• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Cher mala je opravdu krasna :dizzy_face: , obe holky se vam moc povedli :grinning: !!! Moc moc gratuluju!!!!!
1. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
skreti, dík, minule jsem šla rodit taky zavřená a šlo to docela rychle, tak snad to tak bude i teď :pensive:
A koukám, že už mám v profilu trojku na začátku, to pak letí děsně rychle :wink:
1. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky, tak fotečky jsem přidala jak jste si všimly. Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:

Popis bude nejspíš zítra, dneska jsem už tuhoš a princezny obě chrní, tak se k ním musím přidat :grinning:

Hezké sny a roďte někdooooo :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobrou noc cher, tobě i holčičkám :dizzy_face:

skreti, mělo tam být, že ty máš v profilu už 30tt :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jediné pozitivní je, že 50tt snad nezažiju :grinning:

Já rodím teda toho 3.3., se mi to datum začalo líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
Hm tak houno :grinning: krásný fakt krásný stahy po osmi minutách ale v deset šlus a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
autor
normálně na to serkám zítra zkusím znova snad ten ricinus posrání mi nevadí a je to asi poslední šance spontánního porodu bez vyvolávání :pensive:
2. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
musil, letím k počítači, jestli něco... Hmm :confounded: Budeš zkoušet znova ten blivajz, snad ti po něm nebude tak blbě od žaludku jak posledně :pensive:
2. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
autor
kat já to tentokrát dám bez tý slivovice. Myslim že to blití jsem měla po ní. Takže dám jen jusík a ricin taky se to tak dá píše to na tom tématu jedna holčina.
2. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
Myslím že když už ty kontra jsou tak pěkný tak by se to mohlo rozjet. Ten minulý týden bylo podle mě ještě brzo. Ale podle KETu mám ve středu termín kurňa to je zejtra... Tak to prostě risknu.
2. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Hezké ráno,

Musil, řekla bych že ty pravidelný kontrakce jsou způsobený právě tím olejem a pro to pak přejdou. Jenže bohužel asi nemají ani žádnej efekt :rolling_eyes: Ale to že se pročistíš je fajn. I když stejně není nad klystýr :astonished: :sweat_smile:

Moc držím pěsti, ať se ti porod konečně rozběhne... koukni na mě, udělali tytyty s vyvoláním a tak to přišlo raději samo :slight_smile:

(mimochodem popis smolím na etapy do wordu, tak až bude, tak vložím) :grinning:
2. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
cher mě zas připadá že mi ty kontra začnou vždycky po sprše nebo po nějaký robotě. Včera po vytírání podlahy a pak sprcha :unamused: Dneska budu vytírat zas tak si pak zkusím napustit vanu. Mě to tytyty připadá na pondělí když to počítám podle KETu jako v porodce.
2. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Ale už jsem fakt na zabití poštěkala jsem se s manžou úplně nesmyslně a teď mě to sere Mám toho už nějak dost. A že by on se snažil mě nějak podpořit to zrovna taky ne. Vraždila bych :sweat_smile:
2. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Musil, to jsou všechno nervy... já ti ani nebudu popisovat, jak to u nás poslední týden před porodem vypadalo :pensive:

Vydrž kočko, to půjde :wink:
2. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
cher já už si fakt myslim že si to blokuju nějak vnitřně sama tim jak jsem nervní ale nevim jak to ovlivnit abych nebyla. Procházky moc nepomáhaj potřebovala bych se leda vožrat jak prašátko a to nejde :grinning:
ALe když jsi písla že je Elenka venku tak mě to docela nakoplo že už i naše princezna bude brzo venku :dizzy_face:
2. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj Cher, tak co první noc doma? Co kojení?
2. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Musil, já už jsem si taky myslela, že si to blokuju psychicky :astonished: Strašně jsem chtěla, ale ten strach tam prostě byl... kdo ví, čeho je naše tělo schopný :confounded:
Jenže tím, že už jsem ležela ve špitále a bylo rozhodnuto co a jak, tak jsem se asi uvolnila a přišlo to :wink:
2. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Kat, kojení super :grinning: Prsa mám hezky nalitý a malá tahá jak drak. První noc taky paráda. Kojení ve 21:30, pak v 1h a v 5h :slight_smile: Problém je, že pokaždé kaká a tak se to bdění protáhne, no :grinning: ale to neva, kdyby to chtělo takhle vydržet, tak budu nejš´tastnější na světě :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
cher, myslím, že na tom blokování je něco pravdy. Měla jsem to tak minule, chtěla jsem rodit, ale samo jsem se trochu bála, Michal neměl volno, tak jsem z toho byla nervozní. Pak mi řekli, že ve středu se to vyvolá a hotovo, tak jsem se s tím nějak vnitřně smířila, hezky si užila poslední den doma, vůbec jsem nepřemýšlela jak to vyvolat sama, řekla jsem si ráno v osm se mnou začnou něco dělat a je to. No a v úterý večer to přišlo samo :dizzy_face: A tak samo jsem i otěhotněla, tak dlouho jsme se snažili a nic, pak už jsme měli domluvený první IUI, pustila jsem to z hlavy, že se o to teď začnou starat doktoři a bum, otěhotněla jsem přirozeně :slight_smile:

A to kojení je pěkný teda, takové intervaly mezi nočním kojením měla Denča v roce a půl :grinning:
2. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
No a ve zkratce porod dobrej?
2. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
porod krátkej ale hoooodně bolavej :grinning: řekla bych že víc než u Nikči... ale zase to fakt bylo raz dva, tak člověk pak ani nebyl tak unavenej :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
cher, takže od hnusných kontrakcí za jak dlouho? A bolí tě fest zavinování dělohy, jak píšou holky, že u druhého je to horší?
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Takže tady to máte:

Byla jsem 2 dny po termínu a už značně na palici :grinning: Šla jsem ke svému dr. na kontrolu i přesto, že jsem byla už v péči porodnice, protože k němu jsem po zkušenostech z předchozího těhotenství měla větší důvěru.
Ten den – čtvrtek 25.2. jsem málo spala. Nejprve jela Sablíková pro zlato :grinning: a pak jsem od 4h ráno nemohla prostě zabrat. Na KO jsem šla s tím, že je mi zle, ale přikládala jsem to nevyspání. Jenže tam tlak 140/90, špatný monitor, bílkovina v moči… takže mě okamžitě odeslal do porodnice na příjem.
Tam mě přijali po zkouknutí zápisu v průkazce, ale když mě pak vyšetřili oni, tak už se vše vracelo do normy a více méně bylo vše v pořádku. Udělali mi krevní testy a kdyby vyšly v pořádku, tak mě chtěli poslat domů :astonished: Volala jsem pro to svému dr. a ten mi řekl, že pokud mě opravdu pustí, tak ať jedu do jiné porodnice.
Kolem 14h dorazily výsledky a byly OK… ale najednou nastala obrovská změna. To co tvrdili před obědem už neplatilo a řekli mi, že v žádném případě domů nejdu a pokud se porod sám nerozjede, tak bude v pátek vyvolání.
Následující noc byla krizová. Rozrušením jsem nemohla usnout a kolem 22h se mi začalo dělat zase zle. Návaly horka, zvracení. Šla jsem za PA, tlak byl opět vysokej, monitor podobnej tomu ráno. Chtěli mi udělat znovu laborku, ale asi hodinu mi hledali žílu. Byla jsem nateklá a kdekoliv píchli, tam nic neteklo a žíla praskla… mám ruce modré jak týraná ženská :grinning: Nakonec se ale povedlo. Výsledky byli opět v normě, takže jsem dostala injekci na spaní a proti nevolnostem a měla jsem zkusit spát, ať mám na ráno síly. Do postele jsem se tedy dostala ve 2h!

Asi jsem usnula, ale od 3hodin jsem opět bděla, protože začinaly stahy. Rovnou nastoupily po 5ti minutách, ale i když mi nedaly spát, tak se dalo ležet, takže jsem toho využívala. Ráno v 7h mě vyšetřili a nález – otevřená na 3cm (od svého dr. jsem měla tenhle nález už asi týden před termínem) a tak se rozhodlo, že vyvolání není nutné, rozběhlo se to samo.
V 7:30 jsem dostala klistýr a pak pomalu začínal ten správný fičák… Manželovi jsem měla říct, ať dorazí ta za 2 hodiny, ale protože se musel postarat o hlídání Nikolky, tak jsem mu řekla, ať raději jede, vše zařídí a dojde, že přinejhorším prostě počká. Takže jsem si na porodním boxu funěla sama, už to nebyla taková pohoda. Kontra pořád po 5ti, ale mnohem silnější, nicméně mi zabíralo zavěšování do žebřin a řádné funění… v pauzách jsem mohla číst, takže to pořád hodnotím jako pohodu :grinning:
V 8:45 mě přišla vyšetřit doktorka a nález byl naprosto boží – otevřená na 6cm… nebylo na co čekat, píchly mi vodu a dali 2 čípky na změkčený porodních cest. Pár minut na to díky bohu dorazil manžel. Začalo to pravé sado maso, jedna kontra střídala druhou, neměla jsem ani čas se z dřepu postavit a už jsem zase musela dolů. V 9:30 už jsem řvala, ať mi dají něco na bolest, protože tohle fakt další hodiny nemůžu vydržet. Bylo mi zle, chtělo se mi zvracet… Jenže nikdo mě nevyslyšel a za další 2 kontra jsem měla tlak na konečník. Tom letěl pro PA, ta mě zkontrolovala a řekla skvělou zprávu – branka už je skoro zašlá, při dalším stahu tomu pomůžeme a jde se rodit.
Takže cca v 9:40 mě nainstalovali do porodní polohy a začalo se tlačit. Šlo to ztuha, ale nakonec se zadařilo :grinning: Elenka se narodila v 10:05.
Pak následoval porod placenty a to byl tedy druhý mazec. To jsem netušila, že může tak bolet. Od Nikolky to neznám…
Vše proběhlo bez nástřihu, mám jen malou trhlinku, kterou zašili při umrtvení. Ani to necítím, sedím, běhám, do auta lezu jako čiperka :grinning:

Když to shrnu, tak opravdový porod jako „porod“ trval slabé 2,5 hodiny, ale bolesti byly rozhodně větší než u porodu prvního. Na druhou stranu jsem byla prakticky hned fit, nebyla jsem vůbec unavená :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Kat, zavinování dělohy mě bolelo a ještě občas bolí i teď fakt fest. Dokonce jsem si řekla i o čípek od bolesti, fakt se to nedalo tu druhou noc po porodu vydržet :confounded: A prý čím víc máš dětí tím víc to pak vždy bolí :astonished:

Ale musím tedy říct, že se mi stahuje docela rychle, už mám skoro svůj původní špek :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
cher hezky popsáno :dizzy_face: Já už chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

A psychicky se odblokovávám tři dva jedna teď a je to :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
cher, moc hezký :dizzy_face: Ale stejně se bojím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
kat neboj já už se taky nebojim :grinning:
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
musil, já se teda bojím, si moc neumím představit, že to může bolet ještě víc než minule :zipper_mouth: :pensive:
2. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
kat to nevíš jaký to bude to je právě to překvápko. Já myslim že budeš mile překvapená že to půjde jedna báseň. Většinou když člověk čeká hrůzy tak to pak je pohoda. Neřikám že to bolet nebude to je jasný že bude ale budeš mít doma dvě krásný holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A holky já už přišla na to proč nerodim ona totiž Jaruna neví kady ven asi jí chybí ten instinkt :grinning:
2. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
to jí asi chybí po tatínkovi on taky někdy při cestě z hospody neví kudy dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.