• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A to jsem si říkala, že máme pestrý sexuální život :grinning:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
kat dokud nestříká krev tak je to nuda :grinning: :grinning: :grinning:

skret no uvidíme jestli se budu v sobotu na Ještědu smát tak jako včera večír :grinning: :grinning: :grinning: ale budu muset přece nebudu nově do tý reportáže hekat že jo :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
no koukam, ze udelas cokoliv, abys byla na Nove :grinning:, takze v sobotu se koukam a beda jestli te tam neuvidim :grinning:, to bys pak mohla dostat treba rocni volnou vstupenku na Jested, to se vyplati,ne :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
ženy schálili návrh na zvýšení mateřský budem bohatý !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

skretik co roční..... celoživotní vstupenku na lanovku :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Brý poledne holky!
Musil, mě si také berva pobavila Vaším pestrým nebo spíš nebezpečným sexuálním životem :grinning:. Snad jsem ráda za tu nudu bez krve :slight_smile:.
24. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Joooo, schválili, jsem ráda, ale nevím, od kdy to bude, jestli nás to vůbec postihne, ale snad jo.
24. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
No holky jsem ráda že se vám líbí naše postelové rvačky ale já teď vypadám jak černoch s napuchlou hubou mám spodní ret jak předávkovanej botoxem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
Já zas písnu až se bude něco dít u nás je to fakt častý :grinning:

kat já myslím že do 30-ti dnů to musí vejít v platnost jako každej zákon nebo možná už od prvního března nevim :confused: ale zeptám se na to na socce u známý
24. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Musil, ty jsi kanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nám sexuální život skončil od doby, kdy manžel dle jeho slov "do něčeho narážel" :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
24. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Musil 30 dní??? je mi líto, ale obávám se, že jsi naivní :sweat_smile: oni to sice schválili, ale věř, že spěchat nebudou a většinou takové novelizace přichází na řadu na začátcích a v půlce roku :pensive:
24. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Katy ja myslim, ze by to melo prijit v platnost od kvetna, aspon pred tim to tak rikali, ze pokud to projde, tak to bude platne od kvetna. Navic ted to putuje do senatu, tak buh vi, jeslti to projde i tam, jeste bych se uplne neradovala :zipper_mouth: .

Promin Musil, samozrejme celozivotni pro Tebe a Jarmil :grinning: , ale samozrejme zalezi na tom jak ti to v te televizi bude sluset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
cher to byl asi ten piškot nebo klobása na kterou mimíska lákáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jako kanec si připadám taky . Jsem chlupatá dupu jak slon a funim. Už jen čekám kdy mě někdo zastřelí :grinning:
24. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Aha tak to jo to já nevěděl že to ještě jde k dědkům do senátu to jo... Tak to nás mine 100 % ženy. Páč ty dědci plesnivý než se tam dobelhaj a něco vykvákaj tak je konec roku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

skreti no že jsi to ty tak já si udělám nahoře pěknou palmičku culíček a i si možná zamaskuju ty pupence co mi vyskákali pod okem :rolling_eyes: :grinning:
24. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Chlupatá a funící :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
cher a ještě celá poĎobaná ale to s kancem nemá nic společnýho leda s kancem v pubertě :sweat_smile: Mám plnej gesicht nějakejch pupínků a záda též bluééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
A jeste si Musil poradne zvyrazni to sexualni zraneni at si to muzeme prohlidnout :grinning:
24. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
můj spodní ret je teď absolutně nepřehlídnutenej skreti :grinning:
24. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
tak na záda si naštěstí nevidím a ksicht mám ku podivu v posledních týdnech docela dobrej :grinning: ale jinak taky žádná sláva, Nikolka mě skoro denně připomíná, že vypadám jak malej slon a to mi na sebevědomí moc nepřidá, když i taková malá holčička zaznamenává rozdíly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
cher :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Niky je fakt upřímné milé dítě :grinning: Mě zas muž včera řek jstli si ten kombajn nemůžu otočit páč ho malá kopala do zad když jsem se k němu přilípla :grinning:
24. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky,nevyznate se nektera jak to je s vypoctem materske?ja vim ,ze se pocita za posledni odpracovany rok.ja ted pracovala pul roku a predtim mesic na pracaku a 5 mes jeste nekde jinde.bude se to pocitat jen za ten pul rok posledniho zamestnavatele nebo cely rok?
24. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
nyni jsem totiz na nemocenske
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Hele tak pokud to bude takhle, tak je to dobra zprava pro vsechny http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=659092 , ale dokud ty penize neuvidim, tak neuverim tomu, ze to nakonec dostaneme :pensive:
24. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Skret, tak dobrou zprávou je to, že jestli to dobře chápu, tak by se vrátila ta sebraná mateřská i maminkám, které to prostě od r. 2010 postihlo, ale obávám se, že prezident to vetuje :unamused:

Lu, já se v tom sice extra nevyznám, ale mám dojem, že se bude mateřská počítat z průměrného výdělku od posledního zaměstnavatele :confused: Ale jak moc se do toho promítne nemocenská, to netuším... mě se tohle netýká, tak absolutně nemám tušení jak to chodí :pensive:
24. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Lu, počítá se z posledního zaměsnání, ale je tam ještě nějaká podmínka odvodu sociálního za poslední cca 2 roky. Zrovna nedávno jsem to také řešila a teď v březnu čekám na první mateřskou.

To schválení jsem také už četla a jsem zvědavá zda to projde a případně od kdy to bude platit. Byla bych šťastná za každý tisíc navíc.
24. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
cherub dekuji,myslim,ze ta nemocenska by se mi do toho promitnout nemela.jsem na rizikovem
24. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
No ja si prave taky myslim, ze to vetuje, ze je to proste predem dane jak to dopadne a je to jen takovy predvolebni tah. No uvidime.

Lu ja ti taky neporadim, taky vubec netusim jak to chodi...
24. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
ja celou dobu pracovala jen ten mesic na pracaku a ted ta nemocenska
24. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
lu, nemocenská se do toho nepočítá, ale možná se to bude počítat i z té přechozí práce, z té před tím pracákem. Zkus se zeptat na paragrafech, je tam vojtisek2007, ta ti poradí :wink:
24. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
katarina.dekuji moc
24. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
lu, za nic :wink:
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.