• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
nejsi sama neboj :grinning: a jak mi pak řekli, že plodovka nepotvrzena, tak jsem se děsně nasrala že zase nic :sweat_smile: :grinning: :pensive: to je prostě psychika, tu nijak neovlivníme, i když bychom 100x chtěli...

Ta fotka je super, hafan v papučích, to je něco :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
cher, jj, spí s náma v posteli, nemíním to zatím nijak řešit, my si to společné spaní docela užíváme, za chvíli vyrostou a budou se nám stydět i dát pusu na veřejnosti :pensive: Ona spí , ale přímo s náma, mimčo zkusím dát do postýlky a budu doufa, že bude jiné než Denča a bude hezky spinkat, no a když ne, tak si s tím narozdíl od minule nebudu vůbec lámat hlavu, a mimčo pofrčí k nám do postele taky :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Hele a proč se toho porodu vlastně tak bojíte ? Já nevim čeho se mám bát tak se ptám jestli to fakt tak děsně bolí nebo prostě proč ?
18. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
abyste jste se tam ale pak vešli :confused: :sweat_smile: :grinning:

My jsme Niku odstěhovali do pokojíčku v září 2009 spolu s novou postelí a tak to přijala nadšeně a je spokojená. Ale stejně za náma noc co noc chodí :grinning: Někdy je to už v 1h, někdy až v 5... to si pak vleze mezi nás a spí spokojeně až do rána... ale já bych právě chtěla, aby to teď už skončilo, protože jestli mimčo bude posteláček, tak abychom tam spali 4, to už fakt nedám :sweat_smile: Takže to jsme pak domluvení tak, že manžel se vrátí s Nikou vždycky zpět do pokojíčku a buď tam teda vytuhne s ní nebo se vrátí :grinning:
18. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
musil, ze začátku chtěla, ale dostávala piškoty a chválili jsme ji, že si to nechá a teď už nastavuje nohy sotva co otevřu vchodové dveře :grinning: Ona si taky nechala umýt nohy, na bytě jsme měli hned za dveřma koupelnu se sprcháčem, takže to bylo v poho, furt jsme sprchovali, ale na tom baráku je to zaprvé mnohem horší, páč jde ven milionkrát za den a taky koupelna je na opačné straně baráku, takže buď tlusťocha nosit a to jaksi moc nepřipadá v úvahu nebo by ten kus musela přeběhnout sama a to by teda ztratilo smysl, páč by to stejně celý zašlapala. A teď je horší kocour, protože chodí po uhlí ve sklepě a pak v nestřežené chvíli proběhne dovnitř a je to :rolling_eyes: Nikdy ho neuhlídám 100% a i kdyby jo, tak zkoušeli jste někdo umývat kočce nohy??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Musil, poprvé jsem se taky nebála... měla jsem jen strach z toho neznáma, asi tak jako z maturity :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jenže ono to ku.evsky bolí a já si to pamatuju a pro to se teď tak bojím... to je jakoby jsi šla vědomě řezat nohu a nebyla bys uspaná :grinning: ale nechci tě strašit :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
kat tak kočičí papučky :grinning: my dneska asi budem dělat velký koupání právě kvůli tomu uhlí páč malej pes co má bejt bílej tak je nějakej šedivěj jak se otře o uhlák nebo něco a velká čůza zas jak se furt válí tak začala děsivě pelichat. Tak půjdou dneska miláčkové do vabičky. To bude dva dny tichá psí domácnost :grinning: ALe koupila jsem jim krásnej šampon s kondicionerem za dvě kila :grinning:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Já se taky poprvé nebála :grinning: Nebála jsem se skoro až do konce těhu, ale pak se mi ten porod nějak živěji vybavil a už se teda bojím :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
cher nestrašíš to je v pohodě. to je mi jako jasný že lechtat mě to nebude :grinning: Takže věta že tu bolest hned po porodu zapomeneš je nějvětší čípovina na světě :grinning:
18. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ráno rodilky :grinning: ! Katy tak to je parádní fotečka :grinning: , vyborný nápad, taky mě naše psice rozčiluje jak ťapká po plovoučce, tak nevím jestli se neinspiruju :grinning: .
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Musil, já na to nezapomněla doteď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale platí, že ihned po porození dítka je po bolesti. Prostě jako když utne je konec :sunglasses:

Holky, myslíte že si můžu namazat bradavky krémem na opruzeniny od Sebamedu? ony mě děsně bolí, bepanthen mám v tašce do porodky, která je u našich a doma nic jiného není :confounded:
18. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
cher já mám kozišťata taky pěkně bolavý. Mažu indulonou modrou stejně jako břich.
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
cher ale tak zas všedhny jste to přežili tak to holt přežiju taky :grinning: pořád i když ta bolest bude ukrutná tak to má krásnej konec :sweat_smile:
18. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Indulonu taky nemám :unamused: asi zkusím ten sebamed, když je to na prcku tak proč ne na prsa, že :sweat_smile: však kojit ještě nikoho nebudu :grinning:

krásnej konec to má :dizzy_face: zvlášť když ti přinesou miminko a ty první co uvidíš, je tvůj brácha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
musil, tak já to docela zapoměla, ale pak se mi to živě vybavilo, ale už bylo pozdě, když jsem byla na konci sedmého měsíce :grinning:

Ahoj skreti, mě to cvakání hlavně točilo, když jsem uspala dítko a ona začala furt chodit sem tam a probralo to malou. V létě jsme sem tam papuče flákali :zipper_mouth:

cher, tak to nevím s těma bradavkama, jestli nebude nějak vysušovat :confused:
18. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
ježiš bráchu nechci !!!! Toho jsem tu měla ráno na hokej a stačil mi :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Kat, už to mám namazaný :grinning: jestli se vysušej, tak budu muset najít něco jiného, hlavně ať to proboha přestane bolet :astonished:

Musil, mě právě "bráchu" přinesli a já se tak lekla, že jsem byla na boxu plném lidí aj sprostá :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
me by teda "bracha" nevadil, kamosky spis byly v soku, ze jim prinesly "pritele" :grinning: .

Musil ja se taky nebojim, ale jeste na to mam cas. Rikam si, ze to bude strasne moc moc bolet, ale ze se to da urcite vydrzet :grinning:, kazdopadne ta bolest nebude naporad vid, takze ta "chvilka" se vydrzi :grinning: . to jsem hrdinka,co :sweat_smile: , se chci videt za par mesicu :sunglasses:. Rikam si, ze jedine co by me mohlo prekvapit by bylo, ze to vubec neboli :grinning: , to by bylo prijemne prekvapko...
18. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
skret, takový překvápko bych brala všema deseti :grinning: přijít zítra na kontrolu a oni by mi řekli, že už rodím, ať jdu na příjem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

proč byly překvapený, že jim donesli přítele???? to jim právě musel spadnou obr ze srdce, ne? teda pokud neměly i manžely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Nevim, nedokazu posoudit co je tak sokovalo :grinning:, asi proste ta neuveritelna podoba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

No Cher drzim palce :grinning:, ja uz se taky nemuzu dockat az to nektera budete mit za sebou, uplne s vami soucitim :grinning: a dekuji, ze budu vedet co me jeste ceka :grinning:
18. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Skret, ono je ale někdy lepší nevědět :grinning:
18. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Taky pravda Cher, ale ja myslim, ze i kdyz vas sleduju, tak stejne nevim a nedovedu si predstavit co me ceka :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
18. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj marti, tak co jak si na tom ty :grinning: ? Holky si tu porad "stezujou" :grinning: :grinning: :grinning: , uz se citis taky jako skoro rodilka :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Táák, okna umyté, záclony pověšené :sunglasses: Jen kdyby tu mezitím malá neudělala všude po zemi takový bordel :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
kat tak to jsi dobrá :sweat_smile: já tu měla dvouhodinovej výtuh :sweat_smile: teď jsem jak přejetá :grinning: Tak se jdu rozkoukat a pak si půjdu umejt šíšu ...
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Hele a nerika se, ze se nema v tehu (hlavne ke konci) mit okna?
Vytuh bych si Musil taky dala, jsem koukala od 6 na hokej a vcera do 1 na film, tak jsem ted jak prastena, jeste ze se v praci nepredru :grinning:
18. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
skretik no já je myla o vánocích někdy ve 25 tt a bylo mi teda potom dost krušno to je fakt :pensive:
já právě taky vstávala na hokej tak jsem musela dospat :grinning: teĎ hrajem v sobotu někdy ve dvě ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: no tak to nějak přežiju a skouknu to s manžou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
musil, kdybych neměla malou, tak spím celý den taky :grinning:

skreti, to jsou zas ty pověry, že se omotá šňůra kolem krku, ale to bys pak nemohla vytahovat ani např. věci z horní části kuch.linky nebo věšet prádlo, je to blbost. Tam je to spíš myšleno tak, abys nespadla.
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
No me ted pritel moc nenecha uklizet, radsi to udela on,takze kdyby me videl jak myju okna,tak by bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takze to necham az na nekdy :grinning:, mame zaluzie, tak se to schova :dizzy_face: .
Jojo v sobotu se na hokej taky chystam, tak to pak budu dospavat pres den... dneska me normalne dojal ten gol co dal Jagr, ten byl tak krasnej..., jsem fakt psychous :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.