• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahojte holky, teeda měla jsem co dočítat, Musil dneska pěkně perlí :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám dneska pocit že mi snad každou chvílí Domčík prokopne břicho a bude mi koukat noha ven, to je neuvěřitelný co ten tam dělá :grinning:

Musi koukám, že Ještěd to tedy taky jistí že - už se těším na ty zprávy na Nově :grinning: ?

Dneska mi konečně přišel balíček s potištěnýma tetra plínkama a slabým fusáčkem do kočárku tak se tu nad tím rozplývám :dizzy_face: Nějak bych teď kupovala každou kravinku pro mimíska co se mi líbí, ale musím se krotit
24. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Zar tak to me teda cekaji jeste pekne veci :confused: , ja si uz ted kolikrat pripadam, jak kdyz mi tam malej udelal modriny zevnitr, jak porad dela kotrmelce, ktery teda docela boli. To se mam teda jeste na co tesit :sweat_smile:.
24. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Na to si zvvykneš :grinning: halvně si s aspoň užijem spoustu zábavy, když mi dá manža tvář na pupík a schytá solidní kopanec od Domči :grinning: docela prča. Já se celou dobu hrozně těšila na to až mi někde vyleze patička a teď bych si to obzvláště v noci teda ráda odpustila :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Tak to vypadá, že opravdu budeme bohatý :slight_smile:. To zvýšení mateřské má vejít v platnost od 1. ledna :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Brý ráno, kde jste?
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Truchlíte kvůli hokeji? :frowning2:
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
kat spíš dospávám :grinning: vstávat druhej den ve čtyři kvůli hokejkám to neni nic pro mě :grinning: jsou to matláci fakt akorát mě nsrali tak jsem zatáhla žaluze a šla dadat. Teď jsem vyvenčila zvířectvo a jdu pokračovat. No a po poloedni frčim k doktorovi tak doufám jen v dobrá zprávy včera jsem veče rpěkně tvrdla teď taky břicho pobolívá ale myslím že z toho bude maximálně prd :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem prisla jen pozdravit :sunglasses: . Jak jste se dneska mely v tomto krasnem slunnem pocasi?
Ja jsem byla na kontrole a vse v poradku.Ptala jsem se doktora na "recept" na vyvolani porodu (samozrejme ne kvuli sobe :grinning: ) a rikal, ze jedine co muze pomoct je ten sex, ze to co obsahuji spermie, obsahuje taky ta "medicina" na vyvolani porodu. Kazdopadne by tedy mel byt sex frekventovanejsi (i 3x denne :grinning: ), ale hlavne potvrtdil, ze kdyz proste mimi nechce, tak ho nedostaneme ven i kdyby jsme ho sebevic prosili :grinning: .

Co ty Musil jak si dopadla?
A kde mame Cher?

Jo a jinak ohledne matersky jsem koukala, ze uz to zase vypada spatne :( , http://www.novinky.cz/domaci/193222-vyssi-materska-opet-v-ohrozeni-veto-poslanci-uz-nestihnou-prehlasovat.html . Si z nas opravdu delaji dobry den :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojda,
skretik, také jsem to právě četla. A to jsem včera měla takovou radost :frowning2:.
Také jsem dneska byla na kontrole a vše v pořádku. Monitor ukázkovej, jen na ten porod to zatím zdaleka nevypadá. No však mám ještě dva týdny čas.
25. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Já se hlásím, že jsem v kuse, páč na mojí diskuzi už holky plašily, že asi rodím, když tam nejsem. Takže abyste viděli, že čekám na ty Vánoce 2011, tak píšu :grinning:

Ale kde máme Cher a Musilku???? :confused:
25. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
taky čekám na ty vánoce neboj kat nenechám tě v tom :grinning: :grinning: :grinning:

cher je o.k. ona se ozve měla včera nějaký lítáníčko :wink: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 06:59  • Odpověz
Dobré ráno,

musil, no to doufám, že mě v tom nenecháš :grinning:

Mě se dneska spalo úplně hrozně :unamused: , nejdřív jsem nemohla usnout a pak jsem se co chvíli budila, páč mě strašně bolela kyčel na které jsem ležela, když jsem se otočila na druhou stranu, tak mě bolela ta druhá :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
autor
kat kyčle mě brali včera dneska jen ten pupek docela pěkně jsem pravidelně tvrdla tak mě to občas vzbudilo jen ať to tak jde dál :grinning:
26. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobrý ránko,
teda to byla dneska noc :confounded: bylo mi celou noc blbě asi jsem něco blbýho snědla achjoo :unamused:

Včera jsem byla na KO jsem pořád na 1 prst a hlavička naléhá a konečně nám točili srdíčko akorát nějak nevím co znamená v té průkazce u toho CTU poznámka F - nevíte to někdo?
26. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky
nakukuji co Musilka... teda včera jsem se nemohla dočkat co tvá KO. to víš, k nám nechodíš, tak si tě hlídám tady, at vím vše :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

jako tak co teda ses dozvěděla na KO-jsi to nedopsala do alba :sweat_smile: ? a už jezdíš do Turnova? včera se na tebe ptala maminka od Kačenky Veselé. tak jsem vlastně nebyla v obraze s novinkama :wink:
26. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Holčičky jdu jen v letu napsat rychlou zprávu ale zato tu nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cherub - Všem na vědomost se dává že v 10:05 k nám přletěla druhá vrána. V zobáčku měla peřinku a n ní zabalenou ELENKU. 3540 g a 52 cm to jsou míry této zásilky, co udělala Velkou ségru z naší dosud malé Nikolky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže máme první miminko já jsem z toho totál naěko uřvaná a posílám ty nej nej nej gratulace krásně to zvládli holky :dizzy_face: jen ať to tak máme všechny takhle rychle :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Jupí máme první miminečko :dizzy_face:
až budu mít další info nebo fotečku tak hned přilítnu ale teď díky jistému blivajzu okupuju hajzlík takže nemogu :grinning:
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
To je nádherná zprávička, hlavně ať jsou holky v pořádku :dizzy_face: jsou to šikulky, že to tak krásně zvládli :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Juchuuuu, to je vyborna zprava, zrovna dnes kdyz jsem jela do prace, tak jsem doufala, ze uz tu na me bude cekat takova krasnaaaaaaaaa zpravaaaaaaaaaaaaaa. Juchuuuu strasne Cher gratuluju!!!!!!Krasne miry :dizzy_face:.

Musil pustila ses do lahodneho drinku? A jak si vlastne dopadla na kontrole? Nejake novinky?
26. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
uff skreti jojo pustila jsem si řekla když už ho mám doma tak to zkusím ale teď bych si nejradši naflákala :sweat_smile: Už se to pomalu rovná ale kontra téměř žádné to včera bez drinku byly větší a šlo to fakt ven kudy mohlo po dvou hoďkách od vypití takže dost šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nález celkem fajn no i na grafu byly vidět dvě krásný kontra ale mudr byl takovej neurčitej že to může přijít zejtra pozejtří nebo taky za tejden že nebude dělat proroka. Akorát si teda teď jdu volat do porodky páč bych tam měla příští čtvrtek nastoupit už hajat
26. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
takze ten drink rozdodne nedoporucujes? Tak zitra bude vylet na Jested, uz mam v planu koukat na Novu, tak te budu vyhlizet, nezapomen na culicek :grinning: a pred tim se jeste s muzickem trochu momuchlujte a po vikendu cekam dalsi dobrou zpravu :grinning:. Da nam nekdo vedet az porodis nebo kdyz tu den nebudes je to jasne :grinning: ? To bys tam sla ve ctvrtek hajat a uz by ti to zkouseli vyvolat?
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
jo a drzim palce at nemusis do toho ctvrtak cekat...
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
skretik no na mě prostě nezapůsobil no leda na to že je mi dost zle od žaludku a pořád mě to festovně prohání..... S mužíčkem muchlujeme na procházky chodíme do shcodů furt lezu a prostě nic. I se mi zdá teda že holky před porodem maj ten pupek takovej spadlej a já furt děsně nahoře.
Ve čtvrtek bych tam šla ležet a podle nálezu by se vidělo no. Buď zátěžovej test oxytocinem nebo prostě přes víkend na pozorování a začlo by se pak v pondělí s vyvoláváním....
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Musil zkus jeste drepy, ty pry taky pomahaji :grinning: . Tak snad te to prestane behem dne prohanet a zitra zvladnes vylet na Jested?
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
skretik no to nevim páč budu po tom pro*ranym dnešku asi zítra úplně grogy. V tuhle chvíli mám pocit že do minuty zhebnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
už na všechny vyvolávací triky prdim prostě počkám co příroda a co doktoři ale už nic nedělám stejně to nemá smysl :rolling_eyes:
26. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak snad uz to ted bude dobry a uz se ti streva a zaludek uklidni. Je pravda, ze Cher taky rikalaze uz na vsechno prdi a do 2dnu je mala venku :grinning: tak ted muzes zkusit tuhle techniku :wink:
26. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
mám krásný tvrdnutí už asi hoďku po deseti minutách tak uvidíme co z toho
26. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
tak moc moc drzim palecky, zkus ty drepy, jestli ti to teda to podrazdeny brisko dovoli
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
skretik to radši ne :grinning: :grinning: :grinning: hopsáme na mičudě a i to mi dělá problém :grinning:
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.