• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Holky máte taky takový divný bolení nebo i brnění v od pánve do kyčlí? Nevím co to je jestli se to tam nějak roztahuje nebo co, ale někdy mam pocit že se svalim, mám to už tak 4 dny :unamused:
15. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
zarzu, je nevím, jestli mám brnění, ale ty kosti mezi nohama jak se roztahujou mě bolí svinsky, se sem tam nemůžu ani postavit :confounded:
15. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ty homeopatika CAULOPHYLLUM mám doma taky, ale připravené na porod... to se může jíst už dřív? jsem netušila...
Jinak při vytahování různých tašek s pidi oblečky jsem přišla na to, že moje dítě první tři měsíce bude mít každý den jiné oblečení :grinning:
15. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
mě to právě mezi nohama nebolí, jen po stranách kyčlí, ale asi to bude tím roztahováním. Bože co nás ještě čeká :astonished:
15. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
mayla, taky toho mám dost, stejně si zas oblíbím jen některé a zbytek nevyužijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám napsané jíst před porodem hlavně actaea, ale se nmi právě vybavuje, že jsem minule jedla před porodem i Caulophylum, nějak na střídačku s tou actaeou...
15. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak brnění taky nemám, ale tipuju na skřípnutý nervík :confused: Mě ty kosti mezi nohama taky děsně bolely, ale poslední týden už je to docela fajn. Buď jsem už tak otupělá, že mi to nepřijde nebo tu bolestivou část roztahování mám za sebou :fearful: :grinning:

May, ty homeo se můžou brát od 36tt :sunglasses:
15. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak já si doma všechno připravím... a pak je začnu jíst :D
15. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
kuk babusenky,... co tu noveho? Nejake miminko uz na svete:slight_smile:
15. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
matri nic nového vše při starém :slight_smile: a co u vás ? Už je výbavka doma ?
15. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
cher, tak jsem si vzala dneska caulophylum i u actaeu co mám a normálně mi začalo častěji tvrdnout břicho :confused: Ráno jsem si u dr. stěžovala, že mi třeba za celý den neztvrdne ani jednou a dneska už to bylo dostkrát :slight_smile: Ale na to, abych to jedla každý den nemám dostatečnou zásobu, musím skočit do lékárny objednat a taky začnu asi až další týden, páč Michal jede za týden na to školení, tak kdyby to nááááhodou nějak zabralo, tak ať nerodím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
že by to až tak fungovalo? :slight_smile: Já se dneska chystám na maliník... kolik toho mám vypít? půl litru co píšou na obalu?
15. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Kat, tak mě po homeo nic netvrdne (bezprostředně po podání), ale za to stimulace bradavek má u mě super účinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

May, já piju od 38tt litr maliníku denně, ale jeden půllitrový hrnek pro mě znamená jeden nálevový sáček :confused:
15. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
cher, to nebylo bezprostředně, vzala jsem si to někdy před obědem a tvrdnout začalo odpoledne a tvrdne do teď a mám i MS bolesti a ty kosti mezi nohama mě začaly bolet neskutečně. No aspoň vidím, že se něco malinko děje, otázka, jestli to pomůže k otevírání, ale aspoň mám fakt pocit, že se mi blíží pomalu porod, páč poslední dny mi fakt to břicho netvrdlo vůbec, ani žádné ms bolesti, no nic prostě, jako bych nebyla ani těhoná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já maliník nepiju, po zkušenosti z minule, kdy jsem po něm blila jak amina, po týdnu to vzdala a přitom šel porod i tak hezky. Takže tentokrát na maliník prdím, nebudu riskovat hlavu v záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: V těhu mi to asi nedělá dobře, protože před těhu jsem se ho napila hodně kvůli sliznici a hlenu.
15. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Kat, tak to je paráda! třeba je to jen náhoda, ale třeba taky ne a jestli tvrdneš a bolí to, tak se zaručeně něco děje a na další KO budeš zcela jistě mile překvapená :dizzy_face:

mě maliník nevadí, dám si do něj sirup a je to pro mě klasický čaj. Alespoň taky dodržuju pitný režim, jinak je to s ním semnou na štíru :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule jsem ho nepila, protože jsem to neznala.
15. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
cher, minulé těhu jsem tvrdla furt a ho.no z toho :rolling_eyes: :confounded: Takže radši s ničím nepočítám. Nevím, jestli je to náhoda nebo ne, ale jsem ráda :slight_smile:

A mě ten maliník nevadil jakože chuťově, i když že bych se po něm utloukla to ne, jenže tak pět minut po tom, co jsem vypila hrnek, jsem nestačila zdrhat na záchod a letělo to obloukem všechno ven :unamused:
15. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
asi ti nesedí ta bylinka, no :confused: ale přemýšlím, že ho budu pít i po těhu, protože příznivě působí celkově na spodek, má omezovat záněty atd. a navíc se mi po něm dobře chodí na wcko :grinning:

mě minule břicho netvrdlo vůbec, takže teď si to docela "užívám" a jsem fakt ráda, že z toho něco je :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
cher, mě minule tvrdlo už nějak od 23tt, furt strašili předčasným a pak jsem tu strašila ještě po TP :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
dobré ráno... tak já už spím v noci v pohodě, žádné buzení jen 2x na záchod, ale to je normál... Předtím jsem asi nemohla spát z toho, že chlap jede pryč.

Četla jsem včera diskuzi o homeopatikách a moc tam nedoporučovali jíst to Caullophylum a Acteau předem, tak si to nechám až na porod. Zjistím od kámošky jeden porodní koktejl co vypila a do hodiny začly bolesti.

Jo a dobrá kalkulačka kontrakcí je tady: http://www.contractionmaster.com/ určitě se bude hodit :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile:

May a důvod proč to nejíst? :wink:
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
ten kalkulátor je dobrej, díky :grinning:
16. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Cherub - no to nějak nevím, pry je to až na porod, tak proč to jíst dřív :unamused: Ale zas vám to určitě nic špatného neudělá :sweat_smile:
16. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Kukuc!!! Market tak to je oukej!! U nas stale take vse pri starem... tzn. vybavicka nekde na sklade... pani nemuze dohledat platbu... :cry:
16. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Actaea je na 100% už před porodem, zrovna dneska jsme to studovaly znovu s mamkou po knihách, co má. Actaea je už měsíc před porodem, Caulophylum až přímo na porod.
16. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
No a právě dneska jsem zjistila, že už jsem měla dávno jíst tu actaeu 2x denně, já to fakt flákala, od zítra musím poctivě :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
no já zrovna masírovala hráz a najednou jsem na ručníku pod sebou našla jakýsik zajímavý sopel, nebylo toho moc asi jen tak jak kulička hrozna. Barva byla průhledná s nádechem do hnědo zelena... Zátkla nebo je to z lněného semínka?
16. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
mayla, typla bych to na kus zátky :wink:
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
nebo tipla? :confused: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahoj ve spolek. teda dělám si pakárnu, 3 diskusky, to fakt není v mých silách... tak aspoň zdravím :wink:
16. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
když jednu dočtu, chybí mi u další okolo 5 stran a jestli tady nebudu sedět 24 hodin denně, nestíhám.

to je hezký, maylo, tady se fakt už za chvíli bude rodit :grinning:
16. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :slight_smile: Co je nového ? dočítat se mi nece :sweat_smile:

Včera jsem si užila fajn den kadeřnice nákup ale pak večer šílený bolesti do zad :sweat_smile: Takže jsem masírovala sprchovala a nakonec to povolilo a dokonce jsem se i dobře vyspala :slight_smile:

marti je to možný že máte takovou smůlu ? Nejdřív ten nábytek a teĎ i výbavička :angry: to je na provaz :frowning2:
17. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.