• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
Bré ránko :rolling_eyes: Teda to byla fujtajxl noc posexíku lautr žádný bolení ale asi ve dvě mě chytli záda a od tý doby čumim do stropu. Uááá to je bolest jak kdyby mi někdo vyndaval obratle. :confounded:
3. bře 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ráno, dneska rodííím :grinning:

musil, večer jsem byla mrtvá, že jsme ani ten sex nezkoušeli, beztak by to bylo k ničemu :rolling_eyes: A záda mě večer chytly taky :angry: Bych se potřebovala natáhnout na skřipec nebo tak něco.

Jinak jsem koukala, že Alenininka to měla mega rychlý :confused: :dizzy_face: V osm vyjeli do porodky a před jedenáctou byla malá venku :slight_smile:
3. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
A zas mi je hned zrána blbě od žaludku :confounded:
3. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
autor
kat já dle KETu též dneska rodím :grinning: :grinning: :grinning:

Za chvíli vychlemtám ten fujtajxl tak jsem zvědavá co to provede. Brala bych dnešek pěkný datum :sweat_smile:

A Alenka fakt měla fofrák to bych brala taky :pensive: :slight_smile:

Mě po sexíku neni vůbec nic čekala jsem tvrdnutí nebo něco a nic nebylo asi jsme málo brutální :sweat_smile:
3. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
autor
A ještě mi kat řekni jestli mi před porodem musí nějak extra klesnout břicho páč já furt plašim že ho mám moc nahoře :sweat_smile:
3. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
musil, mě myslím nijak nekleslo minule. A teď ho mám taky vysoko :unamused:
3. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
autor
tak to je dobře. To jen chytrý starý sousedky mi furt prorokujou že to nevypadá na porod páč to břicho je moc nahoře ještě že mi musí spadnout.....
3. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
autor
taskže spadnout nemusí a dneska rodim :grinning:
3. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
musil, ono ale většině spadne, no... Já nevím, možná mi pak ten večer před porodem spadlo, co já vím :confused:
3. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Tak jsem zkoumala čípek a je furt dlouhej :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
autor
kat taky jsem zkoumala a zbytek tam taky furt je a ďura do něj taky furt stejná :sweat_smile:
3. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
půjdu si ukuchtit ten ricínek tak držte palce ať se zas nepobleju :grinning:
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
musil, ale když si tak vzpomínám, tak já měla ten čípek ještě po půlnoci a za osm hodin se malá narodila, takže to asi nehraje až tak roli. Protože jsem se tenkrát podle poho čípku orientovala, že když tam je, tak ještě nemusím do poroky nijak spěchat, jenže pak jsem začala krvácet. Takže vím, že tam taky ještě normálně byl, ještě tak o půl druhé tam byl, páč to mě přijímali a říkali, že jestli je to fakt porod, tak to bude ještě na dloooouhooooo a že mám jít spát :rolling_eyes: A přitom... :sunglasses: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
musil, se dneska asi pobleju i bez ricíňáku, fakt mi je divně :confounded:
3. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
kat já si taky myslim že tam bejt může protože tim otevřením na 3 cm a zaniknutím čípku vlastně začíná už druhá doba porodní jestli si to dobře pamatuju.
Hernajs já tvrdnu to je fajne ještě ricínek a do večera je Jaruna venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
kat já ho právě vyblít nechci :grinning: Minule jsem ho po dvou hoďkách vyhodila a asi proto nefungoval :grinning:
3. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
musil, to si nepamatuju, jak je to s těma porodníma dobama, ale mě asi zmizl až po čtvrté ráno, páč to byl moment, kdy se ta důležitá PA teda s velkým nadšením rozhodla, že mi teda možná trochu věří a udělala mi klistýr :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
V sedm jsem byla otevřená na čtyři a o půl deváté Denča byla venku :sunglasses: Kdyby to bylo aspoň tak jak minule :pensive:
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
autor
Oni hlavně všude i píšou něco jinýho a já mám v učebnici gyndy ze zdrávky taky něco jinýho takže prostě si myslim že ten čípek když zanikne tak to je už druhá doba porodu
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
musil, vidíš, sami nevědí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže dneska rodíme čípek nečípek :grinning:
3. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Však oni i ze mě byli překvapení, že jakože fakt rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem jim to říkala a oni, že nééé :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
No jasný :grinning: Dnešek je náš prostě. Od prčic já neměla jíst ty cornflakes už je mi taky šoufl tak to ricinek musim odložit o chvíli
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Já ještě nejedla nic, páč ty žaludeční kyseliny cítím v krku i tak, bléé :confounded: Nevím, co to má jako znamenat. Večer jsem nic moc neplácala, jen jsem snědla půlku Carte Dor :grinning: , ale na to je moje břicho už roky zvyklé :grinning:
3. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
Kat tak to já taky teď jim jak čuňátko a i když vim že po mlíku je mi blbě tak jsem si ho ráno dala no trubka prostě :sweat_smile:
Nepomůže ti Rennie ? Mě na tuhle kyselinu pomáhá rennie. Sice jich musim vycucat asi 5 ale pomůže to :grinning:
3. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
musil, to není normální pálení žáhy, to je jiný, se to Rennie bojím nacpat do huby, abych se fakt nepoblila. Ale jestli to bude trvat déle, tak to risknu :pensive:
3. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Hele docela fest tvrdnu ale jen tvrdnu bez bolestí co to toto ?
3. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
kat mě na to pomáhá studená voda a to rennie bleju celý těhu tak jsem si už našla způsob jak tomu občas zabránit. ALe každýmu pomáhá něco jinýho to je jasný. :unamused:
3. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
hele už to i zabolelo
autor
jak se vlastně pozná že člověk rodí když vyloženě nerupne voda ?
musil, to řeším celé toto těhu, jak to poznám, že zas rodím :grinning: Mě kdyby kočky z koně nedokopaly do porodky, tak nevím nevím, páč jsem jim nevěřila :grinning: Né, pak už to bolelo tak, že bych samozřejmě jela taky. Já už si to úplně nevzpomínám, jak jsem to měla, musím si to přečíst na diskuzi jaký byl porod asi :grinning:
3. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.