• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
O mé hospitalizaci se rozhodne zitra, já jsem rozhodnutá tam jít, ať mám klid na dušičce a miminko pěkně pod kontrolou :wink:
10. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ron, to je rozumný, budeš pod dozorem a hned to bude lepší :wink: :sunglasses:
10. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Cher bude mit 3tydny sladkeho volna??? Jen 3tydny a pak uz zase sup na to,jo?! Ja pritele strasim, ze minimalne 6tydnu :angry: , no uvidime.

Ron urcite je lepsi byt pod kontrolou, takze myslim, ze neni nad cim vahat a tech par tydnu to v te porodce zvladnes, ono to urcite uz utece a aspon budes v klidu.
10. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Ježiš ten doky mě nějak ďoub a nějak to bolí :grinning: on je jinak jemnej šetrnej ale dneska mě ta prohlídka docela bolela :confused: nešpinim teda to ne ale připadám mi jak kdybych měla v pipce ježka :grinning:
10. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Skretík, ty mi nerozumíš :grinning: Tím volnem myslím volno v práci, ne volno od sexu :grinning: pro to chce aby už byl mimouš na světě, bo v práci ho to už nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tím sexem samo dodržíme to šestinedělí, já si to bez antikoncepce nelajznu a dřív jak po 6ti týdnech ji nedostanu :sweat_smile:

Musil, já v tý porodce byla fest prohrábnutá 3x denně, aj jsem krvácela :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnešní vyšetření bylo oproti těm předchozím skoro orgazmický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Hola hej defcatka!!! Ja vubec nestiham... Porad nekde litam se Sonnikem, ale opatrne.. zitra budu balit tasku do porodky a zacatkem tydne by nam konecne mela dorazit vybavicka.. tak prischystam postylku a budu mit klidek!!!

Vsem co kontrola dopadla dobre, blahopreji a uz se tesim na nase prvni mimiiiiiii.. tem co musi do porodky, tak to zvladnete!!!
10. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Teda cher tys mi dala :grinning: Mě se celou noc zdálo jak po sobě vytírám plodovou vodu :sweat_smile: Takže jsem za tu noc strhaná víc než kdybych nespala vůbec :grinning: :grinning: :grinning: Ne to kecám spala jsem mimo dvacatero čůrání docela fajn a až na ty sny :grinning:
Jinak dneska musim uklidit je tu trochu mrdníček :fearful: A pak páč tu mám od včera tátu tak si zajedem asi někam na oběd ať nemusim vařit :sweat_smile:
11. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Hezké ráno :grinning: Musil ty jsi mě teď taky pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Ale neboj, prý mám v sobě cca 1,2l vody a beztak jsi na to podobně, tak to zase taková potopa nebude :grinning:
11. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno,

teda holky, vy už jste hezky otevřené, bez hlenovky :slight_smile: Já tu budu stašit ještě koncem března určitě :zipper_mouth: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ronal, určitě je lepší být pod kontrolou v porodce. Já mám taky trochu obavy z toho, jak se prcek má, hlavně kvůli tomu extra nízkému železu, páč to ovlivňuje zásobování tkání a všeho kyslíkem :confounded:

Včera jsem byla na tom kurzu, PA si na mě "po ksichtu" vzpoměla :slight_smile: , tak super, říkala, že mě zkusí napsat do kalendáře jako adepta na nadstandart, je to děsně narvaný, ale radši s tím nepočítám, páč pravděpodobnost, že budu rodit + - v termínu je malá...
11. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Jinak musím taky uklízet, je tu bordel jak v tanku a taky musím vydrhnout kouplenu. Odpo mi příjde kámoška, tak to musím stihnout za dopoledne. A mě se tááák nechce :pensive:
11. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
kat vždyť si měla taky hezký nález v poslední poradně ne ? žádný přenášení tady nebude :sweat_smile: :grinning:

drbání koupelny si nechávám na příští týden. Ten bude vyloženě uklízecí. Potřebuju vydrbat skla ve sprcháči od šutru nevíte čim to nejlíp pustí ? Pak chci převlíknout pelech vytřít podlahy naleštit parkety a to by bylo aby se ten porod pak nerozjel :grinning: Ale asi mi upadnou záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Holky mě normálně kous komár. v únoru v mrazech a my máme komára :angry:
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
musil, no lepší než minule to jo, ale vy už jste málem na půl otevřený, to se bude rodit jedna báseň :wink:

musil, ten sprcháč jsem vždycky drhla buď kartáčkem nebo tou hrubší stranou houbičky na nádobí a cilit bang nebo nějaké podobně silné svinstvo.
Vytřít musím dneska, páč pes tu brutálně našlapal :confounded:

Hlavně abych nerodila né toto, ale to další pondělí, úterý, to bude Michal pryč :unamused:
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
No nic, jdu na tu koupelnu :confounded: :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás solidní chumelení, tak doufám, že při cestě k dr nikam nezapadnu :sweat_smile:

Já jsem uklízela ještě včera večer, ať tu má manža trochu pořádek :wink: Kdybych měla zůstat v porodce, tak sem beztak bude muset vlítnout některá z babiček :wink: Šutr ve sprcháči drbu normoš drátěnkou a cilitem
11. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Teda holky vy to už rozjíždíte, vy jste už skoro připravené rodit :grinning: Hlavně to s tím uklízením nepřežente ať si mimísky sevyženete ještě dnes.

Na šutr z vody zabírá dobře ten cilit bang, ale když jsem s tím chtěla šutr vyčistit z nerez dřezu bylo to naprd. pomohla pak šťáva z citronu a jak se to krásně lesklo :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
My jsme zase včera doma měli živou berušku a Nikolka z ní dostala záchvat :grinning: ona se ji tak bála, že ječela, jakoby ji někdo trhal nohy :sweat_smile:

jinak mě teda úklid nějak moc nebere, tak na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Já si taky občas říkám, že mi nějak chybí ten chnízdící syndrom, do ničeho se mi nechce, dělala bych různé jiné věci jen ne uklízet :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
zarz, ale ty máš na hnízdění ještě čas, on prej přichází několik dní nebo dokonce hodin před porodem... to bych se spíš měla stresovat já, že se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jeee Cherub, tak uz te konecne chapu :grinning: , jsem s tebe delala nejakou nymfomanku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To je hezky, ze si manza vezme tak dlouhe volno.
Jinak to s tim uklidem neprehanejte, i kdyz pravda je, kdy se pak k takovemu generalnimu uklidu dostanete, co :grinning: . Tak at vam to jde od ruky a opatrne
11. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
cher, tak mě se taky nechce, ale je to tu jak v chlívku nedá se nic dělat :angry:

Musela jsem si dát na chvíli pauzu, páč se mi z toho cilitu už dělá blivno. Není nad to, pořídit si velkou koupelnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mám teprve půlku a to to flákám :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Cher to máš pravdu, mám ještě dost času. a co kdyžtak se snad manža o úklid postará :grinning:
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak jsem si vesele myslela jak pojedu na oběd a zatim tady už půl hodiny festovně tvrdnu že až lezu po zdi :confused: No aspoň so potrénuju psí dejcháníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Musil v jakých intervalech? :astonished:

já asi co 20minut light bolístky, nestojí to ani za řeč :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
cher taky tak nějak no asi třikrát do hodiny a mezi tim takový ty MS bolesti. Tohle mívám už asi tři tejdny ale spíš večer a v noci ne takhle dopolko :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
ale jde mi to do zad :unamused:
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
křížový bolesti jsou snad horší než celý kontrakce :confounded: na to mi zabírala u porodu jen masáž zad, ale naštěstí jsem je neměla nijak extrémní dobu :zipper_mouth:

zkus si dát vanu :wink:
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Uff, koupelna hotová.

Musil, psí dýchání se dělá jen když je tlak na konečník, jinak pomáhá to dýchání do břicha, hluboké.

A křížové kontrakce jsem měla při porodu taky, bléééé :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
zatim se to dá kdyžtak si hodim rašelinovej obklad na zádika když to bude horší. Zatim mi docela pomáhá pochodovat a něco dělat :sweat_smile: tak si vařim aspoň polifku z pytlika :grinning: a uklidila jsem nádobí a dala ho mejt a zapla pračku :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Já naštěstí vařit dneska nemusím, zbylo ze včera :sunglasses:

musil, třeba z toho tvrdnutí něco bude, třeba Jarmilka :grinning: :wink:
11. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.