• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tady je příklad, že to nevyvolávají hned...

dablice1983 • 2d • 9. září 2008 v 19:29
lucí drž se myslím na tebe a v zpomínám jak jsem to měla já v16h my praskla voda tak měvezly a kontrakce nepravidelné a nechali mě trápit 3 dny a pak my teprve pomohly tak doufám že utebe to bude jinak
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
to je ale přišernej přístup podle mě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jsem na to teď koukala na koni, jestli jsem o fakt pochopila blbě nebo co, ale fakt jsem našla pár holek, co je nechali s prasklou vodou dva tři dny jen tak :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished:
marcelapetrikova • 2d • 15. únor 2010 ve 21:26
první porod- v patek prasla vod av pondělí mě pustili domu v utery nastup do jine porodky a ve středu v 18 53 byl na svetě(císařem) ale bolesti jsme mela necelých 13 hodin
17. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
kde na to chodíš :astonished: to je přece strašný, jak někoho můžou pustit domů s prasklou vodou???????? :rolling_eyes: :pensive:
17. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
cher, jsem si pročítala diskuze jak dlouho komu trval porod a tak a na takové věci jsem tam narazila :pensive:
17. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Ale pozitivní je, že až na pár vyjímek měly všechny holky ten druhý porod lepší, někdo úplně mega rychlý :slight_smile: Ale plno holek přenášelo i to druhé :confounded:
17. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj,

kde jste? Rodíte nebo co?

Mě v noci hodně tvrdlo břicho a bolelo, tak jsem ráno zkoumala čípek a asi to teda nemělo žádný efekt :rolling_eyes: :frowning2:
18. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
hezký ráno, prd rodíme, snídáme :grinning:

já jsem v noci spala kupodivu dobře, na wcku jsem byla jen jednou a to už jsem měla fakt na krajíčku :grinning: zítra mě čeká KO, tak jsem moooooooooooooc zvědavá, ale protože je to v porodce, tak mě beztak akoát tak na.erou, protože nás tam bude fůra a budeme pro ně zboží a ne lidi, tak se beztak dozvím kulový :rolling_eyes:

Kat, třeba jen zkoumáš nějak špatně, nepropadej zoufalství, ono to půjde :wink:
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
kat já taky včera zkoumala čípajs a připadá mi že se to za ten tejden vůbec nehnulo :unamused: Uvidim zejtra u mudra ale mě to fakt přijde stejný.
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Cher, já se taky dneska docela vyspala, kromě té hoďky a něco, kdy mě vzbudilo to břicho, do toho se vzbudila Denča, že chce čůrat, pak jí trvalo než usnula... Ale za to po sto letech vydržela spát se mnou skoro do devíti :dizzy_face: Jo a to břicho bolelo fakt svinsky, jsem si říkala, ty vole snad z toho nebude porod, se mi totiž strašně chělo spát :sweat_smile:

Jak jste otevřené na těch x centimetrů, tak to ten čípek ještě máte nějak dlouhej nebo už ho nemáte? :confused:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
kat já ho mám krátkej měkkej ale mám jen uprostřed je ta ďura :wink:
18. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
musil, ty už s čípkem ani hýbat nemusíš, však už nějak otevřená jsi :wink:
18. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
musil, jako úplně nějak kraťoučký jo? Já ho mám tak 1,5cm určitě, ale měkký je hodně, i jako otevřený, ale jen tak ovulačně :unamused:

Dneska mám v plánu převlíct a vyprat povlečení, vyprat záclony, uvažovala jsem i o oknech, ale v takové kose... Asi né, no. Už včera mě chytla nějaká uklízecí mánie :confused:
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
kat no to sice jo ale málo a fakt za ten tejden žádnej rozdíl :unamused: o víku to nějak rozhejbem. Dáme delší procházky a kdyžtak v příštím týdnu zkusím ten ricin ale o víku ho zkoušet ještě nebudu to nemá smysl pokud se nic nehlo
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
kat mě včera hodně hodně tvrdlo břicho při vytírání tak asi budu teď ob den vytírat :grinning: :grinning: :grinning: peřiny jsem dělala v neděli vygruntováno mám fest všude tak nevim co ještě bych dělala taky mě napadli ty okna ale v tý kose brrr :confounded:

já ho mám tak cenťák tipuju ale už si na něj strašně blbě došáhnu nějak zalez strašně dozadu :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
musil, normálně se to otvírá až u porodu, takže každý kousek před je super. Já šla rodit úplně zavřená a i tak to bylo na prvorodičku rychle :wink: Takže ty máš náskok už tím jak to máš :slight_smile: Ten ricíňák prdím asi úplně, se mi do toho blivajzu vůbec nechce :pensive:

cher, myslím, že ty homeopatika mi ale fakt zabraly, že se začalo něco dít. Celou dobu nic a teď jak to jím dva dny skoro poctivě, tak mi tvrdne a bolí břuch :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Kat podle poslední kontroly mám místo čípku jen dva pahýlky, který jsou rozevřený do strany... on mi ukazoval obrázek na PC, jenže já nikde nemůžu najít podobné zobrazení, abych vám to ukázala :confused:
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
musil, vytírat musím taky, chtěla jsem už včera, ale malá jak po obědě nespí, tak nemám kdy, páč mi po tom furt šlape :rolling_eyes: No a jak přijel Michal, tak sice šli ven, ale to už já jsem byla utahaná.
18. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
cher, tak to už bude za chvilku úplně pryč, teda to bude porod, bez čípku, na půl otevřená, to z tebe prcek vypadne, ani nebudeš vědět jak :grinning:
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
no hleděla jsem na ten obrázek jak péro z gauče :grinning: ale na půl otevřená ne, zatím jsem na 1/3 :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
No a ještě teda musím říct, že jak mi tak hodně bolestivě tvrdlo v noci to břicho, tak jsem začala mít i trochu strach, že už bych třeba měla je fakt rodit :sweat_smile: Takže teď se tu rozčiluju, že se to nehýbe a že už chci rodit, ale jak příjde na věc, tak se asi budu bát :zipper_mouth: :pensive:
18. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
cher, to příjde, tobě se to posouvá rychle. A i 1/3 je krááááásný údaj :wink: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
kat no mě to taky hned asi za hoďku poťapali psiska ale už to bylo strašný samej flek :sweat_smile: V pondělí se do toho pustim repete vezmu znovu parkety i dlažbu. I když teď teda tvrdnu i bez vytírání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Kat, to je úplně normální, já chci rodit vlastně už od 37+1, kdy mi dal dr. "zelenou" a když jsem jela do porodnice s modrou vložkou, tak se mi tak strašně klepali ruce, že jsem nebyla schopná ani napsat smsku :astonished: Pak jsem vylezla na postel, aby mi natočili monitor a normálně mi selhaly nohy... klepaly se jak blázen, musela jsem je mít zapřené o tu postel, jinak bych asi vykopala sestrám zuby z huby :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
musil, náš pes vyfasoval na doma už papuče :grinning: Už to má přes rok, je na to zvyklá, protože utřít ty nohy stejně nestačí a jak Deniska začala lozit, tak jsem to musela nějak řešit tu podlahu. Hračky co se válely na zemi cpala do pusy a tak. Jako já nejsem zastáncem nějaké sterility, to vůůůůbec-pes si učuchával Denisku už jako novoška, ale zase nějak řešit jsem to musela. Tahat ji do vany, to teda né a navíc by to bylo přes půl baráku :unamused: Tak má papuče, necvaká drápama po plovoučce, sem tam je vyperu a dobrý :grinning: Ale všichni kdo to neznaj, tak mají dost, když ji vidí :grinning: Zkusím najít jednu starou fotku, asi dva dny před porodem Denči, kde je měla u našich, páč měli novej koberec :grinning:
18. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
musil, hodila jsem tu fotku do alba, než to admini smažou :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
papuče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ukááááááááááááááž, to musí být luxus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kat, Deniska spinká ještě s vámi v ložnici? jak to plánujete s mimčem? :sunglasses:
18. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
cher, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo se dušuje, že už chce rodit a když příjde na lámání chleba, tak je pos.anej až za ušima :grinning:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
kat to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: a to se nesnaží si je sundat? My takhle zkusili koupit bundičku a za minutu byla dole nesnese to. Takže holt mi nezbyde než furt lítat s mopem. ALe je fakt že oni jsou docela zyvklý si nechat ty nohy opucovat nebo toho menšího jen hodim do umyvadla a sprškou mu ty packy opláchnu a je klid. A velká čuba mi sem nahoru moc nechodí je dole nebo na chodbě.
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.