• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Hezký ráno těhulíny, jdu se podívat jak vypadá můj 41tt :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
humus :astonished: :confounded: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj cher, ach jo, já doufala, že když jsi tu od dvanácti včera nebyla... Tak už je to tam, včera čekáme miminko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Jezis Cher to je strasidelne spojeni, vcera cekame miminko :confused: :grinning: . A jak ti je? nic noveho?
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
je mi fajn až na to že mě bolej třísla... jinak se vůůůůbec nic neděje, cítím se fajnově :confounded:
24. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
skreti, ty to budeš mít jednodušší, to vyřizování, mateřskou vyřídíš v práci, jen pak po porodu vyřídíš porodné :wink: No a pojišťovnu a takové ty věci.

cher, a bylo aspoň nějaké tvrdnutí nebo něco?
24. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
tak večer jo, jako obvykle, ale žádná pravidelnost ani hrůza... a dneska jestli mi ztvrdlo 3x s MS bolestí, tak možná i přeháněním... já mám pocit že už jsem tak otupělá, že už mi to ani nepřijde... jen teda hlídám pohyby jako ostříž. Mám dojem, že prcek už mě vůbec nekope, nešťouchá, jen se tam kulí a vybuluje a to mě teda dooost bolí :unamused:
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
tak to me toho moc neceka Kat, tak snad to zvladnu :dizzy_face: .
Cher a kdy jdes zase na kontrolu? A jak dlouho si rikala, ze te nechaji pripadne trapit, nez to vyvolaji???
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Skret zítra jdu ke svému dr. aby mi řekl, zda nález opět pokročil nebo ne a udělá mi Hamiltona a v pátek jdu do porodnice k tomu cvokovi, co je úplně mimo, takže tam jdu hlavně na monitor, jeho prohlídku hold nějak přetrpím a rozhodně nebudu brát vážně co říká...

U nás v porodnici se nechává přenášet pokud nejsou problémy do 42+0, což je u mě do 9.3. ale já věřím, že by mě můj dr. mohl nabídnout nějaké jiné řešení - např. odeslat mě do jiné porodnice - kde léta pracoval a ještě tam 1x týdně provozuje ambulancil :pensive: (alespoň sestřička mi to tak nějak naznačovala, že by to bylo možné, ale dr. se teda zatím nezmínil)...
24. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
A ty sama od sebe nemuzes jet do jine porodnice? To me zase utvrzuje, ze jsem udelala dobre, ze jsem se rozhodla rodit u nasi zname, i kdyz pry porodnice nic moc, ale vim, ze pro me ona udela prvni posledni a nenecha me trpet :sweat_smile: , teda doufam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Tak asi můžu jet jinam, jenže jak mám vědět, že mě jinde přijmou?
Pořád se počítá termín porodu +/- 2 týdny, takže do 42tt mám prakticky čas... kdybych měla nulovej nález, tak mě ani můj dr. nejspíš neřeší, ale protože jsem tak otevřená, tak už nevidí důvod na co čekat. Ale v porodnici takový nález ten doktor neviděl, tak se semnou nebavil.... :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
cher, jo jo, do 42tt je čas :confounded: Jak říkal minulý týden ten můj dr. že ještě 20.3. by to bylo v termínu, takže mám fůru času :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Blééé píchá mě pod žebrama to je bolest :pensive: Jo a včera jsme večer dost divoce "šťouchali " zepředu zezadu nahoře dole a prostě nic :confused: :rolling_eyes:
Zejtra až mi přicvakne další týden tak asi začnu skákat gumu mezi židlema nebo nevim. Fakt zvažuju ten výstup na Ještěd.... Prej změna tlaku a nadmořský výšky pomáhá... a Ještěd je nejvyšší kopec v okolí a dolu můžu jet lanovkou :grinning:
24. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
škoda že my tu žádnej kopec nemáme :grinning: ale ne, já už jsem se zařekla, že nic nedělám, nebudu se snažit mimčo vypudit a budu hezky odpočívat těch posledních několik dní, co mi zbývá jen s jedním dítkem :sunglasses:
24. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Já ten kopec asi zkusim. Uvidim jak se budu v sobotu dopol cejtit ale když to bude fajn tak jedem.
24. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
tak ted se Cherub mimi urazi a ukaze Ti zac je toho loket a do pulnoci je venku :grinning:
Musil o tom Jestedu jsem to taky slysela, tak preji prijemny vylet :wink:
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
skretik no hlavně abych neporodila v lanovce někde cestou :grinning:
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
cher, přesně, odpočívat posledních pár dní s jedním dítkem, to mi říkají všichni, co už mají druhé. Že si mám ten "klid" ještě užít, pak už bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
musil, proč ne cestou lanovkou, víš jak bys měla originální porod??? Možná bys byla v hlavních zprávách na Nově :grinning: A nemusela bys přenášet do Vánoc 2011 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
s odpočinkem jsem začala včera odpoledne, ležela jsem asi od 16 až do večera, pak jsem se šla sprchnout a zase jsem lehla :grinning:

Musil, tak na lanovce se jen tak nerodí, to bys mohla být ve zprávách taky a ne čekat až do 1.1. 2012 :grinning:
24. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Dobře holky tak koukejte v sobotu večer na zprávy budu se snažit :grinning:
24. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
cher :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě se dneska nic nechce, jsem jak lemra, Denča se dívala na Popelku, tak jsem měla celkem klid, ale už začíná lítat.
24. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
kat i já jsem lemrozní dneska. Vstávala jsem po čtvrtý na ten hokej a pak jsem ještě na hoďku vytuhla a jsem jak praštěná lopatou. A hlavně nevim co k obědu :unamused:
24. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
my máme zeleninovou zasmaženou polívku, co jsem ulovila z mrazáku :grinning: a pak teda rybí prstíky z br. kaší :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
My máme fazolovou polívku, kterou jsem včera uvařila, Denča bude mít maso z rýží z mražáku a já zůstanu jen u té polívky, je jí kýbl, Michal přijede až odpoledne, tak se mi nechce vařit jen pro sebe.
24. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
tak to jste mi teda poradili :grinning: mužíčka polifkou neuctim :sweat_smile: :grinning: Já jsem taky šáhla ale do útrob mražáku a našla jsem br. knedlíček a uzený tak ještě otevřu zéličko a bude :grinning: :grinning: :grinning: TO budou detonace večer u telky.
Jo a musim vám něco říct normálně včera byl skoro konec našeho sexuálního života. Jak jsem neohrabaná tak jsem skoro v nejlepšim sebou nějak hodila a naskočila na manžův loket tlamou no krosček jak sviňa rozkousnutej ret nabitá huba bolavá a já se asi 15 minut v kuse tlemila s tou krvavou hubou pokaždý když jsme se zase "pokusili" tak jsem dostala záchvat smíchu fakt to bylo moc príma :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
musil, tak teď jsi mě fakt pobavila popisem toho sexu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
kat no fakt to bylo hrozný já nevěděla jestli si mám počítat zuby nebo se smát nebo brečet bolestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejhorší je že se nám kdysi když jsme spolu byly fakt chvíli tak to je cca 7 let už něco podobnýho stalo ale tenkrát jsme se srazili zas hlavama on mi dal čelem do kořene nosu a mě začala stříkat krev no jak při zabijačce :grinning: Je znát že je to hokejista no se s tim nesere :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja se opravdu hrozne tesim popisu tveho porodu, to bude urcite taky strasne vtipna historka :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.