• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Brý ráno,

musil, tak co? Neporodila jsi nám?
12. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno, taky tady sleduju kdo už rodí :grinning:. Cherub se taky odpoledne neozvala, tak ze by :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?!
12. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
Dobré ránko kat neporodila ale noc byla dost šílená a teď to neni o moc lepší. pořád mám pocit na blitíčko břuch tvrdne absolutně nepravidelně ale jako dost tak uvidíme. Večer na to s taťkou vlítnem uvařim skořicovej blivajs a budu čekat co se bude dít :unamused:
Já vás děvuchy fakt totálně obdivuju jak to dáváte i s těma holčičkama vaema prvorozenejma. Já to nezvládám ani se psem :pensive:
12. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
já taky nerodím, nebojte... jen tak to beztak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dnes od 4h nespím a je mi též blivno... jen teda na nic skákat nebudeme, protože muž stále odmítá :fearful: :pensive:

ale svařit hruškový džusík bych si mohla, to je dobrota :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
cher asi nějakej blbej tlak jak má přijít to sněžení nebo co :confused: a my na to teda skočíme i když z toho zřejmě budu mít prdlajs ale zkusíme to.
teď mě ještě začala bolet palice to jsou změny. V zádech mě píchá migroška klepe na dveře to bude mňamka víkend . A to jsme ch¨těli jet někam na tu véču dneska nebo zítra. Ale v tomlhe stavu jsem ráda že dojdu na wcéčko :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
jsem strašlivá fňukna :sweat_smile:
12. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
tak tady už sype docela vydatně... mě tedy hlava nebolí, snažím se hodně pít. Ale z toho žaludku mě už aj pálí žáha, takže mám taky prima dopoledne :sweat_smile:

navíc proběhla další telefonická kontrola od rodiny a to mě fakt sere ze všeho nejvíc :rolling_eyes: začalo to ve středu švagrovou, včera pokračovala babička a teď právě teta.... Doprčic copak si myslej že jim nedáme vědět a pozveme je až na oslavu 1. narozenin???? mě to tak točí, že to až hezký není :angry: :pensive:
12. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Musilko a ten hruškový džusík stačí svařit s kořením na svařák? nebo co ty si chceš udělat za nápoj :confused:

já tu teď alespoň poletuju s vysavačem a lovím po čtyřech zapadané hračky z pod gauče, tak třeba začne mimino protestovat :sweat_smile:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
cher no u nás bohudík probíhaj jen každodenní tepefonáty mámy ale i to mi k rozčílení dost stačí. Nebo včera večer manža. Místo aby mi nějak pomoch přines vodu nebo něco prostě tak si telefonuje s debilním bratříčkem a na mě z vysoka kašle to jsem byla jako vytočená do vrtule. Nehledě na to že si tu otevřel lahvinku plzně. A když mu řikám co když se to jako rozjede a on si tu lemtá pivo tak mi řek že akorát plašim nezabily byste ho ? Já jako měla dost :angry: Nedá si doma pivo jak je měsíc dlouhej a teď zrovna musí :angry:

cher ten jusík dám do rendliku hodim do něj celou skořici a asi 10 celejch hřebíčků a asi pět minut nechám probublat a pak piju :slight_smile:

no já teď padnout na čtyři tak už nevstanu :sweat_smile: mám děsný záseky do zad
12. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobre ranko... co to ctu, takze by se Jarmilka o vikendu vylodila :dizzy_face:
12. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Musil hele nebude to tezky Jarmilce najednou rikat jinak az se narodi? My mame taky pracovni nazev a ja uz jsem si na to tak zvykla, ze si nedovedu predstavit, ze mu po narozeni budeme rikat jinak :grinning: . Tezko se nam i vybira jmeno, jak uz jsme si zvykli :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
marti to si yslim že nehrozí to si spíš myslim možná že ten příští když to ještě v pátek mudr podpoří tim hamiltonem. TeĎ spíš jen tak šolichá :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Jo a jeste na vyvolani pry pomaha ananas, jist certsvi ananas, zkusenosti kamaradek :sunglasses:
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
skret doma už jí řikám opravdovým pravým jménem :grinning: jinak bych s tim taky asi měla problém :grinning:
12. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
skreti když po tom mě strašně pálí žáha :unamused: ale mám tu kompotovanej :grinning: a mám na něj chuŤ tak dík za tip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Skret a jak vy říkáte malému?

my nebudeme mít problém, protože pohlaví před všemi tajíme a tak je to prostě prcek nebo miminko :grinning: a Nikolka mimču říká "Ruka", tak se to tedy dost chytlo i v rodině, tak je to popřípadě "Ruka" :grinning:

ananas je celkově projímavý, takže možná pro to se doporučuje :sunglasses: Já mám doma bohužel jen kompotový. čerstvej bych teď asi nedala, protože mám "špicu" na jazyku a nemůžu ani rajče jak to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Market tak super... ja jedu 25. do Turnova:slight_smile: tak bych Vas treba jeste zastihla :sweat_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Holky já nemůžu zaboha najít otvírák na konzervy abych toho ananasa rozdělala :grinning: :grinning: :grinning: asi nám tu řádí permoník :sweat_smile:

Cher vaše Ruka je prostě nejlepší :grinning: Akorát mě fascinuje jak to Nikču napadlo :grinning: ALe naše malá známá když jí bylo pět roků tak dostala plyšovýho psa a pojmenovala ho MP3 prostě mu řiká empétrojka :grinning: nikdo nepochopil proč ani kde to slyšela její rodiče tomuhle technickýmu směru neholdujou ale pes je prostě empétrojka :grinning:

Marti oki budu se snažit tam 25. bejt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Market, taky pekny pojmenovani:slight_smile:

Oukej:slight_smile: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Musil, já si myslím že je to od tý doby, co semnou byla na NT screeningu. Koukala na tu plazmu a doktor ukazoval jednotlivé části tělíčka a pak tam byla viditelná krásná ruka s 5ti prstíky a doktor ještě prohlásil směrem k Nikolce "koukej jak na tebe ta ruka mává" :sweat_smile: a možná si to zapamatovala a pak jak už jsme věděli pohlaví a všichni na Nice dyndali co je v bříšku, tak prostě začala říkat, že RUKA :grinning:

Jinak mě už se svařuje ten hruškovej džusík... žáha už mě stejně pálí, tak je jedno, jestli tomu přidám nebo ne :grinning:

a s konzervou bojuj, musíš vyhrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
cher no fakt mi tu asi řádí ten němec co schovává ty věci protože jsem prolezla kuchyň a otvírák nikde :grinning: ale jusik už mám svařenej též :grinning:
a ty čoklíci si snad myslej že jsem hopik a budu furt skákat je pouštět ven kdykoli půjde někdo kolem dostanou za ucho asi rozmazlenci chlupatý :angry: Budou mít krušný časy až budu v porodce :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
já si myslím, že až budu v porodce, tak tady Nikolka po boku tatínka naopak pěkně zvlčí :sweat_smile: :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Holky ale hele mě ještě napadlo že jak my se vlastně dozvíme že jsou šprťouchlata na světě ? My s Marťou na sebe kontakty máme a cher a kat vám jestli to neva pošlu číslo na sebe do IP abyste mohli dát vědít :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
tak já to mám domluvené s kamarádkou tady z koníka, že by vám dala vědět, to se neboj :wink: Nicméně číslo jsem si uložila a taky ti písla své, tak když se náhodou trefíme dos tejného termínu, tak o nic nepřijdeš :grinning:
12. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
no cher já myslím že ty jako druhorodička to budeš mít za sebou dřív a rychlejc :dizzy_face:
No a já jdu znova hledat ten otvírák :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
kéž bys měla pravdu :sweat_smile: :grinning:

tak uspěšný lov otvíráku, já jdu dopít ten hruškáč, než mi na něj přijde Nikouš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
oki ženy mám vás obě uložené. A už tu chci vidět co nejdřív - Narodil/a se nám blablabla váží blabla měří blabla a oba -obě jsme v pořádku :grinning:
12. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Holky mám otvírák ale ani se neptejte kde jsem ho našla... Takže si jdu dát ten anananasák :grinning:

Jo a byl v botníku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: chápete to ? Já teda ne......
12. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
musil,mě včera vzala na večer zas nějaká porodní depka, tak se do toho rodění teď nijak nehrnu :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
v botníku? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.