tak jsem se kochala mimískem :slight_smile: je to úžasný vysmátý sluníčko. Tašku už mám taky sbalenou, ještě akorát musím dokoupit vložky do podprdy, na ty jsem nějak uplně zapomněla.

Katy myslíš, že to magnézko to může pak všechno oddalovat? Já ho totiž už asi 3 měsíce taky baštím.
8. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Zlati ty budeš rodit normálně, nebo jdeš na císaře s dvojčátkama?
8. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
já valím do poradny dneska, tak jsem zvědavá jak to vypadá :wink:
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
zarzu, ono to utlumuje děložní činnost, takže to brání tomu častému tvrdnutí a to je právě teď na konci třeba, aby se to trénovalo. Ale samozřejmě, kdybys ho jedla až do konce, tak porodíš taky :grinning: Nebudeš chodit jak slon těhotná dva roky :grinning:

ronal, držíme palce :wink:
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Krasny den preji Vam... Market my jsme tam nakonec jeli.. no cesta hrozna, ale docela jsme se prosli a hafani vyletali.... ale slo se pekne blbe :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
marti to věřim no fakt to tam stojí za hovéno....
Jinak odpolko ve městě bylo moc fajn zařídila jsem si daně v práci tak sand něco i vrátěj :sweat_smile: Pak jsem byla na nákupech zase pár volovin pro Jarmilku :sweat_smile: Papáníčko a pak dom s mužíčkem přes pizzerku :grinning: Fakt jsem si to užila ale jsem úplně grogy budu spát jak mimino :sweat_smile: DOufám teda páč mi po tom ťapání pěkně tuhne břuch :unamused:
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: nějak nemůžu spát a už tu hoďku čumákuju. No aspoň jsem zapla pračku mám plnej koš tak budu dneska prát. A teĎ na mě jde nějaká žravá tak jdu přepadnout ledničku :sweat_smile:
9. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
autor
To jako neúřadujem nebo už rodíme nebo co ? :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Dobré ránko,

musil nerodíme, jen víc chrníme :grinning: :grinning: Jinak včerejší kontrola dopadla dobře. Čípek se zkracuje, monitor taky OK jen já jsem po tom pátečním pročištění zhubla 2 kg :sweat_smile: Zítra valím ještě na utz kvůli odhadu váhy, jak je na tom mimčo. Snad neubralo taky, už tak je to prďoch :wink:
9. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Dobre rano, taky tady sleduji, jestli uz nahodou nerodite :grinning: , chtelo by to nejaky vzruso :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , samozrejme vesele vzruso.
Holky nevideli jste nahodou nekde osobne tadytu hrazdicku http://www.skrblikshop.cz/hudebni-gymnasticky-ocean-little-tikes.htm . Uvazuji nad koupi, ale nevim nevim...
9. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
nevidely samozrejme :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojte holky, poraďte prosím jak je to s prohlášením o jménu dítěte? Myslela jsem, že mi dají rovnou nějaký formulář při sepisování porodopisu, ale nic kromě nějakýho infa o hospitalizaci jsme nedostali. To si musíme někde sami vyzvednout nebo nám to dají až při nástupu k porodu?
9. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Zarzu, já dostala formulář na vyplnění u doktora když jsem hlásila kde budu rodit. Tak se zkus zeptat u něj a nebo přímo v porodce :wink: Podle mě ho při nástupu do porodky musíš mít vyplněnej u sebe
9. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj,

zarzu, záleží jestli jsi vdaná. Já ne, byli jsme na matrice, tam řekneš, že chceš napsat prohlášení o jménu, chtěla po mě op a rodné listy obou rodičů, vybrané jména, něco napsala, vytiskla, oba jsme to podepsali a hotovo.
9. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Vdaná právě jsem, tak jsem myslela že to dostanu v té porodce. Ale zkusím se zeptat Dr.

Dneska se mi podařilo konečně se přihlásit na předporodní kurz, mají narváno, tak nás vzali až na 11 března, snad to ještě stihnem a neporodim dřív.
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
zarzu, tak to ti poradí Musilka :slight_smile:

Já jdu na jednu lekci předporodního zítra. Dělá to PA, co mě rodila minule, říkala, že je to pro mě asi zbytečný, ale chci tam kouknout, aspoň se jí připomenu :slight_smile: Jdu sice zrovna na komplikace porodu, ale co se dá dělat. Další týden je kojení, to je pro mě, co by dlouhodobou kojičku :grinning: bezpředmětné, ten další týden je šestinedělí a ten další týden jsem ani nezjišťovala, páč kdo ví, jestli bych se toho co bude po tom dožila v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Koukám, že s tím prohlášení je to všude jiné :confused: U nás se papíry rozdávaly bez ohledu na to jestli maminka vdaná je nebo není.

Já předporodní kurz příští týden ukončím. Včera proběhlo kojení a příští týden šestinedělí a můžem rodit :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
ronal, no mě se právě zdá, že i ty vdané musí něco vyřídit.
9. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Kukuč jsem dovařila výbordelní rozoto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zarzu jestli jsi vdaná tak stačí jen do porodky donýst oddací list jinak nic. Se mnou to všechno vyřídily minulej tejden při tom porodopisu ale jméno miminka jsme taky zatím nepsali to se do těch lejster doplňuje až pak. Se mnou vyplňovali jeden papír pro matriku tam chtěli datum narození + místo rodičů datum svatby a pak ještě nějaký papíry pro český statistický úřad tam se psal věk rodičů zaměstnání vzdělání kolikátý dítě to je a tak.
Příjmení miminka pokud jsi vdaná tak je napsaný vlastně už v oddacím listě společné užívání jména Vopičková Vopička :wink: a to jméno do těch papírů vyplní oni a i pak pošlou na matriku aby vám vydali rodný list :wink:
Ale jinak ty jako vdaná na matriku nemusíš. to jen svobodné matky musej s tatíkama na matriku sepsat nějakej souhlas s otcovstvím :wink:
9. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.