• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
hezké ráno... svítí mi 40tt a furt nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: Přitom včera už to vypadalo tak nadějně :pensive:
17. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
cher a co ten riciňák ? ZKusíš v sobotu ? Mě se zítra rozsvítí 39 tak se ještě rozmejšlim jestli to nenechám až na příští vík...
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Brý ráno,

musil, já včera byla taky u holiče, tak mám nový melír, ještě si musím spravit nehty a můžu rodit :grinning:

cher, no jo 40tt :confounded: A včera se u tebe něco dělo, jo? Představ si, že večera jsem nebyla celý den doma a zas mi břicho ani jednou neztvrdlo, kolem šesté jsem si pak doma vzala tu actaeu a v osm mi začalo tvrdnout :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Musil, já nevím :confounded: zatím se na něj chodím jen dívat, jako na strašáka :sweat_smile:

Kat, 3 hodiny jsem měla mírně bolestivé (spíše tlačíčí) bolesti s tvrdnutím po 10ti minutách, pak jsem dala vanu, tak ta ty intervaly posunula na 12 minut, ale až do půl noci se pořád něco dělo a pak jsem prostě vytuhla... znovu mě to probudilo ve 4h, to už bylo po 7mi minutách a mnohem bolestivější, ale po hoďce jsem opět usnula... teď už se nic neděje, jen mě bolí spodek, jakoby mě někdo nakopl :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
cher :frowning2: Tak to je škoda, to vypadalo fakt nadějně :unamused:
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
kat já mám taky melírek takovej světlejší hnědej v tý mojí tmavý hnědý. Vypadá to fajn. Aspoň si zas připadám jako člověk :grinning:
Cher já bych se toho fakt nebála :sweat_smile: A ta bolest spodku ...v to mívám taky včera večer mě navíc jako "píchalo" v pipce a manža to nebyl :grinning: takový prostě jako bodáí nepříjemn asi hoďku a pak klid.
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
mě hlavně štve, že já to asi fakt nejsem schopná poznat... doktor mi řekl ať jedu do porodky po 2h 10ti minutových kontrakcí vzhledem k otevření a druhému porodu. Kdybych včera jela, tak tam budu za debila :rolling_eyes:
asi budu čekat až do poslední chvilky, abych fakt měla jistotu a pak porodím někde na půl cesty :unamused: :pensive:
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
cher taky se bojim že to nějak nepoznám že si furt budu řikat posly posly a ono to třeba už bude "ono" ale zas si řikám že sem prvorodička tak to bude na dlouho. Ale u tebe to bude rychlejší no. Takže zas jako radši pětkrát do poroky zbytečně než jednou blbě a pozdě
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
bych potřebovala aby mi praskla ta voda a fakt fest a pak je to jasný hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no každopádně to bude všechno ještě hodně zajímavý :sweat_smile:

Musil, doufám, že na FB dodáš foto nové kebule :sunglasses:
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
cher nechám se vyofťákovat zítra i s 39 tt pupkem :grinning: dneska už to mám slehlý tak až zejtra až to umeju. Ona mi na to kadeřka dala tužidlo a lak a to jsou věci který já fakt nepoužívám takže mám ta vlasy takový nepřirozně těžký. Ale dneska na to bodám umeju až zejtra :grinning:
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
a s tou vodou no to bych asi taky brala ale při mojí smůle mi rupne ve sprše tak to stejně nepoznám nebo jo ? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tak to nevím, jestli se to dá poznat :grinning: mě ji poprvé píchali oni v porodce, ležela jsem a pod sebou jsem měla mísu. Polilo mě příjemný teplo a to bylo vše... takže v tý sprše či vaně to asi fakt poznat být nemůže :astonished: :grinning:
17. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
S tou vodou je to ale zas naprd v tom, že se to pak nemusí vůbec rozjet :unamused: Plno holek tady to tak mělo, čekalo se, pak jim to začali vyvolávat :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Kat, to je fakt :confounded: ale zase se to většinou nerozjede holkám, co nemají cesty nachystané a je to i předčasný, ne? :confused:
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
cher, ee, teď mi úplně vypadlo jméno, ale pamatuju, že kočka odsud chudák přenášela, pak rupla voda, jela do porodky a byla tam 4 dny než porodila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
4 dny ? Všude píšou že do 48 hodin po prdnutí vody se musí dítě narodit ať už spontáně nebo sekcí :astonished:
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
já dokonce četla, že do 24 hodin se musí začít něco dít - vyvolání nebo sekce, protože pak hrozí infekce a dítě má i nedostatek kyslíku :astonished:
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Hurá tvrdnu :grinning: teda ženy já fakt doufám že mi v pátek mudr řekne že je to kráááása :grinning: To že mám tvrdnutí a MS bolesti by mělo být dobře ne ?
17. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
cher já myslim že PA na kurzech taky řikala že tady v MB to nechávaj max těch 24 hodin ale že jinde ta praxe je tak do těch dvou dnů...
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jj Musil, to je správná kombinace :grinning:

Já ani nevím, jak to u nás je, ale myslím, že více jak těch 24 hodin je fakt riziko. Ta voda přece nepraskne jen tak pro nic za nic, tak když se kontra nedostaví, tak se tomu hold musí pomoci :unamused:
17. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
mojí příbuzný rupla voda v 34 tt nasadili jí tuším kortikoidy aby malýmu dozrály plíce a za tech 48 hodin ho vyndali císařem. Takhle u těch předčasně naozených je každá hodina v břichu navíc asi dobrá ale pokud je to v termínu tak není nač čekat přeci :astonished: :unamused: a termín vlastně máme už teď 40tt +- 2 tt
17. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
taky si myslím, že není na co čekat... kontra by se měli rozjet do dvou hodin od rupnutí a pokud se tak nestane, tak bych klidně přistoupila na pomoc oxytocinem a pak by se vidělo... ono to sice asi není příjemný, ale pořád lepší tohle, než být v děsných představách, co se v tom břichu s mimčem asi děje a jak se mu daří :confounded:
17. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
cher přesně tak.
Ježiš já se přežrala a je mi blbě :sweat_smile: A za chvíli mi přiveze PíPíeLák ohrádku :grinning: Myslela jsem že jí objednám až pak dýl ale nakonec jsem jí vzala už teď.
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
ježiš já už se tak těšm až tu bude zamiminkováno :grinning:
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
já se těším, až budeme měsíc po narození prosit, zda by nešlo to mimčo zase na 24 hodin vrátit do bříška :grinning:

jdu vařit špagety :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
:grinning: i to je možný :grinning: já dneska budu vařit asi taky těstůvky zapeču je s brokovnicí a nivou a šlehačkou v růře :grinning: a teď se asi půjdu pustit do tý koupelny ať je vygruntovaná. A třeba jak tam budu lízt jak ferda brabenec po zemi tak si zas pošoupnu čípajs :grinning: papá
17. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky... já se chtěla jít fotit a to co se mi přes noc vyrojilo na hlavě... no děs běs ani tuna makeupu by mi nepomohla... ještě navíc jsem potmě lezla do postele a třískla jsem si obočím do čela postele... no jak se daří tak se daří... se tady ještě zmrzačím :grinning:

Jinak zatím nic... ten hlen zas ráno akorád čirý jak u ovulky. A včera jsem zjistila že byl zabarvený od olejíčku na hráz... tak nevím, spíš bych to přikládala tomu lněnému semínku. :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
na pásy jdu zítra do nemocnice a k mému doktorovi na kontrolu až příští týden... má dovolenou... někde si teď lyžuje... já bych si taky zašla :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jak jsem byla na tom kurzu minulý týden, tak byly zrovna ty komplikace a PA říkala, že po odtoku vody bychom měli tak do dvou hodin dorazit do porodky. Pak se 24 hodin čeká, jestli se to rozjede samo a pak nastupuje normální postup vyvolávání, první den je jen oxitocinový zátěžák, druhý den tabletka ráno, talbetka večer nebo oxitocin, pokud nic moc, tak tředí den je takový trochu odpočinkový a čtvrtý už musí být mimčo venku jakkoli :confused:
17. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ale že se nějak sleduje jestli není infekce nebo co, to by muselo ven hned, ale možná jsem to blbě pochopila :sweat_smile:

Ale u té holky odsud se to tenkrát-ještě před mým porodem hodně řešilo, že s ní nic tak dlouho nedělali...
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.