• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Presne tak chod jen k nam :grinning: . Ale co pak budu delat ja, az tu budu jedina tehulinka :confused: . Budete na me jako "matky" hodne :sweat_smile: , jestli teda na me budete mit vubec cas :grinning:
19. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
skretik no když vidím že holky koníčka zvládájí i s prckama tak se toho nebojim :grinning: asi tu nebudu takhle často jako teď ale kouknu určo když bude časík. Jarmilka bude totiž strašně hodná :grinning:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
No tak takovy jsou Musil nejlepsi :grinning:. To je cira zavist,vis :pensive: .
Jarmilka bude hodna, to je jasny, ja budu mit taky to nejhodnejsi a nejspavejsi dite na svete :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
hoj kočky, já byla na první poradně v porodce a děs a hrůza. Je tam šíleně arogantní doktor, kterej mě minule nechal tak dlouho přenášet a měla jsem pak zakalenou vodu... nicméně jsem si připadala ja debílek, protože mám kontrakce po 5ti minutách už od 3h od rána (teď už se to tedy prodloužilo na 8-10), ale podle něj jsou slabé a není důvod, aby mě přijímal... protože i nález mého dr. - otevření na 3cm pohanil a tvrdí, že jsem jen na 1,5 :rolling_eyes: prý budu 100% přenášet, odmítal se semnou prakticky bavit, KO za týden....

jsem pěkně zdrblá, břicho mě bolí jak čert, ale nezbývá mi nečekat, co si tělo udělá... :pensive:

Musil, tvůj nález mě moc mrzí, to je děs, člověk je tak netěšenej a pak se to sekne... ale neboj, ono se to zase pohne, věřím tomu :slight_smile: a na nějaké kravky se vy-er, a´t se každej laskavě stará sám o sebe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
cher mě teda břicho nebere ale záda strašně ležim tu jak lazar :sweat_smile: A ještě dotaz jakou hodnotu na KTG by měli mít kontrakce ? Já mám tu křivku furt mezi 10-25 což je málo to je mi jasný ale chtěla bych vědět až kam to vyskočí při kontrakci
19. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Cher tak to me teda taky mrzi, dneska je nejaky divny den, vlastne cely tento tyden je divny :angry: . Ale verim, ze vikend to zlomi a po vikendu to bude parada!!!! A ty budes chodit jen k tomuhle? Nemuzes ho proste odmitnout ? Nebude te doufam rodit?
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Musil, já už si to přesně nepamatuju, ale ty fakt chutný kontrakce, kde už se blíží konec porodu jsou kolem 140 - 160 :sweat_smile: :grinning: Já měla dneska kolem 70 :rolling_eyes: a stejně je to málo... prý musí být tak nad 100, aby to brali jako probíhající porod :unamused:

Skret, asi mám smůlu, tohle je ambulance a tam dělá prostě on... je to takovej "nemocniční obvodní gynekolog", kterej nedělá nejspíš vůbec služby, nechodí k porodům (naštěstí), ale pracuje denně od 7 do 15h :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Ježiš to musí být ale debil doktor. Já měla dřív doktorku takovou starou bábu, zrcátko do mě vrazila div ne s rozeběhem a když jsem sykla že to jako bolí, tak na mě začala ječet, že jsem ženská která bude jendou rodit tak snad musim něco vydržet. Okamžitě jsem si vzala kartu a šla jinam. :angry:
19. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
cher hm tak to těch mích dvacet byl fakt mega výkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já snad půjdu přehazovat sníh z jedný strany zahrady na druhou :grinning: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Musil, ona tak akce děloha se začíná číslovat myslím od hodnoty 15 :sweat_smile: takže tvých 20 logicky udělalo rovnou čáru, ale však jsi psala, že kontra jsi měla v noci a na monitoru už si nic necítila, ne? :confused:

Jinak já už jsem doma (doteď jsme byli u našich), ale Nikolku si na noc vzala babička s dědou, tak sebou fláknu do vany a pak si dám víno a půjdu se pokusit spát... stahy mám pořád. Sice ne tak časté, ale pořád to dost bolí :rolling_eyes: ale vychytala jsem polohu při které je to fajn - a to je levý bok, tak si myslím, že se i vyspím :sweat_smile:
19. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
cher ráno už nic no i malá spala protože dst plašila večer při těch kontra. Taky si asi rozdělám vínečko mám chuť na dvojku a dám si k tomu sejrovej obloženej talířek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpočívej já si vždycky myslim že tu polohu mám taky a stejně za dvacet minut musim změnit bo mě to tlačí a malá začne pruit :sweat_smile:
19. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
a já si dám asi ještě i ananas :sweat_smile: :grinning: chjo chjo, už ať je pondělí. půjdu ke svému mudrákovi :pensive:
19. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
cher já tu mám meruňkový kompouše tak si taky dám :grinning: už zas začínaj posly že se jim chce takhle večer :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
čuste ženy tak jak je při sobotě ? My jsme si ráno dali dvouhodinkovou procházku byl krásnej vzduch :dizzy_face: v noci jsme čučeli na hokej tak si dáme po obídku asi dvacet abysme dospali ten deficit :grinning: K obědu máme řizečky :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
čusík Musil, docela ti závidim, že zvládneš dvouhodinovou procházku. Já mám teď nějak co dělat abych vydržela courání po krámu. Pořád mi tvrdne pupík a dělám pak malý krůčky jak připos.... :grinning:
20. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj,
my dneska měli rodinný oběd, kachnička, zelíčko, br. knedlíček... Mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně zelíčko se pak dloooooouho nedám, takže jsem si to užila a zítra dojedu zbytky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

musil, to schrupnutí po obědě závidím :dizzy_face: My bychom si taky rádi schrupli, ale ten náš malý čertík je proti :angry:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
cher, nechápu jak jeden doktor to otevření zhodnotí na 1,5 cm a druhý na 3 :confused: Chápu, že to je taková neobjektivní věc, ale takový rozdíl? :confounded:
20. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
zarzu já taky nebehám žádnej maraton jdem pomalu taky ťapu jak namrdlá kachna ale aspoň nějakej pohyb :grinning:
včera jsme si nakonec ještě zajeli na véču ale byla jsem po horký sprše a měla jsem tvrďochy jak prase takže jsme se rychle najedli a frčeli domu. Doma jsme na to vlítli a já byla půl noci vzhůru kvůli tvrdnutí a zádům ale to je dobře to je dobře :grinning: Dneska mi tatík jede na zápas takže tu budu sama samičká tak si udělám dobrý obídek dáchnu si vyperu a pak už přijede :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Hezký ráno,

Kat, to je taky věc co nechápu, takovej rozdíl mi přijde naprosto"neuvěřitelnej" a pro to jdu zítra ke svému dr. ať mi to vysvětlí :pensive:

jinak u nás dnes svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží celý den ať můžeme jít po O na prochjadu. Sníh nádherně taje, tak jsem spokojená jak želva :grinning:
21. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze vstupuju, ale sleduju Kacku a kacku:sweat_smile:
Kaci, mne se zda, ze v te "nasi" porodnici urcuji ty "cm" otevreni nejak min..mne moje doktorka taky rikala 2...2.5 cm a suk, do porodnice jsme prijela na 1 cm!!!! A to me vysetrovala ta Abdulah nebo jak se jmenuje...utechou ti bud, ze jsem se pak behem hodiny otevrela na 6(dle jejich prstu) a dalsi hodina a rodilo se...

Dneska se mi zdalo, ze jsi porodila, tak treba je to vestecky sen:sweat_smile:

drzte se holky :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo a kterej doktor te vysetroval? myslis Svejda nebo tak nejak? Velkej sedivej hromotluk? jestli jo, tak ten k porodum chodi a je pry hroznej :pensive: Necitelnej nebo co, necha maminku se trapit, je neurvalej a tak :pensive:
21. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj Ali :dizzy_face: Abdulah mi ani nepřipomínej, to je šílená baba, sice mě nikdy nevyšetřovala, ale je mi nesympatická až běda :confounded: :confounded: :confounded:

Mě vyšetřovala Novota, znám ho už od Niky a jak jsem ho viděla, tak jsem málem omdlela :rolling_eyes: Jak ale můžou posuzovat cm jinak? vždyť je to pořád jedna a ta samá jednotka... No přišlo mi to tak, že nechtějí mít na víkend příliš mnoho práce :unamused: Ten chuj mi pověděl, že ty kontrakce nejsou ani příliš slabý, ale ani extra silný, ale kdybych přišla v noci, tak mě přijmou. Jenže protože je ráno a hezký den, nebydlím zase tak daleko, tak si to můžu odfunět doma a třeba se ještě vrátím...
no samo že prd, přešlo to, ale kdyby mě vzali a dali mi třeba kapajdu ať mi to trochu zesílí, tak bych měla mimčo už od pátku u sebe :pensive:

Toho Švejdu neznám a proboha doufám, že ani nepoznám :astonished: Ale viděla jsem ho tam... Ležela jsem Novotovy na koze a on tam přišel, sedl na židli a vesele si s ním povídal...
21. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Ali a děkuju za podporu :dizzy_face: Tvůj věštěcký sen by mě dostal kdyby vyšel :grinning: Dneska je krásně, dneska by to šlo :grinning: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Novota:grinning: toho se bojim uz od pohledu, ale ten teea fakt nastesti nerodi:sweat_smile:
Svejda se ti snad vyhne, on je fakt neurvalej..

A vis co kaci, ja si myslim, ze ty si to ted pekne odbyvas doma, jak ja, pomalinku se otviras, trenujes bolesti a pak to bude v porodnici chvilinka:slight_smile: no, moc na tebe myslim, ted kazdej den, nekolikrat:sweat_smile:
Ten sen byl brutalni, kojila jsem v noci a nejaou chvili si nebyla jista jestli fakt mi ta smska, co mi prisla ve snu, neprisla fakt:grinning:

Fakt se drz :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Ali, to jsem ráda, že na Novotu slyším samý nadávání a není to jen ve mě :sweat_smile: On je fakt debil :rolling_eyes:

Na tebe jsem si taky vzpomněla, že ty jsi vlastně měla takové bolesti už od čtvrtka a rodila si v sobotu večer, tak třeba se to takhle pomalinku rozjíždí :sweat_smile: Však termín mám "až" za dva dny, tak je ještě čas, ale jak fakt začnu přenášet, tak budu šílet :pensive:

Tak snad se ti brzy o smsce zdát nebude a bude to realita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Díky, papa :slight_smile: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jééé, Ali se na nás přila kouknout :dizzy_face:

Cher, tak slyšela jsi jo? Máš to dneska i vyvěštěný, tak šup večer rodíme :grinning:
21. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
no já bych to brala, ale jestli teda můžu mít malou prosbičku, tak bych teda nejradši počkala minimálně minutu po půlnoci, protože zítra je moje vysněný datum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
cher, no jasně, večer dáš malou spát, zavoláš vašim, před půlnocí vyrazíte do porodky a v jednu ráno je prďolka venku, to je jasný :grinning:
21. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
cher při nejhorším to prodejcháš a přerušíš jako ta černoška ve čtvrtek v ordinaci v růžovce :grinning: :grinning: :grinning: počkáš na 22.2 a vteřinu po půlnoci vyletí :grinning:
Já mám ďoučata dneska pocit že prasknu ale porodem to asi nebude spíš včerejší povařenou brokolicí :grinning:
21. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
no akorát my musíme Nikolku našim dovézt, oni totiž bydlí od porodky asi 150 metrů :grinning: a navíc mám u nich tašku :wink:

ale jinak bych si to tak nějak představovala :sweat_smile: škoda, že si to nemůžeme určit a naplánovat všechno sami :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.