• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
takze to nejsou nejake velke krece, jen takove vysilujici menstuacni bolesti?
23. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
no ze začátku je to lehce přežitelný, ale v závěru (který může trvat i několik hodin) je to hodně vysilující a bolestivý :sweat_smile: někdo z těch bolestí zvrací, někdo leze po zdi :sweat_smile: :grinning: ale je fakt, že někdo má opravdu štěstí a tak silné kontrakce vůbec nezná :wink:
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Zdraviiiiim pri uterku jak se mate damicky? :dizzy_face:
23. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
skreti, no já bych řekla, že po těch lehčích přicházejí teda velké křeče, mě to přišlo, jak by mi to břicho chtěl někdo rozervat zevnitř :confounded: Ale asi nemám k čemu to přirovnat.

Ahoj Marti, kde se celé dny flákáš?
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Kat nebudes verit, ale net absolutne nestiham:slight_smile: porad neco kutim a nebo litam se Sonnym po lesich:grinning:
23. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
nazdárek Martíku :dizzy_face:

Tak ženy já jsem umytá hlava uklizená myčka vynesenej koš a už mi bublaj špagety žena činu prostě :grinning: a náhodou jsem před chvíli znova tvrdla :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jsem nasranáááááá :angry: Konečně mi poslali to potvrzení o mateřské a samo mi to po tom snížení dělá jen 220,- na den :angry: :angry: :angry:
23. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
No a prachy samozřejmě ještě nepříšly :angry:
23. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
oooo, tak se poníženě omlouvám ČSSZ, páč jsem teď koukla na účet znovu a prachy přišly :dizzy_face: Akorát to teda nechápu, je tam napsáno, že denní dávka je 220 a denní vyměřovací základ je 366,- :confused: Rozumíte tomu někdo???
23. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Hmm, tak nevím co je to druhé, ale počítá se to z té denní dávky :confounded: Takže budu muset po porodu ještě vyřizovat ten doplatek do 7600 :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
kat já tomu vůbec nerozumim páč mě přišli za leden platby 3 a vůbec tomu nehovim. Jednu chápu to byl zbytek nemocenský ale ty dvě další už byla mateřská a nechápu proč to posílali takhl dvakrát za těch 9 dní co jsem už v lednu byla na MD. :sweat_smile: nechápu no. Takže si počkám co přijde teď v březnu za únor....
23. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Hezké úterní skoro poledne :slight_smile:.
23. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Market.. teda opravdu zena cinu, stav se u nas, jestli Ti to chybi:grinning:

kat ja to to taky nechapu.. me to posilali taky uz za jeden den a absolutne jsem tu zpravu na ucte nepochopila!
23. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Já čekám první mateřskou v březnu, tak doufám, že se v tom březnu opravdu dočkám a její výše mě alespoň trochu uspokojí.
23. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
marti když mi zaručíš že po úklidu u Uličníků porodim tak už startuju :grinning: :grinning: :grinning: i tu hlavu ti umeju :grinning:
23. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj ajji :slight_smile:

No takže budu muset naklusat zas na socku s tím potvrzením a zrušit ten rodičák za Denču a po porodu musím vyřídit ten doplatek, páč se to počítá až ode dne porodu :unamused:
23. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
kat to je děsivej bordel s těma dávkama proč to dělaj jednoduše když to jde složitě co :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
musil, jo, přesně :angry:
23. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Market oukej!!!!!

A jeste mazas celeho tela a dve a pul hodiny litani se psem po obore!!!! Cekame Te:grinning:
23. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Já bych také chtěla chodit s naším psiskem na procházky,ale bohužel to v tomhle počasí nejde. Sice máme zlaťáka, ale vůbec neposlechne a navíc táhne jako vůl a tam mám strach, že sebou někde švihnu. Tak musíme čekat až nám dorazí večer táta z práce a vyrazí s náma.
Mě se dneska nechce vůůůůůbec nic dělat!!!!
23. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ajj to je mi lito!!! No Sonny poslechne, ale vzdy si radeji beru nejaky pamlsky na ty pribehne vzdy a kdyz taha, tak ho seknu voditkem a jde sporadane:wink:
23. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
marti oukej hlavně když to zabere a do zejtra porodim :grinning: páč až mi tam ve čtvrtek skočí 40 tt tak se asi vzteknu :grinning: :grinning: :grinning: nic proti cherub :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak já se nažrala připravila na talíř musilákovi k véče a jdu sebou plácnout ještě přemejšlim že svařim jusík :grinning: :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Musil, mě tam zítra skočí 41tt :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Market..tak jooo:slight_smile: neboj ona se Jarmilka umoudri!!!!

Tak se jdi placnout, ja jdu ven:grinning:
23. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Já jdu luxovat a vytírat :frowning2:. Musilko užij si plácnutí! Asi nebude trvat dlouho a pridam se k tobe.
23. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
cher neřikej ještě hele je teprve poledne :sweat_smile: :dizzy_face: ještě má 12 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
marti no to je mi jasný že do důchodu jí v břuchu tahat nebudu :grinning: ale už by to chtělo ven :grinning:

ajj mě to vytěráčkování čeká zítra ale je fakt že mi po tom jak se opírám do mopu pěkně začne tvrdnout břuch tak možná půlku vytřu ještě dnes :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
My máme v obýváku krb a tak můžu vytírat skoro každý den :frowning2:. Ale zase je pravda, že mi to třeba pak pomůže k vyvolání porodu - až budu mít termín tak budu vytírat dvakrát denně a to by bylo aby to nebylo :slight_smile:.
23. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
ajjik jojo mě včera začali chodit psi ze zahrady dom totálně zblácený takže mě taky čeká každovečerní stírání chodby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám na hokej dobré ránko :slight_smile: Jinak jsem měla dost šílený sny kterak mě manželák honí po baráku s bambitkou a pak nakonec jsem zjistila že to byl banán no šílený jsem se probrala úpně splavená a už jsem nemohla zabrat :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2010 v 05:46  • Odpověz
Dobré ráno,

musil, takové sny mám teď taky. Zrovna včera se mi zdálo, že můj chlap je několikanásobný vrah, takový ten, co si ty mrtvoly zálévá do betonu ve sklepě :grinning: Taky jsem z toho byla úplně rozhozená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem včera stíhla tu socku, tak už to mám vyřízený, dostala jsem všechny lejstra, po porodu mi to teda budou dorovnávat aspoň do těch 7600,- Ani tam pak nemusím, jen to mám všechno vyplnit a někoho s mou OP a rodným listem mimča, poslat za ní :sunglasses: Jen ty prachy mě štvou, páč se mi to počítá z velké části z platu před 3,5 lety a to bylo o ničem no... Pak jsem měla nemocenskou kvůli laparky a tak, pak rizikovka. Během té rizikovky jsem sice podepisovala troje zvýšení platu, ale prd z toho, že... :confounded:
24. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno. Musil taky jsem koukala, to zase bylo co :rolling_eyes: . No jsem na nas zvedava zitra, snad neco predvedeme a taky jsem zvedava na sebe jak to zvladnu, uz jsem nejaka vycerpana a to me ceka cely den v praci :frowning2: .

Katy tak super, ze to bylo na socce uspesny. Abych rekla pravdu,tak se v tom vubec nevyznam... snad mi pak nekdo rekne co a jak :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.