• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
cher dej si vanu dej si svařák a běž se projít :sweat_smile: To je můj plán na dnešek :grinning:
23. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
musil, tak to jsou na mě velké počty, ani se o to nebudu pokoušet, takže věřím těm tvým 31 měsícům :grinning:

cher, nemusí, narodí se těsně před půlnoci, hodinu po tom, co dorazíš do porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
denně si dávám vanu tak horkou, že mám prdel spařenou, masíruju si bradavky tak aktivně, že už mě bolej, jako bych kojila celý jesličky měsíc v kuse... procházky taky jsou a to mi u nich teda břuch tvrdne řádně.. vína už mám v sobě tolik, že plodovka beztak už s obsahem alkoholu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stejně furt nic :confounded:
23. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
musil, tak to já jsem přesvědčená, že toho 31.12.2011 to na mě taky asi tak hodinu před půlnocí příjde samo, praskne voda, do toho kontra co tři minuty, vyjedeme a minutu po půlnoci bude po všem :sunglasses:
autor
kat co hodinu půl hodiny. Jen tak tak stihnou připravit box a cher už bude tlačit a na tři zatlačení bude venku :dizzy_face:
Kat, díky za optimismus :grinning: Problém je, že ten už mě dávno přešel :grinning:
autor
cher no počkej já na ten svařák jako dost spolíhám tak mi nekaž iluze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hele já přemejšlim jestli nemám sežrat slabikář a nějaký chytrý knížky páč až já porodim tak půjde Jarmila rovnou do školy tak aby nebyla blbá :confused: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Musil, no tak to začni pěkně baštit od áčka :grinning: ale bacha ať se z toho nepose.eš, to bys pak mohla začít rodit dřív :grinning:

Musil, já zkoušela i akupnukturu, akupresuru, svařenej hruškáč i víno, nesvařený víno... a prostě niiiiiiiic :rolling_eyes: Ono opravdu bude fakt, že když to dítě nechce, tak nepůjde...
se vsadím, že kdyby mi chtěli píchnout plodovku, tak z těch blan se stane trampolína a tomu doktorovi ten hák vypíchne oko zpětnou vazbou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno skororodilky :grinning: ! tak to je prece jasny, vase dedatka cekaji na me, abych v tom pak nebyla sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My to planujeme na 10.5.2010 to je prece taky pekne datum, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
a mimochodem, ze vy ste nekoukali na hokej??? Protoze ja byt zrovna v terminu, tak u toho urcite porodim :grinning:
23. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Skret, tak to už si rovnou počkám až do 11.6. aby děcka byli přesně o 3 roky a manžel si nemusel pamatovat tolik dat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a na hokej nekukám když je tak pozdě (nebo brzo? :confused: ) a beztak by mi to bylo aj tak k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
skret já koukala náhodou :grinning: Ale chtělo se mi z toho spíš blít než rodit :grinning: Tak doufám že mladou vyprdnu až budou hrát aspoň o bronz máme na por. boxu telku tak budu moct koukat :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
no blití by ti fakt moc nepomohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dala jsem do alba vorvaní břuch :rolling_eyes: Babička mi řekla, že už mi klesl, ale z té fotky to rozhodně nevypadá. I když já jsem si přestal vidět na pupek a v sedě už mě ani netlačí kostice od podprdy jako před tím, tak možná se to vážně o pár milimetrů hnulo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
cher já myslím že ti spadnul :dizzy_face:
A mě se zdá že tam má naše mladá žebřik a vylezla tak o tři patra vejš protože mám pupek furt hore a ani ta její kebulka už mě tolik nemačká :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
jestli spadnul, tak až po těch pátečních "poslíčkách"... to jsem vlastně měla 12 hodin kontrakcí, z toho přes půlku byly po 5ti minutách :sweat_smile:

Musil, ale to že tě tak ta hlavička netlačí může být hlavně tím, že ty kosti jsou už roztažené a pro to tak nebolí :wink: já jsem měla to samé, taky mě to přestalo tak moc bolet... akorát teda včera to bylo zase hooooodně citlivý, ale dneska už opět ok a přitom hlavičku mám fakt pořád dole :sunglasses:
23. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
no vidiš to mě nenapadlo že už si to tam tou kebuličkou asi roztáhla tak to nebolí... jako večer to cejtim hlavně furt lítám na wcéčko s každým čůrkem :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Ono vaše mimísko podle mě už totiž v pátek chtělo ven ale v půli cesty si to rozmyslelo tak zas zalezlo do ulity :confused: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
jaký rozmýšlení kruci písek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak večer je to všechno vždycky citlivější, přeci jen celý den chodíš, zvedáš se, něco děláš, tak se to tam tou hlavou trocha obouchá :sweat_smile: ale čůrat chodím taky mnohem častěji, přes den tak 2x za hodinu a večer končím s pitím ve 20h a to pak jdu za noc naštěstí jen 1x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
cher tak to já taky nechlastám tak od zpráv a stejně jdu v noci tak 4x ale to mi ani neva já už to fakt zvládám po slepu bez rozsvěcení :grinning:
23. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
a rozmýšlení páč proto že nechtělo být vodnář :grinning:
23. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
no tak už jsou ryby a ještě dlouho budou, tak nevím na co čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my máme noční světlo na chodbě k vůli Nikolce, aby se nebála, když jde za náma, tak si taky nerozvěcuju, ale na záchodě teda joooo :grinning:
23. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
holky... Rupla mi voda...
23. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Aprííííííííííííííííííííííííííííííííííl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nic jsem chtěla bejt za vtipnou :grinning:
cože? :astonished:
hej ženská to mi nedělej, jsem chtěla návod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
si dělám srandu ne :grinning:
autor
ale dobrý no teĎ až to fakt přijde tak budete dělat hahaha hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
návod na ruplou vodu ? Tak to ti můžu poradit akorát pneumatický kladivo di zdi k umyvadlu :grinning: To pak bude stříkat jejejej :grinning:
23. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
23. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Musil tak to uz mas za chvili, jen nevim co pak , kdyz o bronz hrat nebudeme, :rolling_eyes: , to si budes muset s tim porodem pockat asi na dalsi Olympiadu :wink: . Jeezis ja jak vas sleduju, tak se docela bavim (a je mi vas lito), ale na druhou stranu mam hruzu co ceka me.... Uz jste opravdu zkousely vsechno? Co cerstvy ananas, ne v plechovce, ale opravdu cerstvy...Kamoskam to opravdu zabralo, i kdyz to treba taky mohlo byt necim jinym, kdo vi...
23. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.