• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kat jaká depka ? Já teda byla spíš nasraná na chování svého drahého :angry: ale depky mě bohudík zatim nějak obcházej. Ale taky to přijde.
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning: My tak minule hledali pět protlaků... Dělali jsme rajskou, dva dny předtím jsme jich koupili pět do zásoby a v den vaření nic. Všechno jsme prolezli a taky byly v botníku :grinning: Ale nám je tam schovala Denča, otázka je, kdo má takovou úchylku u vás :grinning:
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
musil, nevím, jsem se najednou začala bát nebo co :sweat_smile: :pensive: Dneska už je to lepší, ale furt ještě ráda chvíli počkám :zipper_mouth:
12. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
cher jo v botníku :sweat_smile: Jestli to nevíte tak se tam odjakživa dává :grinning: :grinning: :grinning: Telefonovala jsem totiž s mužem a řikám mu že hledám ten otvírák a on Otvírák je v botníku já myslela že si dělá pr*el a on tam fakt byl. Takže otvírák podle mého muže patří mezi kozačky :angry:
ještě že mi nemáme botník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem byla ve středu na tom kurzu a jako jediná druhorodička jsem tam byla za hvězdu a musela jsem vyprávět a tak se mi to zase nějak moc oživilo, jak jsem zatínala zuby a kur.ovala při těch kontrakcích a to ještě nebylo nejhůř :sweat_smile: No a tak to na mě včera nějak dolehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně že věděl přesně kde je, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
kat v tomhle my prvorodičky máme výhodu sladkého nevědění :grinning: a úchylák je u nás manža :grinning: :sweat_smile:

A ještě mi řiká do toho founu "Co ti to tam cinká?" A já "Lovim hřebíčky z hrnečku lžičkou tak to cinká" a on nepobral proč si házim hřebiky do pití :grinning: :grinning: :grinning: ale já lovila ty jako koření z toho hruškosvařáku kterej jsem si zapoměla přelejt přes sejtko tak mi tam plovali :grinning:
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
musil, jj, sladká nevědomost :dizzy_face: Ale já se taky nebála, až teď, ale už to zase přechází, doufám.

Ten hruškosvařák je jako vyvolávák nebo co? Jsem to nějak nepostřehla, ale už jste tu o něm něco psaly.
12. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Kat, já nevím, co ten hruškosvařák má udělat :grinning: ale už jsem to slyšela od více holek, že si ho před porodem dávají a je to fakt mňamka, tak proč si ho neudělat, že :grinning: myslím si ale, že by měl pročistit střívka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
kat prej má skořice a hřebíček svařený v džusu nějak pomáhat no. Četla jsem totu na oři a řikala mi to i bábrle že dřív to tak pily. A o pravým vinným svařáku je to přece známý. ALe to bych byla sťatá jak motyka jak jsem teď 9 měsíců nepila. Naposledy 9.6.09 na Kanárech Cuba libre na pláži než jsme letěli dom :grinning:
autor
cher já teda seru po všem ale po hruškovaru ne :sweat_smile:
cher, tak já si dneska taky koupím hruškovej džusík, hřebíček a skořici, celou totiž nemám.
12. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
tak to já měla od minulé středy do soboty trochu problém s průjmem, chodila jsem i 3x denně :sweat_smile: ale od tý doby mám spíše problém, tož uvidíme no. Hrušky jsou projímavé, pokud mě hlava neklame... a cítím se taková plná a nafouklá, tak bych se mohla krapet pročistit :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
já už jsem do sebe kopla půl litru a víc fakt nedám :grinning:
12. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
cher já tohle průjmování mám fakt už asi měsíc. Začalo to tou střevní chřipkou pak pár dní klid páč jsem byla vy*raná z podoby ale pak to zas začlo ne jako chřipka ale prostě rpůjmy a mám to doteď. Mudr řikal že to je normoš když to není jako že bych byla dehydrovaná. že některý těhule prostě trápí zácpa a někd¨terý opak. Tak já mám opak :sweat_smile:
Ale uvidíme příští pátek po tom oleji :grinning:
12. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
tož já si taky myslím, že to mám z toho mailiníku a semínka :wink: jenže teď jsem obojí trochu zanedbala, byl víkend, pak ta porodka, pak depka :sweat_smile: ale už jsem zase najela do "starých" kolejí, dávám si litr maliníku denně a semínka teda jen lžičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u Niky jse měla zácpu, ale příšernou. To už jsem se pak nemohla dočkat klystýru :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
cher, já taky měla s Denčou strašnou zácpu, celé těhu. Teď to taky nebylo nic moc, ale lepší no a po tom železe, co mi Dr. předepsal se mi to paradoxně zlepšílo. A to všichni říkaj i sestřička mi to říkala, že to způsobuje zácpu, tak jsem asi divná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Musil tak ty me bavis, rechtam se tu v praci u PC jako pako :grinning: :grinning: :grinning: , uz se moooc tesim az budes vypravet zazitky z porodu, to budu cist, ale az doma nebo si budou v praci myslet, ze jsem se zblazniůa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem na vás na nějakou dobu zapoměla, a až teď mi vás Katarina připoměla... :slight_smile: Tak jsem zase tady... ale nevím jestli si mě pamatujete :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
mayla, to je dost, že se ukážeš :wink: Tak jak to u tebe vypadá? Nebyla jsi tu sto let, všechno ok? Co čípek, hlenovka, poslíčky a tak dále :grinning: Holky už jsou tu otevřené na dva prsty já furt prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
No Kat... tak jsme na tom uplně stejně, taky nic... Ani známka, že by se něco chystalo!

Ani blbé tvrdnutí břicha nemám. Chlap v neděli odjíždí na půl roku do afghanistanu a nevypadá to že bych v sobotu porodila... :grinning: nepřipadám si ani těhotná... jen ráno a večer když se nemůžu vyhrabat z postele. Přibrala jsem cca 4-5 kg.
Nevím jak je malá velká, jsem se nikdy doktoro nezeptala, tak jsem zvědavá jestli mi bude dělat v poradně ještě nějaký ultrazvuk, abych se to konečně dozvěděla.
Ještě nemám zabaleno ani do porodnice, pár věcí už je koupeno doma, tak kdyby něco, tak to naházím jen do tašky a jdu. Budu mít u sebe dulu.
A věci k mimískovi snad mám všechny potřebné už doma. Kdyžtak se pak dokoupí přes net nebo vyšlu ségru na nákupy :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
mayla, to je mi líto s tím chlapem, ale pamatuju si, že jsi to psala už kdysi, tak jsi relativně ready, že tu nebude ne?
A to jsi přibrala jen tak málo??? Já mám nahoře 16,5 kg :sweat_smile: Ale dokud se vlezu do netěhu džínů, tak mi to neva :sunglasses:
Zabalit bys teda už měla, přece jenom to už máš za pár a člověk nikdy neví. U nás v listopadu se od 37tt normálně rodilo, pak začneš zmatkovat, když ti třeba praskne voda a zapomeneš něco doma. I když přinejhorším dostaneš všechno erární než rodina něco přinese, že jo... A budeš mít dulu? Takže předporodní přípravu máš v malíčku, ne? Bojíš se?
12. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
No nějak málo jsem přibrala, ale neva mi to :grinning: před těhu jsem vážila 59 a ted je to 63-64 jak kdy. Takže čekám že jim to tam všechno v porodnici nechám. Všechno oblečení mám stejné, koupila jsem si jen těhu gatě, a na těch mě tlačí ten pás, tak je nenosím.
Z porodu strach nemám... nevím do čeho jdu a říkám si přežilo to tolik ženských, přežiju taky :slight_smile: Dula je super, jsem s ní minimálně 3x týdně. Porodní plán je napsaný. Jen to všechno narvat do tašky. Jsme furt u manželových rodičů tak mi práce doma stojí, takže se na všechno vrhnu až v pondělí. Vyprané mám jen pleny. Mám ale sušičku, tak je to v pohodě, stihnu i 5-6 praček za den... :slight_smile:

Na odjez jsem tak nějak připravena. Vím o tom už rok a půl. Sice to teď s malou bude trochu asi horší a i já jsem nějaká cíťa, ale co se dá dělat :slight_smile:

Zítra jdu na kurz šátkování miminek, tak jsem zvědavá jaké to bude. Každopádně nesmím tomu moc propadnout... Abych neměla milion šátku doma :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
mayla, tak já se taky nebojím, že bych to neshodila. S malou jsem přibrala 16kg a nakonec zhubla 24 kg nebo tak nějak, byla jsem jak smrtka, tak si říkám, čím víc přiberu tím větší mám rezervy :grinning: Ale né, zas to bude hodně z vody, mám dost napuchlé nohy.

Sušičku mám taky, sice se snažím sušit normálně, ale když víc peru, tak je to super, oblečky jsem měla taky vypraný za chvíli a to jich mám po Denči fakt hodně, vysušila jsem, ani jsem to nemusela žehlit :sunglasses:

Zítra pak napiš, co bylo na kurzu, koupila jsem si Moby elastický, tak jsem zvědavá, jak s tím budu bojovat. Umím jeden úvaz, takový ten hodně používaný, kříž s kapsou nebo jak se to jmenuje.
12. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojda ve spolek, tak co cher, už se jí podařilo prcka vyhnat nebo nepíše, protože kouká na olympiádu...??? :grinning:
13. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Kat, na kurzu bylo fajn, učili jsme se dva uvazy. dvojitý kříž a kříž s kapsou tuším. Elastický prý je dobrý tak do půl roku, pak prý už moc pruží. Jinak mi ty uvazy přišly jednoduché a dobře to drželo. My měli nějaké německé šátky tam. Docela se mi líbily, ale ta cena :angry:

Jinak jsem asi začala trpět nespavostí ! No hrůza a ještě k tomu mě už třetí den svědí celý člověk, a když se začnu škrábat, tak až do krve sem tam. Nepomůže ani namazání krémem nebo olejem. Nevíte některá co s tím?
14. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
mayla, ty šátky jsou dost drahé, já si vzala ten elastický Moby, tuším že stál nějak 1200,-, chtěla jsem elastický, páč se s ním lépe pracuje, pro začátečníka, a hlavně já v šátku stejně déle nosit nebudu, protože mám Ergo :dizzy_face: Elastický je vhodný jen do určitých kil, nám by teda vydržel určitě déle než půl roku, protože Deniska má víc než dva roky a váží 11kg :sweat_smile:

S tím svěděním nevím teda :confused: Ale s tím spaním to mám podobný poslední dny :confounded:

Zlati, nevím co Cher, ale to by určo napsala, kdyby byl prcek už venku :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

fakt se nic neděje, buďte v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu tady strašit až do března :pensive:

Kat, Nikolka má taky sotva 11kg, a to ji pomaličku buší na dveře 3 roky :sweat_smile: Nevím, po kom je taková twigi :grinning:

May, svědění může znamenat i problém s játry, určitě by ses měla v pondělí ozvat svému dr. jestli tě to nepřejde :astonished: a určitě bych už dnes zašla do lékárny pro nějakou chladivou mast, škrábání do krve není dobrý :confounded:
14. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
cher, jestli ty tu budeš s takovým nálezem na čípku strašit do března, tak to já mám jistý duben :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Včera jsem prováděla samovyšetření :sweat_smile: a zdá se mi to stejný jako předtím, takže se to asi moc nehlo. Budeme tomu muset s chlapem večer asi trochu pomoct :grinning:
14. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.