• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Zarzu, tak co? VOlala jsi, co ti řekli? :confused:

Já jdu zítra poprvé do porodky na monitor i na prohlídku, tak jsem zvědavá, co mi řeknou a za jak dlouho mě zas pozvou, jestli za týden nebo dřív.
28. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
katy, držím zítra palce, mě čeká kontrola v porodce vč. utz v úterý...

co musilka? rodí? :wink:

a zarzu??? co ty?
28. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Brý ráno,

ježíííš, už mi tu svítí 40tt :rolling_eyes: Ale mám "dobrou" zprávu, začala mi po mikrokousíčkách odcházet hlenovka :sunglasses: Uvozovky proto, že to neznamená lautr nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Dobrtý ránko, tak jsem teda volala do porodky protože stahy byli po dvou minutách, tak mi řekli ať raději přijedu aby zkontrolovali miminko. Tak jsme v devět večer na zkoušku frčeli, na monitoru se krásně pravidelně ukázaly, ale byly podle grafu jen slabé kolem 50 a otevřená na prst. Naštěstí tam zrovna měla službu moje Dr. tak jsem se cítila líp. Říkala, že takhle dopředu teď nedokáže odhadnout jestli se to rozjede nebo ne, chtěla mě tam nechat přes noc, ale to jsem odmítla, že se kdyžtak vrátíme. Říkala ať se nadopuju magnézkem víc, a že by bylo fajn kdybychom to ještě 2 týdny vydrželi. Dnes tam mám přijít ještě na monitor a uvidíme co dál. Přes noc mě to už přešlo, tak snad dneska bude klid, ale vyděsilo mě to teda trošku. :confounded:

Katy tak jestli odchází hlenovka tak to můžeš mít taky za chviličku :grinning: jupí že by brzo další mimísek :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno nerodim :rolling_eyes: v deset razim do tý porodky tak uvidim jestli už mě tam ubytujou nebo pojedu ještě dom. Radši bych teda dom co si budem povídat.
kat tak to je ale dobrý ne ? :dizzy_face:
Mě brali delou noc děsivý bolesti do kyčlí jsem myslela že se ráno ani nepostavim :frowning2: ale snad už mám před sebou poslední těhu dnny tak bude líp :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
zarzu, minule mi hlenovka odešla tak tři týdny před porodem...
1. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
aha, já myslela že s tou hlenovkou je to zpravidla pak do dvou dnů - teda švagrový to takhle měly obě. Ale každá jsme jiná, tak uvidíš, třeba budeš mít štěstí a bude to za pár dní :wink:
1. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
zarzu, musil i cher byly bez hlenovky taky už déle :wink:
1. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Musil drzim palce at si te tam bud nechaji, ze se blizi porod a nebo at te pusti domu!!! Budeme cekat na zpravy?
Jinak v sobotu jsem koukala na Novu a nic :frowning2: , tak treba pristi vikend :grinning: .
Jinak me uz kycle(spis trisla) boli desne ted, obcas se musim zastavit a mam pocit, ze uz to nerozchodim, ale zatim dobry. A zada me boli silene. No jeste tech 10tydnu musim nejak zvladnout, no....

Kat tak snad to u tebe bude znamenat, ten pripad rychlejsiho porodu :wink:.

Zar dobre, ze to nic nebylo, a ze te uklidnili :wink:
1. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Tak jsem z5 :grinning: nechtěli mě tam :frowning2: :grinning: :cry: :grinning: Ozvy máme fajne a cose kontra týče tak máme krásný kopečky takže se prej "něco" děje a mám čekat kdy to začne :grinning: když do čtvrtka nic tak zas na ozvy a do poradny a dohodnout se do dál. Tašku prej ssebou. Docela jsem ráda že jsem tam nezůstala jsem dneska nějak předávkovaná energií tak jí vyžiju a ještě pořádně vygruntuju :grinning: TeDˇjsem se nadlábla tak si dám teda dvacet aby mi nebylo blbě ale pak začnu řádit s mopem a prachovkou papá
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
tak jsem se dočkla zprávy a zase nebudu otravovat :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tak to jsou skvělé zprávičky Musil :wink: aspoň pak manžílek bude moct být v porodce s tebou, to už na cestách nebude ne? Nechceš mi trochu energie poslat? já jsem nějak dneska z toho včerejška vyfluslá.
1. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
zarzi no právě že už bude mít po tom protivným školení takže si vezme ve čtvrtek dovču dojede tam se mnou aby když mě přijmou měl kdo odvízt autíko.
Energii bych ti poslala pošli bandasku :grinning: Já už si poležela a jdu na věc. Nejdřív prach a pak podlahy. Aspoň mi to hezky uteče do večera a další den bude za mnou :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
zarzu, jsem ráda, že jsi tam nakonec zavolala, určitě jsi klidnější :wink:
1. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Musil tak to jsou super zpravy, doma a pritom se neco deje, to je parada. Tak si hezky odpocin a pak nam posli trochu te energie, taky si pripadam, ze zadnou nemam.

O co o Cher, nejake zpravy? Uz ji pomalu taky pusti domu,ne?!
1. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
skreti já myslím že je pustí zítra nechci jí psát ona se ozve sama až bude mít chvilku :slight_smile:

no a doma sice jsem ale že by se něco dělo mi nepřijde :grinning: spíš naopak mám záchvat hnízdícího reflexu :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
zdravím zbytek kecalek :grinning:
1. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
No Musil to je taky dobry znameni, vsude pisou , ze kdyz zena zacne prehnane uklizet, tak ze to znamena blizici se porod :grinning: . I kdyz ty uz mas termin za par dnu, takze vlatne porod uz se opravdu blizi. Jeee jak ja bych ti strasne prala, aby to na tebe prislo co nejdriv a nejlip treba dnes kolem pul 7. kdy prijede manzilek domu.
1. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahojdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:

Děkuju všem za gratulace :dizzy_face: Dnes nás pustili, ale musím si jít trocha spočnout :sweat_smile: Večer ale písnu, popřípadě dodám i nějaké fotky :sunglasses:
1. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Jeeeeeeee Cher, tak super, ze te pustili, jeste jednou mooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!! Ja to tusila, ze to bude druha holcicka :grinning: a uz se mooc tesim na fotecky a na vypraveni jaky byl porod. Tak si paradne a poradne odpocin a uzivejte si prvni spolecne dny :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
skreti :grinning: to jsi hodná že mi tak přeješ :grinning: mě to klíďo stačí až zejtra až vytřu ještě druhou půlku baráku :grinning:

cher ahoj mamino :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na photos :slight_smile: Hezky se zabydlujte :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak jo Musil, tak ja na tebe intenzivne budu myslet az zitra odpoledne!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj cherub, i já se přidávám ke gratulaci!!!!!! Až dnes jsem si přečetla tu skvělou zprávu a mám z Vás holky obrovskou radost! Pořádně si odpočin a brzy se ozvy!
1. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
nějak mě to bere ženy uvidíme co z toho bude :sweat_smile: ale docela to začíná bolet :grinning:
1. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
ale jestli jsou to jen další brutus posly tak ne abyste se mi ráno smály :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Musil uvdiíš, jestli k tobě dojde bouřka co nám tu začíná, tak by to mohlo jít jak po másle. Při bouřkách se prý dobře rodí dětičky :wink:
1. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Musil to bude tim, ze na Tebe intenzivne myslim :grinning: . Vim, ze si chtela az zitra, ale pro jisotu na tebe myslim uz ode dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Drzim palce a budu cekat na zpravy :wink:
1. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoooj CHer, malá je kráááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě pak napiš co a jak :wink:

Já v porodce nic moc, teda nic moc k rodění. Čípek 2cm, otevřený na prst, na porod to prý nevypadá :unamused: Byla jsem i na dopplera, placenta 100%, průtoky ok, váhový odhad 3200g. V pátek znovu...
Strávila jsem tam tři hodiny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ale ta hlenovka mi fakt odchází, ale pomalu, no...
1. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Katy tak aspon, ze neco malo se deje, snad to pak pujde vsechno rychle najednou. Taky Ti moc drzim palce at te mala dlouho netrapi a brzy se ji chce ven :sunglasses:
1. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.