• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
cher no tak jako naplánovat si to můžeš určit taky ale je 50 na 50 jestli prcek poslechne nebo ne :grinning:
21. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Musil, řekla bych že je to tak 1:100 že poslechne... protože zatím teda neposlouchá vůbec :grinning: to si asi užijeme až vyleze, to bude raubíř od samého začátku a bude s náma pěkně cvičit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
cher no nápodobně. Taky řikám že má povahu po tátovi už od bříška. Přesně ten samej tvrdohlavec. Přitom bysme si měli rozumět když budem obě ryby viĎ :sweat_smile: a ona na mě z vysoka prdí :grinning:
21. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
No jo, tentokrát máme všechny smůlu, plánuje to prceka né my...

Já teda teď aspoň dva dny rodit nemůžu, páč Michal ráno jede na školení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě by se docela líbilo rodit 3.3. :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak co ta Cherub, už rodí? :slight_smile:

Já byla dneska s Michalem a s malou odpoledne na tříhodinové procházce :confused: :slight_smile: Ale teda poslední asi kilometr jsem myslela, že nedojdu. Začaly mě brutálně bolet ty kosti mezi nohama, ale fakt jsem nemohla ani zvedat nohy, hnus. Nakonec jsem se teda dobelhala, ale jsem k.o. :pensive:
21. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
nerodím a ani se nechystám :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem ale trochu posilovala s 15ti kg kamarádem Nikolka a pak si ňuchňala měsíční miminko v naději, že třeba i to naše malé prtě si posteskne, že se chce taky tulit a zase nic :grinning:

teď jsem si počítala dobu max dobu přenášení, která mě čeká a když to fakt dotáhnu až do konce 42tt, tak 9.3. jsme na světě... jak pozitivní že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Kat mě pak ke konci taky bolej kosti jak sviň ale to je asi dobře že se to rozestupuje ne ?
cher taky jsem už počítala kdy budu 40 + 5 což je termín kdy v TU porodnici vyvolávaj tak to m taky vychází na 9.3. a to už je za 16 dní to se dá :grinning:
22. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Brý ráno,

jsem dneska skoro nespala, břuch mi sice netvrdl po procházce vůbec, ale ty kosti a třísla, auuuuu :cry: Pokaždé co jsem se pohla, mě ta bolest vzbudila :unamused:

Za chvíli pojedeme k doktorovi, tak jsem zvědavá, jestli se mi to tentokrát aspoň malilinko pohlo, ale nepočítám s tím teda :rolling_eyes: No co, jak říkáte, u mě by měl být nejpozdější termín, kdy bude prcek venku asi 14.3...
22. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
ALe to je hustý co :grinning: Já kvůli tomu vyhrožování s předčasným porodem jsem počítala dny kdy už bude malá o.k. a bude se moct narodit aby sama dýchala a tak a teď se modlim aby už byla venku :grinning:
kat já tvdla večír ale v noci taky nic. Jen mě ten břuch jako by bolí tak nevim jestli je to od těch kostí nebo jestli je to jen tak jako aby se něco dělo :grinning:
22. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
musil, přesně takhle jsem to měla minulé těhu, nejdřív jsem se modlila, abych vydržela do 25tt, to už se mimča aspoň snaží zachránit, pak jsem se smířila s tím císařem ve 32tt a modlila jsem se, abych neporodila dřív než měl být ten císař, no a pak se to spravilo a dopadlo to tak, jak to dopadlo :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahooojte, mám dotázek - za jak dlouho vám přišla první mateřská? Já ještě čekám už druhý měsíc na doplacení nemocenské, tak jsem zvědavá za jak dlouho to všechno přijde. Už mě s tím pěkně štvou :angry:
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
zarzu mě to přišlo hnedle s místní sociálkou v bolce nemám vůbec problém ale vím že kamarádka co její firma sídlí v praze čekala na nemocku a teď na mateřskou šíleně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
spíš jsem zvědavá kolik mi přijde teď protože to bude první celej měsíc na mateřský :sweat_smile: jenže zas mi k tomu budou i vracet daně tak to bude o trošku víc no :unamused:
22. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
no já to mám právě taky tak, že jsem pracovala v Praze takže liberecká sociálka s tím nemá nic společného :( Taky jsem zvědavá kolik to bude :unamused: Těšila jsem se, že to budou dobré penízky než to snížili, ale teď ... achjo
22. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Tak jsem zpátky, nového nic :rolling_eyes: , mimčo má cca 3200-3300g, všechno ok, už mě odeslal na příští kontrolu do porodky, tak jsem se tam chtěla na pondělí objednat a tam se neobjednává :unamused: , mám přijít a budu čekat :rolling_eyes:

zarzu, jestli patříš třeba pod Prahu 8, tak na to můžeš čekat i půl roku :angry: :angry: :angry: Já pod ní spadám, nepřišlo mi ještě nic, ani potvrzení, které jsem tam posílala mi ještě neposlali zpátky... Počítám, že tak minimálně ještě měsíc, dva nic nepříjde. Možná déle :pensive:
22. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
No tak to je super, mě právě taky žádné potvrzení nepřišlo. Pěkně mě s tím štvou, si ani raději nechci představit co dělaj ty chdáci maminy které jsou na všechno sami - to aby si brali hned nějaké pitomé půjčky ne. :angry: :confounded: :unamused:
22. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
To je skvělé, že kontrola dopadla v pořádku a mimi má krásnou váhu :wink: Snad na tu kontrolu v porodce nebudeš čekat dlouho.

Já prý do poslední chvíle budu chodit ke své Dr.
22. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
zarzu, oni ti sami to potvrzení nepošlou, musela jsem si o něj písemně zažádat, protože ho potřebuju ke zrušení rodičáku na Denisku.

Můj Dr. říkal, že příští týden už budu 40tt, takže to už se stejně odesílá do porodky, takže se mám objednat už tam, no... Ono po TP se už snad vždy chodí do porodnice :confused:
22. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
kat taky ke svojemu mudrovi jdu příště naposledy pak už se budu hlásit v porodce a chodit na CTG po třech dnech. takže když jdu ve čtvrtek ke svýmu tak to následující pondělí už do porodky.
S tou sociálkou je to strašný. Fakt si stačí přěečíst kus toho tématu na paragrafech o tý socce na P8. Já chápu že toho maj hodně ale krusi písek přece nemůžou nechat lidi bez prostředků :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
musil, si vzpomínám, že už minule jsem od 40tt chodila do porodky, pak už co dva dny myslím a nebo ke konci jak už jsem přenášela dýl tak každý den? To už nevím. Uvidíme.

S tou sockou je to strašné :angry:
22. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
hojky hojky, tak jsem zpět od mého dr... samozřejmě mi potvrdil, že ten v porodce je naprostej magor... ten jeho nález jsem měla někdy v 37tt...

Můj dr. mě znovu vyšetřil, jsem otevřená na 3cm a kousíček. Udělal mi Hamiltona a tak čekám, jestli zabere :grinning: Pokud ale ne, tak mám přijít ještě ve čtvrtek a udělá mi ho znovu. Je to zlatíčko :dizzy_face:

Kat, to mě mrzí, že se u tebe nic nehýbe :pensive: chjo, ty děti nám teda dávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
cher, já už počítám s tím, že budu přenášet :rolling_eyes: Už jsem se s tím i nějak smířila.
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Kat, tak já mám termín zítra, takže už jsem s tím taky nadobro smířila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nechci být náročná, jen prosím o únorátko :sweat_smile: :dizzy_face: teď jsem si pročítala diskuzi o tom hmatu a spíš teda nezabral než jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
cher, no já to v tom březnu stihnout musím, měsíc me snad přenášet nenechají :grinning: No aby h se nedivla, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ne, po týdnu přenášení mi to vyvolaj. Takže bych si měla užít poslední tři týdny relativního klidu a spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No mě po tom hmatu, jestli to byl teda on, jak jsme se bavili minule, teda po tom, co mi ho udělali podruhé, začala odcházet hlenovka, toť vše. Ale tu ty už dávno nemáš, tak uvidíš, ale třeba to výjde :wink:
22. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Tak jsem se nažrala k puknutí šíleně zdravejch věcí z mekáče je mi blbě a asi mi upadnou záda takže budu mít hlavu přímo z prdele to bude pohled :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
cher držim palce ať třeba ještě dneska Hamilton pomůže měli byste krásný datum :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
no dnešní datum je opravdu naprosto famozní, já miluju číslo 2 a tohle by byla naprostej luxus :dizzy_face: ale i když to stihnu až do konce února, tak pořád tam budou dvojky tři a to taky není k zahození, že :grinning: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
cher takovýho 28.2. to je taky fajn :grinning: AKorát MM by se líbil víc konec týdne aby mohl jít slavit a nemusel si brát dovču :grinning:
22. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
ježiši to je až v neděli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale taky mi tady rodina plánuje ty NEJ dny, aby se mohli řádně zbumbrlíkovat a nebrat si dovolenou na druhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
mě to plánuje moje máti nejvíc :grinning: Páč je tehle tejden se školkou na škole v přírodě do pátka tak si přeje abych porodila ve čtvrtek aby v pátek mohla přijet na čumendu do porodky :grinning: Ale to zbumbrlíkování už je tu naplánovaný na plný pecky doufám že mi nepodpálej barák nebo nezbořej :grinning:
22. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.