• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak u nás se naštěstí pít nebude, vše proběhne u našich, tak tam ať si dělají co chtějí a třeba se i zblejou... hlavně když tady doma bude čisto a voňavo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj holčiny, po hoooodně dlouhé době se k Vám opět hlásím. Na koníky chodím pravidelně, ale nějak jsem nestíhala dočítat natož odepisovat. Byl to po Vánocích pěkný blázinec, který snad už tento víkend manželovýma narozeninama zkončil (mimochodem měli jsme takovou "menší" oslavu o 18 lidech :frowning2:) a já si už budu jen užívat poslední měsíc a očekávat tady na koníkovi první miminka:slight_smile:.
Jak to vypadá, tak já budu rodit až v létě. Nemám ani žádné tvrdnutí břicha, ani bolesti kostí a v noci spím jak dřevo. Jinak už od minulého týdne chodím na kontroly jen do porodnice.
22. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Brý ráno,

tak kdopak nám včera porodil? :grinning:

Ahoj Ajji, to je dost, že se taky ukážeš :wink: A rodit budeme v létě spolu :grinning:
23. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
autor
kat to je vtipů po ránu :grinning: :grinning: :grinning:
Noc na prd furt jsem čuměla do stropu MM strašně chrápal tak když už jsem zabrala tak mě probudilo to řezání dříví :rolling_eyes: Takže budu dospávat přes den jen musim vymyslet něco fofr rychlýho k obědu
23. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
"dnes čekáme miminko" - to je strašnej slogan... a zítra bude ještě lepší se slovem "včera čekáme miminko" :rolling_eyes:

Jinak přeji hezké pozitivní ráno :sweat_smile: :pensive:
23. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
cher :grinning: :grinning: :grinning: já se z nás poseru ženy :grinning:
23. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
musil, no tak čistě teoreticky někdo porodit mohl :grinning: Já teda ne, mě už fakt ten břuch zas ani netvrdne, takže se těším tak na tu polovinu března, dřív s tím už nepočítám...
23. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
porodila včera jedna červnovka 2007, přenášela 4 dny :wink: Přišla na kontrolu, tam zjistili, že je otevřená na 3 - 4cm tak ji rovnou přijali, v 16h píchli vodu a v 18:22 byla malá na světě :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
kat čistě teoreticky budem asi spíš soutěžit kdo to vydrží dýl ne ? :grinning: :grinning: :grinning:
Mě břuch trochu tuhne ale fakt málo. Jen večer přes den prdlajs. ALe šíleným způsobem mě od včera blej záda je to děsná bolest budu hodně hopsat na mičudě jestli to povolí jinak mi z toho jebne. Když by aspoň člověk mohl spát tak bych těch 14 dní prospala ale ono to nejde :unamused:
23. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
na takovou soutěž vám prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
cher však ty stejně nevyhraješ máš termíno dost dřív než my tak neplaš :grinning: to si zasoutěžíme my s Kat :grinning: Co vyhraju když to vydržim do vánoc ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
jééé, já chci taky jít na kontrolu, aby mi řekli, že jsem otevřená na 4cm a za dvě hoďky bylo vymalováno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Možná tak toho 14.března to klapne :grinning:

musil, jooo, tak to beru, mám vééééélikáááánkou šanci, že vyhraju :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
no ale vám vyvolávají v porodce dřív než nám a včera jsi psala, že nejpozdější termín máš tedy 9.3. což já mám taky, takže to bude kdo z koho, půjde vyloženě o minuty :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Musil, do Vánoc? Ty vole, tak to asi vzdám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
cher jo to je pravda ale stejně myslím že pořadí dodržíme budeš první. Máš nejbližší termín nejhezčí nález takže to je jasný první miminko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já budu ráda že Jarmila vyleze na Jana Husa v červenci :grinning:
23. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
kat :grinning: srabe :grinning:
23. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
no Musil ale jak vidíš, tak je mi můj nález úplně k ničemu :rolling_eyes: v porodce mají jiný měřitka a můj dr. už mě předal jim do péče, tak moc zasahovat nemůže... o tom včerejším Hamiltonu musím mlčet :zipper_mouth: Ve čtvrtek jdu za ním znovu a to mi teda napíše do karty zprávu - nový nález a to si pak musím vymyslet nějaký pádný důvod, proč jsem u něj vůbec byla :confounded:
23. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
musil :grinning: No dobře, tak jsi mě vyhecovala, jdu do toho. Vánoce 2011 rodíme :grinning:
23. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Kat, až 2011???? to jsi dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
kat Hlavně mám strach abych nebyla na štědrej den v porodce to chci bejt ještě doma :grinning: :grinning: :grinning:

cher a cejtíš něco že by se po tom hamiltonovi pohnulo ?
23. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
cher, jj, 2011, když už, tak už :grinning: Musil a víš co, já rodím 1.1.2012. Na vánoce chci být taky doma, Silvestra nesnáším, takže klidně budu přes půlnoc za asistenci dělobuchů a ohňostrojů na koze tlačit :grinning: Jo a ještě dostaneme dárek za první dítě roku 2012, heč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Na štědrej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Musil, řekla bych že se nic nezměnilo. Včera jsem od 16h měla kontra 2 hodiny cca po 3 - 5 minutách, pak se to po vaně uklidnilo na pravidelné slabé 5ti minutovky... pak jsem měla chvíli naprostej klid a než jsem šla chrnět, tak jsem měla pár opravdu hustých po 10ti, ale pak odezněli, já vytuhla a spala :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
cher, ty jo, kontra co 3 minuty a nic z toho, jak pak poznáš, že už máš jet?
23. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
já nevím jak to poznám... bojím se tam jet, protože mám hrůzu z toho, že mě pošlou zpět... když jim nestačilo pátečních 5 hodin kontrakcí po 5ti minutách, tak je asi přesvědčím, až budu mít hlavu mezi nohama :rolling_eyes:

Mě se nezdá, že bych měla až tak intenzivní poslíčky, jen jsou ty kontra takový slabší a pak prostě odezní... ale jsem přesvědčená, že kdyby mi dali kapačku, tak se to rozjede do těch správných rozměrů :pensive:
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
kat dobře jsme dohodnutý dáme si to 1.1.2012 vteřinu po půlnoci :grinning: :grinning: :grinning: a budeme na nově ve zprávách :grinning: No ale to budeme vlastně každopádně jako nejdýl těhotný a přenášející na světě :grinning: třeba přijede natáčet i CNN a BBC :grinning:

cher to je ale fakt hustý že už se ti to vždycky takhle rozjede a prd z toho :unamused:
23. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
cher, to je fakt na prd, kuwa to by bylo, aby nebylo, tak dneska to výjde, uvidíš, prcek čekal přesně na TP :wink: :sunglasses:

musil, dobře :grinning: A budeme i v Guinesovce :grinning:
23. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
cher třeba fakt čeká až na termín bude dochvilná přece nebude chodit dřív že jo :sweat_smile: Já taky chodim všude pozdě :grinning:

kat to bude hezký až si budem na vánoce 2011 fotit 31 měsíční pupky pod stromečkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli teda dobře počítám protože mě tlačí mladá asi na nějakou mozkovou tepnu :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Kat, obávám se, že buď to jistí tatínkův svátek (7.3.) nebo opravdu ta vyvolávačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: s ní už jsem smířená, jen mě štve, že je to ještě hooooodně dlouhá doba a to břicho je fakt už únavný :pensive:
23. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Musil, myslím, že počítáš skoro přesně, to budou teda bancky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak jestli půjde mimouš na termín, tak už by ale měl začít něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
cher tak to můžu bejt ráda že budu před vyvolávačkou jak rybička páč teda takový extra kontra jako u tebe u mě zřejmě nehrozej :sweat_smile: Já už jsem s ní smířená nečekám zázrak že by to samo.... Takže vánoce 2011 s vyvolávačkou :grinning:
23. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.