• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Musil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jinak tedy jestli bych měla zhodnotit, zda pomohlo semínko a maliník, tak nevím :grinning: Možná v tom otvírání ano, ale při tlačení asi ne. to bylo docela náročný :confused: ale zase trvalo cca těch 15 minut, tož kdo ví :grinning:
2. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning:

cher, já furt beru tlačení jako docela pohodovou část :confused: U malé jsem to tak měla, tak doufám, že to půjde fofrem i teď.

Musím do obchodu, vymyslela jsem, že budu vařit rajskou, ale nemám maso, už jsem chtěla vymýšlet něco jiného, abych nemusela z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Michal se ještě vrátil-jel do práce a přivezl čerstvý knedlíček, ještě teplý :dizzy_face: Takže mám smůlu a frčíme s Denčou do obchodu, půjdu pěšky, ať se prcek sune hezky dolů.
2. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
kat nechceš poslat ? :grinning: bych si dala :grinning: :grinning: :grinning: já to dneska vidim jen na nějakou fofrovku nic se mi nece :sweat_smile:
2. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Kat, taky tlačení hodnotím jako pohodu. Jako bolí to a nadřeš se, ale je to prostě důkaz že už bude brzy po všem a vydáš ze sebe fakt všechno :slight_smile: Tentokrát mi ani po břichu skákat nemuseli, vytlačila jsem ji úplně sama :grinning: Napřed vylezla půlka hlavičky, pak celá a jak jsem zvládla ramena, tak už ji vytáhly :wink:

Akorát na druhý den jsem se teda cítila jak vzpěrač :grinning: jak jsem se přitahovala za ty madla, tak mě pak boleli ruce a prsní svaly jak po intenzivním posilování v posilce :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
musil, dobře, tak já toho masa přikoupím :grinning: Páč už z jiné diskuze mi jedna kočka psala, že přijede i s dcerkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
kup kup ale libovoučký jo :grinning: :grinning: :grinning:
A já ženy asi jdu lízt na strom bo tam visí sousedojc kočka a nemůže dolu a naši psi seděj pod stromem jak supi a čekaj. Jestli micka spadne tak je na kusy :confounded:
2. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Jůů Cher, Elenka je nadherná princezna :slight_smile: :dizzy_face: je super že jste to tak pěkně zvládli holky šikovný :wink:
2. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Musil jakto, ze jeste nic, kdyz jsem na tebe tak intenzivne myslela :confused: . No ale rano jsem si rikala, ze je krasny datum 3.3. takze Jarus urcite ceka na tohle krasne datum a pak uz konecne vykoukne :grinning: . Tak si uzij posledni den doma, protoze zitra uz budes v porodnici :sunglasses:. Mam tuseni, ze tentokrat to opravdu vyjde.

Kat jojo uz tam mam tu 30, a podle UTZ uz 31 :sweat_smile:, uz se tesim az to utece, ale doufam, ze me mimis taky nebude takhle trapit a nebude se mu chtit ven, pry holcicky se prenaseji vic, ale to je asi jedna z dalsich pover :grinning: .

Cher, tak ve finale byl porod asi narocny, ale relativne v pohode,vid :grinning: ?! JA si taky rikam, ze to bude strasne bolet, ale asi si tu bolest realne nedovedu predstavit (omdlevam i pri injekci :grinning: , tak jsem na sebe zvedava :grinning: :grinning: ). Kazdopadne moc moc gratuluju, ze si to krasne zvladla a ze Elenka nakonec vylezla sama a nemusel ji nikdo pomahat, si sikovna maminka :grinning:. A co Nikolka pomaha Ti?
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Vitam cerstvou maminecku!!!!! Ja ted letim do mesta, chci si koupit to kojici tilko a pak si prectu popis od Kacky... Takze zitra kat a potom Market nebo jak si to holky rozdelite:grinning: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Skret, Nikolka mi pomáhá tím stylem, že chce mít všechno co miminko... takže dostala dudlík na hraní, plínečku pro panenku, zavřenej krém a pořád s tím pochoduje a demonstruje to na plyšákách :sweat_smile: Pokaděnou plinku do ruky nevezme aby ji vyhodila :grinning: Zatím spíš vedle mě sedává při kojení, pusinkuje na střídačku mě i sestřičku... ale hrozně závidí to kojení. To mi srdce trhá, když ji to chytne a já ji nedokážu vysvětlit, že prostě může dostat jen mlíčko do skleničky :pensive:
2. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Cher, pěkně jsi to mučení popsala :slight_smile: . Je fajn, ze celkově porod hodnotíš pozitivně. Já si to u sebe vůůůůbec nedokážu představit, ale už to chci mít také za sebou!
2. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
čus babule :wink:

Tak jsem zpět z kontroly v porodnici. mám za sebou utz, jeden prcek má 2639 g a druhý 2862 g, oba jsou hlavičkama dolů. tak už se nedivím, že jsem tak vyřízená... dál kontrola dopadla tak, že je potřeba naplánovat ukončení těhu, protože dvojky ukončují ve 37. - 38. týdnu, což jsem. a protože jsem uzavřená a nic nenasvědčuje tomu, že bych měla začít rodit sama, tak se přiklánějí k císaři. prý vyvolávaný porod u dvojčat většinou stejně končí císařem, tak to nemá cenu, aby mě mordovali, vyvolávali a pak stejně kuchali...

takže tento týden jdu na předoperační, v pondělí na kontrolu zase do porodky a pak už budu vědět, kdy se bude šmikat...

jsem z toho nějak emocionálně rozhozená, brečím, směju se. no pako... ale asi to je logiš :wink:
2. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
ahoj cher, tak už máte princeznu doma :wink: to je radosti :wink: malá je krásná :wink: to se o ní kluci za chvíli poperou :wink:
2. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jeee Cher to musi byt roztomile :grinning: (i kdyz mozna trochu na palici,vid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). A Nikolka ochutnala mlicko nebo ji nedavas? A jinak vse zvladate dobre, vid?!

Zlati tak i to ma sve vyhody, ze ti to takhle naplanuji, ja jsem vcera koukala na strepiny a tam zrovna byl nejaky porodnik z Podoli a prave rikali, ze velke procento dvojcat se rodi cisarem, ale zrovna tam rodila jedna prirozene a teda reknu ti, byl to mazec. Jsme na to koukali a pritel rikal, ze snad ani k porodu nepujde, ze budu hrozne trpet a ze to nechce videt :grinning: , ale on pujde jak ho znam. Ja to kazdopadne nechavam na nem.
Tak si uzivej par poslednich dni v klidu a drzim palce at je vse v klidu a v poradku
2. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsem zpátky, maso už se vaří, omáčka taky, koupila jsem libovoučké Musil, neboj. My tlustý ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem na to cíťa, stačí nějaká žilka a už mě z toho natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akorát na to vůbec nemám chuť :frowning2: Je mi nějak divně od žaludku, jako né přímo blbě, ale prostě divně :confounded:

Jinak už to kuwa začíná :angry: Platím na kase, příjde mi sms, si říkám, to nebude nic podstatného, přečtu cestou domů... Než jsem nabalila tašky pod kočár, tak přišla druhá. Tak jsem to vylovila, co se jako děje. Psala známá... První byla jak se cítím a co dělám, no a když jsem hned neodepsala, tak mi hned psala druhou, jestli už rodím :angry: :angry: :angry:
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kat tak to je mi lito, presne proto rikala moje svagrova, ze pri dalsim mimi uz nikomu nerekne presny termin porodu, protoze pak je to strasne na psychiku, kdyz se kazdy pta :rolling_eyes: . Ona prvni pres tyden prenasela....

Hmm taky bych si dala nejake libovoucke dobroucke masicko
2. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
skreti, dík :wink: my byli s manžou domluvení, že on u porodu stejně nebude, takže není o čem. já jsem měla dojem, že muž nemusí vidět všechno a manža, že nemusí vidět všechno, takže jsme se shodli :wink: a teď je to stejně jedno, když to půjde pod narkózou...

kat, tak to je na budku, taky jsem jedné kámošce nereagovala půl dne na smsku, protože jsem spala a pak tam byla další: rodíš? vtipné...
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Skretik, tak já Nikolku ještě před rokem kojila, takže už byla dost velká na to, aby si vše pamatovala a tak se to teď projevuje. Samozřejmě jsem ji nedala, nejsem blázen. Dám jednou a nedá pokoj :astonished: Jestli budu muset odstříkávat, tak jsem svolná ji ho dát do sklinky, ale zase tak, aby nevěděla, že je moje... no bude to ještě zajímavý :sweat_smile:

Kat, o těch smskách a telefonátech mi ani nemluv. Už jsem chtěla telefon fakt vyhodit a v závěru už jsem jej ani nezvedela... taky pak byla babička uražená jak sviňa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zlati, teda ty jsi taky držák :grinning: Ale za chvilku už to bude za tebou a to bude nádhera :dizzy_face: Tak hlavně at ti to rychle uteče :wink:
2. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Katy, prosím potřebuju radu...

Elenka má preventivně široký balení na 3 pleny - tudíž stačí jednorázovka, pak látkovka a na to svrchňáčky. Jenže v těch já se nevyznám, potřebuju nějaké co nemusí být nepropustné, prostě obyč froté. Dokážeš mi prosím poradit nějakou značku za příznivou cenu? :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Zlati při dvojčátkách to budeš mít císařem lepší, Já si nedovedu představit porodit teď to jedno natož hned dvě po sobě normální cestou.

O těch telefonátech a SMS mi ani nemluvte, od té doby co se manžova maminka dozvěděla že jsme byli v neděli v porodce, nedá pokoj a pořád kontroluje i když jsme si řekli, že kdyby se něco dělo dáme vědět sami a ať ona nekontroluje. Docela mě to deptá, jednak každý den kontrola od našich přes ICQ a teď ještě tyhle telefony. Holky ale s tím asi nic moc nenaděláme :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
S tím kojením to taky asi bude zajímavé, Denču jsem kojila ještě v létě.

cher, prodyšné svrchňáčky, tak to asi fleecové... Nebo vlněné, ale ty jsou zas zbytečně drahé. http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/svrchni-kalhotky-fleesove nebo je ušít z deky, nejlevnější varianta :sunglasses:
2. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Kat a Cher myslite, ze tyhle kalhotky mam koupit nejake rovnou do vybavy? Nebo pockat jak bude nebo nebude potreba? Nebo je lepsi preventivne to pouzivat u kazdeho mimi?
2. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, mám takovej problém, za tejden termín a bere mě hrozně zub. Zubař mě moc nechce už vzít a prý jestli tak s lokálkou, ale já se trochu obávám, aby to nějak nerozhodilo prcka. Ale zase když budu řvát bolestí, tak to by taky mohlo porod vyvolat. Nemáte některá zkušenost? Prej ta lokálka nevadí a já mám zubaře v jiným městě než chci rodit - tak mám trochu strach, abych fakt nakonec nemusela rodit tam, kde nechci.
2. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
skreti tak to nevím, my budeme zkoušet látkovky, takže já jich mám dost, ale nevím, jestli bych je kupovala "pro jistotu", minule jsem teda taky jedny měla, takové ještě po mě :grinning: Ale na doma dobrý :sunglasses:

mates, to taky nevím, můj zubař dělá většinou bez umrtvení a dobrý. Když tak se zkus zeptat v porodce.
2. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Tak jsem dovařila, najedly jsme se, Denča kupodivu taky jedla omáčku, to čumím. Uklidila jsem kuchyň a měla bych ještě umýt koupelnu, zase :sweat_smile: Já teď mám tendence furt dokola uklízet, kdybych už náhodou jela, tak ať tu mají čisto :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Katy dik, tak ja to zatim kupovat nebudu , kdyztak to pak nekde dokoupim, v dnesni dobe uz to neni takovy problem. Denca uz se taky asi pripravuje na roli starsiho a rozumnejsiho sourozence :grinning: . Ja uz se taky tesim az nebudu chodit do prace a budu mit konecne cas udelat doma generalni uklid...

Kde mame dnes Musil?
2. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak jsem byla ve městě a teda Skretik řeknu ti, že sehnat fleesový plenkový kalhotky zase není tak snadný :grinning: tedy alespoň u nás... hleděli na mě jak na pitomca, co po nich vlastně chci :rolling_eyes: Nakonec jsem ale koupila takové kalhotky, co byly už za nás, stálo to jen 40 Kč, tak vyzkoušíme a když to bude k prdu, tak budu hledat na netu :slight_smile:

Jinak Katy díky za info :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
ale teda jak se cítím jinak dobře a čile, tak ta procházka do města mě fest zmohla, zase se cítím jak těhule :sweat_smile: :grinning: Jdu odpočívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Cher takze doporucujes koupit radeji rovnou do vybavy? Za 40,- to je v pohode, tak dej vedet jak si s tim spokojena :wink: ? a to uz jste byly venku na prochazce?
2. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.