• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
cher, ony ty za 40kč budou stačit, jen je tam nebezpečí, že se v tom spaří, páč tam je ta igelitová vrstva, nebo ten igelit nějak oddělat...

Tak jsme byli na další procházce, Deniska dneska fakt překvapuje, sama chtěla jít ven, to se fakt nestává, tak jsem vzala psa a šli jsme k vodě. Ale jsem teda po tom druhém "výšlapu" zmožená :pensive:
2. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Skret nene, ven můžeme jít nejdříve o víkendu, pokud bude na nulou a nebude foukat, jinak spíš až za 10 dní... byla jsem sama a taťka hlídal obě holky :sunglasses:

Kat no nestraš ještě se zapařeninama. Příští středu by do místního obchůdku s dětským sortimentem měli dodat ještě jeden typ svrchňáčků a ty vypadaly hodně prodyšně. Jen neměli naši velikost :sweat_smile: tak uvidíme, když koupím i tam, stojí jen 90,- tak to taky jde :wink:
2. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
cher, jsem si vzpoměla na tvou maminku a usoudila jsem, že jsem asi taky nosnice :grinning: :grinning: :grinning: Jak se tak dívám na ten profil, já být těhotná ještě desetkrát, tak určitě rodit před termínem nikdy nebudu...

A jak se ti to vůbec daří skloubit, Nikolku a Elenku, jak to děláš večer se spaním třeba, kdo jde dřív nebo jdou najednou nebo jak?
2. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Kde je ta Musilka? Že by se jí to po druhém testu ricíňáku fakt rozjelo :confused:

Já se dneška vzdávám ve prospěch kohokoli, jsem mrtvá, dneska nerodím ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
kat nic ticho po pěšině :grinning: trochu tvrdnutí ale jinak nic. Riciňák dám až ráno :wink:
2. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Kat, tak ještě máš do termínu 5 dní, pak budeš nosnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale věřím, že do tý doby porodíš :wink:

Nikolku už 2 roky koupe a ukládá manžel, takže tohle není moje starost a děláme to jako obvykle. Takže už je okoupaná a leží v posteli, čučí na pohádku... myslím, že do půl hoďky usne :slight_smile:

No a Elenku jsem koupala já po 18h, pak jsem asi půl hoďky kojila. Teď leží v postýlce a kouká kolem, myslím, že za chvíli usne jak špalek a jak půjdu spát já, tak si ji akorát přenesu do postýlky v ložnici :wink:

Horší to bude, až nebude manžel na noc doma :confused: Naštěstí to není častý, ale až to přijde, tak asi Elenka vydrbe s hygienou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
zrovna jsem si přečetla prudící email z rodiny kterak mám zítra datum porodu to je k nasrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě že tady mi to zahlásí až ve čtvrtek :grinning:
2. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
cher, ty jsi optimista, to mě začíná pomalu připadat, že jako neporodím nikdy :grinning: No fakt, už jsem se s tím i smířila :grinning:

Nikolce pouštíte večer nějaký dvd nebo tak něco a u toho usne? To jsem ještě nezkoušela.
2. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
musil, smiř se taky s tím, že neporodíš nikdy jako já a budeš mnohem víc v klidu :grinning: Já pak budu panikařit a budu překvapená, co že se to děje, až to fakt příjde, protože s tím porodem opravdu nějak nepočítám :sweat_smile: Jako logicky vím, že tento nebo příští týden to příjde, ale asi si to neuvědomuju, prostě normálně plánuju, co v pátek, kdo bude hlídat malou, co budeme dělat přes víkend, vůbec si nepřípouštím, že třeba doma nebudu :zipper_mouth: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
kat ale tak to já taky ale na druhou stranu musim plánovat co bude mangelák žrát když mě ve čtvrtek zavřou do ústavu :grinning: ale jinak porod taky neplánuju já totiž čekám klokana a budu ho mít v břiše až do období pohlavní zralosti :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Já rodit nebudu já chci bejt v tý Guinesovce jako nejdl těhotná na světě :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
musil a to už je jisté, že si tě tam nechaj? Není, ne?
2. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
kat no neni ale jelikož už s tim vyhrožovali teď v to pondělí a pustili mě dom tak věřim že teĎ už jen tak neodejdu. ALe uvidim je to o dohodě. Pokud by mi vyvolávali až v pondělí tak tam přece nebudu trůnit celý víkend to jim na to prdiom. Buď nastoupim ve čtvrtek a ať teda vyvolaj v pátek nebo když mi řeknou že až v pondělí tak se s nima dohodnu na nástupu v neděli večer.
2. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Kat, jj, Nika má v pokojíku telku s dvd přehrávačem a vždy ji pustíme pohádku co si vybere a u ní usne... většinou vidí fakt jen 10 minut :grinning:
Nějaké čtení pohádek ji nebere a teď mi to docela i vyhovuje, tak jsem ráda, že u pohádek usíná krásně sama a nás k tomu prostě nepotřebuje :sunglasses:

Musil, klokana, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
musil, mě minule vyhrožovali celé těhu předčasným porodem a víš jak to dopadlo, doktoři kecaj :grinning:

cher, to náhodou není blbý uspávání. Denču teď uspává Michal, tak to docela jde, mě prudila i hodinu nebo dvě :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
cher no tak věř jim co mi v tom Pronatalu do toho pupka dali viĎ :grinning:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
no kecaj no dyť já taky měla rodit už před šesti tejdnama a hovno z toho :grinning:
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
ale fakt jsem vděčná mojí porodce že dýl jak do toho 40 +5 nenechaj to je super. :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Uffff jsem si rikala, ze jakmile je tady prispevek vecer, tak urcite nekdo rodi a vy zatim stale 2v1 :confused: :wink:
2. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
marti nevyhrožuj s rozením prosim tě :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
No nekdo to privolat musi sakra neeeee :sweat_smile: :grinning:

Hele jeste kdyz vas tady mam takhle, kdyz mam bolesti jako pri MS, tak to jsou ty poslove??? Ale bruch mi netvrdne :confused:
2. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Já jsem zvědavá, co mi řekne v ten pátek, bo mi to docela blbě vychází s tím termínem v neděli, oni většinou pokud plánovaně vyvolávaj-jakože je to přenášení bez komplikací, tak to nechávaj na pondělí... Takže buď by museli hned toto pondělí, což mi příde brzo nebo až to další a to už bych byla 41+0 :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
marti jj to jsou taky poslové já teď ty ms bolesti cejtim furt někdy víc někdy míň :wink: prej to dělá čípek tyhle bolesti jak se zkracuje a roztahuje
2. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Oukej, tak ja abych vedela.. vetsinou to mam ve stejnou dobu rano...
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
no mě těch 40+5 vychází právě na to pondělí úterý teď takže do tejdne fakticky bude na světě to je síla....
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
Nic kočky jdu vypustit močkovej rezervoár a koukat na ordinačku tak papá ráno. A ŽÁDNÝ ROZENÍ JO :grinning:
2. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Kurňa další z března rodí to je na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Já vlastně ani nevím, proč si mě na ten pátek tak tajemně pozvala, páč ten utz a doplera, což chtěla pro jistotu udělat před víkendem mi uvělala už teď, všechno v naprostém pořádku, placenta fungovala úplně parádně, takže nevím, co tam se mnou chce jako dělat :confused: Leda, že by se chtěla domluvit třeba na ten příští týden na nástup do porodky... Fakt doufám, že to příjde radši samo :pensive:
2. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak paaaa... a klidne rodte, zitra mate krasne datum:wink:

Jdu taky cucakovat na Ordination :dizzy_face: :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Já bych podle ovu měla mít zítra nebo pozítří termín :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.