• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj holky, dodavam nejake info od Kacky, takze, od vcera byla v porodnici kvuli blbemu tlaku a blbe stavu celkove:sweat_smile: Asi nervy, komu by nebylo blbe, ze :sweat_smile: melo se to dnes rano vyvolat, ale ve tri v noci se porod rozjel sam. 4,5 hod mela prej kontra, co ji sice nedaly spat, ale bylo to v poho, tak aspon cumela z okna na mesic a hvezdy a tak:grinning: Kdyz byla pipína na 3 cm otevrena :sweat_smile: , tak prislo na radu rizene vykakani:sweat_smile: a diky tomu byla za hodku uz na 6 cm. Hura hura. Pichli vodu a za hodku Elca vylezla :dizzy_face: Po pichnuti plodovky to byl prej masakr masakrarni:sweat_smile: Nikolka se za chvili prijde podivat na sestricku a mam i fotku, ale protoze jsem lempl, musi vam stacit, ze vam ja rikam, ze je krasna ja to neumim stahovat totiz:sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Musil, tak ty se drz, esli rodis:sweat_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
alci moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě právě psala včera večír že je ve špitále ale že to ještě nemám nikam psát aby jí lidi nepridili smskama jestli Už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: tak jsem to sem nechtěla psát a dneska už jsem mohla napsat že to holky mají úspěšně za sebou :grinning: Jsou to holky šikulovný :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
ali nerodim právě jako tvrdnu jak sviň ale hovno z toho a to doslova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jsou :dizzy_face:
Esli hovno z toho doslova:grinning: tak asi rodis:sweat_smile: to se mozna totiz cistis:sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
No čistim páč jsem si já chytrolína největší ráno dala vyvolávací nápoj podle Ingeborg a seru po ňom jak alik :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
:sweat_smile: aha, treba to zabere :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
to už je podle mýho docela pozdě už je to 6 hodin co jsem to do sebe kopla a nějaký tvrnutí sice jako jo po těch deseti cca ale stejný byly včera u mudra na monitoru. Naše mladá bude prostě celej tatínek. Na všechno doooost času :grinning: ale děkuju třeba fakt nakonec ten nedělní úplněk zapůsobí :grinning:
26. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
No tak to je dobre, ze se mala nakonec umoudrila a sla ven sama :sunglasses: , ale maminku teda pekne potrapila :grinning:
Diky Alco za info.
26. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jůůů, mooooc gratulujeme holkám, jéééééé, huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Brý ráno,
tak jsem tu zas a budu tu ještě dlouho :grinning:

Nějaké nové zprávy o prvním miminku a jeho mamince? :dizzy_face:
27. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
kat nic nevím a je mi blbý jim psát... ALe myslím že tak max v úterý je pustí tak nám třeba cherub napíše co a jak.... Někdo tu měl na netu její fotku z tématu kam chodila předtim do společnýho te¨rmínu zkusim to vykoumat. Ale teď se jdeme s tatíkem projít ráno mě ještě jednou prohnal ricin a zdá se že nějak i pupek spadnul níž tak třeba... :confused: :sweat_smile:
27. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulka nejvetsi Cherubince!!!! Myslela jsem, ze uz bude venku, taky uz na to mela casik:slight_smile:

Jak se jinak mate? Market jde zitra Musil na florec? Poslala bych Ti ten olejik:grinning: Nebo Ti ho mam ve ctvrtek donest do porodky:grinning:
27. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
marti myslim že nejde páč má hokejbal a spíš to vidim na ten čtvrtek :grinning: já jedu do Turnova v pondělí na monitor a dohodnout se co a jak a mám si ssebou rovnou vzít tašku když by náhodou mě tam už chtěli nechat. Tak jsme se dohodli včera po telefonu s Miklem tak uvidíme. Dneska je mi nějak divně šiška se mi motá břuch bolí a to chce musil jet do Olympie na nákup a pro boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jeeee tak to mi dej kdyztak vedet, kdyby Ti to nevadilo a byla jsi v porodce, tak bych se jukla a hodila bych Ti ho rovnou, ale nechci otravovat!!!!

No uvidis... ale at Jarus nedela caviky a kouka vylezt!!!!

No nakonec by byla prdel, kdybychom byly spolecne na pokoji:grinning: dnes jsem mela takovy divny tuch, dokonce i ten prujem se u me dostavil:grinning: coz pro me byla uleva pri celem zacpovem tehotenstvi:grinning:
27. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
musil, jo to chápu, ono jí asi píše fůra lidí, tak to ani nejde všem odepisovat. Vím jak já. Rozeslala jsem sms o tom, že je Denča venku a pak se to sypalo celé dny, jedna zpráva za druhou, takže odepíšeš sem tam někomu...
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
musil a už je ti líp po tom humus nápoji?
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
marti jaký otravování budu se tam kousat do prdele nudou když Jaruš nebude ještě na světě.... A i pokud bude tak přijdeš pokud ji teda zrovna nebudu tlačkat :grinning: :grinning: :grinning:
Já seru furt ať piju ricin nebo nepiju :sweat_smile: takže nějkej pročišťovací reflex před porodem já na sobě fakt nepoznám :grinning:

kat ono to po tom ricinu bylo fakt jen to dopolko pak byl klid ale jinak je mi nějak divně pořád. Je mi blbě po jídle před jídlem prostě pořád. Ale to mám fakt od začátku těhu tak asi jen díky tomu jsem za celý těhu vlastně váhově v mínusu 8 kil :sweat_smile: ještě když nechám desítku v porodce to bude pohoda :grinning: hlavně ať to vydrží. ALe hned asi budu muset do krámu pro gatě páč nebudu žádný mít :grinning:
28. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Já žádnej pročišťovací reflex před minulým porodem neměla.
Dneska bych mohla rodit :grinning: Michal teď veze k našim, bude tam až do večera a nemáme žádný plán, co budeme dělat, takže klíďo budu dneska rodit :grinning: Škoda, že to asi neklapne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
kat ani u nás to neklapne neboj :grinning: Budete mít pěkný odpolko s manželákem tak si to užijte. Mě ten můj frčí po o na zápas a přijede až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od zítra má tři dny školení v praguli a řekl mi to včera dobrý ne ? :rolling_eyes: Bude od 7 do 17 hodin v praze tak nevim co já tu sama budu dělat jak trubka když to přijde. Jsem nasraná fakt :rolling_eyes:
28. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
musil, ono to příjde až bude doma :wink:
Michal jede na dvoudenní meeting 8-9.3, takže by se mi to dnešní rodění hodilo, páč by nás tak ve čtvrtek pustili domů, do neděle by mi pomohl on, pak ať si klidně jede na dva dny pryč a bude tu se mnou máma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
kat no spíš mě štve že je vysoká hodně vysoká pravděpodobnost že si mě už zítra v tý porodce nechaj víš a jelikož bude ty tři dny jezdit domu fakt až někdy v půl sedmí večer tak za mnou ani nebude moct přijet. Jsem z troho docela vykolejená a hodně mě mrzí že to z něj nevypadlo dřív. Nebo že si to prostě nějak nedohodnul že má v rodině takovou situaci a prostě až do prahy odjet nemůže....
28. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Mám fakt depku jak vrata neni to nějaká předzvěst porodu ? :sweat_smile: Asi zalezu do sprchy a trochu si pobulim potřebuju to dostat ven....
28. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
musil, chjo, třeba si tě tam nenechaj :pensive: A jestli je depka předzvěst porodu to nevím, ale jsem taky poslední dny nějaká přecitlivělá :unamused: Pobreč si, to fakt pomůže :wink:
28. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
Tak je mi líp :slight_smile: . Chválim pupka že celej den krásně tvrdneme sice žádná extra pravidelnost ale slušný aspoň něco :sweat_smile: ANi bulit jsem nepotřebovala :sweat_smile: Teď jsem si dala vanu namatlala se krémem a induloškou umyla si palicu a jdu si dobalit věci když bych tam zítra fakt už zůstala.
Zahlásim se buď sem když se vrátim jedu tam na 11 ale čeání je prej na palicu jedu tam na monitor poprvé, nebo písnu sms když si mě tam nechaj. TeĎ jsem se přežrala kyselem od mamky a je mi blééé :sweat_smile:
Krásný večer přeju :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
ahoj ženský, tak tady už se rodí...

musilko, držím palce a bul, když se ti chce, ta přemíra emocí a hormonů musí někudy ven... taky jsem tenhle týden bulila nad sebou, jaký to je strašný, ty poslední dny... ale my jsme statečné ženské!!!!!!!!

kat, ty ještě v poho?
28. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
ahojte holkyy, pomooc potřebuju radu. Dneska mi celý den tvrdne pupík zprvu asi tak po 5 minutách pak 4min pak jsem dala vanu a hodinku byl klid a teď jsem tak na 3 minutách, ale nebolí to nic. Bojim se, snad to jeste nic neni ze ne když nic nebolí? :fearful:
28. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
ahoj zarzu, vidím, že tady holky nejsou a já jsem paní neználková. asi bych na tvém místě zavolala do porodnice, ať ti poradí, za to nic nedáš, já tam taky volala, když mě bolelo břicho a byla jsem z toho na nervy, pan dr. mě vyslechnul a dal radu na dálku, uklidnilo mě to :wink: a podle tt už jsi docela daleko, tak by je to ani nemuselo překvapit! držím palce :wink:
28. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahojky Zlati, já jsem práve v tomhle taky totální neználek, manža má zítra jet na služebku tak nad tím tady sedíme a počítáme a rozmýšlíme co vlastně dělat achjooo.

Mě to tady ten tt ukazuje nějak divně, měla bych být 37 tt (tady se to počítá nějak od poslední MS, ale já to mám nějak vypočteno jen podle UZT)

Když se to do hodinky nezmění tak tam asi zavolám, jen mám takový pocity abych nebyla za debila :frowning2:
28. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
zarzu, za debila nebudeš, jsou zvyklí na ledacos, když tě to uklidní, tak to neřeš. Fotku jim k telefonátu posílat nebudeš :grinning: a jestli něco, tak ti řeknou, ať přijedeš, že tě zkontrolují. pro klid tvůj a miminka není nic důležitějšího a jestli tam bude někdo chytrej, tak si mysli něco o zadní části těla... :rolling_eyes: kdyby byl těhotnej někdo z jejich blízkosti, tak jsou taky na nohou, to mi věř!!!!!
28. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.