• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Musi dík za info, já teď dávám dokupy všechny papíry, které mám mít s sebou do porodky a tohle mi nějak chybělo :o) Jinak to co píšeš že chtěli pro matriku, tak to jsme jim tam diktovali taky. Tak snad to bude ok.

Koukám, že vy ty předporodní kurzy máte rozdělené do několika lekcí. Já to mám jen v jeden den celý kurz, to jsem zvědavá co všechno nám tam řeknou. Snad to podstatné se dozvím.
9. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
zarzu já myslím že určo a když bude něco chybět tak to tam manža donese :slight_smile: :wink:
Jinak ty kurzíky my jich měli 7 lekcí bylo to fajn ale už jsem pak na posledních dvou nebyla :unamused: Ale hnedle po porodu až se nějak rozkoukám tak k té por. asistentce jdu na masáže miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky matky dotaz. Zítra jdu stejně k mudrovi tak se ho zeptám též... Už asi tři dny tak jednou dvakrát za den ze mě vyleze kus takovýho hustýho čehosi nechci bejt za prase ale vypadá to jak sopel hustej bez krve nezabarvenej ale nemůže to bejt hlen zátka ? Takovej ten typiko těhu výtok mám ten je bílej a vodnatej ale tohle je jako gel :confused:
9. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
musil, to asi bude hlenová zátka :wink:

My jsme měli taky 7 lekcí a jsem ráda, že jsem do nich chodila :wink: A na masáže s mimčem budem snad taky chodit, ale už jinam než k naší PA :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
musil, jj, to bude asi hlenovka :wink: Mě odcházela postupně už docela dlouho před porodem...
9. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:

Musil, ty předbíháš :grinning: vypadá to na zátku, ale neboj, ta může odcházet dlouho před porodem... a nebo tak pár hodin, že :grinning: ale to by tam pak určitě byla i krev :wink:

jinak hlásím, že jsem dnešní noc strávila v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky, zdravím a zítra držím palce musilce, ať jí dopadne kontrola na 1 s * :wink:

dneska jsem byla u 3 dr.: u obvoďačky, protože se mi udělal nějakej alergickej flek na ruce a měsíc nechce zmizet - dostala jsem mastičku, pak na endokrinologii, tak mi dr. zvýšila dávkování a další návštěvka až po šestinedělí a do třetice gyndr., tak jsem šla už jak po maratónu... tak prckové ok, hlavičkama jsou dolů... já jsem podle dr. taky ok, ale pokňourala jsem si, jak už nemůžu, nespím a jak mě bolí břicho... tak zítra si mám už zavolat do porodky a uvidí se, jestli si mě už nechají nebo co... myslím v péči. když jsem pak dorazila domů, tak jsem myslela, že jsem už po smrti a upadla jsem do kómatu... kažodpádně radši balím a chystám věci, kdybych se jim nelíbila... a nechali si mě tam. to v plánu ještě nemám, chci koukat na olympiádu :wink:

tak toť rychlé zprávy od nás. jdu balit a ještě radši zapnu pračku. papa, začínám lehce plašit...!!!
9. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
cher, jak to????
9. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
haló, haló :wink:

tak v porodce mě chtějí vidět až příští týden, tak můžu zklidnit hormon... jdu si tedy lehnout a pokusím se najít takovou polohu, abych v ní vydržela aspoň 3 minuty... zatím papíček :wink:
10. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Cher copak se dělo, žes byla v porodce?

Ja mam pocit, že mi to magnezium nejak už nezabírá na ty stahy, včera a i v noci mi pupik pořád hodně tvrdnul :unamused: a jednou to i dost bolelo - myslela jsem že se po... Doufam že to dnes bude v klidu, přijde mi to ještě brzo na nějaký poslíčky.

Jinak my se s manžou ještě chystáme na kurz "Znakování pro miminka"
10. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
zarzu, určitě není v žádném případě brzo na poslíky :wink: Já měla už 33tt :wink:
10. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Měla jsem podezření na únik plodovky... teda ona mi prostě unikla, mám doma ten roztok na zkoušku a vložka mi celá zmodrala... jenže u nich mi za těch 24 hodin únik neprokázali, tak jsem tam byla leda tak za blba... nicméně jsem měla i lehoučký pravidelný stahy, nabídli mi vyvolání porodu, ale to jsem odmítla. Nevidím důvod, proč vyvolávat 14 dní před termínem, navíc mám děsnej strach právě z toho vyvolávání :pensive:
10. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
cher, to je fakt blbost uměle vyvolávat dva týdny před TP, když není důvod :rolling_eyes: A jakto, že ta vložka teda zmodrala, když podle nich to nebyla plodovka? :confused:
10. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
já nevím Katy, říkali mi, že byla asi parfemovaná a tak to zreagovalo. Ale já přece vím, co mám doma a žádné parfemované rozhodně nepoužívám. Navíc ten samý tip vložky mi testovala před týdnem sestřička u dr. (ta mi pak dala i ten roztok na samozkoušku) a vyšla negativně. A včera jak jsem přijela domů, tak jsem hned zase tu vložku polila a taky nic... takže podle mě prostě nezrmodrala jen tak z bůhdarma :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
cher :rolling_eyes: No ale tak ses jim tam aspoň byla představit, za týden jak pojedeš naostro, tak tam budeš stará známá :wink:
10. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Katy, to je fakt :grinning: jako byli moc hodní, žádný narážky nebo tak neproběhly :sweat_smile: já jim tu modrou vložku přivezla naštěstí ukázat, tak jsem měla alespoň důkaz, že fakt nekecám :astonished: :confounded:
10. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Cher moje mamka než porodila, tak prý taky měla doma malý unik vody a v porodce na ni koukali divně, že si vymýšlí a poslali ji prý domu. Pak tam jela asi za týden už naostro a porodník se pak strašně divil jakto že při porododu měla málo vody. Ono to je někdy s těma doktorama jak u blbejch.
10. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko,

já mám právě z té plodovky strach, že pořádně nepoznám jestli třeba neodtekla :sweat_smile: Když půjde všechna naráz, tak asi snad jo, ale jinak... No dneska se na utz dozvím jestli je jí tam ještě dost.
10. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Švagrová mi přinesla mastičku, kterou používala po porodu po nástřihu hráze a prý se jí to po tom krásně zahojilo a tkáň se obnovila výborně. Ta mastička se jmenuje Contractubex gel. Tak jen předávám info které jsem získala, třeba to některé z vás pak pomůže :wink:
10. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Kukuč ženušky :slight_smile: Tak poradna dopadla super CS 4-5 otevřeno na dva prsty dokonce ze mě vytáhnul mudr na štětičce další kusanec tý zátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělal mi výtěr na koky. Ozvy fajn akorát se mladá furt stěhovala takže jsem jí honila sondou po břichu páč nám furt mizela. I děložní akce byla už hodně dobře vidět na tý druhý křivuli. Takže prej super nález perfektní váhu máme cca 2900 g ale moc dobře to nešlo měřit páč tou nohou chvíli nepostála :grinning: Další poradnu mám kvůli jejich dovče příští pátek 19.2. a prej když to zas popoleze tak tomu pomůže Hamiltonem.
S tim že se máme snažit aj doma sexík procházky a babský rady :grinning: ale ty mu prej radši nemám řikat jaký nebo mu vstane poslední vlas na hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
Takže já su spokojená jdu vybalit nákup a pak vás dočtu
10. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
cher ty jo takový vzrůšo :astonished: :astonished: :astonished:
10. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Musil, ty jsi byla na kontrole místo mě, ne :grinning:

já jsem teď z KO u svého dr. přišla, otevřená jsem na 2cm, hlenová zátka je dávno pryč... další kontrola už v pondělí, ale prej když se budeme snažit, tak bych už ji nemusela stihnout :grinning: brepta jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jeee tak to je parada holky, drzim vam palce a poradne se snazte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , cherub tak drzim palce at uz pondelni kontrola neni :grinning: . Ja taky doufam, ze se porodim tak o tyden -2tydny driv, tak Musil kdyz se ti to podari, tak mi musis poslat navod jak na to :grinning:
10. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
cher jééé tak myslíš že když pošťouchnete tak o víku cherubčátko vyženete ? Budu držet palec :dizzy_face: :dizzy_face: a já si to dám příští vík :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Musilko, já nevím, jestli šťouchat :sweat_smile: bojím bojím :grinning: v té porodce na mě padala děsná depka a strach :pensive: ale manžel už by měl rád volno, takže asi budu muset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

skretik, pak ti dáme podrobné návody, ovšem jen jestli to vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono i s takovým nálezem co máme se dá chodit klidně dalších 14 dní :confounded:
10. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
no příští pátek budu 38+0 takže to už je vlastně v cajku doba těhotenství je 40 týdnů +-2 týdny. Takže já budu doufat že příští vík třeba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kéž by holky. Už bych tu pr'dolku kopací chtěla mít venku u sebe :sweat_smile:
cher věřím že člověk se trochu začne bát ale zas bůhví jak dlouho si ten sexík pak neužijem viď tak teď musíme do zásoby :grinning: :grinning: :grinning: jinak mi dneska došel riciňák od saloosu a je na něm napsáno i k vnitřnímu užití :dizzy_face: takže když mi fakt udělá příští pátek toho Hamiltona tak až přijedu od mudra tak to zkusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Já se vracím z kontrolního utz a pro mě moc dobrý zprávy neměli. Mimčo má zatím jenom dvě kilča a placenta už ho pořádně nevyživuje, takže si půjdu asi poležet do nemocnice :pensive: No radši si to tam odbydu teď než se pak z porodky vracet bez mimouška
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
ronaldo to je mi líto ale zas v nemocce si tě pohlídaj a když by náhodou byl nějakej problém tak ti prcíka vyndaj :wink: Budu moc držet palce :dizzy_face:
10. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Musil jojo, sexíku třeba i zavařit, kdyby to šlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ronaldo, tak to mě mrzí, ale důležité je, že se na vše přišlo a teď už budeš pod dozorem. 2kg je sice malinko na 37tt nicméně pořád to není žádná hrůza a určitě bude všechno v naprostém pořádku :wink:
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Rony neboj to bude v poradku, a kdy se rozhodne, kdy pujdes do nemocnice? Ja jsem hlavne slysela a i procitala diskuze, ze se doktori dost casto z vahou miminka pletou a to kolikrat i skoro o 1kg. Stejne nechapu podle ceho to dokazou zvazit....

Cherub tak zkousejte zkousejte, on to manza vydrzi, musi taky neco obetovat, ze jo :grinning: ?! A jsou i nejake polohy nebo jde hlavne o sperma??
10. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Skretik, ale manža už právě chce, protože pak ho čekají 3 týdny sladkého volna :grinning: jenže já dostala děsnej strach :sweat_smile: ale asi to zase prubneme. Přeci jen jsme měli pár dní pauzu :confused:

Jinak jde jen a jen o sperma, ale čím hloub k děloze (čípku) jej dostaneš a čím dýl ho tam udržíš, tím lépe :wink:

Ovšem už jsem taky někde četla, že sex na vyvolání porodu vliv nemá, prý je tam těch látek strašlivě málo... a dokonce je prý dokázané, že když se někomu rozjede porod po sexu, tak by se stejně sám rozjel tak jako tak, akorát třeba s dvouhodinovým zpožděním :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si vyberte, no :confounded:
10. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.