• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kat mě taky pomohl bonbonek a hned asi deset :grinning: měla jsem tu načatou bonbošku tak jsem jí zfutrovala a taky už nejsem mrzutá :grinning: ale je mi blbě :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Jdu jen na skok dneska tu moc nebudu jedu na nehty a na masáž :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Hola bry ranko.... Market vcera jsem byla v Bondy a de, bes, hruza... jedine kalhoty ktere se mi pacily, by mi asi moc dlouho nevydrzeli a pak tam meli uz jenom velikost 46 :sweat_smile: :grinning: a to byla prdel v tom navlikla :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
mati no já mám ty co jsou mi veliký to je velikost 40 a teď jsem si koupila 38 a ty mi jsou gut. Maj tam fakt prdlajs jedině zkusit to HáeMko :unamused: A vůbec si nedovedu představit v čem budu chodit v lednu a v únoru až budu mít největší pupek jestli mám dát v tveretu dva litry za těhu kabáek nebo si koupit volnější sportovní zimní bundu fakt vůbec nevim :confused:
16. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Brý ráno,
dneska tu svítí sluníčko, tak snad mě ta nechuť ke všemu přejde :pensive:

Ty těhu hadry vůbec neřeším, oběšla jsem se bez nich i minule, tedy kromě pár triček. Jen budu muset mámu obrat o nějakou bundu. I když jedna taková volnější mi tenkrát v listopadu byla, ale je hodně sportovní, tak to ještě uvidím, ale džíny určitě využiju zase ty normální, jen přidám delší košilku. Jeden svetr a jednu mimču mi břicho vytahalo už při prvním těhu, takže ty mám v rezervě a beztak pak s velkým břuchem nebudu chodit po žádných extra návštěvách...
16. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
market no ja tam chci jet aspon o vikendu nebo v patek, uvidime:wink: ale musim a kor kvuli praci!!!! Nemam v cem chodit, je to katastrofa :rolling_eyes: jiny dny muzu dziny, ale na uredak, asi v 3/4 chodit nebudu, ze:frowning2:

No ja mam z lonska volnejsi zimni bundu a do kabatku investovat nebudu:wink: to si radeji na pristi zimu koupim nejaky paradni:grinning:

Kat ja se vejdu do jednech dzin a to je vse, takze ja musim resit aspon kalohoty, zbytek koupim u ryzojedu ve velikosti XXl:grinning:
16. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
kat já si včera objednala těhu svetr a jeden delší mám z loňska z CA sice neni těhu ale bude těhu :grinning: gatě jsem koupila ale s tou bundou budu muset zapracovat. Mrknu pak třeba do Alpine pro a koupim si nějakou kterou pak využiju i po těhu na lyže.....
16. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
kurnik dneka jsem 17 tt toto letí... A pupek mám jak matrona
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
marti, já už taky moc džín nezapnu, ale gumička na knoflíku to jistí až do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přes to opasek a nebo delší tričko a nejde to vidět :slight_smile: Na ven tady okolo baráku vytáhnu nějaké stoleté svetry, které pak vytahané vyhodím, stejně to pod bundou nebude vidět. Máma mi chtěla uplést jeden svetr, ale mě to příjde škoda, radši ať mi ho uplete normální a vytahám nějaký starší.

A to břicho jsem ještě furt nevyfotila, jsem hrozná :pensive:
16. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

tak holky Tripply negativni, tak snad opravdu budeme zdravi a v poradku :wink: Ja mam takovou raaaaaaadoooooosttt !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Kram tak to je dobreeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:

Kat a kdyz tam das tu gumku, tak zapnes zip? Ja mam vsechno bokovky a zip proste nedopnu :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Kramli, veliká gratulka :wink:

Musil, Marti, vy jste byli na tripplech nebo jen na NT?
16. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Kat ja byla zatim jenom na tom screeningu pres UZ - moc se v tom nevyznam :sweat_smile: a 8. jdu na nejake odbery :wink:
16. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
kat byla jsem na screeningu a te´d příští pondělí jdu na krev na další testy takže jdu na oba. Ale spíš kvůli tomu že máme mimčo po IVF a manža má VVV ledvin tak jsem víc geneticky zatížený
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
marti, úplně nedopnu, ale není to moc vidět, v zime přes svetr to nebude vidět roznodně. A mám dvoje džíny takové trošku volnější, ale né moc, prostě jen nejsou úplně narvané a ty jsem minule nosila až do porodu. Uvidíme, co tentokrát. Třeba naberu 30 kg a bude po srandě, ale to asi né.
16. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
A zatím co jsem zkoušela těhu džíny, tak jsem v nich vypadala jak šifoner :angry:
16. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
no já jsem nakonec ráda že jsem se za ty čtyři měsíce vyblila z nadváhy tak snad nepřiberu víc než na svou původní váhu a něco nechám v poro¨dce a přijdu dom hubenější než před těhotenstvím :grinning:
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
musil, já nabrala v těhu nakonec 16kg a půl roku po porodu jsem měla dole 25kg :pensive: Ale pro mě to výhra nebyla, už tak jsem hubená a pak jsem měla 41-42 kg, hrůza :confounded:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
to je dost málo no já před peripetiema s IVF měla 50 kg ale jsem malá měřim 165. a díky IVF a hormonům jsem za dva roky nabrala 25 kilo hrůza děs hnus ale nešlo to prostě jinak. A teď z těch 25 mám polovinu dole. Hctěla bych se po porodu pohybovat kolem těch 60 kil to je pro mě ideál
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
musil, měřím 166 a normálně vážím těch 50kg, to je tak akorát, při těch 41kilech jsem byla troska, jak po obličeji, tak po fyzické stránce, fuj :frowning2: Jenže to nešlo nabrat, nervy, nevyspání, kojení a je to. Až teď posledních pár měsíců jsem se dostala zpátky na 49, to už je ok. Takže jsem těhu začínala s normální váhou, to jsem ráda.
16. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
holky moc dekuju :dizzy_face:

no ja jsem si tehu kalhoty koupila, protoze ja bokovky nenosim a do normalnich kalhot se proste s tim brichem nevejdu no...mam jenom jedny, takove latkove tenke kapsace, ktere jeste obcas nosim, ale jinak bych asi chodila naha....tak jsem investovala to rifli a jeste jednech cernych takovych elastickych a oboje super :wink:

No a s tim pribiranim a hubnutim po porodu, no nevim... :unamused: teta se tak hlidala a stejne nakonec pribrala 19 kilo, nekdy to proste clovek neovlivni :unamused: :angry: tak jsem zvedava na sebe :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Určitě to přibírání záleží na genetických předpokladech a tak. Já se teda nehlídala, ale ani jsem se necpala. Řekla bych, že víc plácám, když těhotná nejsem, při těhu mě to nějak přejde.
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
No co to toto ? Tady nikdo :sweat_smile: Já jsem zpátky z nehtů i z masáže a jsem jak novej člověk :grinning:
16. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
čauky, tak jsem se k vám nějaký ten den nedostala...

koukám, že se řeší váha.. tak já i bez ivf přibrala 29 kilo od doby, co jsem se seznámila s manžou, pak jsem něco zhubla, ale spíš pořád jsem měla sklony k jojo-efektu... pak mi v caru zjistili štítnou, tak beru přes rok prášky a podařilo se mi, ale taky silou vůle, samo to nešlo, dát od té nejkritičtější váhy dolů 19 kilo, pak jsem začala normálně jíst a stimulovat na 3. ivf, od té doby mám +3 kila za necelý 4 měsíce. jsem zvědavá, jak dopadnu, protože budeme mít dvojčátka :grinning: na váhu lezu jen ze zvědavosti :grinning:
16. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
musilko, tadýýýýý
16. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
já jsem novej člověk od pondělí, teda novej lebkoun, ale zase nestíhám koníka...

ještě jsem nehodila info, že mám nové fotečky našich pumprdlíků, měří 56 a 58 mm a screening dopadl dobře (díky bohu)... ufff, docela se mi ulevilo...
16. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
mám žůžový nehty abyste věděli :grinning:
16. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
super :wink: a drapáky nebo akorát :wink:
16. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
akorát já nenosim nijak extra drápy dlouhý mám jako delší ale ne nijak moc. ale ta barvička je pěkná. Taková slaďoučká růžovka s třpytkama vypadá to gut
16. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
jé mmnt manža se mi vrátil dom
16. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.