• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
skreti, v prvním těhu jsem taky nedělala nic, ale fakt nic, měla jsem rizikovku, ani jsem nevařila, prostě nic. Teď jsem byla celé těhu ok, tak jsem fungovala více méně normálně, ono to s tím jedním prckem, co už mám doma, ani jinak nejde.
18. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
No ja taky funguju normalne, teda snazim se, ale tak prave, ze je to prvni mimi, tak se pritel snazi pomahat :grinning:, ale normalne varim, uklizim a proste jako vzdy, jen je to takovy unavnejsi :sweat_smile: . S tim jednim ditetem doma uz to musi byt masakr, kort kdyz mas treba rizikove tehu...
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
skreti, si nedovedu představit, co bych dělala, kdybych měla takovou rizikovku jako minule, jen ležet :pensive: To by prostě nešlo.
18. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Katy a nemas nahodou nejaky trik na mimi, aby mi netlacilo na zaludek :frowning2: , cely den se mi tam pravaluje po zaludku a me uz to neba :confounded:. No objevil dnes asi nejakou novinku sycak jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
skreti, nemám, poslední dny mě silou kope do žeber a tam někam, bolí to jak prase :confounded:
18. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
ale co, at si kopou stesticka nase,vid :angry:
18. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Jsem skladala postylku a pak sli ven... skret me posledni dobou prijde, ze v bruchu nic nemam:slight_smile: nic me neboli netlaci:slight_smile: :sweat_smile: a jak ty? to je hrozny jak to leti... uz tu brzy budou prvni miminatka... a to jsme si tu jeste nedavno povidali a v pase 13 tt :sweat_smile:
18. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahoj, tak dneska kontrola... čípek se zkracuje a je otevřený na prst... no a doktor řekl... jestli vám do příštího týdne nepraskně voda, tak ve čtvrtek na kontrolu :unamused:

No tak jsem zvědavá... tohle říkal i kámošce no a nakonec přenášela 2 týdny :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
May, já se otvírám od 34tt a taky mi "hrozilo", že můžu rodit kdykoliv... no a vidíš mě, jsem tu furt :sweat_smile: :grinning:

Marti, máte to moc krásný :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
No taky s tím moc nepočítám... Holky jak to tady čtu, tak uklízíte jak utržené z řetězu... bych taky potřebovala... ale vůůůůbec se mi neche, jsem nějaký lenivec bo co...
18. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahojte, dneska jsme byli na kontrole a jsem na 1 prstík otevřená, ale prý to snad do termínu vydržíme. Musíme - doufám že to nepřijde dřív. A příští čtvrtek už prý budem poslouchat srdíčko, na to už se těším.
18. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
cher, ty jsi tady ještě??? :astonished:

zdravím, ale teď hlavně přeju dobrou noc :wink:
18. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
autor
Kukuč jedu k mudrovi abyste si ne¨mysleli že "už" :grinning: Večer sice brutus posly ale v devět konec jako když utne prostě nic. Papá
19. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno,

musil, tak já dřela jak Bulhar až do večera a představ si, že mi břicho tvrdlo jen trochu, asi budu jak slon, těhotná dva roky :grinning: :rolling_eyes: Držím palce, ať jsi otevřená ještě víc :wink:
19. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
No vidiš kat a já se včera jen válela s tou moji rymičkou a večer jsem se tu svíjela jak hadice :grinning: A zas ze mě vyšel další kusanec zátky tak nevim jestli už to bylo všechno :unamused:
19. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
musil, to máš jedno, hlavně že odchází :wink:

Od kdy začíná znamení ryb? Já nechci vodnáře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
rybky jsou od neděle :slight_smile: taky chci rybku i já jsem rybka sice až v tý třetí dekádě ale je to myslim fajn znamení :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Tak to musím vydržet do neděle i kdybych nechtěla, ale u mě je šance, že zvládnu i berana :grinning:
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
A jinak mě tu s tím otvíráním pěkně se.ete :grinning: No fakt, já myslela, že jako druhorodička na tom budu trochu líp, ale jak tak koukám i na zarzu a maylu, tak jsem tu nakonec jediná zavřená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
19. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Katy neboj ono to otvírání taky přijde ani se nenaděješ. To mě to otevření teď ještě moc netěší, já to fakt chci vydržet do toho 21.3. chci beránka navíc to musí vyjít na ty narozky manžílka.
19. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
zarzu, ono to z jedné strany nic neznamená, vidíš Cher, otevřená, že z ní to dítko asi za chvíli vypadne samo doma a porod přitom nikde :sweat_smile: Takže je docela možné, že i ty budeš přenášet :wink:
Beránka bych taky možná chtěla, on by se víc hodil k naší tvrdohlavé famílii složené z beranů, štírů, býků, lvů, i psy máme berany a býky :grinning: Chudák ryba, budeme se muset naučit být ohleduplnější :pensive:
19. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Baf tak jsem akorát pěkně zpruzelá :angry: :frowning2: nějak se to postupování zastavilo nález stejnej jak minulej tejden na CTG nebyla ani jedna kontrakce takže jsem tam se svejma včerejšíma brutus poslama vypadala jak simulantka. Na porod to prej fakt ještě nevypadá takže za tejden ve čtvrtek se ještě stopro uvidíme. Malá se navíc nějak povyšplhla nahoru je fakt že už mě dole tak netlačí jen večer :unamused: takže si nedělám naděje že by to bylo nějak blízko.....
19. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Musil tak to je mi lito :frowning2: . Snad se to pres vikend trochu hne. Budes zkouset ten napoj, ten rici(nevim jak :sweat_smile: ) ?
chtela jsem se zeptat, jak pisete o tech MS bolestech, co to znamena? Co kdyz je taky citim, je to spatne :confused: ?

Jinak doufam, ze my stihneme jeste byka, ja zase nechi blizence, ale snad se nam ten byk podari :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
skretik ten vyvolávací nápoj je z ricinového oleje meruněk a panáku tvrdýho alkoholu. ZKoušet ho asi budu ale až podle nálezu příští týden. Pokud by to bylo bez posunu tak to nemá smysl akorát bych si podráždila asi žaludek a výsledek žádnej :frowning2:

A vůbec už sem ani jinam nebudu psát že chci porodit protože už se do mě dvě "matky" dost ostře obuly že jsem kravka a chci rodit před termínem že budu mít nemocné dítě a kdesi cosi takže mlčim stěžovat si nebudu budu psát jen tak obecně protože mě to dosti nasralo. Takový chytrolínky opravdu miluju..... :frowning2: :unamused:
19. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jeee Musil nenech se vytocit, at si mysli co chteji..., nic jim do toho neni.... to ze chces rodit pred terminem prece neznamena, ze rodit budes....mimi si prece rekne kdy chce ven, at delas co delas, podivej na Cher :wink:: Kde ta vlastne je, neni uz v porodnici :grinning:? Mimochodem ja chci taky rodit tak tyden-2 pred terminem :grinning: , dle UTZ jsme vetsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vubec ... Dej si nejakou dobrutku at se ti zvedne nalada a neboj pristi tyden uz to vsechno bude jinak... treba vas Jarmil prekvapi a rozhodne se z hodiny na hodinu, ze uz chce za vami :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Musil tak na kecy takovýchhle "chytrých matek" se vykašli, aby to nakonec nebyli ony sami kdo pak bude lítat x pater do schodů jen aby to už měly venku. Navíc mimču určitě neublíží když přijde o 14 dní na svět dřív. :wink:
19. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Určo mu to neubíží vždyť normální termín porodu je 40 tt +- 2 tt jak už jsem tu psala takže jsem od včera vlastně ve fyziologickém termínu. Jen mě ty výlevy prostě vytočili no. :sweat_smile:
Cher v porodce nejni byla dneska u mudra a taky jí neřekli žádnou moc dobrou otvírací zprávu takže to zatim taky nevypadá. ALe ona to písne sama až přifrčí z města :unamused:
Už budu chodit jen sem k vám těhulínkám tady se aspoň vždycky uklidnim :grinning:
19. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
musil, tak to je naprd s tím nálezem :unamused:
A dostalo mě to, jak jsi psala, že se do tebe někdo montoval kvůli porodu :angry: Když už na to příjde, tak bys teď už rodila v termínu, když se jako termínový porod bere + - 14 dní...
19. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
kat přesně to jsem konstatovala mužovi do telefonu když se mě ptal tak co ? Tak jsem řekla "tak to je naprd" jak tučňáci v madagaskaru když je to vyfluslo na tý antarktidě :grinning:
A montérky byly dvě jedna je z těch co porodila hodně před termínem někdy ve 34 tt že si nevážim toho že budu mít donošené zdravé dítě a druhá dobračka teď ve snažilkách :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.