• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
a ty jsi na sladoučký barvy nebo tě očarovalo těhu :grinning:
16. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ok, no problem :wink:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
tak já bych ještě zpětně zareagovala na ty auta.. 7 litrů na 100 km, když se jedná o služební auto mi nepřipadá tak moc, pokud si to lidi střídají a jezdí služební km, tak je jim jedno, jestli mají pedál na podlaze, ta 1,2 je horší, pokud se jedná o auto s klimou, to při puštění hodně, ale opravdu hodně ubírá na výkonu. ale jinak nafta versus benzín, tak to se nafta - diesel nevyplatí, pokud se nenajede víc než 40-50 tisíc km ročně, aspoň dřív se to tak počítalo... je sice menší spotřeba, ale zato vyšší pořizovací náklady... mluvím z praxe, dělala jsem 10 let v automobilce :slight_smile: :sunglasses: a co se týče kufru, tak znám jen ten předchozí model a ten měl kufr fakt obr, až jsem se divila. my máme VW golfa, normální verzi, tak ten má kufr akorát, kámoš se tam s kočárem vešel, ale my s tím pro dvojky budeme asi pořizovat střešní nosič místo většího auta :grinning: když jsem jezdila VW Passatem, to byl kufr, super a nejenom kufr, ale ty kč... :confused:
16. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
musilko, máš fakt luxusní příznaky... skoro záviděníhodný, co?
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
tak já se s příznakama pochlubím taky :grinning: chlupatá jsem hezky :confounded: mdlo mi je, ale (ťuk, ťuk) zatím jsem to ustála, blivno mi je, ale (ťuk, ťuk) zatím jsem to taky ustála, spím jak šípková růženka a když bych si odpoledne lehnout nešla, tak mám vnitřní třes a je mi blbě od únavy, jinak se mi už udělala na podbřišku taková menší pneumatika... :grinning: nálady zas tak nepociťuju nebo se okolí nevyjadřuje a jsou shovívaví :grinning:
16. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
tak dobrou a třeba se tady srazíme zítra, papapa :sunglasses:
16. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobrý ráno, tu zas nikdo. No jo, to jsou ty bezdětné, co můžou ještě v klidu chrupkat... Já chci takýýýý :grinning:
17. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko jojo doteď jsem se vílela s knížkou v pelechu ale už jsem venku a čeká mě uklízení. Mám neustálej pocit že je doma binec asi chystám "hnízdo" nebo co :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
musil, uklízej, uklízej, pak už nebude čas. My tu máme bordel jak v tanku a mě to už je šumák :sweat_smile: Uklidíš a do hodiny je to ještě horší než bylo :rolling_eyes:
Jsem včera neodolala a čuměla na Hříšný tanec a ráno v pět mě vzbudil kňučící pes, že chce ven :rolling_eyes: Samo jsem pak už neusnula a před sedmou vstávala Deniska :confounded:
17. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ježiš to já včera odpoadla v osm :sweat_smile: byla jsem unavená už z tý masáže tak jem lehla fakt brzo :sweat_smile:. Tak jsem vydrbala kuchyň a ještě chci převlíknout pelech. Kurnik a potřeboala bych nutně umejt okn ale nemůžu :unamused: přemejšlim že si vemu firmu nějakou :unamused:
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
musil, okna taky potřebuju umýt :confounded: Já je umyju, ale dneska rozhodně ne. Spala jsem jen pět hodin :confounded: Mám dost :pensive: Nejhorší, že se do večera zase rozkoukám a nebude se mi chtít spát, já jsem bývala spíš dopolední spáč :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
kat to já ani ne dneska jsem se pelešila za celou tu dobu co jsem doma snad nejdýl. Celý dopolko jsem prospala akorát vždycky po noční to jsem stávala v poledne :grinning: Začíná mi chybět práce :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
ale ani ne tak práce jako práce ale kolegyňky a lidi kolem prostě se mi stýská :pensive: příští čtvrtek jdu na seminář tak se na ně moc těšim že se slezem :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
hola defcatka....

hned po ranu me opet prekvapili v praci, takze se pomalu modlim, aby byl leden... asi se rozhodli, ze mi to tu zprijemni, ten zbytek doby
:rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
marti sviňáci ale uvidíš že to uteče mě to od toho září do vánoc vždycky strašně frčí :wink: A prď na ně máš je na háku můžou ti tak akorát víš co :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ja vim Marketko, ale nasere te to.... takova pretvarka:grinning: nejvic me sere, ze to lidi nedokazi rict do oci :angry: :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
marti to znám odešla jsem proto z naprosto pohodový kancelářský práce protože jsem měla za kolegyni jednu svini co měla prd co na práci tak jen pomlouvalala vymejšlela mi další práci ač nebyla moje nadřízená. Měla jsem jí po dvou letech dost ak jsm šla radši zpátky na tři směny do špitálu. Teda do blázince. Sice tam takový klídek jako v kanclu nebyl ale kolektiv byl maximálně super a v pohodě a to ti tu práci strašně zpříjemní a já chodila do blázince do práce fakt s radostí což jsem teda z kanclu neznala
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
No to je prave to co mi chybi... chodit do prace s radosti, ale zatim chodim s hroznym odporem, ale ja se nedam!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: nedej braň se ale ne tak stupidním způsobem jakym na tebe útočej oni blbci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě chviličku a jsi doma na mateřský a budeš si to užívat. Do vánoc už je to fakt kousíček :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
No tak k tomuhle jednani bych se za zadnou cenu nikdy neponizila:wink:

no snad mas pravdu:grinning: za chvili je rijen, pak budeme nakupovat darky, pak nam reknou co cekame, vydame se pro kocar, budeme prestavovat a uz to pojede:grinning:
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
no vidiš už jsi nahodila úsměv :grinning: My dárky letos vezmeme opravdu hodně sporadicky nebudou moc korunky takže jen tak smymbolicky a zbytek prckovi a na novou skříň do chodby :unamused: ale s břichem budou vánoce i bez dárků strašně krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si teď užila chuťovku ten malej hajzlík rozthal venku pytel s odpadkama a byly po celým dvoře tak jsem to bírala a z toho smradu je mi vážně božsky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
No to my take... jenom symbolicke darky a hlavne na prcka:wink:

Jeje.. fujky blujky.. chudacku... :pensive:
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
no dostal na prďku já chápu že si chce hrát ale tohle jako nee. Tak jsem si s nim venku zaházela aportek jenže on ho donese tak na desátej pokus :grinning:

my si dáme pod stromek tu skříň už máme prašulky skoro po kupě tak zavolám truhlářovi ať si to přijede naměřit. A pak vymalujem a byt bude komplet hotovej hurá. No a pak autíčko a casuálek :grinning:
17. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
holky dotaz na obrazovce po pravý straně mám lištu s reklamama a jsou tam dupačky s krabem a rybičkou z kojeneckýho obelečení.eu ale já je tam nemůžu najít a jsou fakt hezoučký chcu je :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ja tam ted tu reklamu nemam... tak se podivaj dyl:wink:

Market no tak my aportek neumime ani za nic:frowning2: my mu to hodime a on s tim utika, protoze si mysli, ze mu to chceme vzit:grinning:

No tak my mame podobny plan... rekonstrukce, auto, pokojicek, casualek...
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
marti no přesnějá za nim jdu pomalu a řikám pusť aportek pusť a on veme roha a běhá kolem mě v kruzích myslí že si s nim hraju je to prostě bulik náš :sweat_smile: :grinning: teď mi zrovna zalehnul kojo polštář a já nemám kam se upelešit :grinning:
17. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky, já jsem také včera měla absenci - dopoledne jsem byla ve městě nakupovat a celé odpoledne jsem pak byla vyřízená. Dívala jsem se na Hříšný tanec, ale u půlky jsem usnula a to je to můj oblíbený film :slight_smile:. Dneska jsem se pustila do žehlení a okna bych chtěla zvládnou zítra. Také mám pocit,že tu všude máme hrozný binec, ale vůbec nemám síly na uklízení :frowning2:.
Jsem doma od září a po práci se mi už také pomalu začíná stýskat. Sice mě tam neskutečně štvali a vůbec tam nebyl dobrý kolektiv, ale ten den byl tak nějak uspořádaný a měl nějaký smysl.
Vánoce u nás také budou velice symbolické co se týká dárků. Letos v únoru jsme se nastěhovali do baráčku, ale ještě vůbec nemáme hotový patro (nedodělaný stropy a hlavně nevybavený) takže máme přes zimu co dělat - abyjsme měli kde s mimčem nocovat. No a na jaře chceme koupit také autíko....
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
čauves :wink: před ulehnutím aspoň zdravím :wink: tak dobrou noc nebo až ráno :grinning:
17. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobrou a nebo spíš rovnou dobré ránko :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám? My čekáme po umělém jednoho bobíska. Mně je 39 a muži je 64. No krapet ulítlí, ale klape nám to a máme se rádi. Mám adoptovaný dvě děti. Dnes už puberťáky a mužík má z předchozího manželství syna a 3 dcery,ale jsou v mém věku. Ted si pořídíme benjamínka. :grinning: Termín porodu mám 4.4. nebo 7.4. Zatím se bojíme i radovat,ale moc to nejde :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.