• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
skretik zkoušela jsem ananasa svařák krátký procházky dlouhý procházky tak už asi fakt jen ten ricin :fearful:
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Skret, čerstvý jsem teda nezkoušela, musel by být fakt hodně zralej, protože jinak mám bolavou celou pusu a to je teď docela problém sehnat :confused: tak jsem měla ten plechovkovej, ale za to s horou šlehačky :grinning: a nic :grinning:
23. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
a s čekáním na další olympošku no tak třeba při příštím dítěti :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
A hlavně já nějak nevěřim že by mi průjem vyvolal porod protože fest průjmuju už fakt téměř 5 týdnů a jak vidíte tak jsem stále kinder vajco ani kontra mi to nevyvolá :confused: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
A cher ty porad papas ty homeopatika? No kazdopadne koukam, ze zaruceny recept mi asi nepripravite :sweat_smile: . Bude me rodit znama, tak doufam, ze me nenecha se dlouho trapit a pripadne mi porod vyvola hned v prvnim moznem okamziku. I kdyz nase tvrdohlave mimi si stejne nakonec udela co chce...
Musil a kdy se chystas na ten cupr drink?
23. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
skretik ve čtvrtek po kontrole nebo v pátek ráno asi spíš v ten pátek to budu mít záchod dopolko sama pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
áááááááá hurá tvrdneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspoň něco :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
taková radost :grinning:

Skret, zaručenej recept prostě není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
jako poslouchala jsem teď hodinu na Frekvenci1 Zdeňka Izera, tlemím se tu jak debílek, břicho mi skáče ze stranu na stranu a ani to nepomáhá... já už fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Tak jo tak ja na tebe Musil budu myslet jak sedis na zachode :grinning:, snad to jarmil vyzene, to rodeo, ktere tam bude :grinning: .
A co ty homeopatika Cher, porad je beres?
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Skret, jj beru, ale mám poslední lahvičku tak na 2 dny a už si kupovat nebudu. možná jsem se díky nim otevřela, ale to je vše, tak na to prdím :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
tak na ty homeopatika jsem zrovna sazela, uz jsem si napsala i seznam co nakoupit,ale asi je to taky k nicemu :pensive: . Musil tys je nebrala,vid
23. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
tak já věřím že mi pomohli v tom otevření, jsem na 3cm :wink: ale porod jako takový prostě nespustí... to dokáže jen miminko nebo doktoři :unamused:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
skret ne nebrala ani maliník jsem nepila ani to semínko nežrala :grinning:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ahaaaa, tak to bude ono :grinning: a pak ze jste vyzkousely vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ne fakt vam drzim palce at vas uz ty miminka uz moc dlouho netrapi... Treba vam to pak aspon vynahradi az se narodi a budou hodny jako andilci :grinning:
23. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Skretik, maliník piju a semínko žeru :grinning:
23. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
skret tak to je omyl já zkoušela maliník asi týden pak jsem zjistila že ty blijavice co mám mám po něm tak jsem ho vypustila jinak bych se ublila k smrti a semínko mám doma též ale nejde mi to prostě polknout ani v jogurtu já s timhle mám problém nespolknu ani celej paralen natož lžičku semínek :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak jsem dočetla, teda Musil to jsou teda fóry, mi z toho až ztvrdlo břicho :grinning:

cher, tak ony ty homeopatika ani na vyvolání porodu být nemaj, ony mají pomoct tomu otevírání právě a pak při porodu, aby byly kontra pravidelné.
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
kat mě hele teď taky tvrdne jak čert máme nějaký spirituální spojení :grinning:
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
musil :grinning: , u mě to ale bylo asi jen jednorázově z toho šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
tak ja uz nevim, asi jste fakt vyzkousely vsechno :grinning: . Tak vite co, ja nebudu zkouset nic a treba to bude ten zaruceny recept :grinning: . treba vam to ty mimiskove delaji schvalne, abyste si nemyslely, ze je muzete nejak oblafnout :grinning:.
Ja na vas myslim kazdy den a na konika jdu s nadeji, ze tady nekterea nebudete, ponevadz budete v porodnici krasne rodit. A co Martina, ta uz tu dlouho nebyla...
23. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
skret marťa je též vcelku včera jsem jí zahlídla na facebooku :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Kat, jj, vím :wink: jen jsem si naivně myslela, že by to otvírání mohlo pokračovat ještě o cenťák a to už by mě museli přijmout :astonished: no ale jak říkám, dokud tam bude ten kreténskej doktor, tak nemám šanci :rolling_eyes:

Musil, to semeno se nepolyká, myslím to lněný :grinning: to musíš rozkousat a nebo uvařit ten sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Fuj jsem byla v kuchyni a je mi z toho bordelu blbě. Budu se do toho muset pustit. A uvařit aspoň špageťáky k obědu nebo umřu hlady :grinning:
23. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
cher tohle čéče já bych asi nechtěla. Páč si myslim že by tam s tebou stejně nic nedělali jen tě ubytovali na pokoji a hotovo.... A já špitál nesnášim tak bych si to chtěla fakt co nejdýl odbejt doma :pensive:
23. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Hele prej je v neděli ouplněk tak to by šlo ne ?
23. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Musil, jenže ty 4cm už je docela nástřel a myslím, že by tě právě "ubytovali" pro to, aby to popohnali - např. píchnutím vody :wink: Protože jestli jsem to dobře pochopila, tak přesně tohle se stalo včera té červnovce 2007 :sunglasses: a můj dr. mi to tak nějak vysvětloval taky... jenže když NĚKDO neumí rozeznat centimetry od milimetrů, tak je to pak těžký :rolling_eyes:

jj v neděli je úplněk... sice občas při něm blbě spím, ale nevěřím jinak na jeho magický schopnosti...

to už mi kdosi říkal, ať si počkám na bouřku :grinning: to se ještě načekám teda :grinning: :grinning: :grinning:

ale teď jsem si tak uvědomila, že Nikča měla být květňátko a je v červnu, tak tohle dítě prostě bude v březnu...
23. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Já vařím dneska jen polívku, na oběd jsem pozvaná k našim, když jsmě tu samy samotinké :slight_smile:

Musil, úplněk a podobně funguje na obyčejný rodičky, ale asi na nosnice nebo jak to Cher psala :grinning: jako je ona a já, to fungovat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Hele popisete mi prosim aspon priblizne jak boli kontrakce? A jaky je rozidl mezi poslickama a kontrakcemi?
23. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
tak rozdíl mezi poslama a kontra už fakt po svých zkušenostech nepoznám :rolling_eyes:

ale jinak to bolí tak, jako bys měla menstruaci a do toho ti ještě tvrdne břicho... přichází to postupně a zhruba po 30 sekunkách to zase odezní...
mě třeba ještě navíc tlačí v pravým třísle a břicho mám šišatý, protože se mimčo vykulí na pravý straně :confused:
23. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.