• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil, po termínu mě můj dr. pošle do porodky, takže tam by mi to vyvolávali dřív :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
cher tak šukánkovat chodit nebo si dát riciňák ten právě na to rupnutí vody hodně holkám zabral když už měli takhle dobrej nález :unamused:
15. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
jenže já ten riciňák tady nemám šanci sehnat :cry: zkusím to ale, jestli by mi ho neobjednali v lékárně, ale to tam bude muset zajít manže, pochybuju, že by mi uvěřili, že to chci na pleťovou masku :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
cher hele já ho objednala na netu a do dvou dnů mi přišel :unamused: :wink: jestli chceš pošlu ti tu webovku. Dala jsem si tam doručení PPLkou a fakt do dvou dnů tu byl
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
ježiš já toho čokla dneska přetrhnu asi když mi tu nebleje po gauči tak veje a piští jak trotlik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Musil, tak mi hoď ten odkaz prosím, jestli mi ho v lékárně odmítnou, tak to koupím z netu. Do termínu mám ještě čas, i když nejradši bych šla rodit už hned :sweat_smile: Sice se cítím za poslední dny fakt dobře (až na to že zase špatně spí), ale už je to moc dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
cher no právě už je to takový dlouhý všechno mě bolí spaní je naprdlačku. Já vím že to po porodu nebude jiný ale víte jak to myslim. Proto asi tehle vík první dávku toho ricinu zkusim. I kdyby to mělo jen posunout nález a ne vyvolat přímo porod.
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
ale u tebe už to jaski nemá co posouvat takže leda vyvolat :grinning:
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
si myslím, že když se ještě něco posune, tak mi dítko vypadne :grinning:
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
hmm... tady e člověk dozví věci... takže ricinový olej :slight_smile:
Já se zkoušela sama vyšetřit jak to vypadá, ale nic jsem nenašla... mám asi krátké prsty a čípek moc vzadu. pamatuji si že když jsem to zoušela ještě před těhu, tak mi to taky dalo docela zabrat si ošahat čípek. Došáhla jsem jen na krajíček. Takže samovyšetření nehrozí... :(

Pračka se už pere... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Chjo, vy se máte. Mě dr. furt zdůrazňoval, že co bych chtěla, že jsem teprve 37+0 :unamused:
15. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Peru v lovvele... je nutné máchat 2x?
15. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
tak já jsem na samovyšetření fakt srab, ale naštěstí mě kontroluje doktor opravdu pokaždé, tak ani není důvod si tam hrabat :grinning:

nicméně v sobotu jsme zkoušeli sexík a mužík se moc netvářil, prý měl dojem, že do něčeho narážel :astonished: co to asi bylo, že :grinning: Ale dokonali jsme a stejně k ničemu... ono jak miminko nechce, tak prostě nepůjde a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
May, však lovela je pro děti, ne? myslím, že nutný dvojtý máchání rozhodně není :wink:
15. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
taky nemáchám dvakrát koupila jsem teď v akci ty prací gely od lovely a jsou fajne :dizzy_face:

A teď tu nadávám na psa a málem mi ho zakous čokl od sousedů jsem mu ho málem tahala z tlamy venku :frowning2: chudák malá je nějakej v šoku :confounded: . SOusedů pes se začal podhrabávat k nám už se to stalo třikrát ale bohudík vždycky ve chvíli kdy byly naši psi doma no a teď byl malej pes venku a ta čuba se zas podhrabala. Na tohle už nemám nervy jako. Nevim jestli to mám nahlásit na policajty nebo kam :confused: Jako nechci tomu psovi nějak ublížit ale ona je docela zlá a až tu bude za pár týdnů na zahradě kočár s mimčem tak jako u ní budu muset asi furt hlídkovat nebo nevim :unamused:
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
cher, mě taky kontroluje dr.vždy, ale jsem zvědavá a taky se to může změnit rychle, že jo...

Já peru v persilu sensitive, lovela mi nějak smrdí :zipper_mouth: :sweat_smile: A taky pak prd vypere. Ale dvakrát nemáchám. Denča nebyla cíťa ani na aviváž, tak uvidíme, co prcek.
15. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
tak to je jasný, že se to může měnit rychle... u mě to skočilo během 4 dní o cenťák :grinning:
15. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
cher, já chci takýýýý :frowning2:
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
No co, s minimálně 14-ti dny se ještě musím smířit. Možná i víc.
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Kat, to věřím :pensive: ale ještě nezoufej, může se to změnit ze dne na den, jak sama říkáš... takže nám asi nezbývá nic jiného, než ukecávat a slibovat mimču hory doly :grinning:

jo a prej je dobrý na prasknutí vody skákání... tož jdu najít křídu a asi si tady namaluju skákacího panáka :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
stačí i skákání na baloně :slight_smile: jestli máš? já ho mám u mamky, musím si pro něj zajet :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
cher, zatím ještě ani nechci podnikat žádné vyvolávací experimenty, páč z jedné strany je fakt ještě tři týdny do TP :confounded:
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojte, teda koukam že mám co dočítat :o) Jsem teď pořád unavená, ráno vstanu a za hodinu bych šla chrnět znova, tak jsem se k PC ani nedostala. Včera jsme tu měli fotografa na focení pupíku, tak jsem zvědavá co z toho bude :o)

Katy my máme od švagrové toto lehátko http://www.aaahracky.cz/sensorickelehatkomodrem0323-pi-3056.html má to pod zadečkem i nějaké vybrace a hezky to hraje, její malá to prý měla hrozně ráda, tak jsem zvědavá co ten náš drobeček na to bude říkat.

Katy myslíš, že ten persil sensitive je vhodný taky pro uplně malá miminka? Já zatím vše vyprala v Lovele a včera jsem koupila ten persil a nejsem si jistá jestli ho můžu hned používat nebo raději až později.
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
May, balon mám, ale vyfouklej :grinning: Mě totiž dělal zle, bolely mě kříže a zavazel :confounded: ale za zkoušku by to stálo :fearful:

Kat, být tebou, tak poctivě beru ty homeopatika na otevírání. Já jsem přesvědčená, že za můj nynější stav mohou právě ony! Včera mi došly a já už nechtěla kupovat, ale ještě si je odpoledne dojdu přikoupit. Věřím jim :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
No na baloně bych začít skákat ale mohla, to je fakt.

Cher, máš pravdu s těmi homeopatiky, flákám to hrozně, skleroza jedna svinská :angry: :grinning: A nechej si jedny přímo k porodu, tam zas věřím já, že mi moc pomohly :wink: , páč jak jsem je začala brát co chvilku, tak se to fakt rozjelo.

zarzu, já prala v lovele při Denisce snad 14 dní, mě ta vůně fakt nedělala dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jsem prala v tekutým persilu sensitive a dobrý. Tady je i diskuze v čem holky perou, dost jich pralo v persilu, já to taky zkoumala, než jsem ho koupila.
15. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
cher, jak ty jsi měla to dávkování těch homeo?
15. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Kat, brala jsem 3x denně 5 kulí, takže vlastně 15 kuliček za den :astonished: Mám v sobě už asi 4 balení :grinning: Teď si říkám, že si ty homea koupím, ale nechám si je až k porodu... já bych totiž ráda, do tý porodky stihla dojet :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
cher, ty jo, tak to jo, já to jedla jednou týdně a to jsem ještě zapomínala :sweat_smile: Které to máš? Caulophylum nebo tu Actaeu?
15. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ty Caulophylum... jako samo, že občas jsem zapomněla, ale minimálně těch 10 denně jsem dala :grinning: akorát teda včera nic a dneska taky nic nebude, protože mi je musí objednat a bude to zítra. Ale tak to neva :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Hmm, tak to si ty dávky taky nějak zvýším, ale budu muset doobjednat další balení.
15. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.