• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
schválně jsem čučela znovu do průkajdy, jestli jsem jen neslyšela co jsem chtěla a přitom by to nebyla pravda, ale fakt tam mám napsáno, že je hrdlo propustné pro 2cm a s tou zátkou jsem si jistá, protože jsem na něho vyjekla neuvěřením, že jsem si ničeho nevšimla :grinning:
Navíc mi ukazoval i obrázky, jak se postupně čípek mění a otvírá a fakt jsem na to dobře :grinning:

já jsem prostě držák a nosnice, jak o mě prohlásila moje mamka cca v 8tt, kdy jsme odjížděli na 14 dní do Itálie a hodně lidí mě varovalo, ať neblbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
cher, držák a nosnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
to není vůbec vtipný :grinning: teda na začátku jsem se taky smála, ale teď mi to tak vůbec nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Má černý úplněk - novoluní - stejný efekt jako klasický úplněk? :confused:
14. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
cher, je to vtipné, jsem se fakt od srdce zasmála :grinning:

Nevím, jestli má nov stejný účinek jako úplněk, ale na malou vždycky nov působil víc než úplněk, víc brečí, nespí atd. A hlavně nám tu posledního skoro půl roku tři dny okolo novoluní začínají hrát samy od sebe hračky :confused: :astonished: :confounded: Vždycky večer :unamused: Nejdřív to dělal jeden traktor, pak jsem se při třetím novu naštvala a vytáhla z něj baterky, jenže večer začalo hrát jedno autíčko :astonished: , příští nov jsem vypla i to autíčko a začalo hrát takové to křesílko a minule jeden tygr :pensive: Normálně se tu okolo toho novu bojím, minule byl michal na služebce, tak jsem měla dost :zipper_mouth:
14. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
No a při úplňku to nedělá, takže nevím, jaký má nov na co vliv, ale nějaký 100% má :pensive: Jo a nikdy jindy ty hračky samy od sebe nehrajou :pensive:
14. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
tak to je mazec :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

já bych se strachy po....

a novoluní je právě dnes :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
cher, já vím, už mám skoro všechny hračky vypnuté a vytáhnuté baterky :grinning:
14. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
tak dej ráno vědět, jestli se neozvalo zase něco jiného :grinning: ale to je fakt hustý, mě by asi odvezli do blázince, kdyby se mi toto dělo :sweat_smile:

my jsme jeden čas řešili problém, že nám někdo chodí do bytu :fearful: Vždycky se to stávalo mě, odešla jsem ven a jak jsem přišla, tak bylo něco jinak... např. zapnutý PC, který jsem vypla, dvěře jen přibouchlý na kulu, přitom jsem určitě zamkla, pak ještě cosi s ventilačkou :sweat_smile:
Nevím, jestli si ze mě dělal prdel vlastní mozek, mateřská demence nebo se to fakt dělo, nicméně hned jsme vyměnili zámek a od té doby je klid :astonished: :grinning:
14. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky :wink:

cher, tak ještě jsi nevyhnala? :wink:
14. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
holky, vy jste s tím strašením praštěný :grinning: čekám tady každým dnem radostné zprávy :wink: já už taky stříhám metr. do oficiálního termínu mi zbývá 44 dní, ale protože jsou dvojky tak o týden až dva dřív, tak vlastně 30 - 37 :grinning:

včera manža dovezl poslední věci, co nám chyběly - přebalovací podložku, dudlíky a potištěné plenky :grinning: mamina ještě šije mantinel a kapsář, na ten se těším. mám v plánu přebalovat v ložnici na postýlce a to tam nastrkám vše, abych to měla po ruce :grinning: nebo v obýváku na takové skříňce. uvidím, šíbovat se se vším dá kdykoliv :grinning:

katy, u vás takhle straší? to by mi cvaklo...

jdu se nasnídat, mám hlad. zatím páčko :wink:
14. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
U6 jsem pozbyla chlapa... v poledne mi odjel a uvidíme se zas až za hóooodně dlouho. Tentokrát mi to dává docela dost zabrat... asi hormony bo co. Řvu jak želva :unamused: Když odjížděl předtím tak jsem byla v klidu.

Prý nov funguje stějně jak úplněk, tak se holky můžete připravit, možná se něco dít bude :slight_smile: Mě to říkala dula. A dneska je docela hezké datum. Úplněk je pak 28.2. v neděli taky. J8 jsem moc zvědavá kdy ta moje malá vykoukne na svět.

Začaly mi trochu puchnout nohy, ale jen večer a nic hrozného.

Ještě aby mi doma začalo strašit... no to snad ne teda, to bych se bála asi dost. Zatím tady nemám žádné hračky co by se samy zaply naštěstí :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat... mám pít maliník a jíst lněné semínko? není už pozdě začít?
14. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Hojda teda tady je živo při víku a já jsem zrovna líná dočítat :grinning:
may vítám tě zpátky :dizzy_face: a pozdě asi není zkus to já maliník vzdala nebylo mi po něm gut :unamused:

U nás je pracovně trochu jsme přestěhovali kuchyň aby se mi tam dobře vlezla ohrádka tak jsem jí teď objednala měla by do tří dnů dorazit. Včera vyšťouchávání malý neproběhlo páč se mi ožral manža jak prasátko tak má dneska tichou domácnost a musí makat. Pěkně mě vytočil. Tak snad jí pošťouchnem dneska. Během dne furt tvrdnu ale neni to nic hroznýho horší to bylo v noci když přišel a já byla rozčílená jak fůrie :grinning: :grinning: :grinning: Takže se asi potřebuju pořádně nasrat aby něco začlo :grinning:
Tehle budoucí týden mám naplánovaný uklízecí budu makat jak šroubek peřiny převlíct vytřít vyleštit podlahy koupelna uff :grinning: a ještě v úterý jdu na vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
Jo a ještě musím posehnat tehle týden pro malou nějaký vyteplenější gatě. Páč mám krásnou bundičku (dostala jsem) a teplý gatě moc nemám nebo ne k ní barevně tak se pokouknu a útrý před kadeřkou co kde budou mít :unamused:
14. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Tak hlásím, že zatím nic, ono už totiž ani nemá asi co hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsme dorazili domů až teď...

mayla, to se nedivím, že jsi to obrečela, já bych taky řvala obzvlášť v tom těhu stavu, to jsem cíťa největší :sweat_smile:

Holky, kupoval někdo houpačku pro prcka? My měli minule lehátko, střelila jsem ho a teď si máme vybrat jako dárek pro prcka lehátko nebo houpačku a já se nemůžu rozhodnout... Mám v oku tyhle houpačky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26439484&tab=11 nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29772603&tab=1
nebo normální lehátka tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25905172&tab=13 nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26184582&tab=12
Co myslíte? Je ta houpačka lepší? Lehátko jsme měli minule, tak mě víc láká ta houpačka, ale nemám nikoho se zkušeností. Tedy kromě toho, co jsem vyčetla na netu, vesměs ty houpačky chválí...
14. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
kat kamarádka si tu houačku smoc chválila ale jen tak do půl roka pak stejně kupovali lehátko :unamused:. Takže já jsem koupila tu klasiku lehátko houpací od FP
15. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
musil, já nepočítám, že bychom lehátko po půl roce využili. I minule byla Denča v lehátku max. do toho půl roku, pak už tam nechtěla být ani omylem a takové to sedátko 3v1 nebo jak to je, prostě že to je do 18kg jako křesílko, tak to už nechci, páč to nejde s prckem pořádně houpat.
15. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Ježiš pes mi zeblil gauč prase jedno to asi abych měla trening na miminko nebo co :angry: :sweat_smile:
No jdu se nasnídáčkovat a pak jdu na ten úklid dneska utřu prach a vytřu podlahy. A ve středu se vrhnu na tu koupelku. No a hlavně mě dneska čekat asi 4 pračky prádýlka tak pračka už hučí a já jdu vytáhnout druhej sušák ať to mám kam věšet....
A bolí mě břuch ale posly ne spíš ty MS boleníčka.
15. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
kat tak v tom případě bych tu houpajdu koupila. Já vim že kámoška to zapla ono to malou houpalo samo a byla spokojená a usnula :sweat_smile:
15. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
musil, to s tím psem znám, nejlepší je, že většinou než blije, tak se fest napije vody a pak tu máme potopu :rolling_eyes: :angry:

Musím si dneska dochystat tašku pro prcka z porodky, je furt taková kosa, tak přibalím ještě jedny dupajdy...

Jsem po kontrole, nic nového, mimču se podle všeho uvnitř líbí, rodit budu asi až příští rok :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
musil, asi tu houpajdu zkusíme :slight_smile: Ono je sice každé mimčo jiné, ale tak tohle jsme ještě neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
musil a nevíš, jestli to používali hned nějak od narození nebo chvíli po? Se mi to zdá dost v sedu, i když to křesílko taky nebylo rovné...
15. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
kat já myslím že jí do toho dávali hned ono když si vezmeš autosedačku tak tam je to mimíso taky tak schoulené. :confused: Akorát jí nepouštěli ty hrací serepetě to až pak dýl aby se toho nebála.
Jinak já taky změnila složení oblečení pro prtě. Mám dupky dvoje vyberu až podle toho jako bude veliká :sweat_smile: pak bodýno s dlouhým mikču na to kombinézu a ještě i deku mám v záloze. A rukavičky s čepicou a fuseklema.
Kat takže nález furt stejnej ? Já jsem na sebe zvědavá co mi poví v ten pátek....
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
ježiš já jsem dneska ale extrem líná....
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno.... tak noční spaní bylo dneska lepší... sice jsem se budila, ale pokaždé jsem hnedka usnula. Svědění trochu přestalo, možná je to tím že jsem to prostě neškrábala a dala si ještě do vany koupelový olej, tak mě to asi pořádně promastilo.

Dneska se chystám taky prát všechno co najdu. a musím si trochu uklidit v bytě, protože je to tady jak u prasátek :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
musil, jo stejnej, čípek 2,5 cm :angry: A prej že mám ještě fůru času, že ještě 20.března by se to bralo jako v termínu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

mayla, já se dneska nevyspala vůbec. Nemohla jsem usnout a od půl čtvrté řádila Denča, usnula v šest a to už jsem musela vstávat, páč u doktora jsem měla být na sedm :confounded:
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
musil a mě přestalo už i tvrdnout břicho, takže se neděje fakt lautr nic :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
kat ty jo 20.3. ? ¨To je hustý... Já teda doufám že vyvolávka u nikoho z nás nebude potřeba ale docela mě uklidňuje že max. 9.3. (40+5) bych na tu indukci šla. Ale já pořád nějak počítám s tim příštím týdnem :grinning: Určitě chci zkusit i ten ricin když bude nález v pátek oki. Mám ho na dvě dávky tak to kdyžtak po těch cca 3 dnech zopáknu a uvidímě. Když nic tak to nechám bejt na přírodě.
Ale takový nějaký bolesti mám pořád tak mě to docela uklidňuje e se snad i něco děje k dobru.

may já to svědění mívala taky a pomáhalo mi fakt se totál promastit nějakou indulonou nebo tak. Dělala mi to suchá kůže. Teď se tak dvakrát do tejdne fest promažu induloškou komplet mám krásnou kůži takovou jemnou a i na břicho nic jinýho než indulonu nepoužívám
15. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
hojky holky, taky jsem po KO, otevřená na 3cm... jenže to je mi k ničemu, když se porod nechce rozjet, že. Potřebovala bych, aby mi praskla voda, ale to je věc, kterou fakt neovlivním :rolling_eyes: :pensive: V pátek mám jít na KO do porodky...
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.