• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=0&vOffset=1350 si přečti začátek, si to taky přečtu, ať to teď poznám :grinning:
3. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
musil, si teď vzpomínám, že to bylo fakt pravidelné, že se ty intervaly zkracovaly a fakt to bolelo čím dál víc. Ale kdybych nekrvácela, tak asi vydržím doma déle, jenže nějak kolem té čtvrté už to bolelo tak, že jsem v duchu skučela a říkala si kuwaaaa auuuuu :pensive: Takže to bych už určitě jela do porodky i bez krvácení.
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Jinak já znám spíš lidi, co jim voda sama nerupla.
3. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
No já jako mám představu že až přijdou ty bolesti co mě srazej na prdel tak pak pojedu :grinning: Jdu si dát vanu ať rozeženu ty záda :unamused:
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Mě břicho zas ani netvrdne, ani nebolí :rolling_eyes: Malá tu lítá, budu muset něco dělat.
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
já přemejšlim že bych vytřela ale líná prdel prostě se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: tak to tu nechám v mrdníku ať si s tim Jenda poradí až dneska porodim :grinning:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Hele je horká sprcha stejně účinná jako horká vana ?
3. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Kurňa musí mít ten ricin takovou pachuť děsnou ? Jsem si ho tentokráte dala s rozmixovanejma meruňkama z kompotu a je to hnusný hustý a smrdí to tim olejem :grinning: :grinning: :grinning: ale dá se to líp než posledně :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
musil, nevím, ale v porodce mě posílali sprchovat si břuch.
3. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
mě se nechce dolu do koupelny páč tam je zima :grinning: tak se radši ptám jestli můžu jen tady v teplíčku ve sprcháčku :grinning:
Už budu mít dopito uff toto trvalo :grinning:
3. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
musil, držím palce, ať to zas nevyhodíš. Já kráva jsem si teď dala ananasový džus :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
kat no to není na ten překyselenej žaludek asi to nej. ALe zas když se pobleješ tak se ti třeba uleví a přestane to....
3. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
musil, to teda není, ale stála jsem před ledničkou, hledala něco na snídani a pak jsem ho tam uviděla, tak jsem se napila a fůůj, je to mnohem horší než to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, chce to víc myslet před tím než něco udělám :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Tak jsem do sebe nasoukala kousek bábovky a je to lepší :slight_smile:
Ale dítě mě dneska točííííí :angry:
3. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno holky, co to tady zase slysim, porad se trapite :frowning2: . Musil na tebe kazdopadne ceka ten Jested, Jarus si ho slibila, tak tam holt asi budes muset jit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Katy snad se Ti brzy udela lip. Dneska by bylo krasny rodit. Zkuste ty drepy, treba ty pomuzou!!!
Me dnes rano vzbudila takova zvlastni krec v podbrisku, takove jakoby silne nebolestive stazeni podbrisku, myslite, ze uz to muzou byt poslicci :confused: ? Neni moc brzy :confused: ? Takhle silne se mi to stalo poprve, tvdruti obcas mam, ale jen takove "jemne", ale tohle bylo nejak moc silny :sweat_smile:
3. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
skreti, já bych to teda u sebe, nenazvala až tak trápením, už si z toho dělám srandu, kdyby to šlo, tak ten porod klidně přeskočím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Posly to být můžou, ono není až zas tak brzy, jen kdybys to měla často, tak musíš k doktorovi, aby ti napsat magnézko.
3. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
No ja prave magnezko beru :confounded: . No uvidime, snad to bylo jen vyjimecne.
Ja bych ten porod taky klidne preskocila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rano se probudila a mela mimo vedle sebe :grinning:. Me vcera porodila kamoska skoro o 14dni driv, tak jsem ted jeste vic natesena. Snad uz to utece a vam urcite taky a max. do tydne budete mit ty stesticka u sebe.
3. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
skreti, už bych to chtěla mít za sebou, to je jak se zubařem, taky jsem nervní dokud to nemám za sebou :grinning:
3. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Kat :grinning: :grinning: :grinning: . Neboj uz to urcite dlouho nepotrva. Ja se jdu dnes podivat do porodky na mimi, ktere se narodilo vcera, tak se nemuzu dockat a myslim, ze se pak jeste vic nebudu moct dockat toho sveho. Uf uz aby byl kveten....
3. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Já bych se šla taky dnes podívat do porodky :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
No a když né dneska, tak třeba zítra no...

Akorát jsem si na začátek příštího týdne do kalendáře přicvakla papír, co třeba je všechno vyřídit po porodu, takže jestli budu v neděli otáčet stránku a budu 2v1, tak budu pěkně nas.aná :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Chtelo by to nejakou poradnou bourku,co :grinning:
3. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
V mém případě by to muselo být nějaké tornádo, aby se to někam hlo :grinning:
3. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
teda ty si pesimista :grinning: . No ted v nedeli byl uplnek, tak aspon ten mohl zabrat,vid :angry: .
3. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
skreti, tak v neděli mi začala odcházet hlenová zátka, takže když počkám do příštího úplňku, tak možná porodím :grinning: :grinning: :grinning: To říkám furt, že budu rodit v dubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
No aspon nekdo tu se mnou vydrzi :grinning:! S kym pak budu rodit, ze jo :grinning:? Dekuju,ze na me cekas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
skreti v pohodě, jestli máš nějakou známou, co teď zjistila, že je těhu a nechce rodit sama, tak řekni, počkám i na ni :grinning:
3. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
zdravím při poledni :slight_smile:

konečně jsem se dostala na chvíli na net :grinning: je to jaksi náročné nebo co :sweat_smile: a přitom nemám pocit, že bych nestíhala nebo tak... ale byla tu ráno PA a tak se člověk hned zdržel a denní plán byl narušen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpoledne bychom měli mít už RL, tak mě čeká vyřizování na sociálce. Doufám, že tam nebude nátřesk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat, Musil, pořád na vás moc myslím :dizzy_face:
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Cher, taky na holky porad myslim, ale asi bych mela prestat, protoze to vypada, ze jim to tim myslenim blokuju :sweat_smile: .
No tak s 2detma, aby to nebylo narocne,vid :grinning:
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Hele, nestrašte, že to bude náročné, jinak na to rodění fakt prdím a budu malou nosit v břuchu aspoň do 15-ti :grinning:
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.